Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 18 sty 2012

    Czyli zgodnie z podejrzeniami wszystkich wkoło przykoksił nieco ;)
    Dzięki

    3 Cytuj
  • 18 sty 2012

    poznasz m.in po plecach,jak mu się pojawiły "syfy" to taczej nie będzie to trądzik młodzieńczy :-)

    2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Aż tak mi nie zależy na tym żeby mu plecy oglądać...
    Swoja drogą to jak już mówiłem parę lat minęło.
    Gość zawsze był jakiś przykompleksiony, wiec może tak się chciał dowartościować. Może i go przybyło (nawet na pewno) ale sylwetki to mu naprawdę nie zazdroszczę. OBELIX - to jest jedno co mi przychodzi do głowy jak na niego patrzę :))))))
    Dobrze że to nie od tych kurczaków, ryżu, bananów (i paru innych rzeczy o których mówił) bo już miałem przestać żreć to wszystko ze strachu że też tak spuchnę :PPP

    3 Cytuj
  • 18 sty 2012

    jak jest z myślenic to nie wiem,czy przypadkiem go nie znam

    1 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Dietetykiem nie jestem, ale z tego co wiem to od kurczaków, bananów i ryżu raczej się rozstępy nie robią. A co do koksu to tak to już chyba jest, że jak ktoś ma gdzieś za mało to za wszelką cenę chce mieć gdzieś więcej :). Ale jeśli ma dzieci to chyba nie jest z nim najgorzej, bo po koksach podobno można mieć problemy z robieniem dzieci.

    4 Cytuj
  • 18 sty 2012

    pabian
    no to go znasz zapewne ;)))

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    Co sądzicie o siłowni California na zarabiu ? Jakie są opinie ? czy jest jakas lepsza siłownia w mieście ? i czy ta siłownia ma odpowiedni sprzęt i czy posiada wiele rodzai tego sprzętu ?

    7 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    NAJLEPSZA!!!!!

    8 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    ja tam przestałem chodzić odkąd zaczęli tam puszczać takie kawałki http://www.youtube.com/watch?v=L18quSDuISs pozdro

    1 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    ale są tam wszystkie sprzęty ? na mięśnie każdego rodzaju ?

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    no właśnie to też jest problemem tam masz sprzęt tylko na barki

    3 7 Cytuj
  • 24 sty 2012

    stamtąd wychodzą ludzie z przypakowanymi barkami tylko no nie wiem może się to komuś podobać mnie osobiście nie...

    3 7 Cytuj
  • 25 sty 2012

    dobre :-)))))

    2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Również polecam Fitmanie!!! chodze tam od niedawna...i wszystko mi odpowiada. Najlepsza zumba i indoor cycling-niezly wycisk :) najlepiej jeszcze zeby ruszyły jakies zajecia do poludnia.. ::)

    2 15 Cytuj
  • 29 sty 2012

    no faktzcynie teraz FITMANIA jest na topie. dziewczyny fajne a poza wszystkim znają się na robocie, widzać, że nie skąpią na szkolenia. jest fajnie jak ktoś chce to sięporuszać i zgubić pare kilo to polecam. chyba teraz w Myślenicach to najlepszy klub fitness.

    2 15 Cytuj
  • 30 sty 2012

    rzygać się chce czytając te wasze reklamy

    14 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Fitmania nic ciekawego...

    11 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    oj oj... każdy swoje chwali a na inne bluzga :/
    moim zdaniem najlepiej wybrać się na jednorazowe zajęcia fitnessu (pierwsze z reguły za darmo), sprawdzić na własnej skórze.

    6 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: lenka90] oj oj... każdy swoje chwali a na inne bluzga :/
    moim zdaniem najlepiej wybrać się na jednorazowe zajęcia fitnessu (pierwsze z reguły za darmo), sprawdzić na własnej skórze. [/quote]

    święte słowa - ja tak zrobiłam (aczkolwiek za każde płaciłam) i wybrałam najlepsze rozwiązanie dla siebie - jednak po tym co się dzieje na myślenickim forum nie będę wymieniać nazwy tego co wybrałam, ani podsumowywać każdego klubu fitness, bo a nóż moderator skasuje mojego posta albo zarzucą mi reklamę jednego a pojazd na inne (jakby nie można było być niezadowolonym z jakości świadczonych usług).
    Nie ma to jak prawo do własnego zdania i możliwość jego wypowiedzenia bez narażenia się na agresję innych :) Pozdrawiam i życzę każdemu wytrwałość w osobistym sprawdzaniu fitness klubów :)

    7 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    z tego co kojarzę to na BP są pierwsze zajęcia gratis, ale nie wiem czy nadal :/

    3 10 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=gość: anonymous] no właśnie to też jest problemem tam masz sprzęt tylko na barki [/quote]
    Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiednich ćwiczeń to w Californii (na Zarabiu) jest instruktor, który pokaże jak wykonywać poszczególne ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe.
    Tam na siłowni jest ponad 20 różnych urządzeń plus wolny ciężar, więc jeśli ktoś na tym potrafi zrobić tylko barki to lepiej niech idzie do innej siłowni. PS. Barki też trzeba ćwiczyć :-)

    7 3 Cytuj
  • 1 lut 2012

    California, jestem na tak pod względem estetycznym - prezentuje sie niezwykle ładnie. Chodził ktoś na zajęcia pilatesu bądź tańca brzucha? waham się czy iść na zajęcia

    10 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    cebo...nie pij przed pójściem do californi to nie będziesz widział podwójnie,gdzie ty masz te 20 maszyn i wolne ciężary....chyba nie masz na myśli tych paru kolorowych krążków :-)))
    ten sprzęt nie nadaje się do niczego,lepszy sprzedają w decatlonie w promocji

    5 7 Cytuj
  • 2 lut 2012

    mixe pujdziemy razem

    7 Cytuj
  • 2 lut 2012

    NAJLEPSZA JEST CALLIFORNIA!!!!! WSZYSTKIE INNE SIĘ CHOWAJĄ!!! POLECAM!!!

    9 9 Cytuj

Odpowiedz