Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 20 lip 2012

    młody narybek z californii zapraszamy na bp ... będzie na kim oko zawiesić :-))))

    1 7 Cytuj
  • 21 lip 2012

    Dlaczego Californię zamknęli............................ tam naprawdę było fajnie. TO TYLKO KONKURENCJA DO TEGO DOPROWADZIŁA I WŁADZA

    8 5 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: mxd] Dlaczego Californię zamknęli............................ tam naprawdę było fajnie. TO TYLKO KONKURENCJA DO TEGO DOPROWADZIŁA I WŁADZA [/quote]

    co za durny post. konkurencja i wladza. tak to pewnie byl spisek wladzy i innych osrodkow fitnes... eh czlowieku

    5 5 Cytuj
  • 23 lip 2012

    to wszystko przez nasz rząd i Pana Donalda Tuska !!!!! :-))

    5 9 Cytuj
  • 23 lip 2012

    minus !!!! dostałem minusaaaaaa !!!

    3 9 Cytuj
  • 23 lip 2012

    no dobrze, a teraz konkrety. Gdzie teraz chodzić na fitness dla dziewczyn? Step, BPU? Itd. Który klub polecacie?

    3 Cytuj
  • 25 lip 2012

    ja zachęcam - mimo wcześniejszego czarnego pijaru - do klubu w Krzywaczce ( jeśli pasuje lokalizacja oczywiście). Nazywa się FORMA FITNESS CLUB. Prowadzą go fajni ludzie z pasją. Zajęcia są ciekawe i różnorodne. Byłam kilka razy - i jest bardzo fajnie i przede wszystkim czysto.

    4 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    w sierpniu w b-kingu na nowym miejscu mają być nowe zajęcia,ale nic więcej na razie nie wiem,podobno ładna salka i nowa instruktorka z papierami na zumbę itp

    3 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Gdzie w Myślenicach jest sauna,ta w Californi była dobra,cenowo też,nie trzeba było patrzeć na zegarek.Na basenie jest beznadziejnie i drogo.

    9 2 Cytuj
  • 27 lip 2012

    co wy macie z tymi minusami ?! jak małe dzieci ! siedzi to przed komputerem z oczami wbitymi w monitor i tylko patrzą,gdzie z wystawionym z zacięcia językiem wstawić minusa...zlitujcie się,bo czasem mam wrażenie,że na tym forum siedzi sama gównarzeria

    6 16 Cytuj
  • 27 lip 2012

    [quote=Yerma] no dobrze, a teraz konkrety. Gdzie teraz chodzić na fitness dla dziewczyn? Step, BPU? Itd. Który klub polecacie? [/quote]
    Chodziłam na BP ale zajęcia przerwali w maju, od sierpnia podobno mają być wznowione zajęcia - tak jest napisane na stronie siłowni.

    3 4 Cytuj
  • 29 lip 2012

    Czy ktoś chodzi do fitmanii na 3-maja na aerobik?

    1 4 Cytuj
  • 29 lip 2012

    nikt nie chodzi bo tam nie ma aerobiku. fitmania pada

    5 4 Cytuj
  • 30 lip 2012

    w środę rusza b-king na nowym miejscu i nowe zajęcia,ładna salka do fitnesu i wielka hala na siłownię,w sumie ponad 330 m2

    1 4 Cytuj
  • 30 lip 2012

    ja chodze na 3go maja, jestem zadowolona; )

    1 3 Cytuj
  • 30 lip 2012

    a gdzie ma byc ta silownia b-king?

    1 Cytuj
  • 1 sie 2012

    b- king jest na kazimierza wielkiego 58,jak jedziesz tą ulicą od rynku w stronę dolnego przedmieścia to jak przejedziesz pod wiaduktem pod zakopianką to po prawej stronie jest pizzeria i sklep spożywczy,za nimi wjeżdzasz w bramę w prawo na teren gs-u niwa ,siłka jest na przeciwko hurtowni elektrycznej i auto szyby

    4 4 Cytuj
  • 1 sie 2012

    wiadomo już coś może co się dzieje z californią? kiedy rusza i kto bedzie włascicielem?

    6 2 Cytuj
  • 4 sie 2012

    Pojawiać pytanie gdzie na fitness dla kobiet w przystępnych godzinach?????

    1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    [quote=gość: Szukała] Pojawiać pytanie gdzie na fitness dla kobiet w przystępnych godzinach????? [/quote]
    Siłownia na BP ma zajęcia od 19:30 do późnego wieczora, a w Fitmania też ma całe popołudnia zajęcia - zalezy jakich zajęć szukasz i na jaki efekt liczysz. Jeśli chcesz się poruszać i dobrze bawić do polecam i Fitmanię, natomiast jęsli oczekujesz potu i efektu to polecam fitness na siłowni na stacji BP.

    1 4 Cytuj
  • 9 sie 2012

    czy ktos się orientuje jakie są losy californi? Nie wiem czy jestem jedyną osobą ale moim zdaniem przydałaby się reaktywacja klubu oczywiście z innym włascicielem.

    5 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    a w nowym B-Kingu jest salka z workiem i matami?

    1 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    Ja osobiście chodziłam długo na fitness do californii i uważam, że było warto. Obsługa zawsze sympatyczna, pomieszczenia czyste, zajęcia ciekawe i dające wycisk. Nie wiem skąd tyle złości w wypowiedziach forumowiczów, jednak każdy na swoje odczucia. Pozdrawiam.

    7 3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    w b-kingu jest salka z workiem ale z tego co wiem to nie ma mat,trzeba pytać kiedy jest wolna salka bo oprócz aerobiku ruszył pilates i jeszcze jakieś inne zajęcia typowe dla kobiet

    2 3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    [quote=gość: wiedząca] nikt nie chodzi bo tam nie ma aerobiku. fitmania pada [/quote]
    Aerobiku nie ma rzeczywiście, ponieważ są inne zajęcia.
    Nie wydaje mi się, żeby Fitmania padała, na niektórych zajęciach faktycznie nie ma kompletu, inne zaś są oblegane.
    Myślę, że w warunkach kryzysu dziewczyny i tak radzą sobie całkiem przyzwoicie, będą przenosić się do większego lokalu.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz