Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 30 sie 2012

    taa będzie bardziej babska. a zamiast spoconych osiłków będą nażelowani i pachnący gogusie w nowych adidasach wyrywający napakowane laseczki, bedzie tak fajnie (!) że może nawet "dzien dobry tvn" przyjedzie z kamerą...

    11 7 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Co kogo obchodzi co maja inni na nogach i na glowie? Z twojej wypowiedzi wynika, ze sam jestes bardziej zainteresowany wizerunkiem niz cwiczeniem, osobiscie nic zlego nie widze w NOWYCH I CZYSTYCH BUTACH na jakiejkolwiek silownii!!!

    7 7 Cytuj
  • 31 sie 2012

    nieraz miałam ochotę zapisać się na siłownię ale szczerze mówiąc jako kobieta czułabym sie tam niekomfortowo. Czemu siłownie są skierowne głownie na facetów, czemu nikt nie pomyśli o siłowni przyjaznej dla kobiet?

    5 1 Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=gość: i raz dwa trzy hop] nieraz miałam ochotę zapisać się na siłownię ale szczerze mówiąc jako kobieta czułabym sie tam niekomfortowo. Czemu siłownie są skierowne głownie na facetów, czemu nikt nie pomyśli o siłowni przyjaznej dla kobiet? [/quote]
    Co to już nie równo uprawnienie.... Na każdej siłowni w mieście jest osoba przeszkolona i pomoże dobrać ćwiczenia specjalnie dla kobiet. Szatnie nie są koedukacyjne czyli panie przebierają się same.
    Pozdrawiam wszystkie bojaźliwe panie.

    7 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Przeciez w californii bylo duzo kobiet, zdarzalo sie,ze nawet wiecej niz facetow

    3 1 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Witam

    Mam takie pytanie nie wie może ktoś z obecnych na forum co to za nową siłownie otwierają wraz z sauną, bo widziałem plakaty rozwieszone niestety były bez adresu ani kiedy rusza nowa siłownia a plakatywisialy na nowym osiedlu? Czyżby to w byłej Californi?

    1 1 Cytuj
  • 12 wrz 2012

    Czy wiaodmo już kiedy rusza ta była california?
    Ludzie czekają a tu żadnej informacji:-( Nie wiem czy to takie trudne w dzisiejszych czasach uruchomić stronę internetową i informować na bierząco ludzi co ,jak, kiedy i za ile?

    5 1 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    Witam witam, byłam dzisiaj w 4fit (była California) też byłam zdziwiona że strasznie mało się rozreklamowali.
    Strona juz działa obczaiłami już jestem zainteresowana zajęciami Bokwa i Zdrowy kręgosłup.
    Poczekam aż jednak będzie więcej ludzi bo dzisiaj zapisała się podobno 1 osoba na fitness.
    Ale jestem dobrej myśli, myślę że się im to rozkręci.

    3 3 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Witam, wczoraj byłam w "4Fit" zajęcia, zdrowy kręgosłup- rewelacja. Dowiedziałam się, że dzisiaj i jutro zajęcia grupowe również za free. Mam nadzieje, że jeszcze znajdę jakieś zajęcia, które mi spasują :) Wielce kusi mnie ta nowa sauna..zobaczymy czy działa takie cuda jak obiecują :D

    6 5 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Otwiera się Fitmania koło pralni ekologicznej koło ogródka na osiedlu??
    Widziałam reklamę. Nie potrzebują tam kogoś do pracy?? Może ktoś wie?

    6 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Amabell jaki jest adres strony 4fit? Bo na stronie hali tylko ogólna informacja, nic poza tym.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Niestety całkowita zmiana kadry w 4 fit, a ja miałam tam swoje dwie ulubione dziewczyny:( które dawałay niesamowity wycisk przy niezbyt skomplikowanych układach, co jest bardzo istatne bo niektóre instruktorki to ponosi jakaś fantazja i robia tak skomplikowane układy że pół grupy dotrzymuje im kroku a reszta się gubi.
    Liczyłam szczerze mówiąc ze ruszy tez yoga na zarabiu, no ale niestety.
    Dziewczyny piszcie do kogo warto teraz iść na zajęcia.

    5 7 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    na pewno do Dagmary R. w 4Fit. O 20.00 pon, śr pt. Na prawde polecam.

    5 9 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    dzis w 4Fit były fajne zajecia o 18 przekazala mi kolezanka, sama szybko sprawdzilam strone 4fit.myslenice.pl i ruszylam na 20.00. Ta nowa dziewczyna Agnieszka Ambrozy rzeczywiście jest świetna. Napewno wroce na kolejny trening

    11 9 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    muffin, byłam na zajęciach na 18- koleżanka miała racje. Zapisałam się już a zajęcia do
    p. Agnieszki, a co to jest ta bokwa, był ktoś, gdzieś, kiedyś?

    6 5 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Był ktos wczoraj na tej BOKWIE? Warto na to iść? Na czym to polega?

    6 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    Jak oceniacie zajęcia w 4fit, są jeszcze jakieś zajęcia godne polecenia?

    3 5 Cytuj
  • 30 wrz 2012

    Czy orientuje się ktoś z Was, czy i gdzie w Myślenicach są zajęcia dla ciężarnych? Kluby na stronach niby się reklamują, w grafikach zajęć nie widać, jakby nie utworzyły się grupy. Jak zadzwoniłam do B-King'a, pani zdziwiona pytaniem zaproponowała mi m.in. Zumbę! Zatakało mnie i odechciało się trochę szukać. Ale może w internecie nie widać, a macie jakieś info? Oczywiście chodzi o połączenie pilatesu, yogi i stretchingu.

    1 Cytuj
  • 30 wrz 2012

    Wiem , że było coś takiego w yoga centrum u Uli Pardyak,
    podejdż i zapytaj , moze jeszcze robi takie grupy.

    ul.Kilińskiego 4 ( tzw.koński rynek ),naprzeciw Rossmana ,
    wejście do yoga centrum jest obok sklepu Baca, jest tabliczka z szyldem.

    3 3 Cytuj
  • 4 paź 2012

    w 4fit na zarabiu jest pilates i stretching

    2 6 Cytuj
  • 10 paź 2012

    WITAM CHCE ZAPYTAĆ CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE CZY W MCE MOŻNA GDZIEŚ FAJNIE POĆWICZYĆ CZEKAM NA PROPOZYCJE Z GÓRY DZIĘKI :)

    1 Cytuj
  • 10 paź 2012

    W parku:) tanio i przyjemnie.

    4 Cytuj
  • 10 paź 2012

    dzięki za odp odpowiedz szkoda ze mało pomocna

    2 2 Cytuj
  • 15 lis 2012

    Witam, Mam pytanie odnośnie wyboru siłowni. Ostatnio chodziłem jakoś ponad rok temu do Calliforni. Teraz chciał bym zacząć na nowo. Zastanawiam sie nad 4fit lub Total Fitness (BP) którą bardziej polecacie? I czy na 4fit są jakieś zmiany w proównaniu do tego co było wcześniej w californi? bo odwiedzając ich www dowiedziałem sie tylko tyle że wejściówka droższa w porównaniu do tego co było jak byłem ostatnim razem ;)

    3 Cytuj
  • 4 gru 2012

    w czwartek w B-kingu mikołajki,każdy otrzyma drobny upominek,a na Panie uczęszczające na aerobik o godz.19 czeka również miła niespodzianka
    zapraszamy :-)

    1 6 Cytuj

Odpowiedz