Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 2 lut 2012

    szef cenci na wszystkim

    13 10 Cytuj
  • 2 lut 2012

    No to prawda Jacuś cenci na wszystkim i ma strasznie drogo!!! DO tego nie ma naprawdę fajnych połączeń promocji a karnet all powinien za 100zł być i by weszło jak w dupkę bez wazelinki :D

    14 11 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Pilates i Taniec brzucha najlepszy w Ponte - chodzę i polecam zdecydowanie Instruktorki z najwyższej półki :)

    2 18 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Chwileczkę, ktoś tu porównuje miesięczny karnet w B-kingu (tylko siłownia) do karnetu w Californii (siłownia + sauna). Jeśli kupujesz karnet w B-kingu to zostanie ci pieniędzy tylko na 5h sauny na basenie a w Californii masz w tej samej cenie cały miesiąc siłownię dwie sauny i Jacuzzi bez ograniczeń. Tak, do karnetu na saunę wystarczy dopłacić 30zł i masz siłownie bez ograniczeń cały miesiąc.

    9 8 Cytuj
  • 3 lut 2012

    jatoja2 - jestem za ! :D

    Ponte? a gdzie to jest? i jaka cena?

    2 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Jeśli nie masz odwagi, żeby się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem to proszę nie podpisuj się Jacek O., bo to może być kojarzone z moją osobą. Gdy masz coś do powiedzenia to napisz swoje pełne nazwisko. Pozdrawiam Jacek Oprzędek.

    16 10 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: _Jacek] Jeśli nie masz odwagi, żeby się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem to proszę nie podpisuj się Jacek O., bo to może być kojarzone z moją osobą. Gdy masz coś do powiedzenia to napisz swoje pełne nazwisko. Pozdrawiam Jacek Oprzędek. [/quote]

    nie wiem kim jestes, trafilem na twoja dyskusje z kims przypadkowo ale myslisz ze masz patent na skrot jacek.o ? wiesz ilu w p[olsce moze byc jackow o :) to moze ty sobie zaloz konto z imieniem i nazwiskiem i wszyscy beda wiedziec kim jestes.

    8 12 Cytuj
  • 6 lut 2012

    witam, mam pytanie, ta siłownia na konopnickiej dawne interio teraz nazywa się chyba wiking (jeżeli nie to proszę mnie poprawić) ? w jakiej cenie są tam karnety ?

    2 11 Cytuj
  • 6 lut 2012

    wiking hahaha :D
    B-king ( be king, być królem- tak to rozumiem)
    ceny masz tutaj masz wypisane wczesniej

    3 15 Cytuj
  • 6 lut 2012

    cebo...co ty tak nadajesz na tego b-kinga,pracujesz w californi że tak ją zachwalasz ?
    nie nazywaj tego co jest na hali siłownią,bo nie ma porównania do total-fitnes i b-kinga.

    11 10 Cytuj
  • 7 lut 2012

    total-fitness jest faktycznie spoko ale tam mam trochę daleko.
    Blisko mam do b-kinga jednak byłem tam kilka razy i dla mnie - masakra. W szatni śmierdzi. O wc nie wspomnę. Sprzęt całkiem spoko ale stary. A na sali paru "koksów" z zaburzeniami hormonalnymi i patrzą na mnie jak bym im coś zrobił, albo przeszkadzał na siłowni. Może akurat źle trafiałem. I wkurza mnie, że ktoś tu na forum na siłę promuje taką siłownię i w dodatku kosztem pozostałych klubów. Jeśli kto chce i taki klimat mu odpowiada to nie ma problemu - rozumiem. Te dwie siłownie są dla innego typu ludzi i tyle. Nie chodzę tu często na siłownię bo raczej bywam w Krakowie, ale jak już idę to do Californi. Jest tam bardzo spoko klimat i sprzęt jest wystarczający.

    17 5 Cytuj
  • 7 lut 2012

    cebo,chyba przesiąkłeś tym Krakowem...to raczej nie jest wina właścicieli siłowni że komuś śmierdzi z butów,co uważam za rzecz normalną,no chyba że ty wlewasz cały flakonik perfum do obuwia,a co do toalety,to w przypadku b-kinga trzeba by było posadzić tam na etacie babcię klozetową,bo przy takim ruchu nawet spłuczka w kiblu nie ma spokoju.Zresztą ja mam w zwyczaju wchodzić tam tylko na parę sekund,ty być może lubisz dłuższe posiadówy. Chodziłem też do californii i nie zawsze w szatni i w toalecie pachniało fiołkami,wydaje mi się,że jesteś trochę przewrażliwony,mam nadzieję,że nie dopadnie cię kiedyś pilna "potrzeba" na rynku w myślenicach a jedynym miejscem które będzie ci w stanie ulżyć to szalety miejskie,bo tam dopiero "daje".
    A co do sprzętu...jak wystarcza ci to co jest w californii,to jesteś kolejnym typowym marudą w białych adidaskach i spodenkach do tenisa,który nie ukrywa oburzenia,jak ktoś pod wpływem dużego ciężaru po prostu puści sobie bąka :-) .... starczy,nie chce mi się już tu zaglądać i czytać twoich herezji

    9 11 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Cieszę się, że się rozumiemy :-)
    Mam nadzieję,ze skończy się to głupie pieprzenie na forum.
    Każdy chodzi tam gdzie lubi i niech tak będzie.
    Oczywiście, jeśli ktoś dopisze coś ciekawego to chętnie dodam plusika.

    10 4 Cytuj
  • 8 lut 2012

    nie ma się o co sprzeczać,oglądnijcie sobie,w jakich warunkach ćwiczyli starzy mistrzowie,totalny syf,dał bym wszystko,żeeby wyglądać tak jak oni,bez względu na warunki w jakich przyszło by mi budować formę

    7 Cytuj
  • 29 lut 2012

    a co sądzicie o siłce nad bp ?

    3 4 Cytuj
  • 2 mar 2012

    może troszeczke nie w temacie ale gdzie można kupić w Myślenicach jakieś suplementy (odżywki)? nie wliczając oczywiście róznych siłowni i tego kioseczku koło szkoły na żeromskiego... chodzi mi o jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia

    1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    [quote=gość: pon] może troszeczke nie w temacie ale gdzie można kupić w Myślenicach jakieś suplementy (odżywki)? nie wliczając oczywiście róznych siłowni i tego kioseczku koło szkoły na żeromskiego... chodzi mi o jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia [/quote]

    tylko allegro, najtaniej i możesz w domu poczytać opinie, fora, porównać różne suple..

    2 2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    no wiem że allegro ale trzeba doliczyć przesyłkę która jest coraz droższa, wiec kupowanie pojedynczych rzeczy się nie opłaca tylko większej ilości, a nie raz trzeba coś dokupić niedużego i dlatego pytam, bo kiedyś był taki sklepik koło poczty w Mcach, orientuje się ktoś czy to jeszcze istnieje??

    1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    w b-kingu mają fajne suple i przyzwoitych cenach, musisz zobaczyć czy mają coś co cię interesuje

    2 3 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Na Zarabiu w hali możesz zamówić dowolny produkt z Olimpu lub FitMaxa i dostaniesz go taniej niż na allegro. 21 marca wszystkie suplementy mają być dodatkowo 20% taniej.

    3 5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    jaka siłownia takie odżywki :-)))

    4 3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    ale się Jacuś licytuje i bawi w dawanie minusów :-)

    4 3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Są chętne na aerobik (obojętne gdzie) w tygodniu między godz 15:30 - 16:00 ??

    3 1 Cytuj
  • 18 maj 2012

    AEROBIK? Tej nazwy nie używa sie już od 10 lat i nie wiem kto prowadzi takie zajęcia????????????
    To tylko w Myślenicach jest możliwe prawdziwi instruktorzy operują innym nazewnictwem:)
    Są różne formmy zajęć w zależności od ich celowości np: BPU -brzuch pośladki uda(ćwiczenia wzmacniające wymienione te właśnie partie ciała), STEP(ćwiczenia z użyciem platformy), ZUMBA (fuzja tańca i fitness)itp...
    Zachęcam wszystkim lekturę w zakresie fitness bo tylko świadomy trening przynosi efekty a nie co gorsza naraża nas na utratę zdrowia!!!!(to tak jak ze wszystkim trzeba wiedzieć jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić a w szczególności sprawdzać kwalifikacje osób prowadzących takie zajęcia!!!! Pozdrawiam!!!!

    8 Cytuj
  • 19 maj 2012

    uuuu,mamy do czynienia z profesjonalistką... a przynajmniej teoretycznie :-)

    6 Cytuj

Odpowiedz