Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 4 maj 2010

    Może chciałabyś jeszcze, żeby chodzili na maszynie za Ciebie? Tempo kochana musisz sobie sama dostosować do swojego pulsu, a jak idziesz sobie na spacerek to wiadomo,że efektów nie będzie!!!

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    nie ale chciałabym zeby mi doroadzili i pomogli a co stego ze oni mi wlacza maszyne i powiedza tu sie zwieksza predkosc tam zmniejsza tu pod gorke a tam z gorki!! co mi to daje!! jak ide we wlasnym tempie!! ja chce kakret....!! chce miec program ktory mnie zmusza do wysilku!!

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    polecam vacu na 3 maja 14c (nad top marketem)662772999

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    narazie tak się plątam po siłowniach,i chyba kupie karnet na californie.forma spada:/
    Breezee tez mnie ciekawi czy sie znamy.napisz na gg 9056894

    Cytuj
  • adzygmunt 16 maj 2010

    Dla wszystkich ćwiczących podam regułę Trześniowskiego!
    Aby ćwiczyć i coś z tego zostało w organizmie trzeba zastosować formę:
    3 X W TYGODNIU, PO 30 MIN. X WYSIŁEK W TEMPIE 130 /PULSU NA MINUTĘ/.
    TRZEŚNIOWSKI ZASTOSOWAŁ REGUŁĘ dla biegających, lecz wysiłek fizyczny zawsze jest ten sam.
    Dźwiganie to już inna bajka.

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Moim zdaniem California to miejsce dla lalusiów i cwaniaków, którzy przychodzą podrywać laski, i udawać czym oni to nie są. Sprzęt może i jest nowy, (ale powoli i tak się psuje) poza tym obciążenie to chyba dla przedszkolaków.
    Prawdziwa wylęgarnia kulturystów,siłaczy i mięśniaków jest w Fenixie. Jest na czym poćwiczyć, mimo, że sprzęt nie jest najnowszy, ale wszystko HES. Laski tu też biegają z mopem i odkurzaczem, a przy okazji można z nimi fajnie pogadać i pośmiać się. Poza tym chłopaki zawsze pomogą, czy doradzą jak ćwiczyć itd. Atmosfera jest zajebista!

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Odnosząc się do posta wyżej myślę, że lepiej jednak nieco oddzielić działalność - wylęgarnii kulturystów jak pisze Gość o Fenixie od ośrodka, który stawia głównie na fitness i wellness jakim jest California. Niby podobne, ale jednak nie to samo. Do dbania o kondycję nie potrzeba nie wiadomo jakich obciążeń - chodzi głównie o ruch. Jak wy uważacie ?;)

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    moim zdaniem w Mc jest już za dużo wellness, na os jest co cale Vacum, w Californi cudawianki, na Bp nie byłam jeszcze, ale z tego co wiem to jest tylko siłownia, nawet fitnessu nie ma. Ja chodzę na fitness i siłownię do Fenixa, panie instruktorki bardzo fajnie prowadzą, wszystkie bez wyjątku, a przy okazji na siłowni mogę popatrzeć na prawdziwych facetów :) nie takich w białych skarpetkach i białym dresiku jak w Californi :D

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Bo FENIX to siłownia dla prawdziwych facetów! (jak napisała koleżanka wyżej)
    I dziewczyny na recepcji fajne, a jak się ładnie uśmiechniesz, to nawet plecy posmarują na solarium :)

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    anka prosze cie california wogole nie dba o klientow!!! idzie na masówke zeby tylko upchac jak najwiecej pan na tym fitnessie zeby nie bylo gdzie nogi postawic i czym oddychac!!! a te maty to juz wieki temu powinni wymienic bo cuchcnialy tak ze sie nei dalo kolonich przejsc a codopiero cwiczyc na nich i prosze cie wymienili na nowy tylko znow na takie badziewne gdzie jedna kosztuje 5 zl!!!! zenada kazdy profesjonalny klub fitness ma pozadne maty(ktore sa grube i wygodnie sie na nich cwiczy i nie ruszaja sie a i nie sypia sie tak jak te w californi) pozadny sprzed do fitnessu pilki gumy obciazniki hantle itd. a tam nie ma nic wiec nie mow mi ze to jest pozadny klub to jest zenada!!!

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    dokładnie olaaaaaaa california nie oferuje nam nic nawet bym jej nie porownywala z fajnymi klubami fitness bo nie ma sensu.
    anka a moze ten aerobik o 9 rano jest dlatego taki tani bo prowadzacy to pseduo instruktorzy ktorzy nie maja uprawnien instruktorskich. a jezeli ktos decyduje sie na pujscie na zajecia do takiego instruktora to niech wie ze w przyszlosci odbije sie to na jego zdrowiu a przedewszystkim kregoslupie. bo widzialam jak jedna niby instruktorka prowadzi zajecia az mi rece opadly...mowi tak : "rece na kark" i robimy brzuszki.>to zostawiam bez komentarza.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    Wiecie jak tak czytam wasz posty to aż się Cieszę że studiuje i mieszkam w Krakowie, mieszkam obok siłki i co najlepsze mam karnet 12 wejść za 48zł (studencki), także Kraków wcale nie jest taki drogi ;)

    Dobra, a co do rodzinnych Myślenic, Interio była chyba najlepsza, ale Fenix też jest niczego sobie i wcale nie chodzi o to że właściciel to mój były WF-ista i sąsiad zarazem, po prostu jak już, ktoś mówił jest tam klimat. Co z tego że sprzęt stary, ważne że działa, co z tego że nie ma klimy? Strasznie wybrzydzacie. Prawdziwy facet lubi ćwiczyć w surowych spartańskich warunkach. ;)
    No chyba że ktoś jak napisała koleżanka kilka postów wyżej jest typem "w białych skarpetkach i białym dresiku jak w Californi".

    Pozdro

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    "Asiu"! nie kompromituj się. Nie tędy droga!

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Byłam w Californi i na BP. W Californi marny sprzęt, jedyny plus to taki, że długo otwarte i że mają dwie bieżnie. Na BP fajny sprzęt, jest na czym poćwiczyć i w zasadzie zdecydowałam chodzić się na BP. Moim zdaniem lepsze maszyny niż w Interio, ale za Interio tęsknię :(
    W Feniksie nie byłam, ale kusi mnie zaglądnąć, fajni ludzie z Interio przeszli właśnie do Feniksa.
    Pozdriowionka dla tych, którzy wiedzą kim jestem:):):)

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    [quote]fajni ludzie z Interio przeszli właśnie do Feniksa[/quote]

    Niestety... I da się to odczuć.W niektórych momentach jest bardzo ciasno i trzeba czekać ,aż ktoś zwolni sprzęt.No ale trudno,takie uroki publicznej siłowni.Nie ma to jak trening w samotności ,ewentualnie z drugą osobą do asekuracji przy wyciskaniach.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Szczerze polecam Californie. Tanio, czysto i bardzo sympatyczna atmosfera.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    a wiecie ze teraz w Fenixie w soboty wejscie na siłownie jest po 5 zł? Znajoma mi powiedziala, aż muszę z tego skorzystać ;)

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    To żadna okazja, chodzę do Californii i tam w tygodniu siłownia fitness i sauna wychodzi po 4,80 a w soboty i niedziele po 2,40. Wystarczy umieć liczyć!!! {(72/12)*10}/(10+2+0,5)= 4,80zł, a w so i nd 4,80/2= 2,40. Banalne :-)

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    to masz jakąś zniżkę, bo dzisiaj byłam w Californii (na BP bieżnia zepsuła się:( ) i zapłaciłam 8zł.
    Przez weekendy 4zł - wakacyjna promocja.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    znalazł sie matematyk hehehe.....to tak kiebsko w tej californii jest ze taka cena niedowiary??

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Ja tam takiej zniżki nie mam. Ostatnio chodziłam do Californi, bo nie pozwalały mi na nic innego godziny pracy, ale zdecydowanie bardziej wolę BP. Dzisiaj byłam na BP i czułam się rewelacyjnie i jednak sprzęt dużo lepszy i czuję że daję sobie wycisk.

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    Co do Fenixa, to najwięcej wolnego sprzętu jest do godziny 18, a wiem że teraz od 9.00 do 15.00 mają wejście na siłownie po 5 zł i tak samo w soboty, cały dzień jest po 5 zł. A wieczorami już nie ma tylu ludzi, wiadomo urlopy się zaczęły i dużo wyjechało, więc jeśli chodzi o wolny sprzęt, to każdy poćwiczy swobodnie. No i atmosfera jest super :)

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    PROMOCJA WAKACYJNA FENIX:
    *od 9.00 do 15.00 , oraz przez całą sobotę - wejście na siłownie - 5 zł
    * AEROBIC w poniedziałek i środę o 15.40 - cena 6 zł
    * co miesiąc losowanie darmowego karnetu na siłownię i aerobic
    * DODATKOWY AEROBIC o godzinie 20.00 we wtorki czwartki
    * od PON do PT czynne od 9.00 do 21.30
    w SOB od 10.00 do 17.00
    ZAPRASZAMY :)

    1 Cytuj
  • 30 cze 2010

    Bylem w californi w poniedzialek kolo godz. 19. Strasznie ludziow tam przychodzi, zabardzo ruszyc sie niema gdzie. Nie wiem jak jest w innych godzinach.

    tak btw. moze mi ktos powiedziec gdzie znajduje sie ta cala silownia bp ?

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    hej:)
    Też byłam w Californii w poniedziałek ok 10tej:)
    BP jest na drodze do Dobczyc. Przejeżdżasz Biedronkę, jedziesz jeszcze ok 200metrów, jest stacja BP i na piętrze jest siłka.

    Cytuj

Odpowiedz