Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • adzygmunt 24 paź 2012

    Dzięki Hitman wyprowadziłeś mnie z błędu!
    A może jakiś harmonogram spotkań ktoś podrzuci z terminami, miejscem i godziną?

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2012

    http://siatkadalin.myslenice.pl/kadra-kobiet/terminarz

    Miejsca i dokładne godziny często ulegają zmianie, dlatego trzeba śledzić stronę na bieżąco (ewentualnie dla tych którzy korzystają: http://www.facebook.com/dalin.myslenice )

    Cytuj
  • 25 paź 2012

    To od kiedy znany jest terminarz ! od wczoraj? Nie można było wcześniej zarezerwować hali ? Bez przesady. Godzina rozumiem może ulec zmianie ale jeśli jest hala podobno budowana dla siatkówki to o co chodzi.

    4 1 Cytuj
  • 25 paź 2012

    Celem budowy hali była siatkówka. Teraz liczy się tylko kasa ;)

    6 1 Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 26 paź 2012
    Marcin84 napisał/a:

    To od kiedy znany jest terminarz ! od wczoraj? Nie można było wcześniej zarezerwować hali ? Bez przesady. Godzina rozumiem może ulec zmianie ale jeśli jest hala podobno budowana dla siatkówki to o co chodzi.

    Terminarz rozgrywek sekcji piłki siatkowej (zarówno kobiet jak i mężczyzn) przekazano dla Spółki zarządzającej Halą na Zarabiu po opublikowaniu przez PZPS (II liga) i MZPS (III liga). Wówczas okazało się, że dwa terminy (13.10 - mecz z MKS V LO SAN-Pajda Łańcut i 27.10 - mecz z MKS MOS Wieliczka) są już zarezerwowane dużo wcześniej na inne imprezy o szerszym zasięgu i randze.
    Stąd decyzja o rozegraniu ww. meczy na Hali przy SP 3. Rozumiemy stanowisko Spółki i nie widzimy w tym żadnych "podtekstów" (tak bywa od kilku lat i stąd zmiany gospodarza zawodów lub miejsca). Wprawdzie zwiększa się dla Sekcji organizacja zawodów w SP 3, jednakże jesteśmy na to przygotowani.

    2 5 Cytuj
  • 6 gru 2012

    Witam serdecznie wszystkich. Uważnie śledziłem wszystkie posty, a co za tym idzie całą tą dyskusją. Za każdym razem sprawa sprowadza się do finansów, które są od wielu lat nieodłącznym elementem sportów wszelkiego rodzaju. Klub nie ma pieniędzy bo większość wydatków idzie na spłacanie piłkarzy i ich sekcji, którzy niewątpliwie zadłużyli Dalin. Jeżeli wszyscy tak ubolewają nad tym, że sekcja siatkówki cierpi na tym to nie najlepszym rozwiązaniem byłoby odłączenie siatkówki od Dalinu i podpięcie pod inny klub Myślenicki , który ma predyspozycje na przyszłość? Wtedy łatwiej odnalazło by się sponsorzy i warunki treningowe, jak i kadrowe mogłyby być lepsze niż teraz. Nie zamierzam tutaj nikogo obrażać. Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki.

    8 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    Przepraszam, gdzie teraz można dostać jakieś informacje nt. siatkówki myślenickiej? Chodzi mi o to kiedy są jakieś treningi, jakie grupy wiekowe trenują, terminy meczy itp.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 27 kwi 2015

    Czy ktoś się orientuje może, czy można zapisać sześciolatkę na siatkówkę? Córka bardzo chciałaby chodzić na tego typu zajęcia a ja się kompletnie nie orientuję czy są w ogóle takie treningi dla takich dzieciaków?

    1 Cytuj

Odpowiedz