Forum » Sport

Wisła Kraków

  • adzygmunt 25 lip 2009

    Zawsze wiedziałem, że Zenek to prawdziwy kibic. W tym forum i w tamtym /tenże sam?/ dawał temu świadectwo!!!

    1 Cytuj
  • Fundacja NWR 25 lip 2009

    Koniec jazdy bialej gwiazdy :D

    1 4 Cytuj
  • 25 lip 2009

    Polska piłka to dramat.Nasi "piłkarze" nadają się tylko do reklamy,wyżelowane cwaniaczki szpanujące swoimi wypasionymi brykami.Nic sobą nie reprezentują.

    1 1 Cytuj
  • Wojciech 25 lip 2009

    Dziś czytałem wywiad z Danem Petresc'u (były szkoleniowiec Białej Gwiazdy wyleciał z prozaicznego powodu, a teraz wprowadził do ligi mistrzów jakaś rumuńską drużynę o której nigdy wcześniej nie słyszałem), dziennikarz spytał go czy jakiś polski piłkarz miałby szansę odnaleźć się w Premiership i o dziwo powiedział że tak bo piłkarsko daliby sobie radę ale gracze z pola sobie nie radzą tam bo są lalusiami bez charakteru, jaj i nie umieją ciężko pracować. Dołożyłbym jeszcze podejście do młodszych graczy jakie mają przynajmniej dziennikarze. Dziś komentator widząc jak chłopek z Lecha zwyczajnie "zdrwalił" stwierdził: młodzieniec jeszcze nie do końca ukształtowany piłkarsko ma przecież dopiero 19 lat". Na zachodzie nikt dla kogoś w takim wieku nie ma litości albo jest dobry i wymaga sie od niego jak od normalnego gracza jaki jest albo niech zapierdziela w rezerwach jak nie umie przyjąć piłki, a nie głaszcze po głowie bo ma "dopiero" 19 lat

    1 1 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 2 sie 2009

    Wisła skisła, co zrobić...

    4 3 Cytuj
  • 2 sie 2009

    Gołota też skisnął

    2 1 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 3 sie 2009

    a gwiazda biala zardzewiala :)

    2 3 Cytuj
  • 3 sie 2009

    Faktycznie z Wisłą kiepsko. Porażka i odpadnięcie z tegorocznej edycji LM można nazwać tylko KOMPROMITACJĄ! No ale czego się spodziewać gdy w polskiej piłce panuje taki bałagan (żeby nie powiedzieć burdel)? Sportowa rywalizacja schodzi na dalszy plan a na pierwszy wysuwają się zakulisowe gierki. O Awansie do ekstraklasy nie decydują wyniki rywalizacji ale jakieś (jak to ktoś kiedyś nazwał) "rozmowy przy zielonym stoliku". Co myślicie o niedawnych wyczynach PZPN-u? Moim zdaniem to co PZPN zrobił z ŁKS-em to jawna kpina. Nie przyznali mu licencji uzasadniając to niedopełnieniem regulaminu. Szkoda tylko, że nie widzieli uchybień w innych klubach, np. Cracovii. Cracovia dostała licencje chociaż nie miała wyjaśnionej kwestii stadionu i załatwiła ją dopiero w ubiegłym tygodniu. To jakoś PZPN-owi nie przeszkadzało. Ciekawe dlaczego? Skąd się to bierze, że wśród klubów ekstraklasy są równi i równiejsi? Inna sprawa jest z Łódzkim Widzewem. Owszem karę poniósł zasłużoną. Musi odpokutować swoje występki.
    A jak wy myślicie? Czy waszym zdaniem słusznie nie przyznano licencji ŁKS-owi? A może macie inne zdanie w kwestii Widzewa?

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 3 sie 2009

    Film na poziomie autora. Nic tylko ześmiać się ze śmiechu!!!

    1 1 Cytuj
  • 9 sie 2009

    Mnie ten film nie śmieszy. Ja to skądś znam...hmm niech pomyślę, zaraz zaraz kurcze pióro mam na końcu języka. Już wiem.

    3 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 18 paź 2009

    Niby paskudna pogoda, zimno,szaro i nijako. Aż tu nagle Wisła przegrywa z Lechem i robi się piękny wieczór. Straszne się cieszę !!!!!

    1 3 Cytuj
  • 18 paź 2009

    to sie ciesz.a je sie nie moge już doczeka kiedy craxa spadnie.

    1 1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    A ja się nie mogę doczekac aż Cracovia wróci do III ligi i znów przyjdzie im grać z Dalinem.

    4 2 Cytuj
  • 18 paź 2009

    i nawet na Kałuży przegrywać 1:3 !

    2 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 18 paź 2009

    Nie wykluczone że to co piszecie stanie się faktem. Bo Cracovia faktycznie gra słabo. Jak Pasy zagrają z Dalinem to oczywiście DALIN PONAD WSZYSTKO niech im dokopie. Ale póki co nie cierpię Wisły i szczerze ciesze z jej każdej porażki. O dziwo życzę aby była mistrzem w naszej słabej lidze. Zagra w eliminacjach LM znów z jakąś potęgą piłkarską typu Levandia Tallin czy inne Dynamo od roweru:-) i dobra zabawa gwarantowana a jak wiadomo śmiech to zdrowie :-))))))))))

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2009

    Jeżeli dla Ciebie Dynamo to słaba drużyna to weź człowieku już nic nie pisz. :):) ale widze że boli to że mistrz jest TYLKO 1 :):)

    2 Cytuj
  • 18 paź 2009

    A gdzie byłeś przez ostatnie 9 kolejek?Wisła wygrywała mecz za meczem.Widzę ,że czekałeś na porażkę.Nie wiem jakiego klubu jesteś kibicem ale zauważ ,że to nie Twój klub zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.
    To ,że Wisła Kraków jest liderem to nie przypadek.

    2 1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    znalezione w sieci:
    http://www.wikipasy.pl/1993-09-25_Cracovia_-_Dalin_My%C5%9Blenice_1:3

    Stare dobre czasy, każdym meczem żyły Myślenice.

    3 1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    [quote=MarioS5]Jeżeli dla Ciebie Dynamo to słaba drużyna to weź człowieku już nic nie pisz. Co do śmiechu to proponuje faktycznie mecze żydów :):) ale widze że boli to że mistrz jest TYLKO 1 :):) [/quote] - O jakim Dynamie mówisz? O Dynamie Kijów? No to chyba nie załapałeś o co chodziło Zenkowi. W myśl powiedzenie "niejednemu psu - 'burek'" ... niejeden klub nazywa się Dynamo. Zenkowi chodziło raczej Dynamo Tblisi, które jest niezbyt silną drużyną. A mimo to pokonało Wisłe 2:1 i wyeliminowało ją z pucharu UEFA. Powiem wprost Wisła jest mocna ale tylko w naszej marnej ekstraklasie. W rozgrywkach europejskich przegrywa nawet ze słabeuszami (patrz: Levadia Tallin. Dynamo Tbilisi itp.). Niestety, taki jest poziom naszej rodzimej piłki nożnej. Jednym słowem beznadziejny...

    2 1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    A dlaczego nie wspomnisz o meczach z Schalke z Parmą z Barceloną, o świetnych meczach z Lazio czy Realem Saraggosa ???? Gdzie byliście przez te ostatnie kolejki Ligi w których wisła wygrywała wszystko ? ale rozumiem jeden mecz nie wyjdzie i odrazu powody do śmiechu :)
    Ps. Jak już wspominacie Europejskie puchary to radze przypominać w/w mecze

    1 1 Cytuj
  • 6 lis 2009

    Ale super!! Wisła DZIADY. Dobrze tak nadętym krakowskim gwiazdeczką. Brawo Legia!!!

    4 3 Cytuj
  • Marek Stoszek 6 lis 2009

    Popieram!

    2 2 Cytuj
  • 6 lis 2009

    Nadajecie sie Wisła góra!!:D 'Myślenice zawsze z Wisłą' :)

    3 5 Cytuj
  • adzygmunt 6 lis 2009

    Nie oglądałem meczu. Czytam recenzję na Interii, tam piszą: Wisła grała słabo i przegrała zasłużenie.
    Mimo, że nie umiem tak z serca pasjonować się grą Wisły czy Legii, bo od wieków jestem za jedną z drużyn Wybrzeża, to żal mi przegranej Wisły, a już zdecydowanie nie cieszy mię wygrana Legii!

    2 1 Cytuj

Odpowiedz