Forum » Sport

Wisła Kraków

  • Marek Stoszek 6 mar 2010

    Jaka ekstraklasa taki lider drogi Adzygmuncie. Ja też nie rozpaczam z powodu tej porażki. No może trochę mnie denerwuje że "Legła" wyjdzie na prowadzenie.

    1 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Nie ma co się załamywać ! w popżednim sezonie tesz większozć norodu i fanuf krakowieskiej Wisły dopadło zwontpienie ,jednak w ostatnih kolejkah Biała Gwiazda pokazała harakter i miszcza polski znuw morzna było świentować w Krakowie .Ja zawsze bende wieżył w naszom WISEŁKE !!! i nie zalerznie od tego jak gra nigdy sie jej nie wyżekne i zawsze pozostane jej kibicem !!. Głęboko wieże rze w następnyh meczah bendzie znacznie lepiej wkońcu pozostało jeszcze 11 kolejek a wienc 33 pónkty do zdobycia ..a puki piłka w gże wszystko jest morzliwe .

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Zenek-zdesperowany przerzut po tygodniowej absencji w tym temacie powraca...

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Najlepiej dla wiselki bedzie jak odejdzie cupial !!! do bani z takim sponsorem ;/

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Popieram zóha_z_gurnego !!
    ABG:)

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Jage pozdrawiamy :-)

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    zenku zdjecie swoje bys wrzucil-lepiej by cie bylo rozpoznac i skarcic:)

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    @GASTROFAZA

    No co Ty,przecież on czuję się anonimowy i dlatego tak szczeka.

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    każdy kibic Cracovi tak ma ! dzieci internetu napinające sie w internecie próbujące zaznaczyć swoją obecność .Prawda jest jednak taka że w Krakowie nie ma cracovi jest tylko WISŁA !!! ,wystarczy przejść ulicami miasta

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    Z takim składem jak Wisła ma obecnie i z taką polityką transferową Wisła nie ma szans na sukcesy na arenie międzonarodowej...
    Może i na naszą ligę taki skład wystarczy, chociaż wydaje się że mocniejszy jest teraz Lech to na europejskie puchary jest to zdecydowanie za słaba drużyna.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    MISTRZ MISTRZ NASZ TS !!!

    WISŁA PANY !!!

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Pytanie tylko w co ?! :-)))))))))))

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Kto mi zwróci 90 minut życia, zmarnowanych na oglądanie tej farsy?
    Drużyna mająca aspirację do tytułu mistrzowskiego nadstawiła tyłek miernotom z końca tabeli.
    Tylko w takiej sytuacji - kto tu jest miernotą?
    Wstyd i hańba.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Trudno,stało się i nie ma co rozpaczać.Wisła nie nadstawiła tyłka,jak to napisałeś.Pierwszy gol nieuznany,choć zdobyty prawidłowo,a bramka samobójcza - no cóż ,zdarza się.
    Mimo wszytko gdyby nie pomyłki sędziów,także w Chorzowie,nie było by o czym rozmawiać bo Wisła miała by praktycznie zapewnione mistrzostwo.A tak pozostają iluzoryczne szanse,bo nie wierzę ,że Lech nie wygra z Zagłębiem Lubin.Tym bardziej ,że oba kluby sympatyzują ze sobą.

    A jak Ci wstyd za Wisłę,to kibicuj innemu klubowi.Proste.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    [quote]Kto mi zwróci 90 minut życia, zmarnowanych na oglądanie tej farsy?
    Drużyna mająca aspirację do tytułu mistrzowskiego nadstawiła tyłek miernotom z końca tabeli.
    Tylko w takiej sytuacji - kto tu jest miernotą?
    Wstyd i hańba.
    [/quote]
    No myślę rze 90minut do zwrucenia to bendzie dla Ciebie za mało , tak jak kolega wyrzej napisał ,tak ja dopisze co rokó kibicój sobie innej drórzynie .Bo jórz były czast gdy Myślenickie dzieci spiewały Widzew Łudz czy Legia Warszawa , więc i Ty nie zalerznie od wiekó zacznij kżyczeć wielki Leh Poznań.
    TYLKO WISŁA
    WIERNOŚĆ TO JEST TO CO NAS OKREŚLA

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    A ja zawsze śpiewam i będę śpiewać

    Cracovia i jej barwy dwie
    Cracovio po prostu kocham cię
    Cracovio cóż bardziej polskie jest
    Niż twoja czerwień i biel:)

    1 Cytuj
  • 12 maj 2010

    [quote=pestka]A ja zawsze śpiewam i będę śpiewać

    Cracovia i jej barwy dwie
    Cracovio po prostu kocham cię
    Cracovio cóż bardziej polskie jest
    Niż twoja czerwień i biel:)
    [/quote]

    Masz prawo , warzne by zawsze być wiernym wyborowi ;)

    1 Cytuj
  • 12 maj 2010

    Dokładnie, choć zdarza się gdy powiem że jestem kibicem cracovi odmawia mi ktoś podania reki bądź nie zna nagle ale takimi nie warto się przejmować ich problem.

    1 Cytuj
  • 12 maj 2010

    Sęk w tym, że ja dalej będę kibicował Wiśle i nie mam zamiaru zmieniać poglądów.
    Więc Wasze postulaty o wierności są odrobinę chybione.
    Tylko szlag mnie trafia, bo dawno temu porzuciłem marzenia o Wiśle grającej o puchary z europejskimi klubami. Myślałem, że będzie chociaż mistrz Polski.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    O godzinie 11 rozpoczął się dzisiaj pomeczowy trening Wisły Kraków. Piłkarzy wchodzących na boisko treningowe przywitał transparent przygotowany przez Kibiców Białej Gwiazdy. "Czy wygracie, czy przegracie i tak wszystko w dupie macie!"

    Cytuj
  • adzygmunt 12 maj 2010

    Sprawdziłem, może niedokładnie poprawcie.
    Smuda, powołał do kadry tylko trzech wislaków. Jednego do pierwszego składu /nie 11-stki/ i dwóch do szerokiej rezerwy.
    Czy to o czymś nie świadczy?
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/smuda-powolal-pilkarzy-z-ekstraklasy-sa-debiutanci,1,3223696,wiadomosc.html

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    MISTRZ ! MISTRZ! NASZ TS!!! KAŻDY TO powie WISEŁKA Rzadzi w Krakowie!

    Cytuj
  • adzygmunt 12 maj 2010

    Rzeczywiście Wisła dzieli miasto na pół!!!

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    GOOD JOP ! :)

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Dzisiejszy "Przegląd Sportowy" informuje o sporej motywacji finansowej, jaka czeka na piłkarzy Zagłębia Lubin za urwanie punktów Lechowi Poznań. "PS" dopatruje się tu motywacji ze strony Wisły oraz... Franciszka Smudy, który nie tak dawno rozstał się z Lechem i przeszedł do Zagłębia, gdzie do tej pory pracuje jego niedawny asystent - Marek Bajor.

    "W środowisku piłkarskim krąży plotka, że zawodnicy mogą liczyć na finansową nagrodę od ludzi sympatyzujących z Wisłą, której bardzo zależy na potknięciu Lecha. Jeżeli bowiem krakowianie w tym samym czasie pokonają Odrę, wywalczą mistrzostwo Polski. Oficjalnie jednak nikt nie potwierdza, by ktoś związany z Białą Gwiazdą miał dodatkowo uskrzydlić do walki sobotniego rywala Lecha." - pisze "PS". Przypomnijmy, że przez kilka ostatnich kilka lat w Lubinie pracował obecny dyrektor wykonawczy Wisły Jakub Jarosz, wokół lubińskiego klubu kręcił się też niedawno Zdzisław Kapka.

    Tak naprawdę nad specjalną premią zastanawiają się władze Zagłębia, a powód jest prosty - dla klubu z Lubina mecz z Lechem jest wart aż 800 tys. zł. Zagłębie zajmuje obecnie wysokie, 6. miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie, ale za nim jest aż sześć zespołów, które mają jeden lub dwa punkty mniej. Każde miejsce w tabeli jest na koniec sezonu premiowane nagrodą finansową dla klubu, każda kolejna lokata jest warta 200 tys. zł więcej.

    Jeśli Zagłębie przegra to mogą ją wyprzedzić aż cztery drużyny - stąd właśnie 800 tys. zł. Władze lubińskiego klubu najwyraźniej uznały, że lepiej obiecać zawodnikom podzielenie części tej premii niż ją stracić.

    Urwanie punktów Lechowi przez Zagłębie przy jednoczesnym zwycięstwie Wisły nad Odrą Wodzisław da naszej drużynie mistrzostwo Polski.

    Cytuj

Odpowiedz