Forum » Sport

Ring wolny - pierwsze starcie !

  • 12 gru 2009

    Zenek , to jak w końcu ogladałeś walke czy nie, jeżeli tak to cytat bez sensu, a jeżeli nie oglądałeś to po co sie wypowiadasz. I proszę nie pisz co jest biedne , a co nie, bo jeżeli nigdy nic nie ćwiczyłeś , to nie wiesz o czym piszesz.

    Ad, Pudzian wypadł kiepsko, ogrom agresji jaki zaserwował nie może sie podobać liczyłem na szczypte boksu, bo boks lubie. Wygladało to jak dyskotekowa kopanka człowieka który nie ma techniki, a ma tylko siłe.
    W KSW widzę sztuki walki choćby wcześniejsza walka, masz zapasy, boks, judo itp...

    Cytuj
  • Marek Stoszek 12 gru 2009

    Nie nie oglądałem , wystarczy mi to co dziś czytałem w prasie i sama formuła tego pożal się Boże widowiska. A jedyne co jest bez sensu to pokazywanie czegoś takiego.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Czego oczekiwaliście po walce Pudzian - Najman? Tak to jest jak leszcz i kozak w jednym chce się wylansować przy konkretnym gościu który wie czego w życiu chce i osiągnął już bardzo wiele. Najman nie osiągnął w życiu nic. Nawet w big brotherze był frajerem.

    Cygnus oczekiwałeś że Pudzian będzie się z Najmanem pełne dwie rundy elegancko macał w stójce albo będą się cisnąć w parterze? Człowieku różnica klas, siły i wagi. Pudzian wszedł, zrobił z Najmanem porządek i wybił mu z głowy głupie myśli. Co do agresji Pudzianowskiego to wypadło to super. Spokojny wszedł na ring i był ciągle skoncentrowany. A po gongu okazał się bestią i o to chodziło. Nie wiem co ćwiczysz ale w ringu nie pyta się przeciwnika gdzie uderzyć kiedy i jak mocno. Idziesz bijesz i wychodzisz jako zwycięzca.

    Twierdzisz że Pudzian nie ma techniki? Ten człowiek trenuje boks kilka lat a karate prawie 20 lat. Jeśli po tylu latach nie poznał techniki to nie mam pytań, musi być antytalentem chyba.
    Obejrzyj sobie w zwolnionym tempie jak wyprowadza cios nogą, albo zapytaj swojego trenera co o tym sądzi.
    Zobaczycie jeszcze co Pudzian porobi w kolejnych walkach z lepszymi zawodnikami. Pudzian osiągnie w MMA bardzo dużo bo wiele przemawia za nim. Poza tym tak jak mówi że jeśli coś robi to się do tego przykłada na 100%.

    Do napisania po kolejnej walce już miejmy nadzieję z równym mu przeciwnikiem!

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Uważasz że to była technika? Popatrz na starcie Pudzian vs Najman przez pryzmat walk które poprzedzały ich starcie. Tam widziałem technike, tutaj widziałem tylko ponad 120kg furi i kopniaki jak w szkolnej szatni.
    Liczyłem na akcje rodem z boksu, może faktycznie zbyt wiele sie spodziewałem.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Nie ważne jak ,miał tam wjechać i wygrać,proste !To MMA ,a więc można wszystko,jeśli chce to może w ogóle nie używać rąk,może walczyć w stójce i parterze.Jak chcecie boks ,to oglądajcie boks.Tyle ,że tam nie ma takiej walki jak tutaj !To są emocje i adrenalina !

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    jak ja kocham naszych stałych ekspertów w każdej dziedzinie. Tacy forumowicze są tylko w M-cach. Wróżę przed wami wielkie kariery i to być może na arenie międzynarodowej, tylko słomę z butów musicie wytrzepać:)

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    wasza dyskusja jest w ogóle bezsensu !! , jak widzicie w tej formule walk jest bardzo mało reguł ,zasad ..walka ma przypominać zwykła bijatyke jak na discotece ,a styl i technika jest już mniej ważna liczy się zwycięstwo jakimkolwiek sposobem .A wy pie&*&& ciągle o jakiś stylach ,technikach

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    cygnus i adzygmunt to jakby myśleniccy filozofowie :D A ten drugi to zna sie na wszystkim izawsze musi miec racje. od sportu wszelkiej masci przez motoryzacje informatyke zarzadzanie i inwestowanie myslenic i chyba na pluciu do celu na czas konczac <lol> tak to jest jak sie za duzo przebywa z kundelkami.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Zgadzam sie z wami w 100 procentach ;D jest ich 3 moze 4 i sa to panowie wszech wiedzacy ;D w kazdym temacie sie wypowiadaja, znaja sie na kazdej dziedzinie jaka tylko istnieje... po prostu Bogowie ;D hahahahahahaha smiech na sali... siedza nocami i posty nabijaja ;D

    PS. Ciekawe czy tego posta Moderator usunie ;d

    Cytuj
  • adzygmunt 12 gru 2009

    Niby po co by miałby usuwać???
    Są napisane oryginalną polszczyzną, bez zasad ortograficznych, dobrego tonu!
    Rzuca się w oczy, że niewiele jeszcze/już kontrolujecie.
    Po prostu margines forum !!!

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    dokładnie hehe "dzieci Neo" jak śpiewali w piosence WWO - " wszyscy najmądrzejsi ,jeb*** myślą chyba ze są wybrancami" i Ci oto panowie idealnie pasują do tego refrenu

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Cały czas o tym mówię. Czytam sobie to forum czasem i mi cycki opadają jak widzę wypociny tych ekspertów od wszystkiego. Jaki by temat nie był poruszony to wrzucają swoje pięć groszy choćby zielonego pojęcia o tym nie mieli.
    Widać to zresztą po ilości postów.Może tu właśnie o to chodzi by mieć ich jak najwięcej.No chyba że mają internet z jedną stroną dostępną...:)

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    a mnie się kojarzą z tymi dwoma z loży szyderców w "Muppet schow"

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Chyba was poszarpało na wietrze. Przecież, to wasze posty świadczą, że nie macie nic do powiedzenia. Dołożyć, dokopać to szczyt marzeń ostatnich siedmiu, pożal się Boże gości!!! :D

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    z dziadków z loży można się było przynajmniej pośmiać a tu się beceć chce

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Racja Kizior za dużo tu dyskusji z prostakami. Dawniej po dworach chamstwo bito batami i jak widać miało to podstawy.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Jest wolność słowa to niech piszą co im sie podoba a Ty obserwator idź potrzepać gruszki w sadzie!!

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Racje ma Kizior, Kalumnia i Walter,dyskusja z prostakami jest jak ze ślepym o kolorach. Dziwie się dyrekcji tego forum ze toleruje wypowiedzi imbecyli.

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Przecież Najmanowi nic się nie stało... Tak na marginesie to w MMA zdarza się zdecydowanie mniej kontuzji niż w piłce nożnej - a na pewno są lżejsze... Co do telewizji - skoro emituje filmy takie jak "Rambo" gdzie trup ściele się gęsto, to czemu nie mieli by emitować takich walk?. Fakt, iz walka wieczoru stała na żenująco niskim poziomie ale w sumie był to show....
    Tak na marginesie - jakie sztuki walki ...? Tu nie ma o tym mowy - liczy się skuteczność a nie piękno - czasy "wschodnich sztuk walki inęły bezpowrotnie" odkąd pojawiło się MMA, K1 etc... Trenuję MMA od kilku lat i nie zamienił bym tej formuły walki na żądną inną - połączenie bjj, luta livre, muay thai i boksu to bardzo fajna mieszanka... A przymusu oglądania n ie ma... Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Dyskusja powyżej osiągnęła poziom przy którym kopanina Pudziana z Najmanem to szlachetna szermierka na zamkowym dziedzińcu.

    A wracając do tematu to polecam zwrócić uwagę na to gdzie są ręce Pudzianowskiego jak kopie low-kick i co w takiej sytuacji zrobiłby zawodowy bokser gdyby był na ringu.
    Pudzian być może nas jeszcze zadziwi ale tylko wtedy jak dostanie przeciwnika a nie kelnera.

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Ad przyszli goście do Ciebie (Twój temat) i nam nawtykali, ciekawi Cię dlaczego nas tak nie lubią?:) Mnie nie, niech się wyszumią w necie może na ulicy będą spokojni.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 gru 2009

    Cygnus. Staram się ich rozumieć, chociaż napastliwości, agresywności nauczyli się po walce P-N.
    Masz rację, niech chłopcy walczą klepiąc klawiaturę, niż gości /forumowych/ na ulicy.
    Wszak to temat: "ring wolny pierwsze starcie". :)
    Tajger, że też Ty, to tak zgrabnie wypatrzyłeś. Fachura jesteś czy "cóś"? :)

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    tajger witaj w TWA (czyt. towarzystwie wzajemnej adoracji)

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Wie ktoś moze jakie wyniki udało się uzyskać naszym bokserom na " Złotej rękawicy"...?

    Cytuj
  • adzygmunt 18 sty 2010

    Zaczyna być gorąco w sporcie.
    Pierwsze przymiarki jak pierwsze koty za płoty u Smudy
    Justyna Kowalczyk jeszcze nie ustabilizowała formy. Ale powtórzę za słowami piosenki: "Jest dobrze, jest dobrze"!
    Zaczynają boje piłkarze... szczęście, że ręczni!
    Wenta wie czego chce, ma za sobą twardą szkołę Czerwińskiego, Zawadzkiego, doświadczenie niemieckie, że o Bregule nie wspomnę! jego chłopaki także mają chrapkę na sukcesy!
    Sęk w tym, że inni także chcą stanąć na podium!
    Ze skoków najbardziej lubię...kolorowy szalik i kapelusz Arlekina! :P

    Cytuj

Odpowiedz