Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 22 sie 2012

    chwila? z tego co widziałam na drzwiach miał ruszać 28 sierpnia a pdoobno nie wcześniej niż w pażdzierniku nie ruszą!

    1 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Mam nadzieję, że nowy klub na Zarabiu będzie czynny od 6, bo tam naprawdę rano było dużo ludzi, którzy chętnie przed pracą poruszali się na siłowni. A inne siłownie choćby były jak fajne są otwarte później a ja mam możliwość wyjść na siłownie tylko wcześnie rano.

    7 Cytuj
  • 25 sie 2012

    Z TEGO CO WIEM LEPSZE INSTRUKTORKI Z CALIFORNI PRACUJĄ TERAZ W KLUBACH POZA MYŚLENICAMI - MIĘDZY INNYMI W KRZYWACZCE... CHODZĘ TAM, Z TAD MOJA WIEDZA!!! POZDRAWIAM

    2 10 Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=gość: LUIZA] Z TEGO CO WIEM LEPSZE INSTRUKTORKI Z CALIFORNI PRACUJĄ TERAZ W KLUBACH POZA MYŚLENICAMI - MIĘDZY INNYMI W KRZYWACZCE... CHODZĘ TAM, Z TAD MOJA WIEDZA!!! POZDRAWIAM [/quote]

    hahahahahahahahhahaa

    5 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Wiadomo kiedy wchodzi nowy operator w miejsce Callifornii?

    4 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: Jacuś] Wiadomo kiedy wchodzi nowy operator w miejsce Callifornii? [/quote]

    Miało być czynne dokładnie od jutra 28.08 ale z tego co słyszałam będzie najwcześniej od października.

    Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: hankaa]

    Miało być czynne dokładnie od jutra 28.08 ale z tego co słyszałam będzie najwcześniej od października. [/quote]

    A od kogo to słyszałaś?

    Cytuj
  • 27 sie 2012

    nie rozumiem dlaczego nie ma zadnej konkretnej informacji w sprawie californi! tak się nie traktuje klientów. Chce sie zapisać na fitnes i nie wiem czy mam czekać jeszcze czy zapisać się gdzie indziej

    Cytuj
  • 28 sie 2012

    Właściwie to z tą californią jakaś czarna plama, przyzwyczaiłem się polubiłem i no właśnie i co teraz ? ... z testów wynika że żaden lokal nie ma takiej atmosfery jak miała california, pojawia się plotka że coś na jej miejsce ma powstać więc połowicznie mozna się cieszyć jednak nic oficjalnego nie potwierdza tej plotki w związku z czym czas się chyba zająć rekreacją terenową :(

    Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: SAMO] Właściwie to z tą californią jakaś czarna plama, przyzwyczaiłem się polubiłem i no właśnie i co teraz ? ... z testów wynika że żaden lokal nie ma takiej atmosfery jak miała california, pojawia się plotka że coś na jej miejsce ma powstać więc połowicznie mozna się cieszyć jednak nic oficjalnego nie potwierdza tej plotki w związku z czym czas się chyba zająć rekreacją terenową :( [/quote]
    Myślenice mają pare fajnych miejsc do ćwiczeń wystarczy przyjść, zobaczyć i nie patrzeć przez pryzmat Californii, która nie dla wszystkich była idealna - jeśli ktoś chce ćwiczyć to będzie to robić w każdym miejscu a nie tam gdzie mają "ładne ściany czy prysznice". A na miejscu Californii zostanei otwarte nowe centrum a to już niedługo. Ciekawe jest to że na każdej siłowni wiedzą kto będzie nowym najemcą a na forum oczywiście nikt nie wiem nikt nie słyszał i tradycyjnie reklamy, obelgi i żale :/

    1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    a kto będzie tam nowym najemca , może ktoś w końcu powie , bardzo proszę, i czy w końcu faktycznie ona ruszy i kiedy ?

    4 Cytuj
  • 29 sie 2012

    jednym z właścicieli na hali ma być właściciel siłowni na BP, chce zrobić monopol na fitness kluby w Myślenicach :-) mało ludzie tankują paliwa :-) jak widać bogatemu zawsze mało

    3 1 Cytuj
  • 30 sie 2012

    jak będzie taki fitness jak na BP to ja dziękuje ;/

    4 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Jest jeszcze Roger i Kosti.
    Jeśli Kosti bedzie odpowiedzialny za fitness , a Roger za siłownie to będzie dobry poziom jednego i drugiego, nie panikujcie.

    3 7 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: jesień] Jest jeszcze Roger i Kosti.Jeśli Kosti bedzie odpowiedzialny za fitness , a Roger za siłownie to będzie dobry poziom jednego i drugiego, nie panikujcie. [/quote]

    Zgadza się. Chłopaki ruszają z tematem od połowy września. Na razie odnawiają wnętrze.

    4 2 Cytuj
  • 30 sie 2012

    oficjalne otwarcie klubu (byłej Californii)- 17go WRZEŚNIA 2012!!!!! ZAPRASZAMY

    8 7 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Z tego co się orientuję to w połowie września ma też ruszyć w nowym dużo większym lokalu na osiedlu Fitmania do której chodziłam! Dziewczyny świetnie sobie radzą cały czas się szkolą i mają zajęcia wszelakiego rodzaju!!!

    5 3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Niezaleznie kto jaki klub otwiera czy taki czy taki i gdzie to i tak kazdy chodzi tam gdzie ma na to ochote. Taka kryptoreklama jest po prostu tanim chwytem marketingowym. Teraz wszyscy beda się przegadywac czy fitmania czy nowa california. Trzeba robic swoje i miec swoj rozum zeby chodzic tam gdzie ma się na to zwyczajnie ochote a nie ulegac takim adnotacja jak na tym forum.

    10 Cytuj
  • 30 sie 2012

    dokładnie jacked,rzygać mi się chce jak czytam te reklamy ,jak banda przekrzykujących się małolatów

    3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: Barbie] Z tego co się orientuję to w połowie września ma też ruszyć w nowym dużo większym lokalu na osiedlu Fitmania do której chodziłam! Dziewczyny świetnie sobie radzą cały czas się szkolą i mają zajęcia wszelakiego rodzaju!!! [/quote]
    Taa i jeszcze prowadzą Crossfit dla mężczyzn hahaha

    4 2 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: andżelika1] dokładnie jacked,rzygać mi się chce jak czytam te reklamy ,jak banda przekrzykujących się małolatów [/quote]

    Nudziliscie co z Californią , kiedy otwarcie itp. to Wam gość odpisał,
    to oczywiście żle - bo reklama:/,
    wcześniej było żle, bo nie piszą i olewają klienta.

    Jacy użytkownicy - takie forum,
    śmietnik robi tu każdy z Was!

    9 Cytuj
  • 30 sie 2012

    czy to wazne California, Fitmania, B king? wazne zeby byla dobra atmosfera, czyste wnetrza, odpowiedni poziom uslug. Chodzilam na zarabie i bylo super! W Fitmanii tez jest niezle

    7 1 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: alicja z z] jak będzie taki fitness jak na BP to ja dziękuje ;/ [/quote]
    chodzę na fitness na BP dłuższy czas i mam inne zdanie, ale cóż...jeśli ktoś nie lubi się pocić to trudno.każdy ma swoją opinię i wizje ćwiczeń.

    5 3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    prosimy nowego najemcę californi o to aby zatrudnili jakaś trenerkę kobietę na siłownię i aby siłownia stała się też bardziej babska bo widząc tych wszystkich spoconych osiłków jakoś nie mam ochoty zapisać się na siłownię

    13 3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: siłaczka] prosimy nowego najemcę californi o to aby zatrudnili jakaś trenerkę kobietę na siłownię i aby siłownia stała się też bardziej babska bo widząc tych wszystkich spoconych osiłków jakoś nie mam ochoty zapisać się na siłownię [/quote]
    podbijam podbijam!!!!

    4 3 Cytuj

Odpowiedz