Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 29 lip 2010

    no no ta nowa siłka to wypas w myslenicach:) sprzęt robi wrazenie :) niesamowity jest california przy nim blednie;p nio a z fitessem ponoc od sierpnia ruszaja, wiem ze monika tam prowadzi i ma jakas blondynka prowadzic,a salka do fitnessu tez wypas kompletnie inna niz wczesniej wieksza przestronniejsza przyjemniejsza no i klima jest ;p pozdro

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    B-King - zdecydowanie najlepsza siłka, żałowałem, że interio zamknęli... teraz się ciesze :) sprzęt, salka, ceny, odżywki jednym słowem wypas no i stara ekipa :)
    Pozdr

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Chcę do B-Kinga!
    Myślałam, że dzisiaj już tam dotrę, ale niecałe 30minut temu wróciłam z pracy:(

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    uuuu to gdzie ty pracujesz tak dłuuuuuuuuuugo hehehe...

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Niestety tak się złożyło:(
    Zdarzyło mi się tak długo pracować drugi raz od 2 lat.

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    w poniedziałek brama :-))

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    a jakiej firmy sprzęt jest zakupiony w b-king ?

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    dobrej :-) jest m.in. gym80 , lifefitness , precor

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Byłam pare razy ostatnio w Californi. Niby wszystko ok ale program TV jaki idzie na obu salkach to poniżej krytyki!!!! Chodzę w godzinach wieczornych i zawsze leci tam 4fanTV i prymitywne bajeczki typu kapitan bomba i inni. Prymitywne bajki z kupą przekleństw to ma być fitness dla wszystkich? Dziwnie się właścicielowi,że coś takiego puszcza.
    a jak człowiek poprosi o przełączenie na inny kanał np viva to za 10 min jakiś pajac będący na tubie przełancza na seriale i znów zostaje tylko kapitan bomba.
    Głupei beznadziejne rozwiązanie, ja mam już dosyć i przenoszę się do b kinga może tam leci chociaż muzyka a nie to dziadostwo!

    1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Mnie trochę zeszło z B-Kingiem. Karnet na BP skończyłam dopiero wczoraj, bo tydzień temu całkowity relaksik od siłki. Tak, że od jutra 3x w tygodniu jestem w B-Kingu:) ALE SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    Byłam wczoraj w B-KIngu:)
    Jednak co atmosfera, to atmosfera i oczywiście stara ekipa:)

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Cześć, właśnie zamierzam zacząć chodzić na siłownie. Najwyższy czas zrzucić zbędne kilogramy;) Mam pytanko gdzie w myślenicach znajdę naprawdę ok siłownie i w miarę w przystępnych cenach? Mówiąc ok mam na myśli obsługę, atmosferę tam panującą, ludzi tam ćwiczących i instruktorów którzy mogli by pomóc mi w dopasowaniu ćwiczeń do moich potrzeb. Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    ja osobiście uważam,że najlepszą siłownią w Myślenicach jest teraz B-king na ul.Konopnickiej...Tinka,tam gdzie było stare Interio...
    Jest nowy sprzęt (bardziej pod facetów,ale jest też coś dla kobiet),wszystko jest odmalowane i wyremontowane,są dwa rowerki magnetyczne,orbitek,steperek i zajebista bieżnia(sterowane elektrycznie).Dla kobiet wstęp 4 zł (jeszcze),fajna atmosfera ,ceny napoi takie jak w sklepach,są odżywki i ew. spalacze tłuszczu...generalnie jest ok i polecam

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    czy wie ktoś coś może o nowej siłowni na dolnym przedmieściu?bo podobno jakaś powstała??

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    sajgon a obsługa? jest ktoś kto mógłby pomóc mi w dopasowaniu ćwiczeń do moich potrzeb?

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    zawsze po południu jest albo Marcin,albo Jurek,oni spokojnie pokażą Ci jak ćwiczyć.Jedno jest pewne,jak chcesz schudnąć to będziesz musiała ostro trenować,chodzi na siłownię parę dziewczyn i widzę,jak "katują się" na bieżni i rowerkach.

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    iksikk nie słyszałem o siłce na dolnym przedmieściu,jak bedziesz coś więcej wiedział to podziel się newsami :-)

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    ja chodze na bp:
    -karnet 120zł 20 wejść czyli 6zeta wejście (starcz to mi na ok. 2 miechy),
    -super sprzęt mastersporta-Pudzianowski (zorientowani wiedzą o co chodzi)oraz Kettler,
    -jest gdzie zostawić furę,
    -czysto, klima fajna blodi na recepcj,
    -bardzo tanie suplementy Olimpa taniej niż w aptece a jeszcze można się dogadać z właśćcielem,
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 23 sie 2010

    ej cichy cichy...od razu widać że dupa z ciebie nie kulturysta.

    2 Cytuj
  • 23 sie 2010

    w b-kingu karnet na 10 wejść kosztuje 60 zeta więc cichy wychodzi na to samo,sprzęt dużo lepszy (wiem bo ćwiczyłem na bp i parę maszyn pozostawiało wiele do życzenia),po godzinie 17 jest dużo miejsca do zaparkowania "fury",też jest czysto,też jest klima,suplementy Olimpa dobre są dla początkujących i z właścicielami też można się dogadać :-)
    Nie ma jedynie fajnej blondi,ale do czego jest ci ona potrzebna...chyba nie do asekuracji na płaskiej ławeczce stojąc w pełnym rozkroku w krótkiej spódniczce ?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 23 sie 2010

    mozna do silowni przyjsc ejednorazowo bez karnetu?

    Cytuj
  • 23 sie 2010

    no jasne :-)

    Cytuj
  • 23 sie 2010

    Przeniosłem się niedawno do siłowni B-King,jestem już po kilku treningach więc mogę napisać obiektywną,małą recenzje.Sprzęt porządny,jest wszystko co potrzeba z wolnych ciężarów,a dodatkowo sporo maszyn.Jeśli miałbym jakieś uwagi to brakuje maszyny do łydek na siedząco bądź stojąco,oraz przydałoby się kilka obciążeń 1,25(najmniejsze 2,5kg).Jest suwnica co jest dużym plusem,na dodatek osobna ławka pod nią ,można dowolnie regulować(na klatkę,barki przód/tył lub w ogóle wyjąć i robić przysiady).Z bieżni nie korzystam akurat(stawy),ale jest steper,rowerki,wszystko sprawne,działa bez zarzutu.Miejsca jest w sam raz.Na duży plus wentylatory rozstawione po sali,no i w cieplejsze dni klimatyzacja.W prysznicu ciepła woda,w łazience czysto.Po za tym bardzo mi się podoba obsługa,pełna kultura,miło,żadnego chamstwa,dbają o klienta.Dobrze,że otwarte do 22,można po pracy zdążyć zjeść,przebrać się i zrobić trening na spokojnie,nie skracają czasu otwarcia.Jest czysto,w szatni nie śmierdzi,o to również dbają ,sprzęt też regularnie konserwowany.Podsumowując bardzo polecam tą siłownię zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.Wszystko co napisałem wyżej + cena nie "z kosmosu" sprawia ,że jest to na dzień dzisiejszy moim zdaniem najlepszy wybór.

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    W Californii we wrześniu Boby Space też będzie -50%. Spoko :-)

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    Czyli super, każdy znajdzie w Myślenicach coś dla siebie i nie będzie tłoku.
    P.s.
    haslam dupa to może ty jesteś... możemy się sprawdzić na sali a nie na kompie.
    Co do odżywek nie zawsze made in USA jest najlepsze.
    Pozdrawiam.

    Cytuj

Odpowiedz