Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 27 sty 2012

    a wy wypełniliscie ? zrobliscie wyjazd zycia, wyjazd sezonu na Legie, gdzie pojechały wioski m.in typu Siepraw z tego co widzialem ale sory przeciez wy macie kibiców tylko w Krakowie a Wisła to same wioski hahaha. szmieszni jestescie. pojechaliscie na wyjazd rundy w 900 osób a reszte rozdaliscie zgodom. Wiec lepiej sie zamknijcie i dalej zyjcie w swoim smiesznym swiecie. Boli was ta liczba bo wy nigdy w takiej liczbie na wyjazd nie pojedziecie. Nie liczycie sie na scenie kibicowskiej w Polsce. Takaj est prawda. Hej pasiaku spójrz do boku, ile w nim krwi po Wiśloku ? pozdrów przerzutów z którymi pewnie pijesz wódeczke po meczach a którzy 3 miesiace temu ciął twoich kolegów. KLUB BEZ ZASAD CRACOVIA!`

    6 1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Romano Sapienza feat. Rodriguez - Tacata (Extended Mix).mp3

    1 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    o sprinterki ;)
    najlepsze jest to, że A J piszesz coś o jakichś chuligańskich sprAWach, a jakby tak kilka osób z szarakanów dowiedzialo się o czym piszsesz i jak piszesz, to byś tak dostał po głowie, że by Ci echo zęby wybiło. Chroni Cię pewnie to, że nikogo z nich nie znasz i czujesz się pewny siebie, ale na twoim miejscu bym nie cwaniakował tylko pokazał się z taką mordą na Kurdwanowie lub w NH. Nie rozumiesz, ze Ty w tych myślenicach nic nie widzisz, nie wiesz co się dzieje i siejesz propagandę. Was na Legii było ze zgodami mniej niż nas samych! nie mówiąc o naszych zgodach, które zAWsze nas wspierają, w przeciwienstwie do waszych... lechia jak przyjezdza do nas na mecz to pozniej w necie znajduja sie filmiki jak są obijani :) to samo jak Arka przyjeżdża do wrocłAWia i obija MALINOWE NOSY. Szkoda mi was.

    1 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    czy znam czy nie znam to jest moja sprawa o ktorej tutaj na forum sie nie dyskutuje. Niby jakie chuliganskie akcje poruszam ? to moj drugi wpis na tym forum i ostatni wiec nie wiem o czym piszesz. Zreszta przeglądając ten temat nie widzialem zadnych postów o szczegółach chuliganskcih akcji , raczej tylko ogolne wpisy o zdarzeniach. Za to Twoi koledzy jak Issac chętnie i z rozmachem opowiadali o akcjach na Kryspinowie i nie tylko. Tak tak obijacie nasze zgody okrutnie.. Tak jakbys nie pamietal jak Slask obił wasza zgode albo Lechia no ale nie bede wgłębiał sie tutaj w szczegóły bo to nie czas i miejsce zeby o tym pisac. Nas bylo mniej ze zgodami ? człowieku rozdaliscie ponad 600 biletów zgodom zeby wypełnic klatke. My wysłałalismy sladowe ilosci biletów do zgód więc nas samych było 1000, ze zgodami prawie 1200 wiec jest lekka roznica. Nas nie wspieraja zgody zawsze ? podaj przykład kiedy na jakims meczu nie było naszych zgód. Przykładowo teraz do Warszawy jedzie prawie 500 Śląska tyle samo Lechii i Unia. Nie przypominam sobie meczu zeby nas zgody nie wspierały wiec nie pisz bzdur. Pamietaj tez ze to ze mieszkam w Myslenicach to nie znaczy ze nie wiem co sie dzieje w Krakowie. Tak tak wasz Kurdwanów jest taki jak i Azory które umiejętnie rozprogandowaliscie jako przejęte prez was osiedle. Huta ? mocno podzielona więc nie mów mi ze tez jest wasza.

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    A J, piszę bo widziałem na wlasne oczy jak wasz nr1 przed Tomkiem.....cenzura>... zresztą on lubi uciekać, bo na Siemaszki też pierwszy uciekał, zostawiając mlodych szarakanów samych. A tematy poruszałem bo Twoi znajomi- net hooligani zaczeli pisac bajki. To tyle.

    CRACOVIA PANY!!!!! Tak w ramach przypomnienia:)

    6 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=Isaac KSC] A J, piszę bo widziałem na wlasne oczy jak wasz nr1 przed Tomkiem.....cenzura>... zresztą on lubi uciekać, bo na Siemaszki też pierwszy uciekał, zostawiając mlodych szarakanów samych. A tematy poruszałem bo Twoi znajomi- net hooligani zaczeli pisac bajki. To tyle.

    CRACOVIA PANY!!!!! Tak w ramach przypomnienia:) [/quote]
    Za to wasza kanarzyca nr 1 padła przed śp. Leniem od 2 strzałów:] czekaj co ona tam robiła? aaa bawiła się w konika przed meczem Wisła- Parma.

    3 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Dostać a uciekać to chyba jednak mała róznica.

    A z innej beczki, a co to u was tak bilety potaniały co? przecierz na Cracovii są tylko tanie:)
    teraz to może chociaż w połowie ubek- arene wypelnicie.

    1 7 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=Isaac KSC] Dostać a uciekać to chyba jednak mała róznica.

    A z innej beczki, a co to u was tak bilety potaniały co? przecierz na Cracovii są tylko tanie:)
    teraz to może chociaż w połowie ubek- arene wypelnicie. [/quote]

    Nie wiem czy wypełnimy, ale Ty za zaoszczędzone pieniądze na bilety powinieneś kupić sobie słownik, bo słabo Ci pisanie w języku polskim wychodzi. Rozumiem, że po hebrajsku lepiej, ale to już nie moja specjalność.

    3 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    PPP to u was w szatni obowiązuje hebrajski!!! my nie mamy żydów w składzie;-) popatrz dobrze zamiast wypisywać jakieś bełkoty

    2 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    co tam słychać w sun kup?

    1 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/izraelczyk-chce-grac-w-wisle-trener-wsciekly,1,5015342,wiadomosc.html i co? kolejny zaciąg z hamasu? będziecie musieli zmienic teksty waszych żenujących piosenek!!

    2 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    na legii bylo was niecaly tysiac na sektorze ze zgodami! przeczytaj to sobie lepiej na waszej stronce albo na legijnej. Mówimi o oficjalnych liczbach chłopcze :)

    A J napisales: pozdrów przerzutów z którymi pewnie pijesz wódeczke po meczach a którzy 3 miesiace temu ciął twoich kolegów.

    no to idź na mecz, i spytaj co to się stalo ostatnio na kolorowym :D kto sie na co przerzucil :D tak tak, jestescie klubem przerzutów!

    1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    [quote]http://www.sport.banzaj.pl/galeria/kibole-2-galdok-13635-148583-jpeg.html potraficie tylko uciekać!!! bolt was trenuje?[/quote]
    Wiem, że archeologia i karmienie trolla, ale skoro autor ciągle się tu napina to napiszę - przecież to jest fotka z sektora Widzewa.
    Tak że napinka ci nie wyszła, postaraj się lepiej.
    (O ile mi się Widzewy nie zlewają, to wtedy na naszym sektorze nic się nie działo i psów ani ochrony nie było)
    [quote]na legii bylo was niecaly tysiac na sektorze ze zgodami! przeczytaj to sobie lepiej na waszej stronce albo na legijnej. Mówimi o oficjalnych liczbach chłopcze :)[/quote]
    + jakieś 100 pod sektorem niewpuszczonych, nie wiem, czy byli liczeni do oficjalnej liczby.

    Cytuj
  • 2 lut 2012

    o czym ty piszesz red. Bylo nas na setkorze 1196 osób ze zgodami nie pisz głupot jesli nie wiesz. Z krk było więc 1000 osób oprócz tego Lechia z Pruszcza Gdańskiego , jednostki Unii i Śląska.

    Cytuj
  • 9 lut 2012

    kupując odżywkę do włosów herbalife wspomagasz klub zwisła s.s.a

    1 6 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Nawiasem mówiąc, ten sam gieteesowiec, ubek, komuch, nasienie Stalina itd. Marek Motyka, którego później Cracovia z chęcią przygarnęła do siebie.
    Poczytaj sobie albo popytaj (póki jeszcze jest taka możliwość) ludzi, którzy żyli w stanie wojennym, kto tam walczył za wolną Polskę, kibice jakiego klubu stanowili większość "ramienia podniesionego na władzę". Zdziwisz się.
    Bo tak to po raz kolejny się kompromitujesz.

    2 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    pozdrówcie Patryka :P

    typowe dla Gtsu- zawodnik pasuje do tego tworu komunistycznego!!!

    1 4 Cytuj
  • 20 lut 2012

    !!!!!ty z tą ścianą!!!! Marek Motyka przyszedł do Cracovii w 1992 czyli po upadku waszego komunistycznego państwa!!!! a ty o tą ścianę to bijesz głową? ja do Motyki nic nie mam ale to że gts istniał i istnieje , its izraelskie towarzystwo sportowe albo żydowskie towarzystwo sportowe do wyboru do koloru a po hebrajsku to już umiesz pisać?

    1 5 Cytuj
  • 21 lut 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wisla-krakow-nalozyla-bardzo-surowa-kare-na-maleck,1,5033187,wiadomosc.html

    :):) tak wlasnie skonczyla "gwiazda" milicyjnego klubu:) a przeciez tak kochal swoj klub, utozsamial sie z nim i jej kibicami..:):)

    Jaki klub - tacy zawodnicy!!!

    ps. ciekawe czy dalej znajda sie obroncy tego nieokrzesanego chama z Suwałk?

    1 7 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Małeckiemu należała się kara i słusznie, że klub ją na zawodnika nałożył. Tobie też należałby się ban za wulgaryzmy typu
    [quote=Isaac KSC]
    nieokrzesanego chama z Suwałk? [/quote]

    Czyżby to był poziom dyskusji kibiców Cracovii?

    2 2 Cytuj
  • 21 lut 2012

    O kurde, 24 strony wulgaryzmów, z tego przwazająca ilosc z waszej strony i nagle ktoś tu zaczyna moralizowac ;)

    Znowu prawda boli. Wasz wielki gwiazdor, ktorego tak kochaliscie, pokazał swoje prawdziwe oblicze i "miłosć" do klubu którą tak zescie sie szczycili i byli dumni, ze taki zawodnik gra w waszym klubie.

    2 6 Cytuj

Odpowiedz