Forum » Sport

Ring wolny - pierwsze starcie !

  • adzygmunt 4 sie 2010

    Lech już umoczył w fatalnym stylu swój start w pucharach. To było pierwsze starcie przegrane prze polską piłkę nożną. Jutro jeszcze trzy mecze. Będzie razem 4:0 dla tamtych? i spadamy?

    Cytuj
  • adzygmunt 5 sie 2010

    Dzisiaj popłynęła Wisła. Kiedy popłyną następne kluby? Czy to tylko kwestia czasu?
    Ring wolny, czekam 3 i 4 rundę.

    Cytuj
  • Michal P. 5 sie 2010

    Jagiellonia walczy:) kolejny ladny meczyk:)

    Cytuj
  • Michal P. 5 sie 2010

    Nie moge edytowac poprzedniego postu, wiec pisze nowy, mamy po meczu Jagiellonia - Aris, do momentu gry na czas ze strony Arisu, piekne spotkanie, bardzo mi sie spodobala gra Jagiellonii, zaskoczyla w tych pucharach bardzo pozytywnie, skazana na porazke, pokazala pazurek, nie wiele brakowalo do wyrownania bilansu z dwumeczu i doprowadzenia do dogrywki. Zreszta dwa piekne mecze w ich wykonaniu, zabraklo troche szczescia, a jak inne druzyny?

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    może zamiast w temacie o wiśle powinienem tutaj: strach się bać patrząc na polską ligę. Mojego młodego mi tylko szkoda (....w Dalinie). Widzę (nie)skuteczność treningów od podstaw.

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lip 2011

    Wczorajsza walka Kliczkowa z Hayem?
    Do 10 tej rundy walka na macanki i tak się zakończyła.
    Spodziewałem się więcej "sosu" bokserskiego /uwaga nie krwi na twarzach bokserów/
    Natury, tego sportu nie lubię , ale jak już oglądam boks to zdecydowanie walkę - szermierkę na pięści a nie "macanki".
    Kliczko "wymacał" zwycięstwo. Czy tylko to się liczy? - oprócz kasy?

    1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    boks to się oglądało jak walczył gołota!! pobudka 1- 2 w nocy i się patrzyło!! a teraz kliczko odpychający tym swoim lewym kikutem i czekający do 11- 12 rundy żeby uderzyć z prawej!! żałosne!!!! kto oglądał gale ufc 132 i walke cruza z faberem? mistrzostwo świata!! ja wolę jak w walce używa się wszystkich kończyn!!!

    1 1 Cytuj

Odpowiedz