Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 9 cze 2012

    Tutaj a nie w komentarzach Euro przypomnę - niezamierzoną? analizę polskiego futbolu. która wyleciała ptaszkiem a wróciła czarną wroną z ust Smudy.
    Cyt. z głowy: "za czasów Górskiego i >trochę później< - mój dodatek Polska piłka mogła złożyć trzy reprezentacje!" koniec cytatu.
    A kogo to wina że tak jest? Dopuszczono by w klubach grali sami zagraniczni emeryci. Na siłę unarodowiono kilku piłkarzy np: Gerejro nie pamiętam poprawnej pisowni, w klubach zapomniano o szkoleniu a np WISŁA żąda za miesiąc w szkółce piłkarskiej 1000 PLN !!! a za możliwość grania dziecka w zespole w jednym meczu 200 PLN.
    To PZPN położył piłkę nożną w Polsce na łopatki.
    Choć przestałem darzyć sympatią J Tomaszewskiego za jego wybryki umysłowe, to jednak ma wiele racji!!!
    Kiedy PZPN ocknie się? Czy trzeba, aby Polska drużyna nie wyszła z grupy, by tych panów pogonić ze "szklanych domów". które sobie zbudowali?

    1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Ja jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądało nasze następne Święto Narodowe ?
    Ilu z tych, którzy obecnie jeżdżą z flagami, poczuje się wtedy patriotami ?!

    Dla większości to Euro 2012 jest "świętem narodowym", ciekawe kto tak wychowywał ?

    3 2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Jak to jak będzie wygłądało pare flag powisi na klatkach schodowych bo tak spółdzielnia kazała a połowa tych wielkich patriotów to pewnie nawet o czyms takim jak 11 listopada albo 3 maja nie słyszała

    1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    przestancie znowu marudzic - euro to tez swieto narodowe! reprezentacja laczy polakow, ktorzy spontanicznie wywieszaja flagi - to zle? uwazam ze to bardzo dobrze, a co maja wieszac flagi rosji? niemiec? ogarnijcie sie jeden z drugim

    1 2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: Ferdek] Jak to jak będzie wygłądało pare flag powisi na klatkach schodowych bo tak spółdzielnia kazała a połowa tych wielkich patriotów to pewnie nawet o czyms takim jak 11 listopada albo 3 maja nie słyszała [/quote]
    Co ma spółdzielnia do narzucania komuś co ma robić lub nie w SWOIM mieszkaniu ? NIKT NIKOMU nie może zabronić wywieszania symboli narodowych !

    Na samochodach nie wspomnę.

    rySard, czy ja mówię, że to złe ? Pytam tylko czy to nie jest przypadkiem taki zryw jakich wiele Polacy mają już za sobą....

    3 Cytuj
  • 10 cze 2012

    I znowu o naszym losie decydują Niemcy i Rosjanie.Co za przypadek że w meczu z Rosją sędziuje Niemiec?

    2 Cytuj
  • 10 cze 2012

    [quote=gość: ????] I znowu o naszym losie decydują Niemcy i Rosjanie.Co za przypadek że w meczu z Rosją sędziuje Niemiec? [/quote]
    Ribbentrop-Mołotow też nie był przypadkiem...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 16 cze 2012

    Nie napiszę słowa o EURO 12 bo tam lecą wpisy kiboli.
    Tutaj kilka słów nie o EURO ale, o tym kto jest winien, że wypadliśmy z gry. Nie dzisiaj znaleźliŚmy się na marginesie Europejskiej piłki, a kilka lat temu.
    To nie Smuda jest winien, choć to na nim "wieszają psy"
    To nie zawodnicy są winni, choć mogliby grać więcej niż 30 minut!
    Winien jest PZPN, którego starania kręcą się wokół mamony.
    Brak szkolenia w klubach. O Wiśle pisałem w innym temacie /1000zł za miesiąc treningu w szkółce piłkarskiej/
    Winien jest regulamin ekstraklasy dopuszczający go gry zawodników, którzy zapełniają swoimi przebrzmiałymi nazwiskami WIĘCEJ kibiców na trybunach.
    A nasi chłopcy wyjeżdżają na saksy, grzeją ławę po tych emerytach, którzy u nas grają, nie tylko w Wiśle! we wszystkich klubach w Polsce.
    To nie jest wyraz szowinizmu narodowego, to troska o POLSKĄ PIŁKĘ I POLSKĄ REPREZENTACJĘ.

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    A ja się nie zgodzę. Winni są i piłkarze, i trener, i PZPN. Nie można ich usprawiedliwiać...Trener, bo uparty, wszystko robi po swojemu, licząc że jakoś się uda. Może i chce dobrze, ale coś mu nie chce wychodzić. I chyba nie umie rozmawiać i odpowiednio motywować zespołu, skoro w dwóch różnych spotkaniach możemy zobaczyć dwie zupełnie różne drużyny, ba, w dwóch połowach meczu nie oglądamy tych samych piłkarzy. A piłkarze? Zbyt pewni siebie, lekcewarzą przeciwnika, zero pokory. Za co ich bronić? Biorą za granie kasę o jakiej większość z nas nawet pomarzyć nie może, i gdzie to widać? Mają dać z sieie WSZYSTKO przez 2x 45minut na boisku i mają z tym problem. Dlaczego potrafią wygrywać bądz remisować mecze z trudnym przeciwnikiem, a w naprawdę ważnych meczach które są do wygrania dają d...? Oni potrafią grać ładną piłkę, więc gdzie jest problem? Brak motywacji? Zbyt duża pewność siebie i wygranej? Ja tego nie rozumiem. Szkoda tylko kibiców, którzy dali z siebie wszystko i do końca mieli nadzieje że się uda. Zeby nasi piłkarze tak potrafili...A PZPN....prezes może i był dobrym piłkarzem, ale teraz najważniejsze są monety, a to, że my, kibice czekamy na lepszą piłke, na to że coś pojdzie do przodu, to już nie istotne.

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Teraz powoli zacznie wychodzić prawda o atmosferze w reprezentacji i niektórzy odważni zaczną o tym mówić.Wtajemniczeni wiedzieli o tym dawno ale aby nie szkodzić było tym cicho.Wyjście z grupy pozwoliłoby utrzymać się betonowi PZPNowskiemu na stołkach a tak to może będzie nikła ale nadzieja na zmiany i to jest jedyny plus tego wszystkiego.Czekam na kolejnych odważnych
    http://www.tvn24.pl/musielismy-sie-martwic-czy-nasze-rodziny-moga-przyjechac-na-mecz,258860,s.html
    którzy podobnie jak Frankowski potrafią mieć swoje zdanie kiedy ponoć po strzelonej bramce powiedział do trenera i działaczy "uratowałem wam d..py"

    1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Jednak coś było na rzeczy w tym co mówił Tomaszewski a media szybko zrobiły z niego oszołoma
    http://euro.interia.pl/news-polsce-grozil-walkower-w-finalach-euro-2012,nId,615358

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 28 cze 2012

    Policz .... walkower jest wówczas kiedy na boisko wbiegną nie uprawnieni zawodnicy /między innymi/.
    Trójka, o których jest owa notka, nie stawiłaby się na boisku. Dwudziestu innych było zgłoszonych.
    Prasa umie podpuszczać i załapałeś się

    1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Adz.zgoda media szukają sensacji ale nasuwa się pytanie-czy to zawodnicy klasy Ronaldo że warto było tyle ryzykować dla ich powołania?Czy jak zwykle w tym spocie u nas o powołaniu nie decydują umiejętności ale to kto jest twoim menedżerem lub właścicielem ?
    PS.Wczorajszy mecz pokazał że w piłce wszystko jest możliwe i do meczu z faworytami trzeba przystępować z podniesioną głową a nie na trzęsących się nóżkach.

    1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    http://wpolityce.pl/wydarzenia/31458-boniek-tomaszewski-mial-racja-a-bralismy-go-za-wariata
    Jak zwykle u nas ,po fakcie niektórzy zaczynają mówić normalnie.

    2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    No to mamy nowego trenera piłkarskiej reprezentacji Polski. Od dzisiaj jest nim urodzony w Myślenicach Waldemar Fornalik!

    3 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    co to za trener? jakieś sukcesy? całe życie związany z ludzmi ze śląska! czyli mafia pod szyldem pzpn będzie decydować za niego kto gra! myślałem że chociaż po euro wezmą jakiego gośćia z doświadczeniem Berti Vogts lub Piotr Nowak a tu " swój" czyli "ich" człowiek! może to nie patriotyczne ale już meczu żadnego kadry nie obejrzę! żadnej myśli szkoleniowej ani doświadczenia!!

    2 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    Wszystko jedno kto będzie trenerem Polski, z tych piłkarzyków nie da się nic więcej wycisnąć.

    2 Cytuj
  • 29 lip 2012

    To, że Sylwia Gruchała 9 ty floret świata odpadła nie zdziwiło mnie. Wyszła na planszę i zaczęła wszystkich w koło pouczać, to było trafienie to nie. Dostała dwie żółte kartki i były one gwoździem do trumny.
    Większe zdziwienie a może satysfakcję /źle ze mną/ miałem po przegranej Radwańskiej /2/. Pierwszy set a ona nie walczyła o piłki, zlekceważyła dobrze grającą Niemko-Węgierkę /24/.
    potwornie będę się czuł jak w dupę dostana siatkarze z Włochami. Odpukać w niemalowane, czyli w mój czerep!

    2 Cytuj
  • 30 lip 2012

    A jednak, chłopaki popracowali.
    Dzisiejsza gra Urszuli mimo przegranej, powinna dac Agnieszce wiele do myślenia!!!

    2 Cytuj
  • 30 lip 2012

    Dzisiaj godne uwagi wejście do finału Korzeniowskiego i..... wygrana w siatkówce plażowej z Amerykanami.

    1 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Media to wredne paskudztwo. Chłopaków od siatkówki tak zdenerwowali, że Bartman powiedział coś tak:
    Zejdźcie z nas, my jeszcze nie mamy złota!!!
    Ale rzeczywiście - mecz oglądałem na żywo grali niemrawo.
    Widocznie w siatkówce tak można. Od wspaniałości - mecz z makaroniarzami, po - nie napiszę, dno, lecz jakie inne słowo dopasować?

    1 1 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Z tej m"ą"ki złota nie będzie. Polska-Australia 1:3

    Cytuj
  • 16 paź 2012

    Ciekawy jestem Waszych opinii po "meczu" ?

    Cytuj
  • 17 paź 2012

    ktoś napisał:
    brawo nikt nie wpadl na to zeby zamknac dach... takie rzeczy tylko w polszy

    Drodzy Państwo i biedni dziennikarze. Brakuje wam niestety wykształcenia technicznego i piszecie i gadacie jak "mały Kazio"
    Byłem na Słowacji na nartach. Spadł śnieg i nie można było dojechać do hotelu, zapytany kierownik wczasowiska dlaczego nie odśnieżają, odparł " bo jutro też zasypie to po co odśnieżać", i nikt na miejscu nie robił z tego afery.
    U nas skończy taki Wychowanie Fizyczne i Dziennikarstwo i gada głupoty w telewizji.
    A zaproście moi Państwo inżyniera do studia to Wam wyjaśni, że dach nie można otwierać w strugach deszczu, bo w miejscu spływu wody jest zrolowana warstwa dachu i zatrzymuje odpływ. Dach rolowany jest na stronę dolna a nie na szczyt dachu.
    Decyzja więc musi zapaść wcześniej a do tego trzeba czworga, trenerzy drużyn, sędzia i przedstawiciel FIFA. Bez ich zgody nawet Tony Blair tego dachu nie zasunie.
    A Anglicy to wyśmiewny naród i ze zwycięscy IDOLA zrobili Hobita, i żaden z nich autorytet, którym należy się posługiwać.
    Moi drodzy, napijcie się oleum aby ta wartość dopłynęła do mózgów!

    1 Cytuj

Odpowiedz