Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • 9 paź 2010

    Niezbyt dobrze się zaczyna

    1 Cytuj
  • szu teższu 16 paź 2010

    jaki jest przedzial wiekowy żeby zagrac w dalinie w siatke ??? mam 27 lat gram od 10 lat można sie gdzies zgłosic ???

    1 Cytuj
  • 16 paź 2010

    Najnowsze wieści 3:1 do przodu....

    1 Cytuj
  • 21 paź 2010

    Mam pytanie: planowany doping na meczu????

    1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Doping jest zawsze planowany i oczekiwany jeśli widowisko jest na poziomie-na co liczę.

    1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Czy jest jakaś opcja zagrania z ekipą siatkarzy?
    Jak można się skontaktować?

    1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    ROZPOCZĘCIE SEZONU !!!

    DALIN MYŚLENICE - PARTIA SĘDZISZÓW
    HALA NA ZARABIU
    SOBOTA GODZ. 18.00

    WSZYSCY NA HALĘ !!!

    1 Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 22 paź 2010

    Inauguracja rozgrywek siatkówki w Myślenicach w dniu 23.10.2010.

    IV liga mężczyzn KS DALIN Myślenice - Grom Gromnik. Hala Widowiskowo - Sportowa w Myślenice Zarabie ul. Zdrojowa godz.15.30.

    Po meczu o godzinie 18.00 mecz II ligi Kobiet KS DALIN Myślenice - KS Extrans-Patria Sędziszów Małopolski.

    2 Cytuj
  • 23 paź 2010

    Dziewczyny dały z siebie wszystko choć brakło skuteczności szczególnie w pierwszych dwóch setach bo później było znacznie lepiej.Malo osób było na meczu - miejmy nadzieje ze na następnym będzie więcej i dopingować będzie więcej osób :)

    1 Cytuj
  • 23 paź 2010

    a jakie byly wyniki? zarowno siatkarzy jak i siatkarek.

    1 Cytuj
  • 23 paź 2010

    Mężczyźni 2:3, Kobiety 1:3 z tego co mi wiadomo;

    1 Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 24 paź 2010

    Tak potwierdzam wyniki przedmówcy.
    IV liga Mężczyzn: Dalin Myślenice-Grom Gromnik 2:3 (25:17,15:25,28:26,22:25,12:15)
    II liga Kobiet: Dalin Myślenice-Extrans Patria Sędziszów Małopolski 1:3 (19:25,21:25,25:13,21:25)

    1 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Wyniki i nformacje na http://www.dalin.myslenice.pl w zakładce Sekcja Siatkarska

    1 Cytuj
  • 12 mar 2011

    Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy mecz KS Dalin Myślenice z drużyną STS Sandecja Nowy Sącz w ramach pierwszej rundy play-off drugiej ligi siatkówki kobiet.

    Myślenicka drużyna borykająca się w tym sezonie z szeregiem problemów, po niezbyt udanej rundzie zasadniczej zajęła miejsce 8, co skutkuje walką o utrzymanie w drugiej lidze. Pierwsza runda play-off trwa do trzech zwycięstw.
    Pierwszy mecz z drużyną Sandecji Nowy Sącz rozegrany będzie dziś o 17.00 na hali widowiskowo-sportowej na ul. Zdrojowej, drugi jutro również na Zarabiu o 10.00. Następne spotkanie play-off Dalin rozegra na wyjeździe w Nowym Sączu.

    Pomóżmy rodzimej drużynie i przyjdźmy na Zarabie dopingować Dalin liczniej niż do tej pory!

    Więcej informacji na http://siatkadalin.myslenice.pl/kadra-kobiet

    1 Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 18 wrz 2011

    Informuję, że drużyna seniorek KS Dalin - II liga Kobiet rozpoczyna rozgrywki w sezonie 2011/2012 w dniu 23.09.2011 meczem na wyjeździe z RKS V LO Rzeszów.

    Ponadto, drużyna seniorów została "dokoptowana" do III ligi małopolskiej i w sezonie 2011/2012 będzie uczestniczyła w tych rozgrywkach.
    Pierwszy mecz w Myślenicach 01.10.2011.
    Serdecznie zapraszam.
    Szczegóły niebawem na www.dalin.myslenice.pl

    1 1 Cytuj
  • 5 lis 2011

    Dlaczego nic nie piszecie, że siatkarki grają dzisiaj w Myślenicach o 18-tej?

    1 3 Cytuj
  • adzygmunt 12 lis 2011

    Czy jest dzisiaj 12 tego godz 14/15 mecz siatkówki na Zarabiu?

    2 Cytuj
  • adzygmunt 12 lis 2011

    Byłem na meczu panów i pań. Niestety oba zespoły poległy.
    Następny mecz panie grają w ten czwartek 17 ty 11 ty o godzinie 17/00 w hali na Zarabiu!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 19 lis 2011

    Oglądnąłem drugi mecz siatki pań. Niestety znowu popłynęły jakby na własne życzenie.
    Jest dobrze a potem nie wiadomo dlaczego nagle zaczyna być źle.
    Życzę paniom większej ilości trafionych zbić, głaskanie piłki to nie jest to.
    SĄ DWIE WYSOKIE DZIEWCZYNY, MÓGŁBY SZCZELNIEJSZY, LEPSZY BLOK.
    Rozgrywająca nie ma wyczucia wysokości wystawiania piłki.
    Na mecze chodzić będę, bo lubię siatkówkę. gdybym chciał oglądnąć mecze na poziomie, to wiem co mam zrobić!
    Do boju "Dalinianki" więcej pewności!!!
    "Dalinie" i Ty Jurku - gdzie masz kalendarz rozgrywek?

    Cytuj
  • 19 lis 2011

    Nie ma się co dziwić. Te dziewczyny zachowują się jak wielkie gwiazdy, które po wygranych gładko setach wydaje im się, że przeciwniczki nie mają prawa się podnieść i wygrać. No ale za taką kasę jaką dostaje trener i zawodniczki nie ma się co dziwić, że nie ma wyników.

    1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    to co grają siatkarki to tragedia. kolejna porażka 0-3.

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 20 lis 2011

    Nie mam pojęcia o kasie.
    Mam pojęcie o dobrej robocie!
    I jeśli ktoś się podejmuje czegoś powinien dać z siebie wszystko w czasie tej pracy. Jak jest kasa jakakolwiek to jest praca. Gra to już jest coś innego!
    To było tak ogólnie nie dotyczące "Dalinianek".
    Twojej teorii - kibic - 22 nie daje wiary!
    Mówisz 3:0 z kim?

    Cytuj
  • 21 lis 2011

    z Partią Sędziszów

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2011

    Dziękuję kibic 22. Wkradła Ci się literówka. Powinno być "Patria".
    Masz namiary na kalendarz rozgrywek z kim, gdzie, o godzinie?

    Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 21 lis 2011

    Informacje o terminarzu rozgrywek umieszczana jest na www.dalinmyslenice.pl w zakładce piłka siatkowa oraz terminarz.
    Tam podane są daty i przeciwników drużyn KS Dalin (zakładki: kadra mężczyzn, kadra kobiet).

    Precyzyjnie godziny rozgrywania meczów niestety podawane są z wyprzedzeniem kilkudniowym. Ma to związek z ustaleniami z drużynami przyjezdnymi oraz z terminami zarezerwowanymi dla sekcji piłki siatkowej przez Zarząd Hali Widowiskowej.
    Dla informacji: w najbliższę sobotę (26.11) KS Dalin ma rezerwację w godz. 14.30 - 17.00 oraz 18.30 - 21.00. W tych godzinach odbędą się 2 mecze piłki siatkowej:
    III liga mężczyzn: Dalin - Politechnika Kraków (planowana godz. rozpoczęcia 15.15)
    II liga kobiet: Dalin - RKS Bolesław V LO Rzeszów (planowana godz. rozpoczęcia 19.15)
    Przerwa pomiędzy meczami wynika z rezerwacji przez inną grupę korzystającą z hali.
    Czynimy starania, aby mecze mogły się odbyć "jeden po drugim" i stąd nieznana jest precyzyjna godzina rozpoczęcia meczów.

    Informacje o meczach podawane są również na plakatach, które pojawiają się w środę lub w czwartek przed meczami, jednak bardzo często są "zasłaniane".

    1 Cytuj

Odpowiedz