Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • 6 lut 2010

    a jutro... "Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt" :P

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Biore łyżwy i wygraną mam w kieszeni.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Będę kolo 9.30

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lut 2010

    <michalsko1> Ja także wziąłbym łyżwy. Tylko mam problem, one są nierozerwalnie związane z butami. To jak przykręcić je do kół?
    A, mam jeszcze jeden dylemat do przednich, czy tylnych kół? ;(

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    no no troche przegapiłem od dawna czeklałem na kogoś kto mogłby coś takiefgo zorganizowac powiedzcie mi jeszcze czy będzie powtórka z czegos takiego jeszcze chciałbym sprubować swoich sił niestety dzis przyjechałem dopiero na początek 2 przejazdu

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    aha i jeszcze jedno gdzie będzie można znaleźć zdięcia z tego rajdu bo widziałem ttam kilka aparatów :P czy może to prywatni ludzie ??

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Dziękujemy za tak liczne przybycie. Imprezę śmiało można zaliczyć do udanych. Pogoda również nam dopisał i mimo lekkiego mrozu było naprawdę gorąco:)

    Później wrzucę tu poszczególne czasy przejazdów, a co do galerii zdjęć niech się odezwą Ci, co je pstrykali i może uda się je wrzucić na serwer.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Super impreza oby rak częściej

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    super naprawde tylko czy będziecie organizowac jeszcze cos trakiego mam nadzieje ze tak a moze by załozyć ljakis klub ??

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Bardzo fajnie było

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Po prostu DZIĘKUJĘ. Wielki szacun dla wszystkich którzy organizowali i pomagali. Wszystko szło jak w szwajcarskim zegarku. Z takimi ludźmi można i co tydzień organizować. Podziękowania dla Policji i radnych miasta, Urzędu Miasta i wszystkich wspaniale współpracujących. W ten sposób można góry przenosić.

    Moim zdaniem impreza wypadła wspaniale. Nie było ani jednej chwili bałaganu lub zagrożenia. Kierowcy sprawdzili się między sobą, niektórych zaskoczyło podłoże, niektórzy poczuli gorycz porażki nawet z płcią piękną. Im więcej takich imprez tym będziemy mieli lepszych kierowców, mniej narowistych rumaków czyli bezpieczniejsze drogi w mieście.
    Jeszcze raz dziękuje.

    Cytuj
  • lalala 7 lut 2010

    Vivaldi impreza super :) eh szkoda że nie udało się wystartować:( Vivaldi planujecie jeszcze imprezę w tym miesiącu czy raczej nie ??

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote=Civic]a jutro... "Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt" :P [/quote]dokładnie, każdego kto w barze snuje opowieści o swojej wspaniałej technice zapraszamy na lód. Tam fantazja jest brutalnie sprowadzana na ziemię.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    właśnie właśnie automobilklub Myślenice to by było coś!!!!!
    w końcu można by było poćwiczyć w spokoju bez nerwów że pany policjanty nadjadą

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    a i dzisiejsza imprezka była niezła:D więcej takich...

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    jestem za demorikon moze i vivaldi cos by mugł pomuc w tytm kierunku albo inaczej moze my bysmy mu mogli pomuc bo on przeciez ma juz wtyki tam w uzędzie :P:P co ty na to vivaldi

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote]super naprawde tylko czy będziecie organizowac jeszcze cos trakiego mam nadzieje ze tak a moze by załozyć ljakis klub ??[/quote] nie dalej jak 2 tyg temu było spotkanie z okazji 30 lecia założenia sportowego klubu kartingowego. Tak, tak niewielu wie , że taki klub istniał. Obecnie jest on zawieszony w PZMcie (jest to pełnoprawny klub wpisany do Polskiego Związku Motorowego) a trwają prace nad reaktywacją i zmianą statusu (rozszerzenie o rajdy,drifting etc). Jak się wszystko dobrze ułoży na wiosnę będzie możliwość wstąpienia w szeregi klubu z tradycją. Więcej w osobnym wątku w odpowiednim czasie.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    a dlaczego go zawiesili jak mozna wiedziec

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    to kiedy powtórka?? moze za tydzien czy jest to realne??

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote=tomi-RALLY] Vivaldi impreza super :) eh szkoda że nie udało się wystartować:( Vivaldi planujecie jeszcze imprezę w tym miesiącu czy raczej nie ??
    [/quote] kolejna planowana dopiero wiosną,po czarnym, szybsza, większa i nagłośniona. Organizatorem nie będe ani ja ani obajt ale pomożemy co i gdzie.
    To tak planowo. A nie planowo skoro jest taki duży głód sprawdzania się na śliskim to wiecie już , że niewiele trzeba aby zorganizować. Osoby które zabezpieczały już widzą jak organizować aby było bezpiecznie i legalnie.
    Wybierzcie lidera (może civic, może tomi-rally), zgrajcie się w czasie a w przypadku problemu piszcie. Teraz wasza kolej wzięcia imprezy za rogi. Generalnie tydzień to wystarczająco czasu aby spokojnie przygotować.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote]a dlaczego go zawiesili jak mozna wiedziec[/quote]zmiana ustroju w między czasie, brak chętnych zapaleńców, po prostu inne czasy może wtedy finansowo lepsze dlatego obecnie najważniejsze na starcie to grupa ludzi pracująca z zamiłowania, za darmo. Dokładnie tak jak my dzisiaj których cieszy zapach benzyny, bezpieczna rywalizacja i spotkanie w gronie.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    jestem całkiem za moze w przytszłym tygodniu co wy na to civic, tomi-rally hmmm??

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Civic zapodaj czasami przejazdów

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Bardzo fajna i udana imprezka:)

    Cytuj
  • lalala 7 lut 2010

    no to czekamy na wiosnę :) xxxx przyszły tydzień jest w Łapanowie impreza :) jeżeli ktoś z dzisiejszego zabespieczenia podejmie się organizacji następnej imprezy tego typu zmiłom chęciom pomogę :)jak tylko będę dał rade

    Cytuj

Odpowiedz