Forum » Sport

Wisła Kraków

  • Marek Stoszek 22 lip 2009

    A miało być tak pięknie...! Niezmiernie się cieszę i już brzuch boli mnie od śmiechu. Oczywiście przeczuwałem błazeństwo ale to co się stało przeszło moje oczekiwania. Jestem kibicem piłki , zaznaczam kibicem, ale Wisły z jej nadętymi kibicami nie znoszę. Dla tego szczerze gratuluje porażki i cieszę się z kibicami z Tallina z drugiej strony czy w europie istnieje jeszcze jakaś "potęga" piłkarska z która ""El galaktikos błazenios"" z Krakowa mogła by powalczyć? Ha ha ha mam paru kandydatów: Wicher Stróża, Staw Polanka, Wrzos Osieczany lub Topór Tenczyn ale tam grają piłkarze z krwi i kości a nie zblazowane gwiazdy myślę że i tam Biała Gwiazda nie miała by łatwego meczu. Nie nie rozumiem w przyszłym roku Wisła znów mistrzem i w tedy... druga część kabaretu. Brawo brawo brawo śmiech to zdrowie !!!!

    25 137 Cytuj
  • 22 lip 2009

    juz sie nie moge doczekac odpowiedzi F15H3Ra :D

    3 21 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Dobrze że dawno przerzuciłem się na siatkówkę:):)

    5 24 Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2009

    Skorża wysiedział zbuka!!!

    3 2 Cytuj
  • 22 lip 2009

    A mi jest żal chłopaków z drużyny. Coś ten sezon kiepsko się zapowiada. Nie wiem co szwankuje ale jedno jest pewne w Wiśle to nie ma w tej chwili komu dać piłki do podpisu. Brak jest gwiazd. Jeszcze Arek Głowacki ale trapią go kontuzje. Szkoda, naprawdę szkoda. Nie ma co się naśmiewać , a ty Zenuś z całą pewnością będziesz zdrowy. Pozdrawiam cię czule i proszę zostaw Wisełkę w spokoju. Tam jutro będzie zamieć. Cupiał się po wszystkich przejedzie. Zobaczymy kto wyleci ?????

    11 3 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Cupiał to niech lepiej sprzeda tą drużynę bo wycisnął już z niej chyba wszystko - niech się przeniesie na golfa albo tenis bo piłka nożna to nie dla niego dyscyplina do inwestowania...

    3 12 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Tylko kto kupi w tych czasach klub ??? Cztery lata temu to pewnie znalazł by się kupiec , ale teraz w czasach kryzysu. Chłopie , oby Cupiałowi chciało się jeszcze bawić w piłkę , bo inaczej to z Wisłą będzie krucho . A tak naprawdę to z co można z w Polsce wycisnąć z piłki. Według mojego rozumowania to Cupiał wtopił tam trochę gotówki . Ale lat 1999-2005 były naprawdę piękne. No i ile wspaniałych nazwisk. Więc tak naprawdę trudno zarzucić Cupiałowi , że to była tylko zabawa . Decyzje podejmowane przez niego budziły wśród nas kibiców wiele kontrowersji , ale czy można mu zarzucić brak miłości do Wisełki ??? Myślę , że gdyby nie jego pasja to Wisła tak jak Cracovia plątałaby się po końcówkach tabeli . Więc lepiej będzie jak Cupiał Wisły nie zechce sprzedać.

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Cupiał Wisły nie sprzeda, bo to mu się nie opłaca. On po prostu ogłosi upadłość firmy czyli Wisły, przestanie łożyć na to pieniądze bo przecież ileż można ?! Po ostatnich wyczynach Wisły nie ma co się spodziewać, że Cupiał nadal będzie chciał to tałatajstwo finansować. Klub sportowy jest jak firma, a piłkarze to pracownicy, skoro pracownicy sobie jaja robią i pracować nie chcą a przez to firma przynosi straty to albo się wszystkich zwalnia w cholerę albo się likwiduję nie rentowną firmę. I tyle :(

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 23 lip 2009

    Od dawna pisałem, że obecne kluby piłkarskie to firmy, przedsiębiorstwa.
    Porównywanie ich do dawnych klubów, nawet z wypaczoną amatorszczyzną jak za PRL nie ma sensu.
    Nie ma się czym pasjonować. O kategoriach w jakich zwykliśmy traktować rywalizację sportową zapomnijmy.
    Jedyny powód to zakłady piłkarskie. To można zrozumieć. Ktoś postawi na czarnego konia i... wygra. Większość jest do tyłu, i zaklina się że już nigdy nie poleci do okienka zakładów...do następnego razu!
    Rację ma w dużej mierze gość "q". Z jedną tylko uwagą.
    Zły stan piłki w Polsce, złe wynagrodzenia - za duże w stosunku do wyczynów gwiazdorskich, korupcja, to główny powód, że nie wychylimy się pozytywnie w rozgrywkach.
    Celowo napisałem "wychylimy się" bo o stałym pobycie na trochę wyższej półce nie może być mowy. Na każdym szczeblu; klubowym czy narodowym!

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Zupełnie nie rozumiem tego Skorży. Po w sumie jednak fartownym tytule miał taką prostą drogę na świecznik. W obecnej sytuacji Polska nie ma ani jednego nie kwestionowanego autorytetu trenerskiego. Taki Smuda na przykład zblamował się w końcówce sezonu oddając tytuł Wiśle. Na blamaż Kasperczaka z Górnikiem aż wstyd było patrzeć. To co razem z Wojciechowskim wyczyniał Boguś Kaczmarek oglądalo się jak Monty Pythona. Polskie realia sprowadziły nawet do parteru Leo, który przypomjijcie sobie z jakiego zaczynał pułapu.
    Wygląda na to, że nie istnieje żaden człowiek na świecie, który potrafiłby znaleźć 11 chłopców na tej ziemi i nauczył ich grać w piłkę.
    Może ogłosić ogólnoświatowy konkurs? Pół Polski i Dodę za żonę temu kto wprowadzi polską drużynę do fazy grupowej LM?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 23 lip 2009

    Dodę? może się skuszę!!!
    Trochę fachu mam w ręce, przepraszam w głowie!!!!

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Może im też (piłkarzom) zabrali premie ;)

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Trzeba zwolnić kolejnych pracowników Tele-Foniki i dać piłkarzom podwyżki. To na pewno przyniesie efekt.
    A na poważnie Wisła nigdy nie osiągnie niczego w piłce, Pan Bóg jest sprawiedliwy i nie dopuści by Pan Cupiał odniósł sukces. To sprawiedliwość za upodlenia i zwolnienia pracowników w jego firmie.

    3 2 Cytuj
  • 23 lip 2009

    kompromitacja....
    Pierwszy powinien wyleciec Kazimierski ktory mial ponad 20 bramkarzy na teestach i nie potrafil zostawic jednego bo kazdy mu nie pasowal(podobno dlatego ze podsylal ich bednarz a jak wiadomo bednarz z kazimierskim nie zyja dobrze),wiec drugi powinien byc wyautowany bednarz..
    mariusz pawełek w dwoch meczach z levadia pokaza ze nie jest godny stac w bramce mistrza polski...
    chcieli zaoszczedzic i znalezc taniego bramkarza to teraz maja...
    kompromitacja...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 23 lip 2009

    Zenek! czy to magia Twojego awataru sprawiła, że post kompromitujący "postowicza" znikł?
    Brawo moderator!

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    a gdzie nasze adhd dziecko F15H3R :)
    pewnie napisze później bo go mama nad Rabę wzięła:)))

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    [quote=adzygmunt]Od dawna pisałem, że obecne kluby piłkarskie to firmy, przedsiębiorstwa.....
    Co do zarobków piłkarzy, to wydaje mi się ( tak na chłopski rozum ) że powinny być adekwatne do wyników i tego co pokazują na boisku, bo przecież piłkarze to nie modelki na wybiegu, nie płaci im się za to tylko, że pokażą swe piękne oblicze ( wyjątek Krzynówek ) na boisku. A jeśli chodzi o korupcję, to nie byłabym pewna czy to się kiedykolwiek skończy. Wydawało się że pan Lipiec ( jeśli się mylę to mnie poprawcie ) się za to weźmie, a z tego co wiem to sam poźniej był zamieszany w jakieś afery korupcyjne. Prezesem PZPN-u mógł zostać Boniek, który ( przynajmniej tak mi się wydaje ) mógł coś dobrego zrobić z polską piłką, a został Lato, który nie dość że chyba nic nierobi, to jescze rzuca kłody pod nogi Leo. Może się mylę, bo zatwardziałą fanką piłki nie jestem, ale na mecze Wisły czasem jeździłam, a jak gra liga hiszpańska to chętnie popatrzę i nie dlatego że przystojni piłkarze ;) tylko bardzo podoba mi się finezyjna gra i takie mecze się z przyjemnością ogląda a nie "nasze" wypociny. Niestety u nas chyba nie doczekamy się takiej gry i takiego podejścia do meczu, a szkoda :(

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Cyrk-Doda jest Nergala z zespołu Behemoth.Uważaj,bo rzuci na Ciebie jakiś diabelski urok.
    A'propos F15H3Ra! Coś siedzi cicho. :D
    Bo i nie ma czego komentować.Żenada.

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Kabaretu jest warta "Twoja" Cracovia Zenku która utrzymała się w Ekstraklasie przy zielonym stoliku. ;) Inaczej grałaby w I lidze z takimi klubami jak Dolcan Ząbki. ;)

    Pozdrawiam

    4 2 Cytuj
  • 23 lip 2009

    1 Wisła posiada niezły budżet jak na polskie warunki
    2 Wisła ma całkiem niezłych zawodników, choć mogła by mieć bardzie wyrównany skład (to już wina osób odpowiadających za transfery)
    3 Wisła jest fatalnie zarządzana nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Nie mówię, że Wisła nic nie zawdzięcza panu Cupiałowi - ale przez tyle lat praktycznie nic znaczącego z nią nie osiągnął, wnioski nasuwają się same.

    Wisła ma większe wahania formy niż kobiety nastrojów - tak doświadczony biznesmen jak pan Cupiał powinien to widzieć i reagować - najwidoczniej mu nie po drodze z piłką nożna, a klub kupił sobie by spełnić może swoje marzenie z dzieciństwa...

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    [quote=hannibal]przez tyle lat praktycznie nic znaczącego z nią nie osiągnął[/quote]

    Siedem tytułów Mistrza Polski w ciągu 11 lat to mało ? Chyba sobie żartujesz ;)

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    [quote=Football fan napisał:[hr][quote]hannibal]przez tyle lat praktycznie nic znaczącego z nią nie osiągnął[/quote]

    Siedem tytułów Mistrza Polski w ciągu 11 lat to mało ? Chyba sobie żartujesz ;)[/quote]

    poza polskim podwórkiem - bo nigdy nie ukrywał że chodzi mu o międzynarodowy wydźwięk sukcesu

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    Fisher jeszcze tutaj nie zaglądał???
    Niemożliwe, a jednak...

    1 Cytuj
  • 23 lip 2009

    przyznaję
    jestem idiotą i mam 6 lat
    wybaczcie

    2 Cytuj
  • Marek Stoszek 24 lip 2009

    [quote=Football fan]Kabaretu jest warta "Twoja" Cracovia Zenku która utrzymała się w Ekstraklasie przy zielonym stoliku. ;) Inaczej grałaby w I lidze z takimi klubami jak Dolcan Ząbki. ;)

    Pozdrawiam[/quote]
    Masz 100% racji, są słabi a nawet bardzo i to w jaki sposób pozostali w ekstraklasie wprawia mnie w zażenowanie. Zielony stolik to delikatnie powiedziane, powinni wylecieć z hukiem jak ktoś jest słaby to powinien grać gdzie jego miejsce.Jako kibic nie dorabiam ideologii i patrze po sportowemu. Dlatego śmieszą mnie te megalomańskie wypowiedzi kibiców Wisły i ich histeryczna reakcja na każdą formę krytyki. Są drużyny bardzo słabe jak Cracovia i słabe jak Wisła w konfrontacji z Europą są słabe bo liga jest słaba i to bardzo. Cracovia ma moze ten wątpliwy plus że przy swej "mizerii" nie ma niebotycznych zapędów i "klepie ogony" w polskiej lidze. Natomiast Wisła ma wysokie mniemanie i błaźni się na arenie międzynarodowej. Ci i ci są słabi jak cała nasza piłka i nic tego nie zmieni. Pozdrawiam

    1 4 Cytuj

Odpowiedz