Forum » Sport

Dalin Myślenice 2015

  • 7 maj 2015

    Witam, chciałbym poruszyć temat o którym jest ostatnio dosyć głośno.
    Orientuje się ktoś może co się dzieje w Dalinie?
    Czy uda się reaktywować drużynę seniorów?
    Jeśli ktoś ma jakieś informację bardzo proszę o podzielenie się nimi.
    z pozdrowieniami!

    8 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Witam, nadal nic nie wiadomo co z pierwszą drużyną Dalinu?
    Rozgrywki 5 ligi ruszą zapewne w sierpniu a "na mieście" nadal cisza jesli chodzi o Dalin..
    Ma ktoś może jakieś nowe informacje?

    2 Cytuj
  • Andrzej 12 cze 2015

    Niedawno spotkałem koło przystanku przy Media Expercie kolesia nawalonego w 3 d*py, śpiewającego pod nosem:
    [cytat]Dalin Myślenice, k*rwy latawice.[/cytat] Widzę, że klubu prawie nie ma, ale dalej niektórzy go nie lubią.
    Przepraszam za OT, tak mi się jakoś przypomniało...

    1 7 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Dzięki kolego :)
    dużo wniosłeś do rozmowy!

    5 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Co z tym Dalinem ? Ktoś coś wie ? Startują czy nie ?

    2 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Z tego co wiadomo to mają wystartować.. Doszły mnie słuchy że drużyna została zgłoszona do rozgrywek V ligi.
    Niestety żadnych informacji dotyczących kto ma być trenerem,kto ma grać nie mam.
    Wie ktoś coś wiecej?

    3 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Oj zaczyna się robić ciekawie!
    Podobno znaczna cześć zawodników którzy w przeszłości reprezentowali Dalin zadeklarowała chęć powrotu do klubu..
    Miejmy nadzieję że uda się stworzyć drużynę która będzie gotowa do walki o coś więcej niż tylko V liga!
    Nazwiska te pozwalają chyba realnie myśleć o tym że w klubie zaczyna iść ku lepszemu ;)
    Czekamy niecierpliwie na oficjalne informacje związane z Dalinem, chyba że ma ktoś jakieś "przecieki.."

    2 2 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Podobno znaczna cześć zawodników którzy w przeszłości reprezentowali Dalin zadeklarowała chęć powrotu do klubu..
    Miejmy nadzieję że uda się stworzyć drużynę która będzie gotowa do walki o coś więcej niż tylko V liga!
    Nazwiska te pozwalają chyba realnie myśleć o tym że w klubie zaczyna iść ku lepszemu ;)
    Czekamy niecierpliwie na oficjalne informacje związane z Dalinem, chyba że ma ktoś jakieś "przecieki.."[/cytat]

    Z tego co na mieście ćwierkają to sytuacja jest zupełnie odwrotna, nie ma chętnych do grania ,powód ......... granie za darmo . I mnie to nie dziwi bo znam realia ,frajerów już nie ma ,no chyba że jak to gdzie nie gdzie np. w bliskim sąsiedztwie gra się za gorzałkę i widać po tabeli funkcjonowanie futbolparanoi. Chyba drugiego takiego sielankowo-wieśniackiego klubu nam nie potrzeba. Miałem nadzieje że nowy Zarząd ma jakieś pomysły na reaktywację drużyny seniorskiej ,ale na nadziejach się kończy,nowe władze przed wyrażeniem zgody na zarządzanie takim klubem jakim jest Dalin ,powinny się zastanowić czy mają o tym pojęcie i czy podołają obowiązkom .......................................no, bez kassssssy będzie cholernie ciężko,a własciwie nic nie będzie.

    5 3 Cytuj
  • 6 lip 2015

    to Dalin jeszcze będzie ?

    3 Cytuj
  • 7 lip 2015

    Chyba sobie ktoś zrobił z nas kibiców żarty..
    Dwa kluby z jednego miasta grające w innych grupach, czy to jest normalne?????
    Oj duży minus na dzień dobry dla ludzi którzy tą decyzję podjęli!
    Kibice nastawiali się na wielkie derby Myślenic w meczach o punkty a tutaj taki pstyczek w nos..
    Nie ładnie, nie ładnie!

    8 1 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Witam,
    Dalin w sobotę rozegrał pierwszy sparing z drużyną Mogilan.

    NIgdzie nie mogę znaleźć oficjalnych informacji na ten temat składu, tylko zasłyszałem że plotki o powrocie byłych zawodników okazały się prawdą.
    Jesli faktycznie uda się sciągnąć do klubu takich zawodników jak Pilch,Kałat,Tokarz,Biel,Wojtan,Kipek,bracia Bałuccy to wychodzi na to że jednak coś w tym Dalinie drgnęło,
    Bardzo mi się podoba takie podejście- mało mówić, więcej robić i działać a efekty przyjdą.
    Jak usłyszałem o tych nazwiskach które były na boisku to jakoś tak zmalało moje wkurzenie na decyzję o grze w grupie krakowskiej.
    Wie ktoś może kiedy ruszają rozgrywki V ligi??

    1 2 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Nazwiska jak najbardziej OK jeśli chodzi o odbudiwę Dalinu - szkoda, że zagrają w Krakowskiej lidze.
    Pytanie tylko czy nie skończy się jak poprzednio, gdyż nie wydaje mi się żeby np. KaKa będzie gał za darmo gdzie w 2 lidze dostawał napewno konkretną wypłatę. Jeśli wracaja żeby pomóc klubowi to chwała im za to.

    3 3 Cytuj
  • 21 lip 2015

    podobno Dalin wygrał aż 6-0 bramki: 3x Kałat, Tokarz i ktoś z juniorów, z tego co wiem to powyżej wymienieni zawodnicy grali w tym meczu także może zostaną w drużynie na ten sezon.

    1 1 Cytuj
  • 21 lip 2015

    Dawid Kałat raczej grać będzie w Garbarnii

    1 6 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Dawid Kałat raczej nie będzie grać w Garbarnii.

    4 2 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Ale zostanie w Dalinie czy ma inne oferty ??
    PS. stawki za jakie ponoć poprzychodzili zawodnicy (jak niesie się po mieście) są nie małe, żeby nie skończyło się jak ostatnio ...

    1 1 Cytuj
  • 22 lip 2015

    podobno Kałat trenuje w Dalinie tak jak pozostali zawodnicy m.in Pilch, Wojtan, Tokarz i Biel a z Garbarnia temat już nieaktualny, zawodnicy maja dostawać pieniądze za wygrane mecze takie mnie słuchy doszly

    2 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Nie wiem czy zostanie w Dalinie, wiem tylko tylko że nie będzie grał w Garbarnii.
    Poruszyłeś ciekawy temat- stawki za jakie poprzychodzili.
    Dla mnie niepojęte jest to żeby na poziomie V ligi placić pieniądze za gra(bawienie) się w piłkę.
    Rozumiem jakieś premie za wygrane mecze, z tym się można zgodzić.
    Jeśli chcesz zarabiać na grze w piłkę, pokaż że jestem klasowym zawodnikiem, wybij się i zarabiaj godne pieniądze poprzez grę w piłkę.
    Myśle, że nie tylko ja się łudziłem że wiekszość tych zawodników która wróciła do klubu będzie grała za jakieś symboliczne pieniądze.
    No chyba że w Dalinie mają mocne plany związane z grą w wyższych klasach rozgrywkowych, wtedy jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, że już na poziomie V ligi płacą konkretne sumy zawodnikom..
    Plusem jest też to że, praktycznie każdego z tych chłopaków się zna, są to albo wychowankowie albo ludzie kiedyś z Dalinem związani.
    Dla mnie ważne że jest to że pójdę na pierwszy mecz i nie będe musiał pytać "sąsiada z krzesełka obok" kto gra z nr 3,6 lub 15!
    Duży plus za to że kadra w całości jest zbudowana ze "swoich"

    5 1 Cytuj
  • 22 lip 2015
    lukluk napisał/a:

    podobno Kałat trenuje w Dalinie tak jak pozostali zawodnicy m.in Pilch, Wojtan, Tokarz i Biel a z Garbarnia temat już nieaktualny, zawodnicy maja dostawać pieniądze za wygrane mecze takie mnie słuchy doszly

    Z informacji jakie mam niektórzy zawodnicy zgodzili się na kasę za mecze (niektórzy tylko za wygrane), inni dostają kasę i mają pracować dla klubu jako szkoleniowcy grup młodzieżowych, a niektórzy dostają kasę w kazdym miesiącu ( nie będę podawał stawek bo są różne i nie o to chodzi ale przynajmniek kilku zawodników którzy grali w sobotę oscyluje w okolicy 800-1000/mc )

    3 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Żeby tylko za chwilę pół Krakowa nie grało

    5 3 Cytuj
  • 24 lip 2015

    Orientuję się ktoś kiedy Dalin gra jakieś sparingi?
    Szukam po internecie strony klubowej ale chyba nie ma..

    2 Cytuj
  • 24 lip 2015

    Jutro chyba o 18 Dalin będzie grać z Hejnałem. Ostatnio we środę wygrali 4-0 z Orkanem Szyrzyc

    3 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Dalin wygrał wczoraj z Pcimianką 6-0.

    5 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Jednak Dalin to potęga!

    8 Cytuj

Odpowiedz