Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 21 lis 2016

    Szkoda mi WISŁY bo to piekna histria polskiej piłki 6-0 z Zawiszą to jednak blamaż :(

    1 3 Cytuj
  • 22 lis 2016

    jaka znowu zawisza?jakie 6-0? może chodzi ci o borusia-legia 6-0? obudz się

    4 1 Cytuj
  • 22 lis 2016

    Na pewno chodzi Jej o Pamiętny Sprzedany Przes GTS mecz z Ległą....23 lata temu!!!! buhahahahaa

    5 2 Cytuj
  • 24 lis 2016

    oni zyją w innym świecie

    6 Cytuj
  • 5 gru 2016

    zdjecie

    zdjecie

    6 4 Cytuj
  • 7 gru 2016

    Panowie mobilizacja na Derby!

    Szykuje się rekord frekwencyjny tego sezonu.

    3 6 Cytuj
  • 8 gru 2016

    Około 19 tysięcy biletów sprzedanych na Derby Krakowa, a mecz dopiero w sobotę.
    Kto jeszcze nie ma biletu niech się pospieszy, żeby w dniu meczu nie stać w godzinnych kolejkach.

    Dla osób, które pierwszy raz odwiedzą nowy stadion przy ulicy Reymonta, bilet za 5 zł!

    zdjecie

    Zakończmy ten stary rok z rekordem frekwencji!

    4 6 Cytuj
  • 12 gru 2016

    Jak tam sieroty...... Miało być Lanie!!!! Buhahaha!!!!!!!! Kibel pocimy sie...... Pisz!!!

    5 5 Cytuj
  • 13 gru 2016

    kibel dalej świętuje zgode z nowymi kolegami z Chorzowa.... WIERNOŚĆ !!!

    5 4 Cytuj
  • 13 gru 2016
    Bartol26 napisał/a:

    kibel dalej świętuje zgode z nowymi kolegami z Chorzowa.... WIERNOŚĆ !!!

    Nie wiem czy słyszałeś na derbach jak rekinki śpiewały że w Krakowie Tylko Ruch!! hahaha

    5 3 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Buahahahaha naszczęście nie słyszałem . Ej jak oni mogą wieszać szmate WIERNOŚĆ? Co ona ma wspólnego z ich nowymi zgodami?W sumie ''wczoraj wrogu dzisiaj bracie'' buahaha

    4 2 Cytuj
  • 20 gru 2016

    ruch-gts wisła 0-1 ;) a kibla jak nie było tak nie ma... aha jak by była wygrana to by sie odezwał.... buahaha

    3 2 Cytuj
  • 21 gru 2016
    Bartol26 napisał/a:

    ruch-gts wisła 0-1 ;) a kibla jak nie było tak nie ma... aha jak by była wygrana to by sie odezwał.... buahaha

    może się w kiblu zatrzasnął bez dostępu do internetu

    4 3 Cytuj
  • 21 gru 2016

    matka mu dała szlaban na neta za złe oceny szkole

    3 5 Cytuj
  • 24 gru 2016

    Zdrowych Radosnych Świąt!!!!

    6 2 Cytuj
  • 11 lut 2017

    zdjecie
    zdjecie

    3 4 Cytuj
  • 11 lut 2017

    ksgrzes - zdjęcia swoich rodziców zachowaj dla siebie a nie upubliczniaj na tym portalu.

    9 3 Cytuj
  • 11 lut 2017

    Mocne.............

    Lightman napisał/a:

    ksgrzes - zdjęcia swoich rodziców zachowaj dla siebie a nie upubliczniaj na tym portalu.

    2 3 Cytuj
  • 10 lip 2018

    zdjecie

    7 8 Cytuj
  • 16 wrz 2018

    ksgrzes napiszesz nam coś ciekawego? :)

    7 Cytuj
  • 25 wrz 2018

    super

    1 Cytuj
  • 13 gru 2018

    "Wiśle" realnie grozi degradacja. Kasa pogrąża niemal stuletni klub. Potencjalni sponsorzy - wybawiciele nie wyrazili ochoty na przejęcie Wisły czytaj długu!!!
    Mam pytanie - retoryczne? ile wisi "Wisła" Myślenicom?

    6 Cytuj
  • 14 gru 2018

    Przy 87 mln długu o pieniądzach należy raczej zapomnieć.
    Nie wiem jak wygląda dokładnie umowa między Myślenicami a spółką, która obecnie tonie. Kto tak naprawdę jest właścicielem zaplecza sportowego Wisły na Zarabiu. Mam nadzieję, że jednak Myślenice. Mam również nadzieję, że nie jest możliwa sytuacja, w której syndyk wyprzedając aktywa spółki zrobi deal z kimś trzecim, po czym nowy właściciel (?) wypnie się na miasto.

    2 Cytuj
  • 14 gru 2018

    Tak sprawa wyglądała w 2013r.
    "Wartość inwestycji to 9,5 miliona złotych netto. Klub co roku będzie płacił dzierżawę, której wysokość ma pokryć raty kredytu zaciągniętego przez myślenicką Spółkę Sport Myślenice. Kontrakt został podpisany na 20 lat. Jako kluczowe zabezpieczenie interesów spółki wskazano gwarantowany okres 10 lat najmu obiektów. W umowie widnieje również zapis, że w przypadku wcześniejszej rezygnacji Wisły Kraków, jej właściciel czyli Telefonika Kable – spłaci cały kredyt zaciągnięty przez Spółkę Sport Myślenice"

    Zapis z Tele-Foniką już raczej nieaktualny..

    zdjecie

    3 Cytuj
  • 14 gru 2018

    Wreszcie Dopadła ich Ustawa Dezubekizacyjna czyli ( tłumacz. dla psów) Likwidowanie Wszystkiego co Komunistyczne!! I to Wszystko W rocznicę wybuchu Stanu Wojennego!! Karma pudelki Karma!!!

    2 6 Cytuj

Odpowiedz