Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 11 sie 2016
    Bartol26 napisał/a:

    ksgrzes nie ma co już z tą tępą pałą dyskutować . On nie pamięta jak dostali lanie od KARABACH
    CRACOVIA PANY Psie jeb....y !

    ciekawe czy frajerku taki wyszczekany jesteś na swojej wsi, kartoflu z czechówki ;D tak obsraj się już jak twój gówno klub przez amatorami z macedoni buahahahaha frajer zapomniał koszulki i nie wyszedł na drugą połowe hahahaha banda meneli i konfidentów DU PO VIA :D

    Ps. jeszcze w szkołach nie zdążyli ułożyć nowych planów lekcji a krakowia już wyłapała wpier*** od amatorów z macedoni ! BUAHAHAHAHAHAHAHA

    9 3 Cytuj
  • 12 sie 2016

    w takim razie zapraszam do Czechówki i zobaczymy czy taki kozak jesteś ! zapraszam

    2 4 Cytuj
  • 12 sie 2016
    Bartol26 napisał/a:

    w takim razie zapraszam do Czechówki i zobaczymy czy taki kozak jesteś ! zapraszam

    O kurde jaki ty groźny jesteś, normalnie napinacz internetowy pierwsza klasa. Jak na filmiku udostępnianym przez kibla, Hooligan z musztardą i majonezem w ręce, normalnie ja się przestraszyłem śmiertelnie ! jeszcze do tego z czechówki ?, to taki podkrakowski drugi pruszków rozumiem ? Umarłem.....ze śmiechu :DDDD

    9 2 Cytuj
  • 13 sie 2016

    Komu jutro się sprzedacie ?

    3 5 Cytuj
  • 13 sie 2016

    Kartoflom z czechówki ! Buahahaha ;D jeżdże tam często i jedyne co widze to psy dupami szczekające ;D ale no tak bojówka z musztardami na bank po "krzokach" się czai :D haha jak tam sie czujesz z kolejnym wpier*** wyłapanym tym razem od szmat z poznania ;D oj słabiaki słabiaki ;D co kolejka dupovia dostaje bęcki hahaha standard

    Ps. ale najlepsze i tak było że jeszcze raba nie nabrała temperatury a krakowia już dostała wpier*** od amatorów z macedonii BUAHAHAHAHAH ale co się dziwić jacy kibice taki klub :D

    8 6 Cytuj
  • 14 sie 2016

    Kibel z Vegi nakręciłeś się na ten euro***** masz swoje pięć minut, ale zmień płytę bo rozśmieszasz wszystkich... W porządku przegraliśmy z Macedończykami, ale wy przegraliście z nam kto jest większym lamusem...
    Hej Hej CRACOVIA!!!

    4 7 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Wczoraj spacerując po Błoniach byłem świadkiem jak 4 hanysów obkłada 2 gts-ów....... Tak się zastanawiam....Gdzie i Kiedy ta Cała-Ośmieszająca Kraków Sprawa z tym gts się Skończy.....4 Liga za takie Przekręty to Mało.....Z Całego Tego Szrotu co Udaje że Umie Kopać piłkę- Żal mi Tylko Załuski.... A i Przypomnijcie MI JAKI WYNIK Z HANYSAMI?????????????
    kibelku.......Jeszcze Raba Nie Nabrała Temperatury A SKISŁA JUŻ SKISŁA......
    Za tydzień gracie z Koroną......Ale Będzie Ubaw......Śmiech po Pachy z was-Kopaczy-Właścicieli....Właśnie gdzie Oni SĄ????? Podobno Jeden UĆIK!!!!!

    4 7 Cytuj
  • 16 sie 2016

    odwróc tabele wisełka bedzie na czele !!! amatorzy ! na waszym sektorze było więcej smierdzieli jak was samych...buuuuuahahahaha. w głowie mi się nie miesci źeby mieć zgode z widzewem i ruchem który 2 lata wcześniej wpadają do krakowa i nieszcza ich grafy.... błazny bez honory. Nawet zgody zerwali dla brudasów i pejsów z łodzi. WCZORAJ WROGU DZISIAJ BRACIE KOMU JUTRO SIĘ SPRZEDACIE? Pajace ! hahahahaahahah . Kibel dawaj jeszcze coś o macedoni. Jeszcze wisełka nie wygrałą żadnego meczu a Cracovia już odpadła z pucharów dobre no nie?

    2 6 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Trzej Królowie Wielkich Miast--Myślenice-Chorzów-Łódź!!!!!! Buhahahahahahahahahahahaahahahahahhhhhhaaaaahahahahahahaa!!!

    3 8 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Krakowia- siepraw- czechówka ! bojówka morderców z majonezem w ręce BUAHAHAHAHAHAHA Wiślacy dobrze do treningów nie wrócili a pejsy już zebrały wpier*** od amatorów z macedoni ;D BUAHAHAHAHAHAHA choćby wisła grała w a klasie to i tak będzie zawsze nad tym ścierwem z kałuży ;D banda meneli i konfidentów dupovia krakow! :D debile na drugą połowe wyszli w 10 bo pejs zapomniał koszulki buahahahahahahahaha

    8 6 Cytuj
  • 16 sie 2016

    z pejsami to macie teraz zgode i ze smierdzielami którzy jeb ią wam grafy . Jedz na mecz i zobacz co się dzieje a nie tylko net i info z neta.... Naprawde żal mi was...

    3 6 Cytuj
  • 17 sie 2016

    http://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-jakub-meresinski-przyznal-sie-do-gimnazjalnego-,nId,2252971
    Buhahahahahhahahahahhahahahaahahahahaa!!!!! Ale JAJA!!!!!!

    Bolek napisał/a:

    Ej WIEŚNIOKU WIEŚNIOKU, do mózgu się zaloguj najlepiej. Powinno być srakovia okoliczne wsie Kraków. Nie pozdrawiam bo z pedaUem z kałuży nie rozmawiam. Nara szczochu.

    Pewnie jeździ audi CZTERY PUSTE ZERA!!!!!

    2 5 Cytuj
  • 17 sie 2016

    Właściciel Zwisły Jest Gimbazą.....hahahahahaha

    2 6 Cytuj
  • 17 sie 2016

    Chłopoki bo ponoć Nowym Prezesem ma być Kucharz- Pan Esposito!!! Haaaahahaaaahhaaa!!! Masakra Beka jak nie Wiem!!! Monty Python Zwisła Myślenice!!!

    2 6 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Ksgrzes a popatrz,nie bolusia anie kibla nie ma teraz żeby komentowali ...w sumie nie ma czego komentować .... uuuuaaaahahahaahah.

    2 4 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Zwaliliście sobie już nawzajem gejuśki z kałuży ? :D :D :D Dupovia i jej bojówka z czechówki buahahahahaha HAHAHAHAHAHAHA

    Banda meneli i konfidentów ;D Współczuje, cierpieć na impotencje umysłową w dodatku kibicować dupovi ;D ;D ;D ale widać że podludzie muszą leczyć kompleksy w wątku wielkiej Wisły Kraków. Na kolana i do miecza śpiki z czechówki hahahaha

    ps. Jeszcze rodzice nie dostali rozpiski z książkami na nowy rok szkolny dla dzieci a dupovia już zebrała wpier*** od amatorów z MACEDONI BUHAHAHAHAHAHAHA a tak kozaczyli że będą puchary BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Bartol26 napisał/a:

    Ksgrzes a popatrz,nie bolusia anie kibla nie ma teraz żeby komentowali ...w sumie nie ma czego komentować .... uuuuaaaahahahaahah.

    widać że w czechówce to nawet podludzi pisać nie nauczyli. Ale co się dziwić w końcu tylko menele i patola społeczna kibicuje dupovi.

    7 2 Cytuj
  • 18 sie 2016

    to jak jesteś taki kozak to zapraszam do nas i powiedz mi to w twarz !

    1 3 Cytuj
  • 18 sie 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Zwaliliście sobie już nawzajem gejuśki z kałuży ? :D :D :D Dupovia i jej bojówka z czechówki buahahahahaha HAHAHAHAHAHAHA

    Banda meneli i konfidentów ;D Współczuje, cierpieć na impotencje umysłową w dodatku kibicować dupovi ;D ;D ;D ale widać że podludzie muszą leczyć kompleksy w wątku wielkiej Wisły Kraków. Na kolana i do miecza śpiki z czechówki hahahaha

    ps. Jeszcze rodzice nie dostali rozpiski z książkami na nowy rok szkolny dla dzieci a dupovia już zebrała wpier*** od amatorów z MACEDONI BUHAHAHAHAHAHAHA a tak kozaczyli że będą puchary BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    widać że w czechówce to nawet podludzi pisać nie nauczyli. Ale co się dziwić w końcu tylko menele i patola społeczna kibicuje dupovi.

    Miecza? Chłoptasiu ty z Tym Swoim Koliberkiem Gonisz po Wsiach i Prosisz..................

    2 4 Cytuj
  • 18 sie 2016

    buahahahaha do miecza podczepy z czechówki do miecza ! :D no i co znowu przyjade krzykne dwa razy i podludzie będą gasić w domach światła i udawać że nikogo nie ma ? albo co polejesz mnie musztardą albo zaatakujesz ketchupem ? buahahahahahahahaha ;D u was na wiosce psy dupami szczekają i laski mają więcej odwagi niż wy śpiki z dupovi, nawet kilku chłopaczków Wisły z sieprawia was leje jak chce;D ale ty hooliganie oczywiśćie w domu obsrany siedzisz ;D dalej się z cieplutkim grzesiem onanizujcie i szeptajcie sobie do ucha jacy to zajebiści jesteście buahahahahaha dupovia krakow banda meneli i konfidentów ! leczcie dalej kompleksy na naszym wątku gołodupce z dupovi !

    Ps. Jeszcze pielgrzymki nie wyruszyły z myślenic na jasną górę a dupovia już wyłapała wpier*** od amatorów z macedonii BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA banda menela chciała puchary buahahahahaha chyba myszki mickey ! buahahahahahaha

    5 1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    widze że mocnymi komentarzami nadrabiasz swoja odwagę w necie. Żyj sobie w swoim świeci bo nawet tego nie chce mi się komentować . Jak nabierzesz odwagi to napisz synuś
    Odwróć tabele.... ;)

    1 4 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Nie tylko komentarze mam mocne ;D ale co ty o tym możesz wiedzieć, skoro zaszyty na swojej wsi jestes ;D zapraszam w szmatach w cerate do Myślenic, choćby na osiedle a do tego czasu do budy i trzym ryj bo pamiętaj że zęby wypadają nie tylko od słodyczy ;D zawsze nad wami pierd**** pejsami !

    Ps. Jeszcze bracia zielińscy nie zdążyli przybić w żyłę dopingu a dupovia już wyłapała wpier*** od amatorów z macedonii !!!! BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA a jakie było szczekanie że będą puchary na dupovi HAHAHAHAHAHAHA umieram ze smiechu jak o tym pomyśle ;D ;D ;D ;D ;D

    5 1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    masz już odwage czy dalej obesrany ?
    Masz tu filmik tak żebyś pamiętał
    https://www.youtube.com/watch?v=-I7hzuQP45c

    1 5 Cytuj
  • 18 sie 2016

    kibelku ty mieszkasz w myślenicach???? dobre sobie..... Żałosny jesteś ale okej świat internetu ci Ufa.... Swoimi złotymi myślami podnosisz PR Zwiśle Myślenice i całemu Kurnikowi......na Gejmonta. Wczoraj był fajny wpis na FB jakiś koleś z Śląska Wr. pisał że--Zomowcy Zawsze na Dnie.... W 4 Lidze Niech Wam Służy EKSTRAKLASA Przy Kałuży. Zobaczymy Czy Będziesz Dalej Tak Szczekał po Poniedziałkowym Laniu od Scyzorów! Odpal FIFE i Podnieś swoje Ego i wygraj z Cracovią na Amatorskim poziomie Gdyż taki Reprezentujesz. Hau Hau.....bez odbioru

    2 6 Cytuj
  • 18 sie 2016

    kibel to żyje tym czym przeczyta na kibice.net... on jest ''huligan'' i wszytko wie kto i z kim będzie miał zgodę albo kose. Naprawdę żal takich ludzi. Piszę ludzi ponieważ nie ma się co śmiać z kogoś chorego tak mi rodzice w dzieciństwie mówili.

    1 4 Cytuj
  • 19 sie 2016

    Szkoda ze ci rodzice nie nauczyli cie chłoptasiu myślec i pisać :D down mi cały czas próbuje przypisać jakies kibice.net szkoda tylko ze ty cały czas o tej gowno stronie piszesz gangsterze z czechowki :D BuahahahahahahahHahah wracaj do osinskiego cepie bo poziomem idealnie komponujesz sie z dupovia hahahaha cieplutki grzesiu tak zes tastal Mariana do monitora a okazało sie ze kapusta kosztował marne 2.5 miliona BuahahahahahahahHahah filipiak biznesmen roku !!! Janusze interesów ! BuahahahahahahahHahah ułomność dupovi nigdy ne skończy mnie zaskakiwać co za debilny i amatorski klub :D banda meneli i konfidentów krakowia hahahah

    Ps. Jeszcze ekipy nie spakowały sie na igrzyska w Rio a dupovia juz zdążyła zebrać wpierd** od AMATORÓW z macedoni HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHA

    4 1 Cytuj

Odpowiedz