Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 19 mar 2015

    zdjecie

    zdjecie

    3 6 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Odkurzam Milicyjny Wątek
    http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/czarne-chmury-nad-wisla-krakow/p8t7
    Żeby To Była Prawda!! Życzę z Całego Serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    3 12 Cytuj
  • 10 cze 2015

    Czarne chmury nad Wisłą, a prezes obiecuje... ciepłą kiełbasę......
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,czarne-chmury-nad-wisla,artykul,576222,1,727.html

    3 12 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Grzegorzu, mam dla Ciebie złą wiadomość - mianowicie przespałeś ponad 2 lata.
    Szukając czegoś na Wisłe nie znalazłeś nic świeżego to trzeba było wrzucić jakiś odgrzewany kotlet.. Noo bo jak inaczej... Heh, brak słów
    Edit: Fakt, 2 fotka aktualna ale nie dotyczy Wisły tylko naszych Braci z Wrocławia więc piszesz w złym temacie
    Edit 2 : Ale że chciało Ci sie wygrzebywać taki stare artykuły, przeklejać tu.. Bo że obrażasz to nie dziwne, to norma.

    4 4 Cytuj
  • 29 lip 2015
    marcin007 napisał/a:

    Grzegorzu, mam dla Ciebie złą wiadomość - mianowicie przespałeś ponad 2 lata.
    Szukając czegoś na Wisłe nie znalazłeś nic świeżego to trzeba było wrzucić jakiś odgrzewany kotlet.. Noo bo jak inaczej... Heh, brak słów
    Edit: Fakt, 2 fotka aktualna ale nie dotyczy Wisły tylko naszych Braci z Wrocławia więc piszesz w złym temacie
    Edit 2 : Ale że chciało Ci sie wygrzebywać taki stare artykuły, przeklejać tu.. Bo że obrażasz to nie dziwne, to norma.

    Chciało mi się bo IDIOTÓW trzeba TĘPIĆ! Niczego nie Szukałem na Zwisłe.... Temat Był powiązany...Pozdrawiam z Tej Lepszej Strony Błoń!

    2 9 Cytuj
  • 29 lip 2015

    Jak jest tutaj jakiś fan wisly krakow to mam na sprzedaż kasetę vhs oryginalnie zafoliowana, stan kolekcjonerski, vhs wisla krakow. Kto kibicuje ten wie o co chodzi. Pozdrawiam

    3 5 Cytuj
  • 29 lip 2015
    ksgrzes napisał/a:

    Chciało mi się bo IDIOTÓW trzeba TĘPIĆ! Niczego nie Szukałem na Zwisłe.... Temat Był powiązany...Pozdrawiam z Tej Lepszej Strony Błoń!

    Niczego nie szukałeś na Wisłe a 20 min później wklejasz jakis artykuł o Wiśle. Koleś ogarnij sie. Temat był powiązany - gościu temat brzmi ogólnie Wisła Kraków a nie Status właścicielski klubu Wisła Kraków czy Sytuacja sportowo finansowa klubu. Nie mam siły ani ochoty z Tobą dyskutować bo każde wchodzenie z Tobą w polemike kończy sie w jeden sposób. Pozdrawiam normalnych

    5 4 Cytuj
  • Andrzej 30 lip 2015

    Ale o co tak się spinasz? Przecież
    [cytat]
    Status właścicielski klubu Wisła Kraków czy Sytuacja sportowo finansowa klubu
    [/cytat]
    jak najbardziej pasuje do tematu, który
    [cytat] brzmi ogólnie Wisła Kraków[/cytat] a nie kółko wzajemnej adoracji kibiców Wisły Kraków.

    Żeby nie było, nie jestem kibicem Cracovii, zawsze bliżej mi było (i jest) na Reymonta.

    3 5 Cytuj
  • 30 lip 2015
    Endrju napisał/a:

    Ale o co tak się spinasz? Przecież
    jak najbardziej pasuje do tematu, który
    a nie kółko wzajemnej adoracji kibiców Wisły Kraków.

    Żeby nie było, nie jestem kibicem Cracovii, zawsze bliżej mi było (i jest) na Reymonta.

    Ja sie spinam ? Chłopie przeglądnij temat Wisła Kraków jak co chwila Grzegorz sapie na Wisłe.

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 2 sie 2015

    Bo Grzesiu ma to w genach. Jeszcze nie widziałem kibica Craxy, który by nie "sapał na Wisłę". To jak młodszy brat, który od starszego zawsze dostaje łomot.

    5 7 Cytuj
  • 25 lis 2015

    Co tu taka cisza ?

    W tą niedzielę na Reymonta o godz: 18:00 odbędą się WIELKIE DERBY KRAKOWA:
    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/bilety_na_derby_krakowa/

    a w następną niedzielę (6 grudnia) o godz. 18:00 hitowy pojedynek z Legią Warszawa:
    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/bilety_na_mecz_z_legia_warszawa_18546/

    Co najważniejsze od dzisiaj przestały obowiązywać Karty Kibica- bilety można kupować podając imię i nazwisko oraz numer PESEL, nie trzeba wyrabiać żadnych kart żeby wejść na stadion!

    Obowiązuje jeszcze promocja dla osób, które nie były jeszcze na nowym stadionie przy Reymonta 22.
    Każdy taki kibic bilet na dowolny mecz Wisły kupi za jedyne 5 złotych!

    Zapraszajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i widzimy się na Reymonta !!!

    6 7 Cytuj
  • 25 lis 2015
    Konto usunięte napisał/a:

    Co tu taka cisza ?
    A z Czego Macie sie Cieszyć? heheh

    Zapraszajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i widzimy się na Reymonta !!!

    W życiu na ten Syf?

    3 12 Cytuj
  • 27 lis 2015

    Już 29 listopada o godz. 18.00 czekają nas kolejne Derby Krakowa! Bilety na to spotkanie cieszą się coraz większą popularnością, dlatego informujemy, że nie ma już wejściówek na sektory: A22, B21, D11, D12, D21, D22, D23, D24. Ostatnie wejściówki można nabywać na sektory: A21, E22, E23, E24, E25, F11, F21, F22, G13, G14, H23. Z kolei na sektor G pozostało około 400 biletów.

    zdjecie

    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/informacja_dot_biletow_na_derby_krakowa/

    5 4 Cytuj
  • 28 lis 2015

    Kibole z SSLazio zaproszeni są na derby żebyście mogli odśpiewać wasz żałosny hymn przy swastyce?

    4 11 Cytuj
  • 29 lis 2015

    wiślacy patrioci z pod znaku swastyki!!! brzydze się takimi ludziami . Tylko Pasy, tylko Cracovia!!!!

    4 12 Cytuj
  • 29 lis 2015

    Myślę, że w świetle zaistniałych wypadków zmieniam zdanie i uznaje, że ten wiślacki mural koło miejskich kibli jest na właściwym miejscu.

    4 8 Cytuj
  • 30 lis 2015

    CRACOVIA PANY!!! 1-2

    4 9 Cytuj
  • 30 lis 2015

    Nie poddajemy się, walczymy do końca!

    zdjecie

    Wisła Kraków SA informuje, że w dniu dzisiejszym rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem.

    Oficjalne konto Wiślackich Myślenic:

    https://www.facebook.com/pages/Wis%C5%82a-Krak%C3%B3w-FC-My%C5%9Blenice/754060731277820

    Zapraszam do polubienia.

    5 3 Cytuj
  • 30 lis 2015

    Zwolnili tego nauczyciela wf-u? Smuda wróć Będzie jeszcze Większy Ubaw!

    2 8 Cytuj
  • Andrzej 30 lis 2015

    Legia słabiutka ostatnio, to jest szansa. Chyba, że sędzia będzie sędziował Legii, jak ostatnio...

    3 3 Cytuj
  • 2 gru 2015

    [cytat]Wszyscy na mecz Wisła - Legia

    Zapełniamy sektory C,D i E!

    Kiedyś był to ligowy klasyk, który w wielu wypadkach decydował o mistrzostwie, teraz jest inaczej. Piłkarze nie uratują twarzy już chyba bardzo długo, po tym co wczoraj się stało. O nich nie ma sensu już pisać. Musi minąć trochę czasu, aby emocje opadły, bo póki co odnośnie ich postawy nie można powiedzieć niczego co zawierałoby się w słowniku ludzi kulturalnych. W związku z tym skupmy się na sobie.

    Przed nami spotkanie z Legią, która w Krakowie od zawsze wzbudza emocje. Tym razem ciekawie będzie też na trybunach. Ten mecz będzie wyzwaniem dla kibiców Wisły. Dostaliśmy pieniądze od Tyskie, które przeznaczyliśmy na oprawę spotkania z wicemistrzem Polski. Będzie to prezentacja, która do tej pory nie miała miejsca na naszym stadionie, na tą chwilę Ultra Wisła czekała bardzo długo i nie da się ukryć, że ultrasi chcą się pochwalić kibicom Białej Gwiazdy swoją pracą. Jednak, aby choreografia w pełni się udała konieczny jest komplet kibiców na sektorach C, D i E.

    Jeżeli nie wiecie na jaki sektor kupić bilet, kupcie go na wyżej wymienione trybuny. Z pewnością dzięki temu uda się zaprezentować oprawę, która zostanie w pamięci na długo wszystkim bywalcom stadionu przy ulicy Reymonta i nie tylko. To czy ją ujrzymy zależy od nas wszystkich. Zapraszamy na stadion w niedzielę. Wisła to My i pokażmy po raz kolejny, że w sytuacjach trudnych stajemy razem ramię w ramie. Wszyscy. Bez względu na sektor, na którym znajdujemy się na meczu.

    Są tacy, którzy piszą, że Wisła się kończy, są też pewnie tacy, którzy chcą aby się skończyła. Nie ma takiej możliwości! Dopóki jesteśmy na stadionie, nic takiego się nie stanie. Bo piłka nożna jest dla kibiców, a nie odwrotnie. Wiele razy w naszej pięknej historii pokazywaliśmy siłę, teraz czas pokazać wszystkim tym, którzy nam źle życzą, że pogłoski o naszych problemach są fałszywe.

    Podsumowując. Pełne C, D i E. A świat usłyszy o nas po raz kolejny. To my tworzymy historię tego klubu. Nie zapominajcie o tym. Nigdy!
    http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/6711-wszyscy-na.html
    [/cytat]

    Szykuje się wspaniałe widowisko zarówno na trybunach jak i na boisku, kibice Wisły zaprezentują oprawę na 3 trybunach, przyjeżdżają kibice Legii Warszawa także nie może Cię zabraknąć w niedzielę na takim szlagierze!

    zdjecie

    Moderatora- Redakcję proszę o nieusuwanie postu, ponieważ już drugi raz nie wiem za co ktoś go kasuje ? Chyba, że Redakcja kibicuje drugiej stronie Błoń, ale powinna zachować obiektywizm i niezależność a nie od razu kasować ... Następnym razem proszę o jakąś informację za co kasujecie bo Regulaminu nigdzie nie złamałem, chyba, że wprowadzacie cenzurę i tylko jedna strona Błoń może się wypowiadać ?

    2 4 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Witaj Sòjko!!!

    4 Cytuj
  • 2 gru 2015

    ksgrzes :-)

    Musiałem się znowu zalogować bo mi posty kasują :-/

    2 2 Cytuj

Odpowiedz