Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 25 cze 2016

    Wierność w wiśle......trzeba spytac Kapki:)

    2 9 Cytuj
  • 28 cze 2016

    kielku po twoim ostanim poście widać że wiesz co to znaczy wierność i usiłujesz zamazać zerwanie waszych zgody jak to piszesz na rzecz mocniejszej ekipy czyli lecisz tam gdzie ci lepiej i h---uja wiesz o wiernosći i lepiej jak zamilczysz bo naprawde ośmieszasz się . Dziś ruch ma lepszą ekipe jutro ma kto inny i tak bedziesz skakał i wąchał się z innymi ekipami. Żal mi was bo całą Polska leje z was. Zero wiernośći . Ciekawe co zrobicie z tą flagą wiernosć ? Dopiszecie że was się wiernosć nie tyczy? Piszesz żę Lech nas gdzieś tam pobił?gdzie i kiedy bo z tego rozumiem że jesteś prze kozak bo jak napisałeś byłeś i widziałaś bo grałeś spokojnie w bilarda popijając drineczka... Prze kozak z Ciebie skoro ekipy się leją a ty spokojnie grasz z bilarda... Każdy leje z kibice net bo piszą o tym że Lech z lechiś się brataj a to tylko potwierdza twoje żródło informacji.
    Ps. sorry za błędy ale pisze z tel

    1 6 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Lepiej nachwytać cepów na ryj jak pejsiki od pyr w poznaniu :D lepiej popierniczyć takie zgody a nie lizać im dupy i jak wam plują w ryło to udawać że deszcz pada :D ale czego ja wymagam od krakowi :D oj chłopie jak mi się z ciebie śmiać chce hahaha skąd wiesz co piłem i czy w ogóle coś tam piłem, nawet jak by was lały dziadki na ulicy to jedyne co bym zrobił to wyciągnął telefon i nagrywał, nawet palcem bym nie kiwnął w sprawie pejsów ;) proponuje zająć się swoją śmieszną krakowią bo nigdy nie będziecie w elice, ogrzewacie się w blasku WSH którzy reprezentują Kraków, I w każdym zakątku kibicowskiej Polski jak ktoś słyszy Kraków to myśli WSH- Wisła i to są fakty, o was nikt nie mówi bo i nie ma o czym. :D Niedługo wam zostanie świnia z gdyni (a i to nie jest takie pewne) i karpaty siepraw :D Teraz wracaj do kibiców net czy jak to tam się pisze i sprawdź czy coś nowego się pojawiło, marne masz źródło informacji, marniutkie ;) z łkaesiokiem będzie co czy nic nie będzie ? :D

    Ps. Prawda to że nawet Janusze z Niecieczy was pogoniły ? ;D

    5 3 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Odwracasz stary kota ogonem. Piszesz że grałeś spokojnie w bilarda gdy Lech lał nas po ryju i to jeszcze w Poznaniu.... he... Pytam się kiedy i gdzie to było? Krótka pamieć?Oj krótka bo jak sam piszesz lepiej popierniczyć takie zgody które nas leją .A co było ostatnio z Chorzowie?Zadyma i teraz sztama z brudasami bo lepsza okipa?dziś oni jutro kto? Wierność dalej będzie wisieć na płocie i będzie się miło za ta szmatą stało? co do łka to ty powienienieś wiedzieć bo to ty wiesz kto i z kim będzie miał zgode. .hehe. Jak byś cię byli ''blaskiem'' czy jak ty to tam piszesz to po jaką cholere liżecie się z brudasami?sam napisałeś że to najlepsza H w PL więc brak wam siły??Nie ogarniam. WIERNOŚĆ staty. Co zrobicie z dziarami które macie ?
    Tak prawda janusze i stefany nas pogoniły a opawy robi nam dali z orłem.

    2 5 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Gdzie ja gościu napisałem że tam byłem ? :D śmieszny jesteś ;) podałem ulice a z moich informacji wynika że na tej ulicy jest jeden klub bilardowy, więc jak jesteś na tyle ograniczony żeby sobie obczaić o który chodzi to już twój problem :D nie bede ci wiecej tłumaczył o co chodziło w TKWM i kto poleciał po bandzie z wiernościa bo co to pejsów interesuje ? jesteście zbyt małym klubem zeby zrozumiec pewne rzeczy ;) nigdy nie bedziecie znaczyc tyle co WSH i pogodz sie z tym, wy macie "zgody" z januszami ktorzy was leją po gębach, my patrzymy przyszłościowo,. Szkoda tylko lechii ale sami wybrali swoj kierunek, dla większości kibiców z gdańska i krk i tak będzie sztama więc w tej kwestii się za bardzo nic nie zmieni ;) A jezeli boli cie ze wsh podobno działa cośtam z rucholami to zapraszam na R22 pod gniazdo na C gdzie bedziesz mógł przedstawić swoje postulaty w tej kwestii ;) ale obawiam sie ze chyba braknie jaj do takiej akcji coooo ?

    A właśnie i po raz kolejny zarzucasz mi ze ja coś niby napisałem ;D, gdzie ja napisałem ze ruchole mają NAJLEPSZĄ EKIPĘ W POLSCE ? jeżeli dla ciebie jedna z lepszych= najlepsza to weź już lepiej sie nie kompromituj i nie pisz nic więcej ;)

    Ps. Nie, nie Dalinu i Orła do pejsów to ty gościu nie mieszaj. Oprawki robił (a moze dalej bedzie robił) wam Łks ;D Zreszta te wasze "oprawy" powodują taką bekę w Polsce, że masakra. Jak sie czegoś nie umie to się tego nie robi. Nie dość że ułomnie małpujecie to co zobaczycie na R22 to jakoś wykonania woła o pomste do nieba ;D ale dobree przynajmniej śmiesznie jest po drugiej stronie błoń ;D

    6 1 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Zacznijcie zbierać pieniądze po kauflandami na transfery! Żaden człowiek nie chce być prezesem waszego wiejskiego klubiku-cupiał chętnie by sprzedał tylko KTO kupi produkt który śmierdzi KAŁEM na Kilometr! Zbieracie złom jak te żule z dolnego przedmieścia ( bałaszow- i ten argentyńczyk którego imienia i nazwiska nie napisze bo szkoda)Wspomne jeszcze Cierzniaka który uciekł! A Ty tak ładnie piszesz o wiernosci i wspaniałych oprawach-napisz jeszcze Że w klubowej kasie Macie miliony euro i Będzie fajna bajka...Zapewne jezdzisz na mopie w telefonice i wspominasz lata Świetności...ale wartość waszego klubu jest taka niska jak poziom rzeki Wisły.

    1 6 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Kibel sam zaprzeczasz swoje słowa . Ile ty masz lat synek?gimnazjum? Naucz się pisać poprawnie nazwe klubu którego masz kompleksy bo historia wisełki jest prze piękna... Gts...
    To łka robi nam oprawy czy poprawia tylko to sam się już motasz. Popatrz na wasz oprawe ''kara się odwraca'' czy jakoś tak...ona świetnie pasuje do tego co jest.... oj świetnie... Zasniecie piłkarsko a h to już nie wspomne bo na dowód tego poleciały wasze zgody na rzecz lazio i bRudasów. Ej kiedy jakaś zgoda będzie bo ty obczytany jesteś?Przeciesz pisałas o bilardzie że grałeś sobie jak nas lali ,

    1 5 Cytuj
  • 29 cze 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Kibel sam zaprzeczasz swoje słowa . Ile ty masz lat synek?gimnazjum? Naucz się pisać poprawnie nazwe klubu którego masz kompleksy bo historia wisełki jest prze piękna... Gts...
    To łka robi nam oprawy czy poprawia tylko to sam się już motasz. Popatrz na wasz oprawe ''kara się odwraca'' czy jakoś tak...ona świetnie pasuje do tego co jest.... oj świetnie... Zasniecie piłkarsko a h to już nie wspomne bo na dowód tego poleciały wasze zgody na rzecz lazio i bRudasów. Ej kiedy jakaś zgoda będzie bo ty obczytany jesteś?Przeciesz pisałas o bilardzie że grałeś sobie jak nas lali ,

    dziaciaku naucz się czytać ze zrozumieniem a nie błaźnij sie pejsiku bo idealnie pokazujesz poziom twojej śmiesznej KRAKOWI :D jaki ty cięzki jesteś boooże, gdzie jest napisane że ktoś coś poprawia? łksioki wam robią oprawy bo jesteście kałowymi niezdarami którzy nawet tego nie potrafią. ja wiem że pejsy zawsze odwracają kota ogonem i jak dostaną po ryjsku to mówią że to nie ich ryło było itp ;) hahaha wakacje ci sie zaczeły a widze ze juz za gimbazą tesknisz.....Krakowia to dno i nawet karpaty siepraw juz chyba nie chca miec z wami zgody hahahahaha

    grzesiu zamknij ta dupke z zebami bo wasz kałowy klub jest pośmiewiskiem dla całej Polski :D jestescie frajerami ktorzy po ryłach dostają od swoich wielkich "zgód" i udają że wszystko jest wporządku i nikt ich nie bił hahahahaha cweluchy które pod osłoną nocy przemalowywują tagi Wiślackie bo za dnia by po ryjsku na osiedlach dostały ;D biedaki zza miedzy ktorzy Wiśle całe życie buty wiązali i oklep po osiedlach dostawały. Przerzuty i janusze gagnsterki= krakowia hahaha

    krakowia pasy biało czerwone kut%$# ! i nic w tej kwestii się nie zmieniło laski pasiaste z hipermarketu przy kałuży :D

    6 1 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Żydki, Wy macie jakieś kompleksy, że wbijacie na forum kibiców Wisły Kraków ?

    11 1 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Boluś ato forum wisły jest????
    Kibel wyje ze smiechu jak czytam twoje posty....
    Żal mi cie naprawdę . Wiernosć u was ma znaczenie ??? ha hahah ha/

    Pokaż mi znawco wszytkiego gdzie i kiedy była zgoda z Karpatami?
    Sam piszesz cymbale o łksie że nam oprawy malują a potem piszesz że ję poprawiaja czy pomagają roić . Ustal jedną forme i pisz tak jak o tym bilardzie he .

    7 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Bartol ty serio jesteś turbo pejso debilem który zarzuca komuś, że coś niby napisał:
    - Gdzie napisałem że ruchole mają NAJLEPSZĄ ekipę w Polsce ????
    - Gdzie napisałem, że GRAŁEM w bilarda jak pejsowi zarabiali w ryj od amiki. Napisałem MOŻE byłem, bo gówno Cie obchodzi skąd to wiem,
    - Gdzie napisałem że łksioki wam poprawiają "oprawy". ŁKSioki wam je ROBIĄ bo jesteście na tyle niekumaci, że sami nic nie potraficie ogarnąć. Nie masz żadnej wiedzy na tematy które wielce poruszasz, czytasz co wypisują na jakiś śmiesznych stronach które tu podawałeś (kibice net?) taki hooligan jesteś że łohohoho :D

    Z waszych sympatii typu karpaty mam po prostu nieziemską bekę, bo tacy jesteście mocni że właśnie tylko takie podkluby chcą z wami sztamę trzymać ;D no cóż

    Chłopie zamilcz, odłącz neta i wyjdź na swojej wiosce na słońce pooddychać świeżym powietrzem bo jesteś takim nieogarem że nawet nie wiesz że piszesz w WĄTKU KIBICÓW WISŁY KRAKÓW. Wiem, wiem kompleksy małostkowego człowieka, z wieśniackiego śmiesznego gówno klubu- krakowi. Końćze z tobą dyskusje, weź się za książki bo na bank sądząć po twojej ynteligencji i umiejętnośći czytania ze zrozumieniem, masz kilka komisów do zaliczenia po wakacjach. AA i wypad pejsiki na swój wątek o jakże śmiesznym klubie z kurnika przy kałuży.

    9 1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Nic ci stry nie musze pokazywać . Przeczytaj to co pisałeś i zastanów się co wygadujesz. Zaprzeczasz sam sobie. Wąchcie się z rucholami co 2 mieś temu mieliście zadyme na stdionie a teraz zgoda. Piszesz że cała Polska się z nas smieje?skąd to wiesz z kibice net? ta są same farmazony i ty to dobitnie potwierdzasz piszać bez podstawnie o tym jak to lech nas leje po ryjach a ty sobie grasz w bilardzika.Piszesz dalej bezpodstawnie o łksie a my mamy kose z nimi a oniniby oprawy nam robią ....przeczytaj to co napisałeś i ochłoń bo wiem że gorąco jest ale bez jaj gosciu , Dalej walisz scieme o tym kto będzie miał z kim zgode a kto nie a czy waszę zerwanie zgód też wyczułeś czy tylko z fejsa się dowiedziałeś od waszego lachociąga które wydał jak że stosowne oświadczenie? W porównaiu do ciebie czytam książki a nie klepie kose nad kibice.net.
    Piszę ci po ra kolejny kiedy i gdzie była zgoda z karpatami??? Mam rozumieć że jak chłopaki z Sieprawi jezdzą na mecze to od razu ma być zgoda z klubami w których ktoś jezdzi na mecze tak? Czyli dalin,raba,orzeł,pcimianka itp??? to JEST twój tok rozumowania mam rozumieć?
    Biszesz o blaskch i cieniach że niBy Cracovia to wiejski klub bez kibiców itp. Ale w tym cie zrozumiem bo nigdy nie uświadomisz sobie i dasz do zrozumienia że wasza historia to WSTYD ! Klub policyjny którym honorowym prezesem jest/był Czerwiński a tej osoby nie muszę predstawiać....
    Owszem była 1 orawa która nie wyszła a reszta jest poza waszymi marzeniami . Nie wspomne o piro !
    Kropka za uchem to zgoda wisełki z ruchem???
    WIERNOSĆ mówi ci to coś???

    Ps.formu a wątek to dwie inne sprawy ;)

    1 6 Cytuj
  • 1 lip 2016

    Chłop mi zarzuca ze czytam jakis kibiców net a sam czerpie z tamtąd gowno informacje na temat jakiejś zgody na lini Wisła Ruch :D reszty Twoich marnych wypocin nawet nie czytam bo jesteś błaznem ktory wmawia innym ze napisali cos czego ne napisali :D powiem ci wiecej, nie tylko Polska sie z was śmieje ale teraz nawęt Europa po tym jak dostaliście oklep od januszy z macedoni hahahaha oto cała Krakowa becki od amatorów hahahahahaha :D Gdyby nie wiesniaki z okolicznych wsi to na tym swoim kurniku przy kałuży nie wypelnilibyscie nawet jeden trybuny ;) podklub.

    Kapusta po raz kolejny udowodnił jaka "gwiazda" z niego :D "40 milionów euro" buahahahahhaa. Dajcie sie dalej lac po ryjach swoim "zgoda" :D beka na maksa :D na ustawki niedługo będziecie jeździc z gangsterami z sieprawia tyle wam zostanie :D ale uwaga sieprawioki sa juz lane podobno przez Wisle wiec niedługo standardowo bedzie przerzut :p jak to u was zawsze bywa :D "krakowia" to nawet brzmi jak taniej jakości gorzola na bazarze ;) ale popisz sobie jeszcze w naszym wątku, podpisz :D kompleksy trzeba leczyć ;)

    5 Cytuj
  • 1 lip 2016

    Ty nie piszesz w naszym wątku??? Zmieiłeś zdanie że forum to nie watek???
    Aha czyli wypierasz się tego że macie zgode z ruchem? wasz lachociąg oświadcza na fejsie a ty dalej swoje... pisanie i czytanie sprawia ci kłopoty z tego co widze. PODOBNO wisła leje sirprawioków jak ty to piszez... skąd ty takie gówniane infa bierzesz ?pewnie jesteś stałym bywalcem kibice.net...ha ha ha
    Powiem ci jeszcze jedno że byłem na meczy w Gdyni i widziałem jak nasi między sobą dali sobie po ryju a nie wnikam z jakiego powodu i co ma byc po zgodzie tak jak ty to pisziesz? Pytam się kolejny raz kiedy była zgoda z karpatami???Odpowiesz na to bytanie inteligencji ? Pisze sobie co chcesz o Cracovii ale pamietaj o histori GTS wisła .... Wiem doskonale że boli cie dupa jak sobie o tym przypominasz.
    Tak chodzą na mecze ludzie ze wsi tak jak wszędzie . Tylko u was większośc to kibice ze szkół bo po szkołach rozdaja bilety i sam tego byłeś swiadkiem jak mi syn przyszedl ze szkoły i mówił że dostali zaproszenia na mecz wisły .....
    Ej co z ta WIERNOŚCIĄ ? wiesz co to znaczy ? dalej ta szmata będzie wisieć u was? Braci się nie traci !haahahahahah

    1 5 Cytuj
  • 1 lip 2016

    Chłop mi znowu próbuje udowodnić że ja coś napisałem hahahah jaki ty tępy jesteś, inteligencja na poziomie ambey. pejsie o forum pisał Bolek ja pisałem o wątku padalcu z podkrakowskiej wsiiii

    * Chłop czerpie informacje o zgodach z.....fejsa BUAHAHAHAHAHAHA dobra tego za wiele, kończe dyskusje z betonem z kałuży

    6 1 Cytuj
  • 1 lip 2016

    tak z fejas ale z waszego ...wasz lachociąg piszę jako menago.i zerwaniu zgody i o przybiciu układu. Nie wącham się z psami żeby mieć info od was he. Tępy jesteś ty i sie motasz już bo albo ty to piszesz albo twoja stara z twojego konta. Nie przeszkadza ci że siedzę na WASZYM ''FORUM'' ?
    Pytam się wiesz co to znaczy WIERNOSĆ ???Dalej wasza szmata będzie wisieć? Wczoraj wrogu dzisiaj bracie czy na odwrót będzie napisane??? hahahaha wiernosć.... MIERNOŚĆ synu milicjanta...

    7 Cytuj
  • 1 lip 2016
    Bartol26 napisał/a:

    tak z fejas ale z waszego ...wasz lachociąg piszę jako menago.i zerwaniu zgody i o przybiciu układu. Nie wącham się z psami żeby mieć info od was he. Tępy jesteś ty i sie motasz już bo albo ty to piszesz albo twoja stara z twojego konta. Nie przeszkadza ci że siedzę na WASZYM ''FORUM'' ?
    Pytam się wiesz co to znaczy WIERNOSĆ ???Dalej wasza szmata będzie wisieć? Wczoraj wrogu dzisiaj bracie czy na odwrót będzie napisane??? hahahaha wiernosć.... MIERNOŚĆ synu milicjanta...

    Co do mieszania "starej" to się już kompletnie cepie zbłaźniłeś, frajerze bez zasad i honoru jak cała srakowia hahahahahaha chowaj się dalej kanałami po wsiach żeby cie chłopaki nie oklepały sierpie ;D DOSTALI BATY OD AMATORÓW Z MACEDONII HAHAHAHAHAHAHA żydo cwele leczcie dalej kompleksy w Wiślackim wątku ;D zawsze nad wami frajerze z pejsami !

    6 Cytuj
  • 1 lip 2016
    Bartol26 napisał/a:

    tak z fejas ale z waszego ...wasz lachociąg piszę jako menago.i zerwaniu zgody i o przybiciu układu. Nie wącham się z psami żeby mieć info od was he. Tępy jesteś ty i sie motasz już bo albo ty to piszesz albo twoja stara z twojego konta. Nie przeszkadza ci że siedzę na WASZYM ''FORUM'' ?
    Pytam się wiesz co to znaczy WIERNOSĆ ???Dalej wasza szmata będzie wisieć? Wczoraj wrogu dzisiaj bracie czy na odwrót będzie napisane??? hahahaha wiernosć.... MIERNOŚĆ synu milicjanta...

    Ale Ty jesteś groźny, internetowy gangsterze. Obrażać i mieszać kogoś rodziców na forum, tylko dlatego, że nie ma się żadnych argumentów na swoją obronę. Gratuluje inteligencji, a raczej jej braku, pasiasty umysłowy pustaku. Ciekawe czy byś tak do niego na live wyskoczył z tekstami na jego matkę ? obstawiam a nawet pewny jestem, że byś się obsrał dzieciuchu.

    To ja pisałem "FORUM" bo uważałem, że każdy na tym forum reprezentuje chociaż minimalny poziom inteligencji, i będzie wiedział "o co kaman". Jak widać po Tobie- myliłem się. Proponuje, skończ leczyć swoje kompleksy w WĄTKU Wisły Kraków (zajarzyłeś o co mi chodzi?) bo reprezentujesz typową umysłową biedę. Twoja śmieszna drużyna zbłaźniła się z, co by nie mówić, macedońskimi amatorami, hehe tacy właśnie mocni jesteściei. I Ty śmiesz porównywać ten śmieszny klubik, z koszulkami z ceraty, która mi robi za szmatę do moich felg, do wielkiej Wisły Kraków ?. Nie bądź śmieszny. Wisła mimo iż jest w dołku i tak jest kilka leveli nad wami, i pogódź się z tym internetowy napinaczu, który na swojej wiosce nawet w swoich śmiesznych barwach nie wyjdzie z nory.

    Ps. To w końcu mamy układ z Ruchem czy zgodę ? bo gubisz się w zeznaniach pajacu, gówno wiedząc o realiach w kibicowskim świecie. Jeszcze mi napisz że układ= zgoda....

    Nie pozdrawiam, lataj szpagatami panienko z kałuży na swój WĄTEK na forum.

    7 Cytuj
  • 1 lip 2016

    boluś a ty adwokat? forum czy wątek bo faktycznie ty pisałeś o forum a teraz zmieniasz na wątek to się zdecyduj. Pisać moge gdzie tylko chce. On siedzi na naszym wątku więc dlaczego ja nie mogę
    Wiecie co to WIERNOŚĆ??? Wali mnie czy zgoda czy układ ale jedno wiem że zero WIERNOSĆI hahahah
    Kibelku podasz mi w koncu kiedy była zgoda z karpatami ?

    3 Cytuj
  • 1 lip 2016

    Nie muszę być nikogo adwokatem, żeby stwierdzić że mieszanie kogoś matki do dyskusji, bo nie ma się argumentów, jest frajerstwem i zalatuje na kilometr gimbazą. A podobno kreujesz się na takiego dorosłego, który nawet podobno ojcem jest....Piszę w swoim wątku i czy napiszę wątek, czy forum to już nie powinno cie to obchodzić, bo kto kumaty ten zrozumie. Idźcie z grzesiem popisać jacy to jesteście wspaniali na swoje śmieszne forum, tylko pamiętajcie co się w Macedonii stało...

    Poczytaj też co się z waszym wielkim jude gangiem działo w Marsylii i jaki oklep wyłapali na i poza stadionem od chłopaków z WSH. Chcesz wiedzieć co to wierność ? przyjdź i zapytaj ich na pewno dostaniesz odpowiedź. Dostajecie wszędzie oklep od naszych, w Krakowie, Polsce, Europie i na Świecie. I co w końcu mamy, zgodę czy układ z tym ruchem ? bo raz piszesz tak a za chwile inaczej, może się zdecydujesz ?

    4 1 Cytuj
  • 2 lip 2016
    Bolek napisał/a:

    Nie muszę być nikogo adwokatem, żeby stwierdzić że mieszanie kogoś matki do dyskusji, bo nie ma się argumentów, jest frajerstwem i zalatuje na kilometr gimbazą. A podobno kreujesz się na takiego dorosłego, który nawet podobno ojcem jest....Piszę w swoim wątku i czy napiszę wątek, czy forum to już nie powinno cie to obchodzić, bo kto kumaty ten zrozumie. Idźcie z grzesiem popisać jacy to jesteście wspaniali na swoje śmieszne forum, tylko pamiętajcie co się w Macedonii stało...

    Poczytaj też co się z waszym wielkim jude gangiem działo w Marsylii i jaki oklep wyłapali na i poza stadionem od chłopaków z WSH. Chcesz wiedzieć co to wierność ? przyjdź i zapytaj ich na pewno dostaniesz odpowiedź. Dostajecie wszędzie oklep od naszych, w Krakowie, Polsce, Europie i na Świecie. I co w końcu mamy, zgodę czy układ z tym ruchem ? bo raz piszesz tak a za chwile inaczej, może się zdecydujesz ?

    Już kiedyś pisałem.....Cienkiś Boluś!!!

    4 Cytuj
  • 2 lip 2016
    Bolek napisał/a:

    Nie muszę być nikogo adwokatem, żeby stwierdzić że mieszanie kogoś matki do dyskusji, bo nie ma się argumentów, jest frajerstwem i zalatuje na kilometr gimbazą. A podobno kreujesz się na takiego dorosłego, który nawet podobno ojcem jest....Piszę w swoim wątku i czy napiszę wątek, czy forum to już nie powinno cie to obchodzić, bo kto kumaty ten zrozumie. Idźcie z grzesiem popisać jacy to jesteście wspaniali na swoje śmieszne forum, tylko pamiętajcie co się w Macedonii stało...

    Poczytaj też co się z waszym wielkim jude gangiem działo w Marsylii i jaki oklep wyłapali na i poza stadionem od chłopaków z WSH. Chcesz wiedzieć co to wierność ? przyjdź i zapytaj ich na pewno dostaniesz odpowiedź. Dostajecie wszędzie oklep od naszych, w Krakowie, Polsce, Europie i na Świecie. I co w końcu mamy, zgodę czy układ z tym ruchem ? bo raz piszesz tak a za chwile inaczej, może się zdecydujesz ?

    Już kiedyś pisałem.....Cienkiś Boluś!!! Czego Mamy się od was uczyć? Jak krasc pieniądze z funduszu dla niepełnosprawnych i inwestować go w graczy z madagaskaru? jesteście Levele nad Nami? Boli dupa po Derbach? Wasz klubik od fundamentu Śmierdzi Gnojem! Dziekuję! Zobaczymy ilu was będzie po2-4-10 kolejce? Przypomnij mi proszę lata jak wygrywaliscie z schalke...Polske z 74! Żyjecie tylko Tym BO NIE MACIE JUŻ NIC!!
    I Ceratą czyścisz Felgi?....To zapewne jezdzisz bmw! Zjazd Dyszli pod Siedzibą Zwisły Myslenice Ogłoś! Dni Myślenic są Niech Cię Ujrzą!

    4 Cytuj
  • 2 lip 2016

    bolus tak pójde na gnizdo i spytam się co to wiernosć... Gdzie mieszam matkę do tego co piszemy?
    Sam nie masz zielonego pojęcia co to wierność a się udzielasz. Dalej bedziesz stał za szmatą WIERNOŚĆ?wierność czemu?komu? Przerzuty jesteście i dobrze wiecie, Piepszysz o Macedoni a każdy widzi wynik i mam wyje...ne na wynik. Nie odwracaj kota ogonem od tego jak poyebaliscie zgody dla bRudasów . Wali mi co macie czy zgode z chorzowskimi czy układ ale MACIE i to jest smieszne. Wczoraj wrogu dzisiaj bracie? Ostatnio zadyma u nich a teraz sztama?Zero honoru. Byłeś widziałeś co było w Marsylii?
    Wasza historia mówi sama za siebie. Zero honoru ZERO !
    Ps.Jeśli coś napisałem i wyszło że o mace to zle to odebrałeś

    1 4 Cytuj
  • 2 lip 2016

    Grzesiu miękim członem robiony zepnij poślady podczepie ze wsi bo na waszym gówno wątku napisałem jak wygląda sprawa z derbami frajerku. Wasze barwy to szmaty do wycierania psu dupy z gówna, mi nawet szkoda by było dotykać tym gównem w paski moich felg. ŻRYJ GRUZ PEJSIE ! :D

    Powiem tylko tyle pedały z pejsami, liżcie się po jajach na swoich gówno stronach. Srakowia to gówno i nic tego nie zmieni frajerzyno chodząca kanałami żeby po ryju na mieście nie dostać ! Bartol nie kompromituj się cwelu gimnazjalny, jesteś zwykłym frajerem że na matke wyjeżdżasz ale mozna się było tego spodziewać po pasiastym pustaku. GÓWNO KLUB SKRAKOWIA która w ryj zawsze i wszedzie wyłapie. Myślisz KRAKOWIA czujesz GÓWNO ! :D :D I do tego ten kurnik zamiast stadionu buahahahaha wyłapali bęcki od AMATORÓW Z MACEDONII HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jacy frajerzy, baty od AMATORÓW HAHAHAHAHAHAHAHA Srakowia= kał i kompromitacja KSC= Krajowa Spółka CWELI

    Buahah taa ty pójdziesz na gniazdo hahahaha zesrałbyś się ryjem ze strachu podczepie !

    2 3 Cytuj
  • 2 lip 2016
    ksgrzes napisał/a:

    Już kiedyś pisałem.....Cienkiś Boluś!!! Czego Mamy się od was uczyć? Jak krasc pieniądze z funduszu dla niepełnosprawnych i inwestować go w graczy z madagaskaru? jesteście Levele nad Nami? Boli dupa po Derbach? Wasz klubik od fundamentu Śmierdzi Gnojem! Dziekuję! Zobaczymy ilu was będzie po2-4-10 kolejce? Przypomnij mi proszę lata jak wygrywaliscie z schalke...Polske z 74! Żyjecie tylko Tym BO NIE MACIE JUŻ NIC!!
    I Ceratą czyścisz Felgi?....To zapewne jezdzisz bmw! Zjazd Dyszli pod Siedzibą Zwisły Myslenice Ogłoś! Dni Myślenic są Niech Cię Ujrzą!

    Z tobą laseczko w paski rozmawiać, to jak taplać się w gównie. Dni Myślenic to rozrywka dla takiego biedaka- cebulaka jak ty, pejsie z gównianego klubu. Zabaw sie, popij piwska chrzczonego, tylko ryja nie drzyj bo ci go obiją i pamiętaj nie jesteś u siebie na wiosce. A od poniedziałku wracaj rypać za minimalną krajową frajerze. Zaraz ,zaraz przecież dzisiaj sobota więc januszku dzisiaj pewnie też w robocie siedzisz i rypiesz żeby na wieczór było na 10 piw i kiełbasę z grilla.
    Hehe biedak umysłowy, kibic srakowi. Wszystko się zgadza. Jesteście pod klubem i nigdy się to nie zmieni, pogódź się z tym, że zawsze wszyscy będą was ruchać w dupsko.

    Nawet dla waszego ślepego filipiaka, sukcesem jest to, że "nie byliście gorsi" od amatorów z Macedonii i zdaje się nie nastawiać na awans (źródło- DP) hehehehe jaki klub takie aspiracje.

    PS. Nie BMW a Audi, biedak taki jak ty nigdy do takiego samochodu nie wsiądzie (chyba żeby odkurzyć), a waszymi szmatami dobrze się felgi czyści. Zakompleksione laski z supermarketu przy kałuży, won na swoje śmieszne forum o srakowi.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz