Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 8 lut 2011

    właśnie powinniśmy zorganizować się na nowa runde i stworzyć doping

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    No taki spektakl to można oglądać codziennie,Dalin bez" przereklamowanych bliżniąt " rozegrał kapitalny mecz sparingowy nie odstając umiejętnościami pierwszoligowymu zespołowi ze Stróż.Bardzo ładna gra całego zespołu przy szczególnej wysokiej dyspozycji Muniaka,Marca,i Cygala mogła dać zupełnie inny końcowy wynik meczu gdyby nie rażące byki testowanego golkipera.Słabo na tle całego zespołu spisywał się Kałat , ale podobno jest już po słowie z władzami klubu i zmienia barwy więc po co miałby się wysilać.
    Jeżeli Dalin bedzie w takiej dyspozycji jak wczoraj to jestem spokojny o wiosenną kolejkę.Brawo DALINOWCY

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    a co to za marzec w skladzie byl?

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Sebastian Marzec. Grał już kiedyś w dalinie za czasów Piszczka, Żurka, Małoty,Skiby, a trenera Kazka Kmiecika. Wychowanek wisły. Zasłynął z rajdów prawa stroną boiska. Teraz juz na pewno go pamiętacie. Odnośnie wczorajszego meczu. Bardzo dobre widowisko, ale nie zgadzam się z CUDOK, bo nie ma braci nie ma kto bramek strzelać. Zwróc uwage ile wczoraj sytuacji miał Mizia i co?

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    do fanatyk-przecież bramki padły i to strzelił je ten sam zawodnik bardzo dobry Biel ,daj Mizi trochę czasu a wspomnisz moje słowa że bliżniaki prz nim to będą pikuś.Chcę od razu dodać że ja wcale nie pomniejszam umiejętności braci Góreckich ale nie są to zawodnicy niedozastąpienia a wręcz przeciwnie .Przyszłosciowo widzę w zespole nawet, kto wie lepszych od nich np.poprzez warunki fizyczne ,mam na myśli Bałuckiego,Nowaka, czy wspomnianych Mizię i Biela.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    dobry dobry meczyk ,chłopaki pokazali że wszystko zależy od Nich samych ,jak chcą to każdemu dadzą rady.Podobali mi się wszyscy z wyjatkiem Kałata,który człapał po boisku i nic nie wnosił ,ale za to Muniak i Kęsek pokazali klasę podobnie jak prawa szlanka w wykonaniu Marca i Cygala ,ten drugi przyj.....ał w końcówce pod poprzeczkę i był gol co potwierdził po meczu golkiper gości.Nie najgorzej prezentowali się zawodnicy testowani ,za to słabiej lewa strona ,natomiast bardzo dobrze wypadli młodzi mam na myśli Bałuckiego ,Mizię i Biela który był bohaterem tego meczu a których trener podobnie jak i wielu sytuacji na boisku np.gdzie grają obrońcy,kto gra srodkowego pomocnika, kto oddaje starzły nie widzi.I dlatego moje stwierdzenie że jak chłopaki będą chcieli to będą grali ,a narazie tak czy owak trenerem jest Nowak.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Do jakiego kluby przechodzi Kałat ? Iskra Głogoczów czy coś morze lepszego ?

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    do sępa droginia z tego co wiem.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    niech idzie! jak ma spacerować tak jak to robil w sparingach to narazie! i zobaczycie jak za pól roku bedzie wracał ze spuszczoną głową! to samo bliźniacy:)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Prosze jakie myslenickie piekiełko. zamiast wspierac swoich ktorzy probuja sie wybic gdzies to sie ich gnoi i potepia. a co z latami spedzonymi przez nich w klubie. meczami i bramkami ktore strzelali? Zero szacunku. szkoda słów....

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    zgodze sie z kibicem2011 lata tu spedziili grajac w tym klubie wiec troche szacunku , ale myśle że młodzi ich spokojnie zastąpią, mam na myśli Mizie i Biela prezentują się najlepiej z młodego pokolenia więc myśle ze dadza radę

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    [quote=gość: mondry] do sępa droginia z tego co wiem. [/quote]
    No to krok do przodu w jego karierze.
    [quote=gość: podpis] niech idzie! jak ma spacerować tak jak to robil w sparingach to narazie! i zobaczycie jak za pól roku bedzie wracał ze spuszczoną głową! to samo bliźniacy:) [/quote]
    Spokojnie tam będzie prawdziwą gwiazdą :)
    A Bliźniacy tu mam trochę inne zdanie ,jako że jestem od dziesiątek lat nałogowym fanem piłki kopanej ,a co za tym idzie mam możliwość obserwacji tego co się w polskiej piłce dzieje tak też uważam ze dla bliżniaków 1 liga to jednak za wysoko. Nie odmówie chłopakom ambicji ,zaangażowania lecz wiele akcji psują i wiele nie wykorzystują ,grajki dobrzy na 4,3 ligę

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Juz dzisiaj o 11:00 na sztucznym boisku odbędzie sie sparing z LKS Czaniec. Idziemy kibicować!

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Nie sądze by potencjal blizniakow czy kalata nie uprawnial ich do gry w I lidze polskiej. oczywiscie musieliby sie dostosowac do tempa gry tam ale mysle ze podolaliby. co do transferow to dalin nie chce puscic Goreckich i sprawa pewno upadnie a jesli chodzi o Kalata to nic nie jest przesadzone

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    DALIN - CZANIEC 3-3

    mizia 2x, kalat

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    a Góreccy nie zagrali w sparingu Radzionkowa z GKS Tychy czyżby to koniec przygody z Radzionkowem i powrót ze spuszczoną głową ?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    nic nie wiadomo:) radzionkow nie ma pieniedzy i myśla, że ich za frytki kupia:) a tak to nie działa:)w dzisiejszym sparigu grał kuba ale niczym nie zachwycił wręcz bym powiedział, że szybkościowo odstawał od reszty.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    A już myślałem że ten Marzec, to niejaki "Pierdek" :P:P

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Pierdek znowu siedzi;P

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Ja uważam że takie sparingi to strata pieniędzy i czasu ,takie bezmyślne mieszanie składem na miesiąc przed rozgrywkami ligowymi to bzdura ,jestem przekonany że ten "trener"dalej nie jest w stanie nic nowego wprowadzic i swoje zakliczyńskie doświadczenie przenosi do Dalinu.Mam przekonanie że tak dobra lokata w tabeli to zasługa wyłącznie zawodników i to nie miało więszego znaczenia kto by był ich trenerem ,poprostu to są "piłkorze".Co do Kałata - a niech idzie w pierony są od niego lepsi, bardziej by było szkoda Góreckich ,ale nie ma ich co blokowac oczywiscie nie za frytki.

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    daj mi witku z myślenic drugiego pomocnika, który ma srzelonych 12 bramek i ponad 20 asyst:)) uważasz, że druzyna przed rozpoczęciem rozgrywek nie powinna mie sparingów?:)

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    Fanatyku szkoda sie denerwowac. Prowokacje na forum czestsze niz merytoryczna rozmowa. Pewno szacowny witek z myslenic nie wie jakie statystyki ma Kałat i Goreccy ze o innych nie wspomne.

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    a odnośnie kałata. Na 90% jednak zostaje.

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    Skoro już zostaje to niech zacznie się ruszać na boisku ,bo technikę chłopak ma , ale leniwy jest jak mało kto

    Cytuj

Odpowiedz