Forum » Sport

Dalin Myślenice 2015

  • 13 sie 2015

    W sobote (15.08.2015) o 16:00 wszyscy na Dalin! doping musi byc!

    7 2 Cytuj
  • 13 sie 2015

    zapowiada się sportowy weekend W piątek Górki, w sobotę o 16 Dalin o 17.30 Orzeł :)

    5 Cytuj
  • 16 sie 2015

    Dalin wygrywa z Podgórzem Kraków 5-2. Brawo!

    15 Cytuj
  • 17 sie 2015

    Dobry mecz Dalinu choć widać ze chłopaki potrzebują jeszcze kilku meczy. 2 polowa znacznie lepsza od 1. Wolalbym zeby Biel gral na skrzydle ale widac pewno taka potrzeba byla. Widac ze Kałat przerasta wszystkich i koledzy szukaja gry z nim. Oby wszyscy rownali do niego. Duzy plus dla Bałuckiego! Tylko Dalin!

    7 Cytuj
  • 17 sie 2015

    Dalin rozegrał bardzo dobry mecz!
    jak widać po trybunach ludzie się chyba stęsknili za dobrą piłką :)
    Kałat się zdecydowanie wyróżnił i trzebać bić brawo tym którym udało się go namówić do powrotu!
    Brawa tak jak pisze poprzednik dla E. Bałuckiego i Andrzeja Biela.
    Miejmy nadzieję że był to tylko mały wstęp do tego co chopaki nam zaprezentują w następnych meczach.

    6 Cytuj
  • 23 sie 2015

    Dalin wygrał na wyjeździe z Piastem Wołowice 3-0 i jest na pierwszym miejscu w tabeli.

    10 Cytuj
  • 26 sie 2015

    Kto strzelił bramki? nigdzie nie mozna znaleźć statystyk z tego meczu....

    3 Cytuj
  • 26 sie 2015

    Biel, Kałat i E.Bałucki.

    5 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 27 sie 2015
    niesmialy napisał/a:

    Kto strzelił bramki? nigdzie nie mozna znaleźć statystyk z tego meczu....

    nigdzie, klub jak zawsze ma to gdzies... stary czy nowy zarzad strona internetowa byla najwieksza bolaczka tego klubu od lat... przeplyw informacji zerowy

    3 1 Cytuj
  • 27 sie 2015

    W każdy poniedziałek w Dzienniku Polskim masz opisane kto grał, sędziował i kto strzelił bramkę.

    2 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 27 sie 2015
    camaro787 napisał/a:

    W każdy poniedziałek w Dzienniku Polskim masz opisane kto grał, sędziował i kto strzelił bramkę.

    chodzi o to ze klub zawsze olewal strone internetowa i kontakt z kibicami. zobacz jak robi to orzel ba! nawet gorki maja swoja strone na ktorej mozesz sie dowiedziec wszystkiego co dzieje sie w klubie. a w dalinie? cisza... strona nawet nie istnieje a marzy im sie awans i pelny stadion...

    4 1 Cytuj
  • 27 sie 2015

    Moze by tak ktoś sie zgłosił z forum na ochotnika:)

    3 1 Cytuj
  • 27 sie 2015
    bartek napisał/a:

    chodzi o to ze klub zawsze olewal strone internetowa i kontakt z kibicami. zobacz jak robi to orzel ba! nawet gorki maja swoja strone na ktorej mozesz sie dowiedziec wszystkiego co dzieje sie w klubie. a w dalinie? cisza... strona nawet nie istnieje a marzy im sie awans i pelny stadion...

    Rozumiem Cię. Chłopaki nawet dobrze graja jest szansa na awans ale bez kibiców skończy się tak samo jak ostatnio. Może ktoś z zarządu to zrozumie i zrobią stronę o seniorach.

    5 Cytuj
  • 27 sie 2015
    camaro787 napisał/a:

    Rozumiem Cię. Chłopaki nawet dobrze graja jest szansa na awans ale bez kibiców skończy się tak samo jak ostatnio. Może ktoś z zarządu to zrozumie i zrobią stronę o seniorach.

    Ostatni mecz może nie był dobrze rozegrany ale i tak wygraliśmy bo przeciwna drużyna nic nie grała.Moim zdaniem murawa była w tragicznym stanie piłka odbiją się strasznie i nie było dokładnych podań.

    4 3 Cytuj
  • 29 sie 2015

    Podajcie ktoś wynik meczu bo nie ma mnie w Myślenicach. Dzięki. Dobra mam 1-0 :)

    2 3 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Powiedzcie dlaczego redakcja nic nie pisze o Dalinie?? Prym wiodą Górki i Orzeł. Artykuły ukazują się po każdym meczu. A o Dalinie cisza pomimo 3 wygranej i pozycji lidera .
    Czyżby w redakcji nie było żadnego fana Dalinu co by kilka zdań wklepał??
    Nie wiem jak to "działa" w redakcji i jakie są zasady więc proszę o informację...Może by tak troszkę zrobić szumu koło Dalinu (nie mam na myśli zarządu i władz tylko drużynę) i zainteresowanie wzrośnie, chodź na trybunach jest dużo publiczności.
    Oczywiście nie mam nic do Górek czy Orła.

    8 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 2 wrz 2015
    Tomal napisał/a:

    Powiedzcie dlaczego redakcja nic nie pisze o Dalinie?? Prym wiodą Górki i Orzeł. Artykuły ukazują się po każdym meczu. A o Dalinie cisza pomimo 3 wygranej i pozycji lidera .
    Czyżby w redakcji nie było żadnego fana Dalinu co by kilka zdań wklepał??
    Nie wiem jak to "działa" w redakcji i jakie są zasady więc proszę o informację...Może by tak troszkę zrobić szumu koło Dalinu (nie mam na myśli zarządu i władz tylko drużynę) i zainteresowanie wzrośnie, chodź na trybunach jest dużo publiczności.
    Oczywiście nie mam nic do Górek czy Orła.

    dalin ma wszystkich w powazaniu! strony internetowej nie zaloza, nikogo nie informuja o meczach - jedyne co robia to rozwieszaja plakaty... czlowieku w dobie mediow elektronicznych wystarczy przeslac maila, notke cokolwiek, juz nie mowie o prowadzeniu wlasnej strony i informowaniu kibicow o tym co dzieje sie w klubie. zawsze kibicowalem dalinowi, ale zarzadowi nie chce sie poinformowac mnie jako kibica co robi i jak wyglada zycie w klubie.

    zobacz jak to dziala w orle, gorkach czy innych klubach - tam sa zapalency, ludzie zjednoczeni wokol jakiejs idei i podrzucaja ja dalej, do kibicow, portali czy gazet. dzieki temu wszyscy wiemy co i nich a dalin... ma to gdzies

    4 7 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Może warto by zwrócić uwagę włodarzom klubu, znając życie nic z tego sobie nie zrobią. Kibice na mecze przychodzą więc może coś prezesom zaświta w kierunki promowania klubu... powstało coś jak terminarz ze zdjęciami zawodników i terminami meczów ale to raczej mało...
    Jeśli ktoś powiązany z władzami klubu i czyta to forum to może szepnie coś gdzieś...

    4 1 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Koledzi włodarze klubu jakoś nie reagują. Moze założymy na facebooku jakiś swój profil o wynikach i opiniach. Profil mogę stworzyć ale potrzebuje jakieś ciekawe recenzje po meczu od was. Ja staram sie jezdzisz na każdy mecz. Mogę pisać wyniki nawet w trakcie meczu. Dawać znać i robimy swój klub kibica

    4 Cytuj
  • mirek@ 5 wrz 2015
    camaro787 napisał/a:

    Koledzi włodarze klubu jakoś nie reagują. Moze założymy na facebooku jakiś swój profil o wynikach i opiniach. Profil mogę stworzyć ale potrzebuje jakieś ciekawe recenzje po meczu od was. Ja staram sie jezdzisz na każdy mecz. Mogę pisać wyniki nawet w trakcie meczu. Dawać znać i robimy swój klub kibica

    dodawaj teksty tutaj - kazdy po zalogowaniu moze to zrobic i bedzie wszystko na miejscu. chetnie bym to czytal

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    mirekm napisał/a:

    dodawaj teksty tutaj - kazdy po zalogowaniu moze to zrobic i bedzie wszystko na miejscu. chetnie bym to czytal

    Nie ma problemu mogę tutaj też wklejać ;)

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Niestety ja tylko na mecze w Myślenicach uczęszczam. Mogę podsyłać wyniki.

    2 1 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Narazie dalin przegrywa 0:1

    Cytuj
  • 5 wrz 2015

    1:1 gramy dalej

    Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Dalin prowadzi 2:1 obie bramki z główki

    Cytuj

Odpowiedz