Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 11 sie 2012

    Witam. Wie ktoś dlaczego zamknęli Club California. Chodziłam tam do sauny bardzo często, wróciłam z wakacji- a club zamknięty.
    Polecicie Mi saunę w Myślenicach? Mieszkam tu od niedawna :)
    pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 11 sie 2012

    [quote=gość: McAnia] Witam. Wie ktoś dlaczego zamknęli Club California. Chodziłam tam do sauny bardzo często, wróciłam z wakacji- a club zamknięty.
    Polecicie Mi saunę w Myślenicach? Mieszkam tu od niedawna :)
    pozdrawiam [/quote]
    teraz tylko na basenie, ale 27.08 mają otworzyć nowy klub w miejscu Californii ;)

    2 4 Cytuj
  • 11 sie 2012

    a kto tam ten klub otwiera?

    3 3 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Fajne chłopaki :)

    2 5 Cytuj
  • 11 sie 2012

    chciałabym tam z nimi pracować

    4 2 Cytuj
  • 11 sie 2012

    POLECAM FITMANIE!! SUPER ZAJECIA I SYMPATYCZNE RZETELNE PROWADZACE!!!!! KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE;)

    4 4 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Gdzie mozna teraz chodzic na fitnes- jak california zamknieta-- moze wkrotce otworza-

    3 2 Cytuj
  • 13 sie 2012

    ja też,ja też chcę z nimi pracować ! będzie bosko !

    1 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    nieprędko otworzy się fintess w cliforni, poprzedni najemcy dali sprawe do sądu i pewnie się to będzie ciągło miesiącami.

    5 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    ja osobiście polecam fitmanie:) miło fajnie i sympatycznie

    2 2 Cytuj
  • 16 sie 2012

    a gdzie to jest fitmanie---

    1 2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: oaza] a gdzie to jest fitmanie--- [/quote]

    w mleczarni:)

    3 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Enooooo co się stało z Californią??? Chciałam się zapisać na aerobik, wchodze na ich stronę www a tam info ze klub został zlikwiowany:-((((
    Czy ktos wie co się stało?? Przecież tam chodziło mnóstwo osób..

    No i jeszcze jedno pytanie, gdzie teraz chodzic na aerobik???
    Czy ktoś wie gdzie pracuję jeszcze dziewczyna o imieniu Dorota ( czarne włosy), która była w Californii allbo Justyna???

    1 6 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Czy ktos wie co się stało, że zlikwidowali klub???

    7 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=kim] Czy ktos wie co się stało, że zlikwidowali klub??? [/quote]
    Bardzo wysoki czynsz lokalu

    6 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    na management w Myślenicahc nie możemy narzekać.
    Myślę, że już wkrótce najtęższe głowy Myślenic zagospodarują pusty lokal wszak wszyscy wiemy jak popularne jest to miejsce! Jestem pewien, że potencjalni ajenci będą bić się o to miejsce!
    Mamy tylu zdolnych managerów (oświaty) w myślenickim samorządzie, że tak wszystko urządzą, że ho ho

    4 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Niestety negocjacje dotychczasowego najemcy dotyczące obniżki czynszu nie przyniosły efektu wiec najemca zrezygnował.
    W jego miejsce po NEGOCJACJACH dotyczących wysokości czynszu i ich "pozytywnym" zakończeniu wchodzi inny najemca, posiadający już siłownię.
    Złoty interes, tylko nie dla gminy. Przypomina mi sie lokal po stołówce w budynku UMiG który stoi od kwietnia nie dając żadnego czynszu a było to 3tyś miesięcznie tylko dla tego że Urząd podmioty gospodarcze traktuje w sposób bardzo dziwny. /czytaj nierówny/ Z jednymi negocjuje a innym narzuca bez możliwości jakiejkolwiek dyskusji.

    9 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Mam nadzieję ze ten nowy najemca będzie kontunuował aerobik z tymi samymi prowadzącymi co dotychczas, zbliża się jesień -zima i ja zawsze wtedy wykupowałam sobie karnet na zajęcia zeby jakoś przetrwać te ponure miesiące.
    To było super miejsce z fajną komforyową atmosferą często oblegane tak że cięzko było się zapisać na zajęcia

    4 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    prowadzące z califoni prowadzą zajęcia w b-kingu na nowym lokalu przy ul. kazimierza wielkiego 58

    2 7 Cytuj
  • 20 sie 2012

    haha dziku nie ściemniaj i nie rób reklamy b kingowi ;)

    5 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    wszystkie tutaj wpisy są od konkurencji,dlatego nic mnie tak nie wkurza,jak wszyscy nawzajem się krytykują lub przechwalają...zobaczycie co się będzie działo na forum,jak znowu ruszy fitnes na zarabiu,nagle forum ożyje,bo dla spostrzegawczych,przez dłuższą chwilę była tutaj totalna cisza i nikt się nie udzielał :-)
    p.s a na zajęcia na hali sportowej i tak nie wrócę,zraziłam się do tego miejsca i nie mam gwarancji,że znowu nie zostanę "wykiwana". zadomowiłam się w fitmanii i dopóki istnieje,nie zamierzam zmieniać miejsca ćwiczeń

    2 5 Cytuj
  • 21 sie 2012

    dorisss a w czym Cię wykiwali? ja chciałam od jesieni zacząć chodzić tam na fitness, ale klub rozwiązali :/ na 3 maja mam z zarabia za daleko :/

    Cytuj
  • 21 sie 2012

    ja tez jestem z zarabia i teraz mam problem

    Cytuj
  • 21 sie 2012

    No więc co dalej z Californią , będzie czynna we wrześniu? :(

    Cytuj
  • 21 sie 2012

    JUŻ WKRÓTCE RUSZA FITNESS NA ZARABIU!!!!! JESZCZE CHWILA CIERPLIWOSCI!!!

    1 1 Cytuj

Odpowiedz