Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • 1 lut 2010

    Dzięki przychylności UM grupa miłośników rajdowych z Myślenic posiada zgodę na zamknięcie parkingu w celu pogłębienia wiedzy o przyczepności i możliwości samochodu na śliskiej nawierzchni. W związku z tym w najbliższą niedzielę 7 lutego odbędzie się zamknięty pokaz możliwości na białym podłożu. O godz.: 9:00 spotkanie grupy organizacyjnej, o godz.: 11:00 planowany start.
    Regulamin :
    Doskonalenie technik poślizgu kontrolowanego "PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM"
    Program :

    9:00 spotkanie grupy , przygotowanie i zabezpieczenie trasy
    10:00 otwarcie listy zgłoszeń chętnych do prób poślizgu kontrolowanego
    10:15 kontrola dopuszczenia i rozpoczęcie przejazdów testowych
    11:00 planowany pierwszy startujący – przejazd 1
    12:30 planowany pierwszy startujący – przejazd 2
    14:00/15:00 zakończenie przejazdów, podsumowanie wyników, wręczenie dyplomów

    Warunki uczestnictwa:
    1.uczestnictwo w przejazdach jest bezpłatne
    2.każdy uczestnik bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność (oświadczenie dostępne w chwili wjazdu na parking) i przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody wynikłe podczas trwania przejazdu, zarówno w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak i spowodowane przez siebie szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.
    3.prawo startu w mają wszystkie chętne osoby które ukończyły 18 lat
    4.do udziału w przejazdach dopuszcza się samochody osobowe w rozumieniu Prawa o Ruchu Drogowym lub osobowo/towarowe na bazie podwozia samochodu osobowego, posiadające ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych RP
    5.kierowca obowiązany jest przedstawić wszystkie obowiązujące dokumenty (prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnymi badaniami technicznymi, ubezpieczeniem OC)
    6.Samochód musi być sprawny technicznie
    7.nie wolno stosować żadnych elementów przeciwślizgowych mechanicznych
    i chemicznych na oponach
    8.każdy z uczestników zobowiązany jest do bezwzględnego zachowania trzeźwości, podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz kultury zachowania.

    Oświadczenie uczestnika:
    OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

    Ja, niżej podpisany

    (imię i nazwisko, czytelnie)

    Oświadczam, że biorę udział w imprezie na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność.
    Ponoszę odpowiedzialność karną i cywilną za wszelkie i wszystkie szkody wyrządzone przeze mnie bądź przez pojazd przeze mnie używany.

    Oświadczam, że nie będę wnosić żadnych skarg czy roszczeń na drodze sądowej za szkody jak i również ewentualny uszczerbek na zdrowiu spowodowany wszelkimi zdarzeniami w czasie trwania przejazdu
    szczególnie wobec:

    -organizatorów, właścicieli i użytkowników gruntów
    -urzędów i wszystkich innych osób, które nawiązują kontakt z organizatorami
    -zarządcom i właścicielom dróg za ewentualne uszkodzenia samochodu wyniku wad
    nawierzchni drogi,
    -innym osobom biorącym udział

    Akceptuje, że organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania lub zaniechania uczestnika.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb koniecznych dla realizacji przejazdu.
    Miejsce data

    podpis ..............................

    UWAGA! Proszę o zgłoszenia chętnych kierowców. Listę ograniczamy do 20 pojazdów, pierwszeństwo mają członkowie grupy. Zgłoszenia można wpisywać pod tym wątkiem, podając nick, markę auta. Istnieje możliwość uczestnictwa osób trzecich,jednak ta decyzja oraz ilość dopuszczonych będzie podjęta w dniu przejazdów a uwarunkowana będzie ilością chętnych, warunkami atmosferycznymi i aktualnym czasem przebiegu imprezy.

    Ponieważ na ul.Mostowej obowiązuje zakaz zatrzymywania i jednocześnie parking będzie zamknięty, aby nie narazić osoby chętne do obejrzenia przejazdów na egzekwowanie prawa ruchu drogowego ze strony Policji sugeruje pozostawienie pojazdów na parkingach po drugiej stronie Raby i przejście przez mostek wiszący. Oszczędzi to ewentualnych problemów z ruchem drogowym na ul.Mostowej oraz pozwoli uniknąć nieprzyjemności w sensie mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Impreza ma charakter rekreacyjny i służyć ma poprawieniu bezpieczeństwa zatem jeszcze raz proszę o przewidzenie możliwości pozostawienia pojazdów.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Osoby zabezpieczające proszę o info na priva : imię ,nazwisko nr tel. Oczywiście 2ch moich kolegów nie musi, obajta też mam ale potrzebuje jeszcze 3osoby które się zgłosiły do pomocy w niedziele.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    no i pięknie już się nie mogę doczekać.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    PJ - mazda rx-7

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Witam
    Wstępnie sie wpisuje.
    Pojazd: Impreza WRX.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • Michal P. 1 lut 2010

    Zajcev
    Peugeot 106 :)

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Co to takiego grupa miłośników rajdowych z Myślenic?? gdzie można znaleźć więcej informacji na temat waszej organizacji?

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    CIENIAS
    Fiat 126P

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    [quote]Co to takiego grupa miłośników rajdowych z Myślenic?? gdzie można znaleźć więcej informacji na temat waszej organizacji?[/quote]formacja jest w trakcie tworzenia, nie ma jeszcze statusu, nie ma strony na razie jest tylko worek planów przemieszany z ambicjami. Niedzielne spotkanie będzie naszym pierwszym wspólnym. Zapraszam.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Fajnie,że jest taki odzew zgłoszeń. Jest już 7 albo 8 chętnych. Koło czwartku zbiorę to w listę.
    Powiedzcie znjomym którzy ciągną rękaw w mieście bez pomyślunku, na tych czekamy. Zmierzą się z fajerką w bezpiecznym miejscu :-D

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Pomyślcie o zabezpieczeniu technicznym , straż z Drogini i Głogoczowa ma samochód do ratownictwa drogowego, myślę, że spokojnie to załatwicie. No i bawcie się dobrze !!!!!!!!

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Maro - Lupo
    Kubeku - Subaru STI

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Mario - Lancer Evo

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Na taką obsadę rasowych nie liczyliśmy. Znaczy się robimy zatem dwie grupy czterołapy i ośka. I z pełnym szacunem do 126 bo może namieszać w ośce (!) :-D

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Dobrze, że dodałeś "z szacunkiem dla 126", bo zapewne będą mieszać :) Valdi weź załatw tego grilla, bo jak tam od 9 mamy działać to jakąś "zwyczajną" pasuje przyłożyć :P

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Twoja racja jest Twojsza,wezmę a jak zapomne to się podjedzie i ... wezmę, jakiś wyngiel też mam a rozpali się benzynką na rycynie to nie będzie taka sucha :-D

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    ale z drugiej strony mnie się tego nie będzie chciało rozkładać,nie odpalić bo się nie da albo odpalić i kto będzie obracał, potem w ucho dostaniesz że przypalone znaczy się jak się nie obrócisz dupa z tyłu. Około 14:00 będzie koniec więc za krótki piknik. Ale jak tam chcecie do bagażnika wrzuce, parasolke, dwa leżaki i sześciopak :-D niech leży a nóż się przyda ;-)

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    no ok, kanapek do bagażnika narobię, herbatę "bez prądu" do termosu też zrobię. Ale nic tak nie siada, jak "zwyczajna" w środku zimy z grilla podwędzana spalinami z takich aut, co się już wpisały :) Dodać do tego browar i jak urlop w sierpniu prawie hehe

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Siemka Panowie. Mam taką małą sprawe bo chciałbym wystartowac Subarka STI to co wpisywal Maro ale mam maly problem z czasem, czy jest szansa ze gdybym sie nie wyrobil na te cale zapisy i wogole na start zebym jakos mogl startowac na koncu, nawet nie musze byc liczony do calej stawki tylko zebym mial opcje sie przejechac bo tak jak mowie napewno sie nie wyrobie wczesniej niz kolo poludnia.
    Pozdro

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    "kubeku" myślę, że nie powinno być z tym problemu. Daj jakiś namiar do siebie na priv albo komuś kogo znasz, a wiesz że startuje, to bezpośrednio w niedziele się odezwiesz i powiesz co i jak. Jeśli się wyrobisz zanim już wszyscy wbiją do jakiejś knajpy będziemy Ci czas z przyjemnością mierzyć :)

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Mi nie zalezy na czasie ja sie chce poprostu pobawic:) Bedzie tam paru znajomych ktorzy beda ze mna w kontakcie, wiec mysle ze sie wszystko ulozy tak zeby bylo dobrze.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    no więc pogoń te swoje KM w silniku i bądź jak najwcześniej. Zawsze to miło takie autko oglądać :)

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    VIV pamietaj żeby uczestnicy mieli jakieś KAZIMIERZE na głowie w razie jakiejś awari.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    [quote]Siemka Panowie. Mam taką małą sprawe bo chciałbym wystartowac Subarka STI to co wpisywal Maro ale mam maly problem z czasem, czy jest szansa ze gdybym sie nie wyrobil na te cale zapisy i wogole na start zebym jakos mogl startowac na koncu, nawet nie musze byc liczony do calej stawki tylko zebym mial opcje sie przejechac bo tak jak mowie napewno sie nie wyrobie wczesniej niz kolo poludnia.
    Pozdro[/quote]
    Damy rade , przybywaj

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    na teraz 12 chętnych ;-D

    Cytuj

Odpowiedz