Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

  • 24 sie 2011

    kibic 007. kościelnik podobny do martina? buhahahahahahahahaha, toś mnie rozśmieszył

    4 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    kim jest jeży? ja nie wiem

    1 5 Cytuj
  • 25 sie 2011

    to prawda, że w sobote z wierną zagramy bez cygala, muniaka i pilcha(cygal się żeni). ??

    8 Cytuj
  • 25 sie 2011

    nazwiska piszemy duza litera

    7 3 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Jak tam w dzióbku dezerterzy?

    4 4 Cytuj
  • 26 sie 2011

    jeży to ten śmieszny człowieczek który przed meczem chodził i przybijał wszystkim piątki

    9 4 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    Dalin 3 - 1 Janina, zasłużona wygrana, piękny gol Pilcha, i ogólnie dobry mecz w jego wykonaniu.

    6 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    Wczoraj Dalin przegrał z Beskidem Andrychów 2:0.
    Mam pytanie co z meczem w ramach jubileuszu 90 lecia KS Dalin Myślenice ? , mieliśmy grać jak nie z Wisłą to innym ekstraklasowcem we Wrześniu

    3 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    8 pazdziernik Dalin - Wisła Kraków

    2 1 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    Dalin-Beskid 0-2 brawo kochany klubie nasz z informacji zamieszczonych w sportowym tempie wynika że co drugi mecz oddajecie na bramkę przeciwnika po dwa farfocle,super się spisują wzmocnienia drużyny, viva pasy, super panie trenerze .

    8 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    wzmocnienia z "Crakovi" nadają sie czyścić buty naszym chłopaką.

    8 2 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Trener ORŁOWSKI chyba cierpi na pomroczność jasną ,nie dośc że sprowadził dwie krakowskie łajzy zapewniając zarząd o ich piłkarskich umiejetnościach to jeszcze na stronie oficjalnej wypowiedział się że w meczu z Beskidem najsprawiedliwszy by był remis -trzeba być albo cynikiem albo cwaniakiem nie szanującycm innych kibiców

    --------------------------------------------------------------------------------

    9 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: kibic11] wzmocnienia z "Crakovi" nadają sie czyścić buty naszym chłopaką. [/quote]

    Mieszkamy w Polsce więc obowiązuje Nas ustawa o języku polskim.
    W naszym kraju nie ma miejscowości Cracovia. Więc nazwę zespołu pasów prawidłowo pisze się krakowia.

    2 10 Cytuj
  • 8 paź 2011

    UWAGA, TO JUŻ DZIŚ.

    8 października (CZYLI DZIŚ) piłkarska drużyna MISTRZA POLSKI rozegra mecz towarzyski, w którym zmierzy się z DALINEM MYŚLENICE, czym uświetni obchody 90-lecia istnienia tego klubu.

    Spotkanie rozpocznie się na boisku w Myślenicach o godzinie 14.

    ZAPRASZAMY.

    4 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    z tego co mi wiadomo młoda ekstraklasa nie była w zeszłym sezonie mistrzem polski :)

    1 3 Cytuj
  • 8 paź 2011

    [quote=gość: cracoviak] z tego co mi wiadomo młoda ekstraklasa nie była w zeszłym sezonie mistrzem polski :) [/quote]

    Masz pecha, będzie pierwsza drużyna.

    3 Cytuj
  • 8 paź 2011

    ladnie 7-0 sie skonczylo :) sklad wisly to:

    Jovanić (83' Kocoń)
    Jovanović
    Czekaj (46' Stanek)
    Bunoza
    Paljić
    Iliev (72' Szewczyk)
    Jirsak (72' Uryga)
    Wilk
    Garguła
    Boguski
    Genkov (46' Brud)

    4 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Do cracoviak

    Tacy zawodnicy jak Jovanović, Bunoza, Paljić, Iliev , Jirsak , Wilk, Garguł, Boguski, Genkov to na pewno młoda ekstraklasa.

    3 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    10 lat temu to był mecz. wisła wygrała wtedy 3;1, ale w karnych przegrała. Pamiętam jak dziś jak krystek wtedy karne broni. a dzisiaj - kompromitacja

    3 3 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Co nazywasz kompromitacją? Chłopcy z Dalinu mieli okazję zagrać przeciw mistrzowi Polski, pełne trybuny, dobra zabawa a przez Ciebie to chyba zazdrość przemawia?

    4 4 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Zgadzam się z taki-gość.

    4 2 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Wynik nie ważny niektórzy zawodnicy nie mogli doczekać się darmowej alkoholizacji zapraszam do rynku wieczorem jak będą wracać.

    5 2 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Cracoviak - człowieku o jakiej kompromitacji piszesz ?

    Każdy z nas wie, że obie dzisiejsze drużyna dzieli przepaść klasowa.
    Nie zmienia to faktu, że piłkarze Dalinu zagrali tak jak potrafili. I szacunek dla nich, że stawili czoła silniejszym.

    Chodź na co dzień nie kibicuję Dalinowi, to jestem dumny że drużyna z mojego miasta wspólnie z Wisłą stworzyła fajny spektakl sportowy.

    Wygranym dla mnie w tym meczu nie była Wisła, ani piłkarze Dalinu tylko klub.
    Pełne trybuny, dochód z biletów oraz dochód ze sprzedaży pamiątek na pewno będzie ważnym i dodatkowym zastrzykiem gotówki w trudnej sytuacji klubu.

    Brawa dla organizatorów. Dobra robota.

    7 Cytuj
  • 8 paź 2011

    zdjecie

    5 3 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Niestety nie dałem rady być na meczu... :( Super pomysł, brawa dla organizatorów :)
    W Myślenicach 100% Wisła !

    3 3 Cytuj

Odpowiedz