Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

  • 18 lip 2012

    No to jak wyżej wspomniano Szwiec wylądował szczebel wyżej ... w Garbarni
    http://www.90minut.pl/news/192/news1927275-Trzech-nowych-graczy-w-Garbarni-Krakow.html

    3 Cytuj
  • 19 lip 2012

    wczoraj dalin rozgrywal dwa sparingi z halniakiem makow podhalanski i switem krzeszowice bylo mozna zobaczyc kilku testowanych zawodnikow m.in.kamil turbasa(puszcza nieplomice)paweł wojdała(mogilany ostatnio orzel balin)t.kaczor(wisła kraków ostatnio 2 liga slowacka )i jeszcze ktos z resovii

    2 2 Cytuj
  • 21 lip 2012

    ktoś z resovii +szwajdych,litewka,błąkała + błakała 2 będzie skład samych wychowanków

    6 3 Cytuj
  • 22 lip 2012

    A Co z najlepszym zawodnikiem Dalinu Przemkiem Sendeskim ?? bo ani w google ani w fakcie nie moge nic znaleźć .

    13 3 Cytuj
  • 23 lip 2012

    W sobotnim sparingu drużyna Dalinu zagrała z Orłem PW bez swoich podstawowych 10 zawodników ,grali młodzi i testowani ,powodem takiej sytuacji było niepodpisanie przez wychowanków warunków zawartych nowo stworzonym przez zarząd bezdyskusyjnym regulaminie.

    8 Cytuj
  • 23 lip 2012

    bez 10 podstawowych zawodników? tzn? i o jaki regulamin chodzi bo cos obilo mi sie o uszy ze zawodnicy moga nie grac. To jednak jest prawda

    4 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Pilch, Kęsek, Płonka, Nowak, Biel, Cygal Sz, Cygal W. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Z tego co słyszałem to zawodnikom nie spodobał się nowy system wypłacania pieniędzy ujęty w nowym regulaminie !

    2 4 Cytuj
  • 23 lip 2012

    chodzi o wprowadzenie regulaminu który ma na celu uwalenie piłkarzy niepokornych ,pyskujących na boisku ,pracujących lub uczących się a sciągniecie nieważne kogo byle był posłuszny trenerowi i prezesom.Tak naprzykład zawodnik który pracuje na zmiany jest niewygodny trenerowi bo ten musiał by przyjeżdzać na treningi w godzinach porannych ,drugie zapisy mówią o wprowadzeniu tabeli punktowej do oceniania zawodników z tym że oceniać ma trener (jak oceniał w zeszłym sezonie to każdy widział )byli zawodnicy co gówno grali a byli nie do ruszenia albo grali kichę a grali mam na myśli Mazelę podczas gdy Biel marnował sie na boku albo Nowak bardzo dobry zawodnik grał ogony no pod sam koniec kolejki było trochę lepiej .Nia ma co słuchać propagandy o wychowankach to jest blef

    9 1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    to w tym sezonie dalin walczy o awans do 4 ligi!! pozdrowienia z drugiej strony raby

    4 2 Cytuj
  • 23 lip 2012

    nie dość ze graja bez kibiców to teraz już całkowicie ich nie będzie! ale chyba o to chodzi zarządzającym! szkoda chłopaków i tego klubu.

    6 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Pilch, Kęsek, Płonka, Nowak, Biel, Cygal Sz, Cygal W. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Z tego co słyszałem to zawodnikom nie spodobał się nowy system wypłacania pieniędzy ujęty w nowym regulaminie !------------------------------------ Wielki Szu ------------nie było jeszcze dwóch Bałuckich,Wojtana czyli zawodników Dalinu reszta to ...........................................................................nie kończę

    3 Cytuj
  • 24 lip 2012

    zarzad caly do wymiany niech dadza szanse mlodym utalentowanym a nie sciagaja odrzutkow z innych druzyn i jeszcze placa im kokosy

    5 1 Cytuj
  • 25 lip 2012

    kurcze Senderski zagrał w sparingu z Orłem PW , Obawiam się ze on nie odejdzie z Dalinu , nie dla tego że nie chce a dla tego że go nigdzie nie chcą :(

    10 5 Cytuj
  • 25 lip 2012

    ALE JESTEŚ ZAKOMPLEKSIONYM FLUSTRATEM, ŚLEDZISZ CZYJEŚ POSTĘPY, WEŻ SIĘ ZA TRENINGI MOŻE DO CZEGOŚ DOJDZIEDIESZ I TY.

    7 8 Cytuj
  • 25 lip 2012

    A do czego od doszedl ?

    14 2 Cytuj
  • 25 lip 2012

    no wlasnie do tego ze zamiast pisac o nim w gazetach pisza o nim na forach i nie ma to nic zwiazanego z forma sportowa.a dla ludzi ktorzy poprostu nie siedza w temacie drobna informacja!!ogromna roznica jest pojechac na testy bo zostales zauwazony przez skauta lub dzialacza danego klubu a co innego gdy masz menedzera tak jak senderski ktory za angaz ze wezmiesz udzial w treningu bierze pieniadze a potem drzwi sie zamykaja i to trener decyduje o przydatnosci

    5 6 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Sparingi: Hutnik gromi Dalin-taki news można zobaczyć na stronie gumioków.
    Jaki Dalin ,Jaki Dalin?, kwiat zawidników Dalinu stał pod budynkiem klubu ,na boisku grały okłapy,donosy ,młodzi i krakowska zbieranina.
    Darek N.myślalem że masz jaja a ty masz tylko orzeszki ,zresztą i tak grałeś kiepę.

    8 3 Cytuj
  • 26 lip 2012

    to jest jakas kpina , i co teraz bedziemy ogladac jakos zbieranine krakusow czy nie wiadomo kogo , jak sie ma lepszych ludzi z myślenic , zarzad sie kompromituje!!

    8 3 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Czy ktoś może powiedzieć dlaczego kwiat dalinu nie grał w sparingu. Z tego co słyszę wobec zawodników zarząd nie ma zaległości finansowych. Jedynym problemem jest regulamin który w mojej ocenie każdy zarząd ma prawo wprowadzać. To nie zawodnicy starają się o pieniądze, a wiem, że gdy zawodnik będzie obecny na treningach i będzie w 18 meczowej otrzyma więcej pieniędzy niż otrzymywał obecnie. O co więc chodzi!!! Wiadomo lepiej jest otrzymywać pieniądze za nieobecności na zajęcia i byle jaką grę. Poza tym uważam, że dokąd trwają rozmowy(a myślę, że takie się odbywają) to obowiązkiem zawodników jest uczestniczenie w zajęciach i grach sparingowych a nie szydzenie z kolegów, którzy trenują i grają. Mimo, że każdy może mieć swoje zdanie i o nie walczyć to będąc wczoraj na meczu i obserwując zachowanie wychowanków Dalinu jestem mocno zniesmaczony. To na boisku udowadnia się zarządowi, że zasługujecie na pieniądze.

    6 7 Cytuj
  • 26 lip 2012

    czyżby gumowe ucho specjalnie przy nas usiadło i przekazało o czym mówiliśmy między sobą? bo ja innego złego zachowania z naszej strony nie zauważyłem co mielismy stać na baczność ,olaliście nas ,zawodnicy nie są od zdobywania pieniędzy zresztą jak piszesz że mogą otrzymywać nawet więcej gdy podporządkują się regulaminowi ,więc nie chodzi tu o pieniądze , zniesmaczenie do nas odbija się lustrzanie w twoim kierunku . W ostatniej kolejce udowodniliśmy że potrafimy grać w piłkę ,cele postawione przez zarząd zostały osiągnięte z nawiązką .O co więc chodzi każdy wie ,poza tym do wczorajszego sparingu byliśmy gotowi ,wybraliście taką drogę trudno .Klub istnieje 90lat były już różne podjazdy a dalej istnieje .Eksperymenty panie "zarząd " to se pan rób dalej ale nie na nas

    7 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    No właśnie wiec od czego sa zawodnicy i co wam przeszkodziło wczoraj zagrać o to tylko chciałem zapytać. Niestety nie jestem Panem "Zarząd" ale tylko kibicem, którego wy wczoraj olaliście. Wasze prawo, nikt wam tego nie zabiera. Ciekawi mnie też twój sposób pojmowania pewnych spraw, bo wspominasz o ostaniej kolejce. Mam pytanie czy za ten mecz nie otrzymałeś wynagrodzenie. Jeżeli otrzymałeś to znaczy, że ktoś to docenił.

    5 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Jak na kibica to jesteś super zorientwany np.byli testowani to skąd wiesz że mieliśmy czy nie mieliśmy wyjśc na sparing? jak brzmi regulamin ,kto go ustalił ,kiedy i za co nam wypłacili wynagrodzenie ,czy nam ktoś zabiera prawa czy nie ,myślę że jesteś właśnie niestety powtarzam niestety pan" zarząd " tylko nie pisz pan z dużej litery .
    A jeszcze ci odpowiem co Nam przeszkodziło zagrać sparing ,nikt z władz klubowych łącznie z trenerem z nami w wtej spawie nie rozmawiał .........tyle .
    ALE JESTEŚ ZAKOMPLEKSIONYM FLUSTRATEM, ŚLEDZISZ CZYJEŚ POSTĘPY, WEŻ SIĘ ZA TRENINGI MOŻE DO CZEGOŚ DOJDZIEDIESZ I TY.

    6 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Nie mam zamiaru cię przekonywać do tego kim jestem. Jeżeli uważasz że kibic nie może interesować się co dzieje się z klubem to twoja sprawa. Ja tylko zadałem pytanie. Masz ochotę odpowiedzieć to odpowiedz nie to nie rób tego. Wydaje mi się że nie napisałem nic takiego abyś w ten sposób reagował. Nie wiem jakie porządki są w klubie, ale jeżeli jesteś członkiem drużyny to jestem gotowy do gry w stroju piłkarskim. W przypadku gdy wczoraj mieli grać testowani to sorki... Jeżeli zarząd z wami nie rozmawia to rozumiem, ale jeżeli jest inaczej to uważam ja wyżej i myślę że jest to moja spraw wypowiedzieć na tym forum może się każdy nie tylko ci których wypowiedzi by się tobie podobały.

    3 2 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Jako dobrze zorientowany kibic popieram chłopaków, niech walczą o swoje, bo to jak zachowuje się "zarząd" jest żałosne. Z ich postępowania wynika, że wolą ściągać i opierać się na krakusach niż na własnych wychowankach, których mają za nic nawet z nimi nie rozmawiając. Na krakusów maja pieniądze a na chłopaków z Myślenic to już nie! Myślą, że ich przetrzymają, a oni się złamią i będą grać na takich warunkach jakie postawi "zarząd". Dziwi postępowanie pożal się Boże "prezesa", który najpierw rozbudza nadzieje młodych zawodników obiecując im dobre warunki i możliwość grania w klubie a potem rezygnuje się z nich i stawia na zawodników z zewnątrz, którzy wcale nie reprezentują lepszych umiejętności niż myśleniccy piłkarze, czego mieliśmy przykład w pierwszej rundzie rozgrywek 11/12. Tylko tak dalej, a już niedługo będziemy mogli podziwiać derby Myślenic Dalin- Orzeł w V lidze!
    Dla niezorientowanych! Chłopaki byli gotowi zagrać wczoraj w sparingu, ale jak widać prezesi zatrzymali się na poziomie podstawówki i nie potrafią nawet rozmawiać, tylko obrażają się jak dziecko w piaskownicy, a chłopaki są na tyle ambitni, że nie dadzą się takim gierkom! :]

    Nie dajcie się chłopaki! Jesteśmy z Wami!

    10 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    zainteresowany -pokaz mi chociaż jedno słowo które by cię obrażało lub krytykowało by twoje wypowiedzi jako kibica .Krytyka jest skierowana do zarządu ,napisałem że kibic nie ma i nie może znać niektórych przyczyn problemu jakie są w klubie ,a jak ich nie zna to niech się nie wypowiada w imieniu klubu na forum.Ty w tych problemach jesteś dokonale zorientowany i mam prawo myśleć że nie jesteś tylko kibicem .Z resztą to jest nie ważne ,powyższy post (SOLIDARNEGO) dodaje nam skrzydeł.
    Na futbolu jest informacja że 4.sierpnia mecz sparingowy zagra Wisła z Piastem, -czy to o oto w tym chodzi żeby spuścić drużynę ,stworzyć komercję podobną do istniejącej sąsiedniej spólki sportowej i czerpać zyski? nie koniecznie dla klubu?

    4 2 Cytuj

Odpowiedz