Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • Piotr Małysz 7 lut 2010

    Siemaszka, zdjęcia na stronie http://picasaweb.google.pl/piotmal/Lod1 #

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Przyczepność na śliskim

    Myślenice 7 luty 2010

    WYNIKI

    Kategoria 4WD

    1. Teodor B. Subaru Impreza 2:41:08
    2. Olaf M. Mazda 2:44:63
    3. Jakub K. Subaru Impreza 2:47:36 (w tym +5s za strącony słupek)
    4. Tomasz K. Audi S3 3:11:38 (w tym +30s za pomylenie trasy)

    Kategoria 2WD

    1. Marek T. Citroen Saxo 2:30:30
    2. Jakub W. Renault 5 2:37:53
    3. Bartłomiej R- Seat Toledo 2:39:03
    4. Kamil W. Renault 5 2:40:05
    5. Klaudia T. Citroen Saxo 2:41:67
    6. Artur J. Fiat Brava- 2:41:84
    7. Stanisław B. Opel Astra 2:52:15
    8. Kamil K. Peugeot 206 2:51:04
    9. Andrzej C. Fiat 126p 3.00.46 (w tym +5s za strącony słupek)
    10. Krzysztof R. Honda Civic 3:02:51
    11. Michał K. Fiat 126p 3:26:20
    12. M. Malinowski Volkswagen Lupo 3:35:95
    13. Piotr K. Mazda 5:21:28

    Fundatorem pucharów był Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice oraz radny Leszek Rawło. Dziękujemy!!!

    Nie wpisywałem nazwisk, bo ciężko się doczytać a nie chciałem poprzekręcać. Jeśli się gdzie pomyliłem przepraszam.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Było by ładniej i poustawiane w kolumnach, ale to forum coś ma problemy z kodowaniem tekstu :(

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Mała poprawka, umknął mi jeden zawodnik :)

    Kategoria 4WD

    1. Teodor B. Subaru Impreza 2:41:08
    2. Olaf M. Mazda 2:44:63
    3. Jakub K. Subaru Impreza 2:47:36 (w tym +5s za strącony słupek)
    4. Mariusz K. Mitsubishi Lancer 2:53:84
    5. Tomasz K. Audi S3 3:11:38 (w tym +30s za pomylenie trasy)

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    a co to za gość lub kamizelka z AP ? :-D hyhyhy ???

    P.S. Wrzućcie kto tam pstrykał więcej fotek lub do civica meilem a on wrzuci. Dzięki

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    No to szykujcie civici, do wiosny jeszcze chwilę macie :-D
    http://www.k20a.org/forum/showthread.php?t=69462

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Dzięki za fajną imprezkę:) Niestety mnie dopadł syndrom dnia wczorajszego i odśnieżałem pobocza trasy ale na szczęście żadne drzewko ani tym podobny gadget mi na drodze nie wyrósł więc było dobrze. Trochę szkoda że było takie mega lodowisko i samochód jechał jak chciał ale za to było efektownie w niektórych momentach:) Fajnie by było jakby sie udało zorganizować jeszcze jeden turniej z cyklu "Amatorzy jeżdżą na Lodzie", bo czekać do wiosny na suchy asfalt to trochę długo a po drugie nie będzie tak efektownie. Pomyślcie jeszcze nad jedną takę eliminacją myśle że chętnych będzie jeszcze więcej:)
    Pozdrawiam Kubeku White STI

    Cytuj
  • Przemek 7 lut 2010

    w sumie to nie jest chyba taki gupi pomysl nad jeszcze jedna impreza. moze w jakas sobote? ej chlopaki skoro ma kto jezdzic to warto ...

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    na mnie możecie liczyć! Sprawy w gminie mogę załatwić, jakby Valdi nie miał czasu.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    do dzieła zatem. W najbliższy weekend siedzę w szkole ale jakby co to do mnie jak w dym "czym chata bogata" :-D
    Ten parking nie przyjmie więcej niż 20 aut, bo po prostu stanie się niebezpiecznie. Koniecznie musi być rozprowadzający łącznik jak tym razem aby przed startem w gotowości stały co najmniej 3 auta. Resztę już znacie. Do urzędu mogę nabazgrać i podejść (z Civiciem - niech się Ciebie też opatrzą hyhy), Policję też mogę. Trzeba ograniczyć wszystkie "zaprzyjaźnione" auta na parkingu i najlepiej przyjechać w grupach (organizatorzy) wtedy będzie komfort luzu. Kolejny można nagłośnić ale tylko w celu widowni, jeżdżących nie może być więcej. To tak wg.mnie.

    Cytuj
  • Przemek 7 lut 2010

    jelsi nastepna impreza to inny parking! tam jest za malo miejsca. jesli impreza zbiera pochlebne notowania to znaczy ze teraz pojawia sie osoby ktore nie mogly dzisiaj.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    taki cudak : żeby wprowadzić element urozmaicenie to może na dłuższym odcinku kto zrobi aaltonena to ma -30sec. Wiem, wiem .... za wcześnie na podnoszenie poprzeczki ale wyzwanie zacne. A może takie kryterium ASów na trzeci przejazd po 3 najlepsze auta z klasy. Ot show zrobić.

    tutaj więcej : http://www.youtube.com/watch?v=Ac3Sc5ZIj0A
    i tutaj : http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nauka-jazdy-Aaltonen-1950143.html

    co do parkingu w sumie wszystko jedno, pod wyciągiem też będzie OK jeżeli równy.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    nie sądzę, żeby udało się załatwić inny parking, zwłaszcza w weekend. Ten jest moim zdaniem idealny z racji tego, że nikt z niego nie korzysta w sezonie zimowym i nikt nie ma do nas żadnych obiekcji aby się na nim bawić!

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Bardzo fajna impreza, oby jak najwięcej takich w Myślenicach, gratulacje dla organizatorów

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Masz Waldi tego pana w czarnej kurtce co miał jakiś aparat?

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Chłopaki jestem jak najbardziej za imprezom Viv jak obniżysz wpisowe to sie postaram jechać he he..

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Wydaje mi się że powinniście również sprawdzać czy wszyscy startujący mają prawa jazdy...

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    A wydaje ci sie że ktoś nie miał?

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    hmm z wpisowym to zaczniemy myśleć ale w drugą stronę :P A więc wpisowe wzrasta o 100% względem dzisiejszego!!! KPP FAN bredzisz synu, bredzisz... ;)

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote=michalsko1]Chłopaki jestem jak najbardziej za imprezom Viv jak obniżysz wpisowe to sie postaram jechać he he..[/quote]ty już narumakowałeś ;-) , wpisowe się podniesie jak będziesz jeździł bo cały sztab safeciarzy trzeba na winklach poustawiać. W sumie troche żałuje że się nie przejechałem, ale czasu nie było. Kolejnym razem przyjadę jako gość, ty weź plakietkę VIP i będzie OK.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Bardzo dziękuje organizatorom, świetna sprawa.
    Ze swojej strony zachęcam do zorganizowania kolejnych, bo naprawdę warto.

    Hmm pomysł by odbywało się to co miesiąc jest jak najbardziej ok.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Ale Panowie czy możecie odpowiedzieć mi na na pytanie czy sprawdzaliście uczestniką prawa jazdy? To chyba normalna procedura przy takich imprezach? Czy może się myle?

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    KPP dajże spokój, trzeba było o 9:00 przyjechać i oglądnąć procedury. Po co byłby zapis w regulaminie.

    Cytuj
  • Sebastian P 8 lut 2010

    Dokładnie impreza super! Oby więcej takich ;)

    Cytuj

Odpowiedz