Forum » Sport

GRANICA PRZYCZEPNOŚCI - 21 lutego 2010

  • 10 lut 2010

    Zachęceni ostatnim sukcesem jaki odniosła nasza impreza "Przyczepność na śliskim", postaraliśmy się o organizację kolejnej. Tym razem pod nazwą "Granica przyczepności".

    Obecnie czekamy na oficjalne wręczeni zgody od władz miasta na organizację, oraz o przyznanie jej patronatu Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, Pana Macieja Ostrowskiego.

    Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a mamy taką nadzieję, tym razem doskonalić techniki jazdy będziemy na parkingu przy ul. Burmistrza Marka (obok stadionu LKS Orzeł) 21 lutego 2010 roku.

    Wszelkie szczegółowe informację dotyczące zasad zgłaszania, udziału, planu trasy, etc. umieścimy w tym temacie lada dzień, prosimy więc o cierpliwość.

    UWAGA UWAGA
    Mam już zgodę na papierze, tak więc oto kilka kolejnych informacji.

    Doskonalenie technik poślizgu kontrolowanego GRANICA PRZYCZEPNOŚCI

    Program :

    8:00 spotkanie grupy , przygotowanie i zabezpieczenie trasy
    9:15 otwarcie listy zgłoszeń chętnych do prób poślizgu kontrolowanego
    9:15 kontrola dopuszczenia i rozpoczęcie przejazdów testowych
    10:00 planowany pierwszy startujący przejazd 1
    12:30 planowany pierwszy startujący przejazd 2
    14:00/15:00 zakończenie przejazdów, podsumowanie wyników, wręczenie dyplomów

    Warunki uczestnictwa:

    1.uczestnictwo w przejazdach jest bezpłatne
    2.każdy uczestnik bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność (oświadczenie dostępne w chwili wjazdu na parking) i przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody wynikłe podczas trwania przejazdu, zarówno w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak i spowodowane przez siebie szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.
    3.prawo startu w mają wszystkie chętne osoby które ukończyły 18 lat
    4.do udziału w przejazdach dopuszcza się samochody osobowe w rozumieniu Prawa o Ruchu Drogowym lub osobowo/towarowe na bazie podwozia samochodu osobowego, posiadające ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych RP
    5.kierowca obowiązany jest przedstawić wszystkie obowiązujące dokumenty (prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnymi badaniami technicznymi, ubezpieczeniem OC)
    6.Samochód musi być sprawny technicznie
    7.nie wolno stosować żadnych elementów przeciwślizgowych mechanicznych
    i chemicznych na oponach
    8.każdy z uczestników zobowiązany jest do bezwzględnego zachowania trzeźwości, podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz kultury zachowania.

    OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

    Ja, niżej podpisany
    (imię i nazwisko, czytelnie)
    Oświadczam, że biorę udział w imprezie na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność.
    Ponoszę odpowiedzialność karną i cywilną za wszelkie i wszystkie szkody wyrządzone przeze mnie bądź przez pojazd przeze mnie używany.
    Oświadczam, że nie będę wnosić żadnych skarg czy roszczeń na drodze sądowej za szkody jak i również ewentualny uszczerbek na zdrowiu spowodowany wszelkimi zdarzeniami w czasie trwania przejazdu
    szczególnie wobec:
    organizatorów, właścicieli i użytkowników gruntów
    urzędów i wszystkich innych osób, które nawiązują kontakt z organizatorami
    zarządcom i właścicielom dróg za ewentualne uszkodzenia samochodu wyniku wad
    nawierzchni drogi, innym osobom biorącym udział
    Akceptuje, że organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania lub zaniechania uczestnika.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb koniecznych dla realizacji przejazdu.
    W przypadku jeżeli pojazd nie jest własnością kierującego : oświadczam, że użytkuje go za zgodą i pełną wiedzą właściciela.

    Miejsce data podpis

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Zgłoszenie poszło :)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Poszło

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    moje też

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Zróbcie liste i wpisujcie na bieżąco w tym temacie kto i czym startuje.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    mam takie małe jeszcze pytanie odnośnie tego bo coś mi sie o uszy obiło, że jezeli nie będę wpisany w dowud rejestracyjny pojazdu to muszę jakieś zaświadczenie przyniesc od własciciele czy coś takiego czy to prawda a jak tak to jak ma ono brzmieć przerejestrowania jest w trakcie:P

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    zgłoszenie poszło :)

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    Civic
    jak z obstawom na kturom planujecie być na miejscu ??

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    [quote=tomi-RALLY] Civic
    jak z obstawom na kturom planujecie być na miejscu ?? [/quote]pewnie jak ostatnio 9:00

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    ok postaram się być przed 9 na miejscu :)ale to jeszcze uustalimy co i jak

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    kubeku- nie będziemy tu umieszczać listy, widzicie po nickach kto się zgłasza.

    xxx - podaj adres poczty na adres rallymyslenice@interia.eu - prześlemy Ci wzór. Podobnie innym zainteresowanym.

    tomi - obsługa będzie wcześnie ok 8-9 rano.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    poszło:)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    [quote]Zróbcie liste i wpisujcie na bieżąco w tym temacie kto i czym startuje.[/quote]
    Myślę, że lista to dobra sprawa, zgłoszenie zawsze może nie dojść (różnie bywa), a jeżeli będzie lista to będzie pewność. Oczywiście, jeżeli nie będzie to problematyczne dla organizatorów, którzy i oprócz tego mają dużo na głowie:)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    lista tutaj i jej edycja to problem tech. Na serwer można by było gdzieś wrzucić ale ktoś się przyczepi o ochronę danych alboco. Każdemu z was potwierdzenie odpisujemy meilem. Obecnie 7osób.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Zgłoszenie poszło.

    Fiat 126p

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    Michal K
    a co tam w maluszku ?? z tyłu jest zdradzisz tajemnice ??:)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    poszło :)

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    dopisuje brata
    Łukasz - Fiat 126p

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Mnie tym razem ta druga strona interesuje : nikogo z obstawy bezpieczeństwa nie ma? Tzn nikt nie wysłał w temacie obstawa. Dajcie proszę znak-sygnał.

    Cytuj
  • lalala 10 lut 2010

    Vivaldi
    pisałem z Civic że ja się pisze do pomocy jak coś będzie wiadomo co i jak dajcie znać kom-798416468- lub gg - 4565258 :)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    poszło zgłoszenie:)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    tomi-RALLY
    Troszkę offtop ale cóż. W maluszku brak modyfikacji sportowych, jedyna modyfikacja to tlenek żelaza ale cóż wiekowy to on jest.

    Są plany by kupić i powołać do życia coś konkretnego na bazie fiata 126p, ale na razie brak funduszy i nie zanosi się by je pozyskać a każde lewe pieniążki topię w buggy zresztą też na bazie maluszka.
    Ale jak widać w takich próbach chyba sprzęt to ostatnia rzecz jaka ma wpływ na wyniki.

    Skoro ośli nie dały szans 4WD z kupą koni pod maskami to strach się bać.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Przepraszam bardzo nie ośli a ośki.

    Polska jezyka, trudna języka.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Zgłoszenie wysłane - Fiat 126P :)

    Cytuj
  • Michal P. 10 lut 2010

    szkoda ze termin pokrywa sie z SuperOS'em w Limanowej:(

    Cytuj

Odpowiedz