Dalin remisuje 2:2 ostatniej minucie straciliśmy

Cytuj

Szkoda ale ważne że bez porażki. A jak mecz ogólnie?

Cytuj

Mecz ładny, dużo akcji ale trudny. Ciężko sie im grało na początku jak stracili bramkę.Najgorsza ta ostatnia bramka w ostatniej sekundzie ale za tydzien u nas mecz

Cytuj

Tylko widzę że godzina z 16 na 12 została zmieniona.
    Bramka do szatni zawsze gryzie. Kilka meczy i chłopaki się zgrają, w poprzednich meczach brakowało trochę zdecydowania i precyzji w ataku. moje zdanie

1 Cytuj
  • 7 wrz 2015

Tomal- te "chłopaki" to zawodnicy z III i II ligową przeszłością ,o czy ty mówisz ,poza tym to nie była bramka do szatni tylko w doliczonym czasie.

1 1 Cytuj

Był ktoś na meczu? kto strzelil? kto sie wyróżnił? ilu było kibiców?

Cytuj

Niestety znowu nigdzie(oprócz Dziennika Polskiego)nie można przeczytać relacji z meczu.
    Jeśli ktoś był na meczu to niech napisze jak mecz wyglądał, podobno zremisowali na własne życzenie wygrany mecz.
    W sobotę mecz na szczycie Dalin-Kaszowianka, miejmy nadzieję że ktoś miał ważny powód żeby ten mecz przełożyć na godzinę 12 bo trochę to jest śmieszne żeby grać w sobotę w południe, wiadomo że na mecz rozgrywany o takiej porze przyjdzie mniej ludzi niż na mecz o godz.16..

Mam nadzieję że klub do soboty zdąży poinformować kibiców że mecz jest przeniesiony na godzine 12....

1 2 Cytuj
  • 12 wrz 2015

No i mamy remis 2-2
    Brawo za grę do końca i bramkę w doliczonym czasie,pomimo gry w dziesiątkę. Jeśli się nie mylę to z boiska w pierwszej połowie musiał zejść Biel, za drugą żółtą kartkę. Wg mnie Kaszów przeważał i dlatego należą się drużynie Dalinu brawa za walkę. Sędzia zaliczył kilka wpadek, ogólnie mecz zacięty, nerwowy i piłkarze nałapali kartek.

3 Cytuj

Czerwoną kartkę dostał Wojtan.

1 Cytuj

Ok dzieki, właśnie nie bylem pewny padło gdzies nazwisko Biel. Moja pomyłka.

Cytuj
  • 13 wrz 2015

Zawodnikiem meczu : Sędzia główny - sypał kartkami za byle co.
    Co do gry , dobre rozegranie ale brak egzekutora :/ może kogoś innego na szpicy ?
    obrona do przebudowy głównie wszytko przechodziło prawą stroną , brak porozumienia nie podwajają krycia oraz nie przejmują krycia, więcej rozmów, stoper ospały po rożnych 3 min wracał do siebie na pozycję.
    Sam Kałat nie wygra.
    + dla zawodnika 11 dobrze pracował w obronie mądrze zastawiał, oraz + dla bramkarza , każdemu zdarzy się kiks i głupia bramka ale cały czas czujnie i bardzo dobrze ustawiał chłopaków przy rożnych .
    Ogólnie walecznie na + ale myśleć i rozmawiać na przyszłość !

Pozdr.

5 Cytuj
  • 17 wrz 2015

Niestety nie mogłem być na ostatnim meczu Dalinu z Kaszowianką a z tego co wiem emocji było co nie miara :)
    Najważniejsze że dystans to Kaszowianki się nie zwiększył.
    Przejrzałem sobie terminarz, Dalin ma za sobą mecze z teoretycznie najmocniejszymi rywalami,piszę teoretycznie bo jednak boisko wszystko weryfikuje i może się okazać że mecze z dołem tabeli będą o wiele cięższe niż z czołówką.
    Niepokoi mnie to że Dalin traci sporo bramek, coś chyba jest nie tak z grą obronną.
    Po dwóch remisach najwyższy czas na 3 punkty w meczy z Lotnikiem Kryspinów.

Z kibicowskim pozdrowieniem i oczywiście Dalin do boju :)

6 Cytuj
  • 18 wrz 2015

Dodam ze kaszowianka ma mecze z czołówką jeszcze przed sobą, wiec może gdzies zgubią kilka punktów. Bramkarz zalicza gafy ale ostatnio sie zrewanżował broniąc sam na sam ciężką piłkę. Dużo nerwów i chaosu w grze to fakt.

1 1 Cytuj

Czy gdzieś są prowadzone statystyki indywidualne ligi okręgowej?

Cytuj
  • 20 wrz 2015

Dalin wygrał z Lotnikiem Kryspinow 6:0 :)

• 26 wrz 2015

Dalin wygrywa z Tecza Piekary 4:2. Stan boiska katastrofa. Wg mnie mecz nie powinien sie odbyć. Bramki dla naszych : Malina,Bałucki 2x,Pilch (karny)
    Brawo!

8 Cytuj
  • 28 wrz 2015
    Tomal napisał/a:

Brawo!

Oj chyba speaker się pomylił albo znów źle słyszałem! Jeśli chodzi o strzelców. Banach strzelił 1 a druga jest samobójcza, nie tak jak pisałem wyżej że Bałucki. Przepraszam

3 1 Cytuj
  • 3 paź 2015

Dalin wygrał w Krzeszowicach ze Świtem 3-0.

8 Cytuj
  • 10 paź 2015

Dalin wygrywa z drużyną Złomex Branice 8-0.
    Pierwsza polowa wyrównana skończyła sie prowadzeniem Dalinu 1-0 Bramka strzelona w 30 sekundzie meczu. W drugiej połowie przewaga Daliniu skwitowana 7 bramkami.
    Brawa dla przyjezdnych za pierwsza połowę.

5 1 Cytuj

Faktycznie pierwsza połowa była wyrównana. Gdyby nie spalony to byłoby 1:1! Druga to już dominacja Biało-zielonych i pewne zwycięstwo. Dodatkowo, gdyby Dalin był bardziej skuteczny to wynik byłby dwucyfrowy bo okazji było wiele. W samej pierwszej połowie były bodaj trzy. Poza tym, dzisiejsze zwycięstwo cieszy tym bardziej, że dzięki niemu Dalin dogonił lidera tabeli. Kaszowianka dziś zremisowała bezbramkowo z KS Borek i straciła dwa punkty przewagi, które miała nad Dalinem :) Brawo Dalin! Oby tak dalej!