Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • 2 lut 2010

    opel astra

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Nie widzę w regulaminie nic o hełmofonach, czy takowe będą wymagane??

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    nie, nie są potrzebne. Dopiero na następną, znacznie większą imprezę, która planujemy na wiosnę będą wymagalne.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    wpisuje sie
    pojazd audi s3 :)

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    dopisuje kolege
    Gefo - Seat leon

    byłem wczoraj na parkingu i nie za ciekawie wygląda bo duzo sniegu na nim zalega;/ chyba że jako rozgrzewke każdy weźmie ze soba łopate i odśnieżymy:P:P

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    dopiszcie i mnie
    Raxon- Seat Toledo

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    ja bede Audi S3

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    dopisałem , razem 17-tu

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    [quote=Maro]chyba że jako rozgrzewke każdy weźmie ze soba łopate i odśnieżymy:P:P[/quote]
    dokładnie tak będzie trzeba zrobić, my i tak planowaliśmy wziąć łopaty pomimo , że pierwsze 3 auta wyzamiatają to będzie trzeba poszerzyć w miejscu slalomu.
    Kto ma niech wrzuci łopatę do auta, najwyżej poleży sobie w ciepłym :-)

    W piątek wieczorem zamykam listę, może w sobotę. W sobote późno wrzucę tu trasę poglądowo i listę startową.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Kobiety też mile widziane?

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Lista chętnych do prób przyczepności jest już pełna. Więcej ani my nie ogarniemy czasowo ani parking nie przyjmie. Zamykamy. Zatem do niedzieli. Po przejazdach będzie można popytać, porozmawiać między sobą jak lepiej, dlaczego w ten sposób, kiedy hamować itp. Postoimy, porozmawiamy, pooglądamy autka. Bedzie OK.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    [quote]Nie widzę w regulaminie nic o hełmofonach, czy takowe będą wymagane??[/quote]
    Spotykamy się aby sprawdzić przyczepność, porównać amatorskie techniki, powąchać paliwa w miłej atmosferze. Prędkości będą wręcz marszowe, bo chodzi bardziej o spot nas wszystkich niż upalanie na co ani miejsce ani zakres nie pozwala. Traktujemy to jako kameralne spotkanie na parkingu a zamknięty ze względów bezpieczeństwa dla przechodzących obserwatorów. Tak jak rozmawialiśmy ,nie nagłaśniamy bo to nasza zamknięta impreza a nie walka z czasem.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    święte słowa Valdi pisze :) Nie spodziewaliśmy się tylu chętnych,a to cieszy i dobrze wróży na przyszłość...

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    Waldi więcej pogadamy dzisiaj po spotkaniu ze Staszkiem S.

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    No to może jak już liste macie zamknietą to weź szybko ją ogarnij i wklej będzie odrazu lepiej:) Wogóle na ilu się ta lista skończyła??

    Cytuj
  • Przemek 4 lut 2010

    [quote]Kobiety też mile widziane?[/quote]
    najmilej widziane sa kobiety :) czasami sa od tego odstepstwa ale to ustalimy na miejscu

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    [quote=obajt napisał:[hr][quote]]Kobiety też mile widziane?[/quote]
    najmilej widziane sa kobiety :) czasami sa od tego odstepstwa ale to ustalimy na miejscu[/quote]

    tak, tak są mile widziane, ale rzadko spotykane... rzekłbym :)

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    nie ma co wklejać co do listy chętnych, po prostu nick i auto. Zapewne wszyscy nie dopiszą/nie dojadą więc kto chętny może podjechać bez gwarancji załapania sie na ślizgawkę. Wszystko zalezy jaki będzie czas i problemy. Jak sięładnie na starcie poukładacie aby driverów nie szukać i wołać to tym więcej ludzi pojeździ.
    Paula , jak tylko kręcisz kółkiem to dla Ciebie na pewno miejsce się znajdzie. Kobiety to rodzynki więc mają specjalne względy w tym sporcie ;-)

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Niestety ale chyba 12 :/ Ja musze zrezygnowac z przyjazdu i autem i pojawie sie chyba z PJem.

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Cos mi sie pokielbasilo z tym 12 :)

    Cytuj
  • lalala 6 lut 2010

    Vivaldi widzę że udało się zrobić imprezkę :)niestety wpadnę jako kibic :( oby tak dalej myślę że zmówimy się jutro to pogadamy pozdro

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    no to się widzimy jutro :)

    I w kwestii przypomnienia dla wszystkich chętnych nas odwiedzających, tak ja Valdi pisał:

    "Ponieważ na ul.Mostowej obowiązuje zakaz zatrzymywania i jednocześnie parking będzie zamknięty, aby nie narazić osoby chętne do obejrzenia przejazdów na egzekwowanie prawa ruchu drogowego ze strony Policji sugeruje pozostawienie pojazdów na parkingach po drugiej stronie Raby i przejście przez mostek wiszący. Oszczędzi to ewentualnych problemów z ruchem drogowym na ul.Mostowej oraz pozwoli uniknąć nieprzyjemności w sensie mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Impreza ma charakter rekreacyjny i służyć ma poprawieniu bezpieczeństwa zatem jeszcze raz proszę o przewidzenie możliwości pozostawienia pojazdów."

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    jak wygląda lista? i jak trasa?

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    trasy celowo nie pokazałem, zaraz by jakieś nielegale były :-D, na miejscu będzie i lista i trasa.

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    [quote=tomi-RALLY] Vivaldi widzę że udało się zrobić imprezkę
    [/quote]Dzieki. Za bardzo nam wszystkim się chce więc specjalnie trudno nie było. Zawsze powtarzam, że "jak się nie chce to gorzej jakby się nie umiało" :-D

    Cytuj

Odpowiedz