Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 5 sty 2012

    [quote=gość: 666] koledzy gdzie najtańszy karnet ? [/quote]
    Na Zarabiu

    2 13 Cytuj
  • 7 sty 2012

    przejdź się po siłowniach,czasem cena nie idzie w parze z jakością,tak jak opisy z rzeczywistością...mam na myśli total-ftness - największą siłownią w mieście :-))) żenada

    7 6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    jakość ...

    3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    może nie chodzi o metraż :P tylko ilość sprzętu, jakość i możliwości ćwiczeniowe

    Cytuj
  • 11 sty 2012

    Tak z grubsza ogarnąłem ten temat i nadal nic nie wiem.
    Chcę rano codziennie spędzić godzinę na siłowni, nie jestem kulturystą - chce wzmocnić jedynie mieśnie i poruszać się trochę.
    Czy może mi ktoś polecić normalną siłownie w Myślenicach, bez przelansowanych lalusi - taką, gdzie chodzi zwyczajny Kowalski?

    8 1 Cytuj
  • 12 sty 2012

    polecam b-kinga

    12 7 Cytuj
  • 12 sty 2012

    "przelansowanych lalusi" hehe dobre:-D

    3 4 Cytuj
  • 12 sty 2012

    b-king ma największy wybór maszyn do ćwiczeń,jeżeli chcesz poważnie podchodzić do treningu to polecam

    10 7 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Witam serdecznie, poszukując atrakcyjnego pakietu OPEN natknęłam się na cennik Californii - 600 zł / 800 zł za miesiąc????????? WTF??????? Przecież w ofercie nie ma NIC co mogłoby tak podbijać stawkę! Zajęcia taneczne są bardzo drogie a przecież jest to centrum fitnessu a nie SZKOŁA TAŃCA. Dla porównania karnet OPEN w PURE kosztuje max 285 zł, a zajęć jest bez porównania więcej i są atrakcyjniejsze.

    Czy jest możliwość w Myślenicach korzystać z różnych zajęć w normalnych cenach? I chodzi mi zarówno o karnet na siłownię jak i zajęcia fitness?

    3 1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    nie :)

    3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    z tego co widziała na stronie to fitmania ma ceny spoko w styczniu promocja na karnet OPEN 150 zł

    3 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    beatrycze podejdź do b-kinga, zapytaj

    7 7 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Polecam siłownie w b kingu, byłam tam pare razy i jest ok. Odnosnie fitnessu polecam zumbe w szkole tańca samba, byłam 2 razy i było naprawde fajnie.
    W fitmani jeszcze nie byłam więc może kiedys zaglądne.

    8 6 Cytuj
  • 16 sty 2012

    [quote=gość: Zaciekawiony] Tak z grubsza ogarnąłem ten temat i nadal nic nie wiem.
    Chcę rano codziennie spędzić godzinę na siłowni, nie jestem kulturystą - chce wzmocnić jedynie mieśnie i poruszać się trochę.
    Czy może mi ktoś polecić normalną siłownie w Myślenicach, bez przelansowanych lalusi - taką, gdzie chodzi zwyczajny Kowalski? [/quote]
    Czysto, miło i przyjemnie jest w Californi na Zarabiu. Czynne od 6.00, miesięczny karnet na siłownię bez żadnych ograniczeń kosztuje tylko 80zł, ja chodzę i jestem zadowolony. W cenie masz już poradę profesjonalnego instruktora. Osobiście polecam również saunę :). Czy Kowalski tam chodzi – nie wiem, ale jest bardzo fajna atmosfera.

    4 9 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Z tego co widzę na tym forum to wiem, że do b-kinga się nie wybiorę
    Zostaję tu gdzie chodzę (bez reklamy;)

    7 8 Cytuj
  • 17 sty 2012

    hehe widze, że konkurencja tutaj daje każdemu minusy. Szkoda słów.

    8 6 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Dlaczego moje posty z porównywaniem cen zostały pousuwane?? Porażka.. i to ma być forum gdzie każdy może się wypowiadać??

    10 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Nie jestem ekspertem od siłowni fitnessu itp. więc chciałem Was zapytać.
    Czy jest możliwe, aby w ciągu około trzech, góra czterech miesięcy, nie stosując żadnego koksu przypakować z rozmiarów nieco ponad 70kg. do rozmiarów Obelixa (kolega Asterixa;) Znam takiego gościa (teraz już głowa rodziny nie jakiś gówniarz) który właśnie tak nagle spuchnął. Twierdzi że jadł tylko ryż kurczaki i jakieś takie rzeczy a żadnych wspomagaczy nie brał. Nie wydaje mi się to zbyt naturalne tym bardziej że gdy widziałem go latem to ma rozstępy na łapskach i klacie większe niż stara baba po dziesięciu ciążach...
    Bynajmniej nie było to teraz tylko parę lat temu, ale ciekawość pozostała. Nadal jednak gdy pytamy go z kumplami trwa przy swoim...

    5 Cytuj
  • 17 sty 2012

    drogi moderatorze,mam prośbę,czy nie dało by się zamknąć całkowicie tego wątku,niedobrze mi się robi jak czytam te kryptoreklamy i nadawanie na konkurencje

    4 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Ja chyba kryptoreklamy ani niczego podobnego tu nie urządzam. Proszę tylko o odpowiedź :)

    5 Cytuj
  • 17 sty 2012

    pabian
    to nie wchodz tu i nie czytaj jak cie to tak bardzo razi, my tu chcemy podyskutwac na temat siłowni

    3 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    xxxx dyskutuj,jeszcze przytupnij nóżką dla powagi sytuacji :-))

    5 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    nie ma takiej potrzeby pabian

    3 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    halo
    ludzie czy Wy tylko się tu reklamować umiecie, albo bluzgać po sobie ???
    Miałem nadzieję usłyszeć odpowiedź na moje pytanie, ale skoro nie dotyczy bezpośrednio żadnej siłowni to już liczyć na nikogo raczej nie można...
    Gdyby jednak znalazł się ktoś znający temat to jednak, bardzo proszę.
    Może nawet sam Obelix coś napisze... ;)))

    3 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    to niemożliwe,krótko i zwięźle

    2 1 Cytuj

Odpowiedz