Forum » Sport

Cracovia

  • 5 wrz 2013
    8 10 Cytuj
  • 16 wrz 2013

    Zawisza Bydgoszcz pokonała u siebie Cracovię 2:0 (0:0) w meczu 7. kolejki ekstraklasy. Gole strzelili

    Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 2:0 (0:0)

    Bramki: Bernardo Vasconselos 60, Sebastian Ziajka 69

    Żółta kartka - Zawisza Bydgoszcz: Piotr Petasz, Andre Pereira, Kamil Drygas, Bernardo Vasconcelos, Michał Masłowski. Cracovia Kraków: Sebastian Steblecki.

    10 9 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    w.t.s.k

    13 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    PRZEMOKSC napisał/a:

    w.t.s.k

    czyżby ktoś z myślenic?

    9 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    W Myślenicach jak i w Krakowie jesteście w mniejszośći ...

    PRZEMOKSC i ksgrzes chodzicie kanałami czy jak ?

    J ż S !

    5 12 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    okolice myślenic
    każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!

    13 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    W Królewskim Krakowie
    Mamy swą drużynę
    Pierwszy Mistrz Polski - najstarszy klub
    Dumnie Zaśpiewajmy mu

    Biało czerwony herb
    najlepsi kibice
    Wielka Cracovia to właśnie My
    takiej wiary nie ma nikt
    Lo lo lo lo loo...

    14 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    PRZEMOKSC napisał/a:

    okolice myślenic
    każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!

    Chyba u Ciebie na wiosce, bo w miastach rządzi WISŁA !

    8 11 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    miastach:D szczególnie miasto myslenice
    myslenice miasto bycze dwa sklepiki trzy ulice

    rzeka myslenice

    10 6 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    PRZEMOKSC- może odpowiesz mi na pytanie co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    Bo ksgrzes wymigał się z odpowiedzi w innym wątku ...

    zdjecie

    "Dumni Fanatycy" ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)

    http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/4580-raport-z-sektora-c-dumni-dymni-dymani.html

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,359/

    7 10 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    kradzież a zdobycie to dwie różne rzeczy tyle mam do powiedzenia na ten temat.

    14 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    Sójka napisał/a:

    PRZEMOKSC- może odpowiesz mi na pytanie co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    Bo ksgrzes wymigał się z odpowiedzi w innym wątku ...

    "Dumni Fanatycy" ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)

    http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/4580-raport-z-sektora-c-dumni-dymni-dymani.html

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,359/

    ale się jarasz tą fotką, zdobycz o której piszesz to zwykła kradzież. dlaczego? są fotki na necie jak jakaś w kominiarkach chwali się tą zdobyczą. mi to wygląda na zwykłą kradzież i aż dziw bierze że nikt z cracovii nie zgłosił tego na milicje a przepraszam gts na policje;-}

    11 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    Sójka napisał/a:

    PRZEMOKSC napisał/a:okolice myślenic
    każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!Chyba u Ciebie na wiosce, bo w miastach rządzi WISŁA !

    w jakich miastach? w jakich miastach? w świątnikach?

    10 7 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    A chodzicie już z maczetami po Myślenicach? jeżeli nie, to żadni z was kibice.

    2 13 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    ksgrzes- nie ośmieszaj się pajacu, nawet na Derby musicie robić mobilizację bo nie umiecie zapełnić 10 tys. miejsc na swoim kurniku i wy chcecie rządzić w Krakowie, dobre żarty :-)

    A co powiesz o tym, że oszukujecie kolegów po szalu, zaniżając zbiórkę na oprawy ?

    Więcej informacji gdyby ktoś chciał poczytać jak oszukują swoich na cracovii (w połowie strony):

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,215/start,15/

    A potem jeżdżą za tę kasę na wakacje- fajnie tam macie na tej Kałuży :-)

    zdjecie

    ksgrzes- ładnie tak kraść i oszukiwać braci po szalu ?

    4 14 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    Sójka napisał/a:

    ksgrzes- nie ośmieszaj się pajacu, nawet na Derby musicie robić mobilizację bo nie umiecie zapełnić 10 tys. miejsc na swoim kurniku i wy chcecie rządzić w Krakowie, dobre żarty :-)

    A co powiesz o tym,, że oszukujecie kolegów po szalu, zaniżając zbiórkę na oprawy ?

    Więcej informacji gdyby ktoś chciał poczytać jak oszukują swoich na cracovii (w połowie strony):

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,215/start,15/

    A potem jeżdżą za tę kasę na wakacje- fajnie tam macie na tej Kałuży :-)

    ksgrzes- ładnie tak kraść i oszukiwać braci po szalu ?

    a foto z skąd z demotywatorów? ile ty masz lat że odwiedzasz takie strony?

    12 6 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    Sójka
    Dzisiaj 20:21
    Cytuj 2
    ksgrzes- nie ośmieszaj się pajacu, nawet na Derby musicie robić mobilizację bo nie umiecie zapełnić 10 tys. miejsc na swoim kurniku i wy chcecie rządzić w Krakowie, dobre żarty :-)

    Lepsze 10 000 wiernych niż 30 000 z łapanki z tego 10 000 darmowych za prace w TF plus inni koledzy cinkciarza z myslenic

    14 6 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    ksgrzes- pajaca to sam z siebie robisz nie odpowiadając na moje pytanie:

    Czy ładnie tak kraść i oszukiwać braci po szalu ? A może takie sytuacje tolerujecie i są codziennością ?

    Odpowiesz czy znów zmienisz temat ?

    A fotki są nie z Demotywatorów a z ulic Krakowa, widać jak orientujesz się swoim klubem jak nawet o takich sprawach nie wiesz ....

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    5 15 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    ksgrzes- przestań może pisać bo kompromitujesz się jako kibic cracovii nie wiedząc o takich rzeczach, chyba mecze to Ty oglądasz, ale w kapciach przed TV .... :-)

    5 14 Cytuj
  • 18 wrz 2013
    Sójka napisał/a:

    ksgrzes- pajaca to sam z siebie robisz nie odpowiadając na moje pytanie:

    Czy ładnie tak kraść i oszukiwać braci po szalu ? A może takie sytuacje tolerujecie i są codziennością ?

    Odpowiesz czy znów zmienisz temat ?

    A fotki są nie z Demotywatorów a z ulic Krakowa, widać jak orientujesz się swoim klubem jak nawet o takich sprawach nie wiesz ....

    nie słyszałem o tej sprawie szukam w necie czy w jakiejś gazecie lub w czymś innym o tym piszą a tu nic. więc myślę że paru waszych rekinów wypadło na miasto po meczu ( bo ciemno na zdjęciach) i poprzyklejało plakaciki. tyle. liga mistrzów na nc+

    14 8 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    W połowie strony masz odpowiedź (tam gdzie zdjęcie z facebooka- wypowiedź użytkownika M.):

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,215/start,15/

    5 17 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    Po temat o cracovii na forum Myślenic?! Chyba tylko aby powspominać mecze Dalinu z Cracovia i uciekających jej hoolsow przez Rabe:)
    TYLKO WISŁA !!!

    8 21 Cytuj
  • 19 wrz 2013
    Sójka napisał/a:

    W połowie strony masz odpowiedź (tam gdzie zdjęcie z facebooka- wypowiedź użytkownika M.):

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,215/start,15/

    nasuwa mi się pytanie czemu piszesz o tym teraz? przecież te posty datowane są na 2012 08? trzeba było się żalić w zeszłym roku. a tak poza tym te informacje to tylko u was na forum nigdzie indziej więc uważam ją za nie prawdziwe i nie przydatne.

    el Jimador napisał/a:

    Po temat o cracovii na forum Myślenic?! Chyba tylko aby powspominać mecze Dalinu z Cracovia i uciekających jej hoolsow przez Rabe:)
    TYLKO WISŁA !!!

    to było naście lat temu! chłopie. to może ciebie jeszcze jara remis z Anglią z 73? i jeszcze dodam gdzie jest teraz twój ukochany dalin? dno.

    14 8 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    Parchy śmieszne jesteście. Nasz grzesio sam prowadzi rozmowe, nikt inny do sie nie włącza ( śmiechu warte ), potem w końcu ktoś napisał wtsk, i następnie " czy z myślenic" no na końcu Sójka napisał że jesteście w mniejszości zarówno w Myślenicach jak i w Krakowie. Przeciez to jest oczywista oczywistość.
    Ile macie kibiców w Krk? ( tych oficjalnie przyznających do kibicowania cracovii ? )
    Ile macie kibiców w Myślenicach ? Owszem macie ale jest ich garstka, może ciut większa garstka.
    Potem ktoś z ksc pije do frekwencji na stadionie. Sorry u nas jak jest moblizacja na Wiśle to zbiera sie ponad 20k ludzi. A u was niestety jak dycha jest to jest megaaa zajebiście. I grzesiu nie mów mi że miałem sie już nie odzywać. Tak, miałem sie nie odzywać bezpośrednio do ciebie. Jeśli chodzi o ogół to będe sie udzielał bo nie pozwole żeby ktoś pieprzył takie głupoty jak co po niektórzy.
    Tylko WISŁA.

    7 10 Cytuj
  • 21 wrz 2013

    W pierwszej połowie jeden strzał gwardyjskich i gol, 2 połowa wisełka bez jajek i mogło być 3-1 szkoda.. Mecz dobry i kibicowsko i piłkarsko. Z perspektywy sektoru D wisła mało słyszalna, a jak już coś to " kulturalne pozdrawianie się z obu stron" wojna, wojna, wojna na remis... z małym niedosytem bo to co murzyn zawalił w 93 min to piłkarski kryminał...

    12 4 Cytuj

Odpowiedz