Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 5 gru 2012

    same minusy :-))) zazdrośnicy,też coś zorganizujcie :-))

    3 2 Cytuj
  • 29 gru 2012

    Chodzi może ktoś do Fitmani na INDOOR CYCLIN? Bo zastanawiam się nad tymi zajęciami. Tylko nie wiem czy ktoś je poleca

    6 1 Cytuj
  • 30 gru 2012
    Kamyś napisał/a:

    Chodzi może ktoś do Fitmani na INDOOR CYCLIN? Bo zastanawiam się nad tymi zajęciami. Tylko nie wiem czy ktoś je poleca

    Polecam zwłaszcza po obżarstwie świątecznym. Sama się wybiorę po Nowym Roku.
    Dobrze jednak wcześniej zadzwonić, czy będzie komplet na zajęciach.

    4 2 Cytuj
  • 4 sty 2013

    Czesc. Czy ktos z was wie , gdzie można pobiegac na biezni z pomiarem tetna? A nauka taniec brzucha?

    1 3 Cytuj
  • Magdalena 15 sty 2013

    Polecam sprzęt cardio w siłowni "Viola" w Rzeszotarach obok Świątnik Górnych. Mają 2 bieżnie z pomiarem pulsu i tv, 2 rowerki i elipsę, Wszystko nowe, ceny przystępne, instruktor zna się na rzeczy.

    5 18 Cytuj
  • 15 sty 2013
    xmagdax napisał/a:

    Polecam sprzęt cardio w siłowni "Viola" w Rzeszotarach obok Świątnik Górnych. Mają 2 bieżnie z pomiarem pulsu i tv, 2 rowerki i elipsę, Wszystko nowe, ceny przystępne, instruktor zna się na rzeczy.

    Czy umiesz czytać ze zrozumieniem... Pytanie tyczy się fitnesu w MYŚLENICACH...prawda? To co tyłek zawracasz jakimiś Rzeszotarami!. Ludzie chcecie sobie zrobić reklamę to ogłoście się w osobnym linku... albo ku temu przeznaczone inne portale....

    22 9 Cytuj
  • Magdalena 15 sty 2013

    No widzisz... A zamiast twoich MYŚLENIC masz RZESZOTARY ! A jak chcesz poprawiać, to twoje ostatnie zdanie jest troche nielogiczne. Pozdrawiam.

    4 16 Cytuj
  • 1 lut 2013

    Gdzie w myslenicach są te urządzenia
    Proszę o odpowiedz

    1 Cytuj
  • 6 lut 2013

    Gdzie w mc można zapisac sie na areobik, tzn gdzie warto itp.

    2 1 Cytuj
  • Piotrek 19 lut 2013

    a gdzie dokładnie przeniosła się siłownia b-king?Jak tam trafić bo z mapy nie mogę trafić a będąc na ulicy też nie znalazłem?

    3 2 Cytuj
  • Piotrek 19 lut 2013

    a gdzie dokładnie przeniosła się siłownia b-king?Jak tam trafić bo z mapy nie mogę trafić a będąc na ulicy też nie znalazłem?

    4 1 Cytuj
  • 23 lut 2013

    B-KING jest na Kazimierza Wielkiego 58

    5 1 Cytuj
  • Dominika Wójcik 25 lut 2013

    Witam.Czy ktoś korzystał z zajęć Zumby w Fitmani???Jakie wrazenia,warto skorzystać?

    9 6 Cytuj
  • 3 mar 2013

    kto i gdzie dobrze doradzi program treningowy

    6 1 Cytuj
  • 3 mar 2013

    w b-kingu pojawiły się dwie nowe mega wypasione maszyny na wolne ciężary...wpadnijcie,zobaczcie i oczywiście poćwiczcie

    13 12 Cytuj
  • 4 mar 2013

    ej konkurencja konkurencja...dalej bawicie się jak dzieci w minusiki :-))))

    6 10 Cytuj
  • mirek@ 4 mar 2013

    według mnie właściciele fitnes klubów w myslenicach sa tak samo amatorscy w tym co robią jak ludzie przekrzykujący się w temacie o fotografie na wesele... rusza sezon na cwiczenia? zajmij sie profesjonalnym marketingiem nawet metodą chałupniczą, a nie wdawaj się w szczeniackie dyskusje kto jest lepszy... ludzie kłócicie się jak dzieci w gimnazjum a próbujecie prowadzić powazne biznesy...

    5 10 Cytuj
  • 5 mar 2013

    korzysta może ktoś z zajęć 'bpu' w FitMani ?

    3 2 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Jaką siłownie w myśleniach polecacie dla kobiet, gdzie mógłby pomóc i doradzić mi jakiś trener?

    7 1 Cytuj
  • 12 mar 2013

    Podobnie jak issstas mam takie pytanko.

    4 1 Cytuj
  • marcin 19 mar 2013

    w b-kingu jest osobisty trener personalny który doradza w doborze treningu diety ćwiczeń a także przeprowadza treningi personalne

    11 6 Cytuj
  • 4 kwi 2013

    Super :) dobrze wiedzieć, że ktoś doradzi jak ćwiczyć :) dzięki byku

    7 3 Cytuj
  • 10 paź 2013

    czy ktoś się orientuje czy ten nowy fitnes club nad pralnią na osiedlu na przeciwko fitmani już funkcjonuje?

    1 Cytuj
  • 10 paź 2013
    lenamagda napisał/a:

    czy ktoś się orientuje czy ten nowy fitnes club nad pralnią na osiedlu na przeciwko fitmani już funkcjonuje?

    Nie

    2 Cytuj
  • Marek 16 gru 2013

    która siłownia jest otwarta od godziny 7 rano? Ewentualnie 8?

    Cytuj

Odpowiedz