Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 30 sie 2016

    zdjecie

    4 5 Cytuj
  • 30 sie 2016

    A ty człowieku w końcu zacznij zauważać fakty a nie jak koń z klapkami na oczach udajesz że nie widzisz jacy mizerni jesteście w porównaniu do nas :D hahaha ale ja wiem ból dupska macie straszny więc leczyć kompleksy jakoś musicie :D 13:5 ! tyle w temacie i więcej sie nie kompromitujcie laseczki z krakowi hahahahahaha

    Ps. Choćby Wisła spadła do okręgówki to i tak będzie bardziej utytułowanym klubem niż marniaki z kałuży które potrafią tylko bęcki od amatorów wyłapywać i siare na cały świat robić :D faktów nie zmienisz wy w życiu już mistrzostwa nie zdobędziecie a co dopiero zrównać się z nami buahahahahaha 13:5 marniaki 13:5 !!!!!! na kolana przez Wielką WISŁĄ słabiaki ! nigdy nie będziecie na tym poziomie NIGDY :D i stąd ten ból dupska i leczenie kompleksów :D

    4 1 Cytuj
  • 30 sie 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    A ty człowieku w końcu zacznij zauważać fakty a nie jak koń z klapkami na oczach udajesz że nie widzisz jacy mizerni jesteście w porównaniu do nas :D hahaha ale ja wiem ból dupska macie straszny więc leczyć kompleksy jakoś musicie :D 13:5 ! tyle w temacie i więcej sie nie kompromitujcie laseczki z krakowi hahahahahaha

    Nie 13:5 tylko 6:17 bo Chodzi Ci o bramkowy bilans?......

    2 5 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Nie leaseczko :D o mistrzostwo kraju które ostatni raz zdobyliście 60 lat temu BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Ps.
    Syn kibica krakowi do ojca:
    - Tato, co to jest mistrzostwo Polski?
    - Nie wiem, spytaj dziadka...

    BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    5 2 Cytuj
  • 30 sie 2016

    jaraj się dalej tymi 13. ale popatrz gdzie teraz jestescie... zero honoru . zerwane zgody buuuahahaah. Pajace i tyle. Nawet na meczu gwiazdy jak pozdrawiacie obecne ''zgody''. auuuuu

    3 4 Cytuj
  • 31 sie 2016

    wczoraj wrogu!!! dzisiaj bracie!!! komu jutro sie SPRZEDACIE !!!???? bahahahahahah

    3 4 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Na pewno nie śwince z gdyni ani pyrom z poznania :D 1 HAHAHAHA Czy to lechia, śląsk, ruch czy widzew, nie ważne każdy was będzie lał jak chciał, jak już historia nie raz pokazała słabiaki z krakowi ;D prawilnie przypominam 13 mistrzostw Polski, w życiu nawet do połowy się nie zbliżycie :D pozdrówcie swoich konfidentów po drugiej stronie muru hahahahahah

    Ps. jeszcze u ojców po jajach nie goniliście a wasi dziadkowie już zapominali co to mistrzostwo Polski buahahahaha krakowia co to w ogole jest ? buahahahaha 13:5 !

    3 2 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Kibel z Vegi i ksgrzes a może byście się tak spotkali i porozmawiali w realu ? Na spokojnie , bez żadnych zadym przy piwku .Ta wasza wieloletnia (chyba) dyskusja zaczyna być po prostu dziecina .
    Dziwie się ze was to jara , ogólnie wydaje mi się ze jeden boi się drugiego , więc lepiej być ananimowym . W waszych dyskusjach zawsze będzie po 1:1 mimo tego że to Wisła ma więcej fanów

    3 5 Cytuj
  • 31 sie 2016

    W naszych dyskusjach zawsze będzie 13:5 dla Wisły więc nie wiem na cholere sie laski tak pompują przed monitorem ;D

    4 4 Cytuj
  • 31 sie 2016

    ja kiblowi proponowałem spotkanie ale mamusia go nie puści... rok szkolny sie zaczyna to do gimnazjum marsz

    4 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Ty ? buahahahaha ty widziałeś siebie w lustrze kozaku internetowy ? jeden strzał i do matki z bekiem lecisz i to więcej niż pewne :D hahahahaha wsiok z czechówki rozwalił system ;D napinki pejsów ciąg dalszy

    13:5 słabiaki !!!!!! :D hahahahaha

    5 3 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Tak ja tobie.Widze że pamięć słaba albo nie chcesz pamiętać pajacu. Skąd ty możesz wiedzieć jak ja wyglądam ....zapomniałem że ty wszystko wiesz tak ja kto z kim będzie miał zgode albo nie...kto komu maluje oprawy...ale ostatnio zapomniałeś ze mieliście kose z ruchem...pamięć krótka bo od kwietnia zapomniałeś o tym.... ;) https://www.youtube.com/watch?v=9Qa9X7tpzyQ
    WCZORAJ WROGU DZISIAJ BRACIE?WIERNOSĆ? buuuuuahahhaaha PAJACU

    2 4 Cytuj
  • 2 wrz 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Nie leaseczko :D o mistrzostwo kraju które ostatni raz zdobyliście 60 lat temu BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Ps.
    Syn kibica krakowi do ojca:
    - Tato, co to jest mistrzostwo Polski?
    - Nie wiem, spytaj dziadka...

    BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    zdjecie
    zdjecie
    zdjecie

    4 10 Cytuj
  • 14 wrz 2016

    zdjecie

    1 8 Cytuj
  • 14 wrz 2016

    Tak śmieszne jak to że nie chcecie tarnovi oddać hajsu za marnego kapustke :D żenada pokroju krakowi, bidoków i małostkowego klubiku z kurnika przy kałuży, Złodziejstwo w biały dzień ale czego się można po śmierdzielach w paski spodziewać ;) grzesiu ściąg ware z nosa i wróć jak zdobędziecie 13 mistrzostw podklubie bez sukcesów, kibiców i historii ;D hahaha

    7 2 Cytuj
  • 14 wrz 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Tak śmieszne jak to że nie chcecie tarnovi oddać hajsu za marnego kapustke :D żenada pokroju krakowi, bidoków i małostkowego klubiku z kurnika przy kałuży, Złodziejstwo w biały dzień ale czego się można po śmierdzielach w paski spodziewać ;) grzesiu ściąg ware z nosa i wróć jak zdobędziecie 13 mistrzostw podklubie bez sukcesów, kibiców i historii ;D hahaha

    Proponuję posłuchać audycji na Radio Kraków pl.

    2 5 Cytuj
  • 21 wrz 2016

    On nie wie co to audycja ...
    Kibel udowadnia cały czas że jest kibicem sukcesów i wylicza osiągnięcia . Widać po waszej liczbie na trybunach ile dla was liczą się sukcesy. Dla nas nas liczy się drużyna a nie medale.

    1 4 Cytuj
  • 21 wrz 2016

    Taaaa jestem kibicem sukcesu, bo mojej drużynie nie idzie i obecnie zamyka tabele :D , tak ciągnij beke z naszej frekwencji która zawsze jest z 2x większa niż u was. "Dla nas liczy się drużyna a nie medale" buahahahaha tłumaczenie kało klubu który nic nie wygrywa i jest daleko daleko za nami ;D a wręcz Wisła zgwałciła krakowie patrząc na mistrzostwa i inne osiągnięcia :D już niedługo wracacie do strefy spadkowej przyzwyczajaj się chłoptasiu :D

    Pazery i złodzieje, żeby tarnovi hajsu nie oddać za tego marniaka kapuste, to już w ogóle beka jak zwykle na pół europy z krakowi, zobaczyli kilka mln euro i pozamykali się w szafie żeby im nikt nie zabrał ;D buahahaha ale co sie dziwić jaki klub takie obyczaje. Widać że klub nie przyzwyczajony ani do sukcesów ani do wielkich transferów ;D BEKA dupovio BEKA

    4 1 Cytuj
  • 22 wrz 2016

    ty tą z twoją ''beką'' to jesteś na ty? ograniczone masz słownictwo ...
    Na temat Tarnovi nie wypowiadam się jak nie znam szczegółów ale ty jako prorok wszystko wiesz i komentujesz. ..
    Patrząc na wasz ostatni mecz widać właśnie jaką liczbą dysponujecie... he .
    Jak tam zgoda ze smierdzieami? dalej jesteś przy tym że nie mieliście kosy z nimi a teraz całowanie po dupie? otwórz oczy synuś.
    Aha znowu nowe oświadczenie na waszym fb że wasze byłe zgody to był duży kosz i logistycznie ciezko do ogarnięcia.... Nie lepiej z orłem albo dalinem mieć zgodę bo jeszcze bliżej niż Chorzów???
    Ale ryje z waszej nowej zgody. Obciach na całego...
    Pamiętaj że historia naszego klubu jest nasza dumą! Popatrz na wasza historie GTS Wisła!

    2 3 Cytuj
  • 22 wrz 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Taaaa jestem kibicem sukcesu, bo mojej drużynie nie idzie i obecnie zamyka tabele :D , tak ciągnij beke z naszej frekwencji która zawsze jest z 2x większa niż u was. "Dla nas liczy się drużyna a nie medale" buahahahaha tłumaczenie kało klubu który nic nie wygrywa i jest daleko daleko za nami ;D a wręcz Wisła zgwałciła krakowie patrząc na mistrzostwa i inne osiągnięcia :D już niedługo wracacie do strefy spadkowej przyzwyczajaj się chłoptasiu :D

    Pazery i złodzieje, żeby tarnovi hajsu nie oddać za tego marniaka kapuste, to już w ogóle beka jak zwykle na pół europy z krakowi, zobaczyli kilka mln euro i pozamykali się w szafie żeby im nikt nie zabrał ;D buahahaha ale co sie dziwić jaki klub takie obyczaje. Widać że klub nie przyzwyczajony ani do sukcesów ani do wielkich transferów ;D BEKA dupovio BEKA

    Nyga!! Sprawa a PZPN-ie po zgłoszeniu przez Cracovię nieprawidłowości w dokumentach!
    http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/malopolska/a/koniec-negocjacji-cracovia-zaplaci-tarnovii-tylko-250-tysiecy-euro,10655862/
    i tu Masz NYGA Wyjaśnienie!!! Powyższy Link!!!

    1 3 Cytuj
  • 22 wrz 2016

    CO TO MA BYĆ?????
    zdjecie

    2 4 Cytuj
  • 22 wrz 2016

    Jest i locha na zdjęciu ze swoim wystającym ząbkiem... no i widzę również brodziatego który jest wielkim patriotą a prawa rączka w górze...nie ma jak salutować ....

    2 4 Cytuj
  • 23 wrz 2016

    I jakiś śmieszny klub Zmusza Dzieci żeby oglądali takie SALUTY??

    2 2 Cytuj
  • 23 wrz 2016

    Dziwi cie to ? Przecież mają korzenie jakie mają... Oni się teraz na siłę oczyszczają pod płaszczykiem wiślackich patriotów...

    1 2 Cytuj
  • 24 wrz 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Dziwi cie to ? Przecież mają korzenie jakie mają... Oni się teraz na siłę oczyszczają pod płaszczykiem wiślackich patriotów...

    Z Łodzi czy z Chorzowa ci patrioci?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz