Forum » Sport

GRANICA PRZYCZEPNOŚCI - 21 lutego 2010

  • 18 lut 2010

    [quote]towarzystwo z golfów i maluchów [/quote] wszyscy rajdowcy obecnie na topie zaczynali od 126 więc się zastanów nad sobą. A gdybyś był na pierwszej imprezie lub na tyle się natrudził aby zobaczyć wyniki to dowiedziałbyś się, że zestaw sportowo-rajdowych aut był spory. Szkoda z Tobą gadać.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Najłatwiej to siedząc za komputerem to wyśmiać. Trudniej jest przyjechać tylko pooglądać i poszczekać ale nie u miecie jeździć. Sztuką jest wystartować i wygrać pokazać że jest się najlepszym.

    Ludzie którzy nie przejechali się po tym parkingu niech lepiej zamilkną, bo nie do końca wiedzą o czym mówią.

    Dla kolegi który sądzi, że na czymś takim nie można się nauczyć, życzę prostych,szerokich dróg i pracoholików wśród drogowców.
    Aha i mam prośbę niech nie jeździ autem bo nie dość, że przy prostej sytuacji zrobi krzywdę sobie to i innym.

    I coś dla kolegi który sadzi że tego co go na kursie L nauczyli wystarczy.
    http://www.youtube.com/watch?v=y06PvDdPkIw
    Mój idol.
    A Ty kolego co już byś imienia zapomniał gdyby auto stanęło w poprzek drogi ? Jak widać telnet+dużo ćwiczeń i 126p można robić cuda większe niż gwiazdy N grupowymi autami.

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    Super lekki to podejdz do nas w niedziele i chetnie porozmawiamy bo kompletnie nie masz pojecia o czym piszesz. Pewnie twoje spotkania odbywaja sie tylko przed komputerem?! zaluje ze nie moge upokorzyc publicznie takiego trola jak ty. pozdro i zapraszam.
    Zadziwiajace jest to ilu jest mistrzow kierownicy w myslenicach,a najwiecej jest tych komputerowych

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote]
    http://www.youtube.com/watch?v=y06PvDdPkIw
    Mój idol.
    [/quote]

    nieźle zapalniczkę poskładał, kiedyś miałem fiacika, ale tak opanowanego to nigdy. Super. Co do Troli, to jest taka fajna droga w Norwegi zwana Trollstigen, dosłownie Drabina Trolli http://obiezyswiat.org/index.php?action=show&photo=39840 . Tam OSa zrobić :)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Wczoraj chciałem się tak nauczyć wrzucać, trochę nie wyszło i znalazłem się w białym puchu no i trzeba było dzwonić po fiata brava.

    Nauczka na przyszłość nie uczyć się gdy jedziesz w dół.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Mała zmiana planów odnośnie organizatorów!

    Niestety pogoda płata nam figla i zalegający śnieg znika w oczach. Doszliśmy do wniosku, że traktor z pługiem zrobi nam z parkingu "orne pole". Dlatego jeśli nadal będzie tak ciepło i nic nie dosypie umawiamy się na 8 rano w niedzielę. Łopaty śniegowe w dłoń i działamy!

    W tym miejscu proszę też chętnych zawodników do pomocy o przybycie jak najwcześniej z łopatą śniegową za pasem :) Będziemy wdzięczni.

    Przypominam, że jako organizatorzy działamy całkowicie społecznie, (nie mamy z tego żadnych profitów) i dlatego wszelka pomoc się nam przyda. Możecie napisać na rallymyslenice@interia.eu czy będziecie.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote=obajt]Zadziwiajace jest to ilu jest mistrzow kierownicy w myslenicach,a najwiecej jest tych komputerowych[/quote] eeeee no daj spokój przecież on już 3x przejechał Collina McRae na playstation, umie wszystko, jest gotowy i może ruszać :)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Chyba do jakieś mordowni na klina ,załatw łopaty bo ja nie mam.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Viv moja siostra na składaku by gości pewnie objechała w takich warunkach.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote=michalsko1]Chyba do jakieś mordowni na klina ,załatw łopaty bo ja nie mam.[/quote] drugą połamałem, dostaniesz zatem moją :) , nooo cooooo ktoś musi palcem pokazywać :)

    Cytuj
  • lalala 18 lut 2010

    Panowie niestety zawsze się znajdom tacy jak [ Superleggara i kierowca bombowca ] będą obgadywać i śmiać się z kogoś jak mu nie wyjdzie przejazd a sami nie spróbują zmierzyć się na trasie ;d ciekawe dlaczego ??

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Budżetu pewnie na ten sezon nie zamkneli TOMI przywozisz bolida?

    Cytuj
  • lalala 18 lut 2010

    michalsko1
    bolid gotowy:)

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    nie przesadzajmy z tymi łopatami. tam nie ma wiele sniegu i raczej trzeba bedzie dosniezac. byłem przed chwila i nawet TIR tam nawracal.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    obajt spoko, tak analizując za i przeciw i tak większość nas przed snem w sobote tu zaglądnie to wtedy się dogadamy :)

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    wlasnei tego sie obawiam ze w sobote to rozjezdzicie sami:( ja akurat bede w Kamieniu Ślaskim po lotnisku smigał :D

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    znaczy musimy o lotnisko wnioskować :D

    generalnie byle zmroziło to i na szutrze będzie nawet ciekawiej, najgorszy wariant to błoto....bo się auta pobrudzą :D

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    ale ja się z was nie śmieje, mało tego podziwiam ten aspekt waszych poczynań, że poprzez forum potrafiliście się zorganizować i zrobić impreze która gromadzi takich sympatyków jak wy, co do mojej wcześniejszej wypowiedzi w sposób ironiczny zawarłem w niej to o czym wy wiecie ale nie powiecie czyli to że wasze niedzielne spotkania są czysto amatorską zabawą na ślizgawce jaką uskutecznia większość młodych ludzi zaciągając reczny wy to robicie w sposób bezpieczny i sformalizowany, a osobistych wycieczek pana organizatora vivaldiego co do moich rodziców to naprawdę nie rozumiem tak samo jak i nazywanie mnie trolem przez pana obajtka ale cóż od rajdowców nikt nie wymaga aby trzymali jakis kulturalny poziom... pozdrawiam i życzę mnie poważnego podejścia do niektórych aspektów życia

    Cytuj
  • Sebastian Belski 18 lut 2010

    Maa takie pytanko czy sa jeszcze jakies miejsca ?

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Ja Cię tam Panie supreleggera bronić nie chcę, ale Twoja pierwsza wypowiedź był bądź, co bądź nie na miejscu i po niej nie można było nic pozytywnego o naszej imprezie powiedzieć. Dało się odczuć niewątpliwą zazdrość, (czy jak to tam nazwać), że da się zrobić coś dla innych... z niczego. Może chciałeś być na tyle "ironiczny i na topie", co inni na naszym forum, ale proszę Cię, tu starajmy się trzymać poziom jaki nas w szkołach nauczono. Jest pewne grono osób które chce coś zrobić, inne grono, co chce z tego korzystać, to dlaczego nie działać w tym kierunku? Dlatego nigdy nie zrozumie negujących tego, bądź podobnych typu inicjatyw! Ubliżanie innym nawet w taki sposób, (że chciałeś być ON TOP, który my niby mamy rozumieć) stawia Cię daleko za marginesem... Skróć sobie sobotni wieczór, przyjdź z łopatą śnieg o 8 rani w niedziele odgarniać, podziękujemy :) Jak nie to olej to wszystko, my jakoś to ciągnąć będziemy... aaa i to nie jest żaden aspekt życia, tym bardziej poważny, to tylko impreza organizowana przez ludzi dla ludzi...

    sobekb, tak wyślij zgłoszenie na adres (znajdziesz na początku tematu)

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    [quote]Widze że towarzystwo z golfów i maluchów wyposarzonych w głośne wydechy oraz sportowe kierownice + ekipa z pod znaku tato kup mi audi postanowiło się sformalizować przynajmniej na forum, teraz mistrzowie prostej oraz pasjonaci samochodowego tunningu made in jawornik postanowili okazywac swoją ekscytajcę publicznie przekrzywkując się wzajemnie przy użyciu rajdowej nowomowy, cóż śledze te wasze dywagacje już od 1 imprezy i coś tu czuję z dużej chmury mały deszcz, ale specjalnie skrócę sobię sobotni wieczór aby móc przyjść was obejżeć w akcji, może zmienie zdanie, kto wie kto wie...[/quote]czytałem to jeszcze dwa razy, czy aby nie uraziłem bezpodstawnie. Nie widzę tu ironii, podtrzymuje swoje zdanie i nie zmienię go o ile nie zobaczę kolegi (to dzięku drugiemu postowi) przy pracy z łopatą lub co najmniej za kierownicą.

    Cytuj
  • Przemek 19 lut 2010

    oj super lekki przeczytaj jeszcze raz to co napisales! porownales nas do "mistrzów prostej i samochodowego tuningu made in jawornik" a to nie mialo nic wspolnego z tym czysm sie zajmujemy od paru lat. nie sadze zeby praktycznie zyc rajdami od 6 lat i byla to dlamnie nowomowa. ublizyles w 1 poscie i dlatego zostales nazwany trolem wiec co sie dziwisz?

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    Takto już jest że najpierw się ubliża a dopiero pózniej myśli...

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    UWAGA!
    Niestety pogoda nam nie sprzyja, dlatego przenosimy start pierwszego zawodnika z godziny 11:00 na 10:00! Obawiamy się o podłoże parkingu i dlatego chcemy zacząć wcześniej, gdy temperatura będzie jeszcze nieco niższa. Proszę więc startujących, żeby nie zaspali i powiadomili kolegów o zmianie. :)

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    prywatna relacja z MŚ Rally Sweden http://yodalzm.jalbum.net/WRCRallysweden2010/
    mam nadzieje , że w niedziele będzie co najmniej tak samo albo lepiej :D

    Cytuj

Odpowiedz