Forum » Sport

STS czy Toto-mix ktury bukmaher lepszy w Myślenicach

  • 14 mar 2010

    Jak dobże wiemy mamy dwa naziemne pónkty bukmahersie w Mieście .Ciekaw jestem który bukmaher ma większe wziencie ktury bardziej lóbicie STS czy Toto-mix ,w kturym lepsza opsłóga ,w kturym lepsze kursy .

    1 1 Cytuj
  • 14 mar 2010

    Kolego zóhu:)
    masz złe info:)
    Toto-mixa już w myślenicach nie ma, zamaist niego w tym punkcie powstał kolejny bank, o ile się nie mylę to Getin.

    Jeśli jednak mam się odnieść do obsługi to w stsie jest na dobrym poziomie:)

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Zawsze wolałem STSa ale od dawna nic nie grałem w bukmacherze stacjonarnym.
    Nie opłaca się po prostu.W internecie masz przecież większe kursy,brak podatku :) ,no i dużo bogatsza oferta.Do jednego spotkania są setki możliwości.Można też w u niektórych bukmacherów obstawiać niższe ligi(np.nasz Dalin)Taką możliwość daje Tobet(polecam tego bukmachera).
    Podsumowując - nie ma żadnych plusów z gry w stacjonarnych punktach.To jest dobre,dla dziadków wysyłających tasiemki.Takie jest moje zdanie.

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    moim skromnym zdaniem jeżeli już bym miał wybierać to wybrałbym zdecydowanie toto - mixa ponieważ po 1. mają zdecydowanie lepsza ofertę niż sts więcej kombinacji i możliwości i po 2 . Można sobie wpłacić kasę na konto i grac w toto - mixa przez internet co dużo ułatwia i można sobie kupon obstawić o każdej porze dnia do godizny 24 . Faktem jest,że raczej nie ma sensu porównywać bukmacherów stacjonarnych z bukmacherami przez internet. :) pozdro

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    wow no to mnie zaskoczyliście ;) rze nie ma jóż Toto-mixa ,ruwierz gram przez neta BAH ale te male kóponiki bardziej mi się podobały nisz te w STSie kture musiałem zwijać rolke by wmiare nie pomionc kóponu :),w STSie za to było dla mnie bardziej sympatyczniej nisz w TotoMix ,zato w toto-mix morzna było wygodnie ósiąść ;)

    1 Cytuj
  • 17 mar 2010

    zdecydowanie sts miła obsługa i sympatyczne panie.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    na dziś Plzen hokej Vienna hokej B. Bystrica hokej Farjestads
    2 kupon Bremen 1 poł x Marseille 1poł x Panathinaikos 2 Juventus2x 2 kupony po 30zł

    1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    hmmm
    jak ona wygląda?

    1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    dla odważnych Gombak kurs 3,80 stawka 7/10

    1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    Gombak 1 - 0 Singapore A.F

    1 Cytuj
  • 26 maj 2010

    na dziś Plock Podbeskidzie Pruszkow za 50zł

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    kolego pusciłem ten twój kupon zobaczymy co z tego bedzie

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    Juz niebawem otwarcie Totmixa w Myslenicach.Mniej wiecej planowane na pazdziernik:)

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    kolego totolotto
    gdzie dokładniej będzie się znajdował totomix

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    [quote]Juz niebawem otwarcie Totmixa w Myslenicach.Mniej wiecej planowane na pazdziernik:)
    [/quote]
    mamy liostopad a wy gdzie jestescie?

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    To niepoważna firma ktoś miał w ajencję wziąć ale nie wiem co z tego wyszło przedstawicielce regionalnej na niczym nie zależało żałosne

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    A jak wam się podoba nowy system w STS-ie Leonardo? Dziś poszłem sobie obstawic mecze (dawno nie grałem) a tu niespodzianka - rewolucja, inne numery, ale za to szersza oferta. A toto-mixa jak nie było tak i nie ma, ale i tak wole stsa.

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 22 lut 2011

    NIE DLUGO OTWARCIE TOTOMIXA W MYŚLENICACH!!!!! LUTY!!!!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    luty się kończy więc co z tym totomixem???????????????

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 22 lut 2011

    Najpóźniej poniedziałek 28.02.2011

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    to gdzie tym razem totomix będzie????

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 25 lut 2011

    wejście w pasaż kolo kebab "NEO"

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 25 lut 2011

    Rynek 12

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    byle by ta niesympatyczna wysoka piękność tam nie pracowała jak poprzednio i w takiej norze.....eeeeeeeeeeeeeee ale jaka firma takie warunki

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Teraz będzie pracować bardzo ładna i sympatyczna dziewczyna.

    Cytuj

Odpowiedz