Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

  • 5 cze 2012

    [quote=gość: Dalin-Raba] gość: orzelmce napisał/a:Brawo Dalin ! Pogratulować :)!pozdro z drugiej strony Raby ;) Kichać na wasze pozdrowienia !! zgode mamy tylko z RABĄ DOBCZYCE !!! [/quote]
    Ha ha ha zgoda , kosa nie ośmieszajcie się. Tu jesteś kozak a jak przyjadą kibole z Krakowa to siedzicie jak trusie, małpia bando.

    2 3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    to dalin ma jakichś kibiców żeby mieć z kimś zgode?

    4 1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: fan_piłki] [/quote]
    tak info potwierdzone miejmy nadzieja ze poraz kolejny przemek odrzuci lukratywna propozycje z innego klubu poniewaz bedzie bardzo ciezko znalesc zawodnika na jego pozycje

    8 1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    fan piłki:Słyszałem ze Przemkiem Senderskim interesuje się Wisła Kraków i Legia Warszawa. Brawo dla tego chłopaka jego dni w Dalinie są już policzone.

    Co do Legii to nie słszałem ale słyszałem że interesowała sie Nim Wisła tyle że Wisła Rząska ponoć był tam na testach ale odpadł i dobrze bo potrzebny jest w Dalinie.

    8 1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    [quote=gość: sekator] fan piłki:Słyszałem ze Przemkiem Senderskim interesuje się Wisła Kraków i Legia Warszawa. Brawo dla tego chłopaka jego dni w Dalinie są już policzone.

    Co do Legii to nie słszałem ale słyszałem że interesowała sie Nim Wisła tyle że Wisła Rząska ponoć był tam na testach ale odpadł i dobrze bo potrzebny jest w Dalinie. [/quote]
    Senderski to celebryta reszcie brakuje do niego

    7 2 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: ho_ho_ho] . Senderski to celebryta reszcie brakuje do niego [/quote]

    celebryta -Oj tak w robieniu z siebie gwiazdy na murawie jest najlepszy i napewno" Reszta" mu w tym nie dorównuje ,gra przeciętnie a czasem bardzo słabo i wiele mu do niektórych z tej "Reszty" brakuje,a i tą jego sławę porównał bym do sławy znanego bohatera z bajki Makuszyńskiego ,który to podobnie błąkał się po całym świecie.
    Proponuję mu by się przetestował w I lidze na wyspach hula gula będzie jeszcze bardziej znany ,wtedy dopiero będzie celebrytą Całom Gembom.

    11 1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Z tym celebrytą jest dokładnie tak jak napisał sekator

    11 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Wieści z Myślenickiego frontu
    Senderski nie próżnuje , niedawno testowany był II ligowej Pogoni Siedlce .chyba nic z tego , nie wiem na 100%. Co prawda już nie biało-zielony ale warto odnotować Robert Błąkała trenuje w Jagielonii Białystok ,poprzednie spekulacje odnośnie gry w Górniku Zabrze nie wyszły.
    Maciej Kiełb próbuje przekonać do siebie Stal Stalową Wole
    Niestety z obecnych zawodników którymi dysponujemy nie widzę żadnego który mógłby wybić się poza III ligę .

    5 3 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=gość: Tomasz000] Wieści z Myślenickiego frontu
    Senderski nie próżnuje , niedawno testowany był II ligowej Pogoni Siedlce .chyba nic z tego , nie wiem na 100%. Co prawda już nie biało-zielony ale warto odnotować Robert Błąkała trenuje w Jagielonii Białystok ,poprzednie spekulacje odnośnie gry w Górniku Zabrze nie wyszły.
    Maciej Kiełb próbuje przekonać do siebie Stal Stalową Wole
    Niestety z obecnych zawodników którymi dysponujemy nie widzę żadnego który mógłby wybić się poza III ligę . [/quote]
    senderski juz po pierwszych zajeciach w radzionkowie oby nie ostatnich:)
    http://www.90minut.pl/news/191/news1917766-Ruch-Radzionkow-testuje-zawodnikow.html

    4 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    a na mecz towazyski DAlinu z Hutnikiem ile bilety beda kosztowac ?i czy przed meczem mozna kupic ?

    Cytuj
  • 5 lip 2012

    stefanek Dalin na pewno zagra z Hutnikiem na sztucznej nawierzchni a tam komfort oglądania meczu jest naprawdę niski

    Cytuj
  • 6 lip 2012

    liga 11 sierpnia dalin inaguruje meczem z czrnymi polaniec jesien zapowiaDA sie naprawde ciekawie domyslenic przyjada uznane firmy jak luimanovia(pretendent do awansu)bochnia wolbrom

    3 Cytuj
  • 6 lip 2012

    zapomnialem dodac ze bydelko z nowej huty zostal nam na deser juz na wiosne

    3 2 Cytuj
  • qwerty 15122 7 lip 2012

    w tym sez musi byc awans i doping Myślenickich Kibiców JEDNOCZMY SIE I POMÓŻMY CHŁOPAKOM WSPIERAJMY ICH !!:)

    1 1 Cytuj
  • 8 lip 2012

    napsiał sekator----------------celebryta -Oj tak w robieniu z siebie gwiazdy na murawie jest najlepszy i napewno" Reszta" mu w tym nie dorównuje ,gra przeciętnie a czasem bardzo słabo i wiele mu do niektórych z tej "Reszty" brakuje,a i tą jego sławę porównał bym do sławy znanego bohatera z bajki Makuszyńskiego ,który to podobnie błąkał się po całym świecie.

    właśnie w nową ruszył podróż by ją skończyć Radzionkowie ,a co przeżył i co widział Marcinowi to opowie

    4 2 Cytuj
  • 8 lip 2012

    zwróćcie uwagę na głupoty wypowiadane przez Senderskiego seniora w Gazecie Myślenickiej" cyt: " zarząd będzie dążył, aby w przyszłości klub bazował wyłącznie na wychowankach", przecież Dalin to nie jest klubik z pipidówy żeby wyłącznie na wychowankach się opierał, to nie C klasa, najlepszy klub w powiecie, reprezentant ziemi myślenickiej, powinien opierać się na wyróżniających piłkarzach z naszych okolic, dać im możliwość rozwoju i pokazania się szerszemu gronu, dajmy na to zdolny młody chłopak z Pcimia, Bęczarki, Sułkowic czy też innych miejscowości ma mieć zakaz gry w Dalinie bo tak sobie życzy niejaki Senderski? a kimże jest ten człeczek, że się tak szarogęsi? Oczywiście trzeba stawiać na szkolenie własnej młodzieży ale nie zamykać drzwi przed innymi, no chyba że ten pan ma więcej synalków, których chce upchnąć w jego mniemaniu "własnym klubiku"

    9 1 Cytuj
  • 8 lip 2012

    Mysle ze nie zrozumiles sensu tej wypowiedzi . Jezeli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze. Klubu nie stac na duze pensje wyplacane zawodnikom , wiec nie ma opcji zeby Krakusy przyszli do klubu i grali za 1000 zl , bo odliczajac dojazd to juz prawie nic im nie zostanie. W takiej sytuacji postawienie na wychowankow to koniecznosc. Zauwaz ze wyrozniajacy sie zawodnicy z Myslenic i okolic juz w wieku juniorskim przechodza do dalinu. Rzadko sie zdarza zeby komus talent eksplodowal w wieku 25lat

    5 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    kopytko, to ty nie rozumiesz albo masz problemy z czytaniem, przeliteruj moją wypowiedź jeszcze raz i jeżeli znajdziesz tam coś o krakusach to stawiam ci pół litra, no i tekst że już w wieku juniorskim Dalin wychwytuje wszystkich najlepszych z okolicy to naprawdę dobry żart, zajrzyj na strony Dalinu i zobacz ilu tam jest juniorów, no i chyba to też dobrze że najpierw szkolą się w klubach ze swojej okolicy, a w wieku 18-tu (np., jeżeli już chcesz mieć jakieś liczby, tylko skąd żeś wytrzasnął tę 25-kę?) jeżeli ma talent na miarę de facto 4 ligi to można pozyskać takiego grajka, a kwestie finansowe? przecież w Pcimiu, Sieprawiu, Dobczycach itp nie płacą w milionach,

    2 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    taaa, zwłaszcza ze w tym roku puchar halowy myslenickiego zwiazku wygrała iskra brzaczowice czy ktos tam w tamtym roku orzeł a trzy lata temu nie wiem czy nie raba. Moze faktycznie nie ma to kluczowego znaczenia bo w takim turnieju nie raz na farcie sie cos jednym uda a drugim nie, ale spadek z Malopolskiej Ligi Juniorow tez o czyms swiadczy. Wcale tej najbardziej utalentowanej mlodziezy w dalinie nie ma bo juz klub tak nie przyciąga zawodnikow z okolicznych wiosek

    Cytuj
  • 10 lip 2012

    w tym roku nie wygrała Iskra, tylko własnie juniorzy Dalinu, juniorzy spadali owszem, ale takie rzeczy się zdarzają, to jest wlicozne w sport. w tym roku niewiele brakło do awansu, a jestem przekonany że w tym roku juniorzy awansują do MLJ

    1 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    witam prosze o jak najswiezsze informacje z zielonego frontu czli co po pierwszych zajeciach dalinu?czy sa jakies nowe twarze kto odchodzi?no i oczywiscie czy byl senderski:)

    8 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: i dont] witam prosze o jak najswiezsze informacje z zielonego frontu czli co po pierwszych zajeciach dalinu?czy sa jakies nowe twarze kto odchodzi?no i oczywiscie czy byl senderski:) [/quote]
    Ten chłopak to niech lepiej idzie , tylko jest na to mała szansa , bo tu w KSD ma stypendium za gre w Dalinie i za trenowanie dzieciaków w innych klubach takich jak Ruch.R cz Pogoń Siedlce ,nie zagwarantują mu pewnie tyle ile by chciał , bo jego poziom sportowy jest co najwyżej 4 ligę . Gdyby nie liczne odejścia przed sezonem , na pewno nie miałby co tu szukać .

    8 2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    z tego co słyszałem to Dalin został bez bramkarza! Szwiec w Garbarni widziałem już na zdjęciach wiec raczej pewne a Kościelnik w Chełmku i jest tylko jakiś z Orła na razie. Nie wiem czy ten Pajka czy ktoś tam to juz niech ktos potwierdzi bo nie mam pojęcia

    2 Cytuj
  • 14 lip 2012

    Z Tego co slyszalem wrocil błąkała i na testach jest jakiś kaczor

    3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    słyszałem że w Dalinie zgodnie z tradycją przed rundą dzieją się znowu jakieś jaja ,chodzi o jakiś wprowadzony przez zarząd porąbany regulamin którego piłkarze nie chcą zaakceptować .Czy nie można dogadywać się wcześniej? teraz pora na przygotowanie się do jesiennej kolejki ,inni już dawno sparingują ,a u nas co? co to za zarząd? czas na zmiany.

    8 Cytuj

Odpowiedz