Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 4 lut 2010

    Zdecydowanie polecam Kalifornię, wszystko nowe, 5 szatni, pełna klimatyzacja, wszystko w jednym miejscu.
    Do godziny 15.00 - aerobiki, siłownie, sauny po 3 zł
    Po 15.00 - 6 zł w karnecie i 8 jednorazowo.

    1 2 Cytuj
  • 4 lut 2010

    Od jakiegoś czasu chodzę do Kalifornii i mogę ją spokojnie polecić.Ceny przystępne, zachęcające promocje,sprzęt super, godziny otwarcia rewelacja a i pracownicy bardzo mili.Polecam.

    2 2 Cytuj
  • 5 lut 2010

    Przystępne ceny?Może w porównaniu do Krakowa.
    Z siłowni korzystam 4x na tydzień co daje 16 razy w miesiącu.Chodząc do Kalifornii zbankrutował bym.O wiele przystępniejsze warunki są w siłowni na stacji BP.100 zł karnet,nie ograniczone wejścia,a też sprzęt jest nowy.
    Mimo wszystko jest to dla mnie za dużo.Jestem w stanie zapłacić max. 70 zł za te 16 wejść,więc chodzę do Feniksa(60zł).Sprzęt nie jest nowy ,ale wszystkie ćwiczenia da się wykonać(wszystko HES).Ostatnio dołożono nowe hantle,odnowiono sprzęt.Trochę ciasno no ale co zrobić...

    1 Cytuj
  • 8 lut 2010

    df dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
    16 wejść w Kalifornii na siłownię na czas nieograniczony kosztuje 96zł.
    Ja w Kalifornii za karnet na 12 wejść do wyboru (siłownia, sauna i jacuzzi, fitness) płacę 72 złote. Jeżeli przychodzisz przed 15.00 to masz 24 wejścia za 72zł.

    1 2 Cytuj
  • 25 mar 2010

    polecam Fenixa, chodzę tam od kilku lat. sprzet moze nie jest nowy, ale za to mozna cwiczyc wszystkie partie ciala. Atmosfera jest fajna, miła obsługa, ceny przystepne. Chodze tez na aerobiki i step, ktore rowniez polecam. Tu macie ich ceny:
    jednorazowe wejscie na silownie, z nieograniczonym czasem 7 zl
    karnet miesieczny 60 zl

    Fitness:
    jednorazowo 8 zl
    karnet na AEROBIC na 10 wejsc do wykorzystania w ciagu 2 miesiecy 60 zl
    karnet na STEP na 8 wejsc do wykorzystania w ciagu 2 miesiecy 70 zl
    Aerobiki odbywaja sie codziennie, teraz dolozyli nowe godziny i rożne zajecia,
    Jesli macie karnety miesieczne, dostaniecie 10% znizki na odzywki,
    maja tez specjalne kosmetyki do opalania w solarium, chyba najtansze w Myślenicach.
    Otwatre maja od pon do pt od 9 do 21, w soboty od 10 do 15
    dokladniejsze info uzyskacie dzwoniac pod nr Fenixa 12 274 33 63

    1 Cytuj
  • 25 mar 2010

    ja tez od dluzszego czasu chodze do FeniXa. Lubie ta silownie, poniewaz panuje tam niesamowita atmosfera i fajny klimat. Ceny tez mi odpowiadaja. Rowniez niczego sobie jest pani,o zielonych oczach i kreconych wlosach, ktora siedzi na recepcji pozdrowienia ;*

    1 Cytuj
  • 25 mar 2010

    A ja polecam siłownię na stacji BP. Nowy sprzęt i przemiła obsługa:) Cena karnetu 20wejść 120zł

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2010

    dla mnie najlepsza opcja to interio przy rynku.50 zl za karnet i mozna wchodzic ile sie chce.ja jestem codziennie od poniedziałku do piątku tak mniej wiecej ok 1.5 godziny.no i jest mata:) mozna zrobić sparing judo czy cokoliwek innego.worek tez jest.sprzęty dobre.atmosfera fajna, chociaz staram sie skupiac tylko na kilogramach.
    tylko szkoda ze będą likwidowac:/ czynna do 28 kwietnia.szkoda bo wszedzie indziej lipa, i nie ma maty.albo ceny ze mozna zbankrutowac (california,BP) albo syf jak na feniksie( nie ma czym oddychac, sprzęty wyruchane przydała by sie modernizacja).no i do tego na californie i bp musialbym zapie.....ć przez pół myślenic.
    i gdzie ja będe teraz chodził???

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2010

    A co z tym Interio? Nie przenoszą tego nigdzie,tylko w ogóle likwidują?
    Szczerze mówiąc,to myślałem ,że tam jest drożej.

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2010

    Samogon, też nie wiem gdzie będę chodziła. Dla mnie to dramat, zżyłam się z ludźmi:(

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2010

    Teraz trochę kasy i otwierać nową siłkę.

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2010

    Swoją drogą, to ciekawe czy się znamy?:)

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    No tydzien mnie nie było przychodze a tu sie dowaiduje ze interio maja likwidowac...

    bardzo szkoda bo ta siłownia miała dla mnie bardzo dobra lokalizacje (uczę sie w ZSTE) i cena w stosunku do sprzetu i klimatu byla zajebista wczesniej 60 zł ostatnim czasy 50zł , kicha jak chuu jesli ceny w/w sa nadal aktualne to chyba dam sobie spokoj z cwiczeniami na terenie myślenic.

    Pozdrawiam klientow Interio

    2 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Thx za pozdrowionka *
    Byłam wczoraj na siłce w Wadowicach i nie jestem specjalnie zadowolona:(
    Maszyny cardio wypasione to fakt. Na siłę natomiast klapa. Brakuje mi też ławki do skosów i paru innych fajnych urządzonek:( Jeden plus - długo otwarta.
    Jeszcze zaglądnę za Zarabie, zobaczymy co tam dają....

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    SDM, gdzie będziesz chodził?

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    chyba na basen xD

    ewentualnie zostanie fenix (btw ktos sie orientuje czy wydają tam faktury ? gdy bylem tam 2 lata temu takiej mozliwosci nie bylo)

    Jesli sie dorwe do jakiegos auta to moze ta california

    aj troche mi ta likwidacja pokomplikowala planow :)

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Mnie niestety też to komplikuje plany:(
    Nie wiem jak to jest w feniksie.
    Ja będę chodziła do Californii, albo do Wadowic, jeszcze nie wiem do końca

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    skoro już tak narzekacie bardzo, to może pasowało by się przejść po tych nieszczęsnych siłowniach w tym pierdolonym mieście i zobaczyć która EWENTUALNIE by wam odpowiadała... swoją drogą strasznie wybredni jesteście ;)

    1 1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    [quote]chyba na basen xD

    ewentualnie zostanie fenix (btw ktos sie orientuje czy wydają tam faktury ? gdy bylem tam 2 lata temu takiej mozliwosci nie bylo)

    Jesli sie dorwe do jakiegos auta to moze ta california

    aj troche mi ta likwidacja pokomplikowala planow :)[/quote]
    Jak pogadasz z właścicielem, to myślę, że da Ci fakturę, da się z nim godadać

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    osobiscie polecam fenix siłownia w ktorej panuje najlepsza atmosfera i najtansza w myslenicach,a teraz po tym niewielkim remoncie odswierzona i przytulna, kazdy jest wstanie sie tam zaklimatyzowac i znalesc miejsce dla siebie :)
    cio do californii byłem kilka razy i pełno tam nadetych bufonow...nie majacych pojecia o cwiczeniu takze na pomac cwiczacych nie ma co liczyc:) a wlasciciel californi nie dosc ze chcial odemnie jaknajwiecej kasy wyciagnac...proponujac tu to i tamto..."niby ze taniej" >>mydlenie oczow...to jeszcze niespodobalo mi sie to ze taki milutki byl dla mnie a poszlem zmienic buty do tych poleczek na dole a on mnie obgaduje?? bo zamalo kasy zostawilem w californi? a i zal mi tych dziewczyn co tam pracuja,bo chodza z tym mopem i sprzataja bidne.... zle fluidy tam panuja serdecznie odradzam:)

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    no strasznie sie sprawa komplikuje jak nie bedzie interio;/ ja juz szukam nowego lokum,feniks odpada,california odpada, hm zostaje bp ? a tam jak jest? bo nie bylem jeszcze ?

    ps a swoja droga to fakt strasznie biegaja te dziewczyny po californi z mopem, tylko po jakiego grzyba jak tam tak czysto?

    1 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Ja idę dzisiaj do BP. Zobaczymy jak to wygląda.
    W poniedziałek planuję na Zarabie i wtedy podejmę decyzję.
    A narzekam, bo w Interio było mi fajnie:( We wtorek przed samym wyjściem staliśmy jak nad grobem:(

    1 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Może spróbujecie oxygene zone na 3 maja? Mają dwie tuby vacuwell i nowość w Myślenicach jaką jest indoorcycling duży wycisk fajna zabawa a co najważniejsze miła atmosferka.Chodzę tam już 3 miesiące i schudłam 8kg. Pozdro!

    1 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Na BP jest spoko, niema zbyt wiele ludzi, sprzęt professional, Obsługa zajebista.
    Bylem w fenixie i interio i powiem ze w fenixie mozna sie porysowac o sprzet bo strasznie syfny, w interio bylo bardzo dobrze jedyny minus to malo miejsca. Od niedawna chodze na BP i bardzo mi sie podoba. Mila atmosfera, ludzie spox jc to pomoga, doradza a jak dla mnie to podpowiedzi w sprawie cwiczen sa bardzo pomocne;]
    Pozdro.

    1 Cytuj
  • 4 maj 2010

    a gdzie to vacuwell jest dokładnie? to jest to samo co body space? bo jak tak to jedna wielka kicha...chodziłam na zarabie na to i nic mi nie dało.... a i jestem wciekła ma to body space na zarabiu moze i maja promocje i taniej niz w krakowie ale nie mam mobilizacji na tym bo raz ze zostawiaja mnie sama z maszyna...to jeszcze nie ustawiaja mi zadnego programu tylko ide w jakim tempie chce i robie co chce....kicha kicha.....chyba ze jest w myslenicach profesjonalne body space gdzie jest odpowiednia obsługa !!! ????

    1 Cytuj

Odpowiedz