Forum » Sport

STS czy Toto-mix ktury bukmaher lepszy w Myślenicach

  • 26 lut 2011

    wiem bo widziałem, byłem już tam w komisie z telefonami.

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    A ja mam taki głos. Choć sama nie obstawiam to czasem wpadam do STS-u z mężem lub sama mu nadaję. Obsługa tam po prostu jest TRAGICZNA. Rozkapryszone damy ruszające się jak muchy w smole! Prawdziwy dramat jest w sobotę rano jak damule zaczynają wieszać oferty, w tedy pół godziny stania jak frajer gwarantowane. Moim zdaniem jak punk czynny jest od 9 to o 9 wszystko powinno być przygotowane bo inaczej faktycznie jest on czynny od 9.30. Uważam że super że powstaje Totomix bo może to utrze nosa obsłudze STS i zmusi do normalnego traktowania klientów.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Totomix już działa

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Co do STS-u nie mam zastrzerzeń, oferta jest drukowana o godzinie otwarcia czyli o 9, nie ma co naskakiwać na te Panie obsługujące - bo one maja takie wytyczne z góry, że o tej a nie innej godzinie. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Zgadzam się w STS-ie są piękne i przesympatyczne Panie :)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    czy w totomix da się obstawiac przez internet?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    szczególnie Kasia z stsu

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    ktora to kasia?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    w totomixie mozna grac przez internet, trzeba sobie karte wyrobic w punkcie i w placic na nia jakas kase

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    A jak jest w Tip Sporcie koło STS-SU jeszcze tam nie obstawiałem?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    A co wy tam z tą jakąś Kasią, to innych pań tam nie ma :)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Prawda jest taka, że o Paniach z STSu nie można powiedzieć złego słowa!!! Są Bardzo sympatyczne i zawsze pięknie wyglądają :)
    Natomiast większość ludzi, którzy przychodzą obstawiać to faceci nie koniecznie dbający o higienę osobistą!!! Po prostu masakra!!! Wypełniając kupon w punkcie przy dużej ilości ludzi można przeżyć horror!!! NAPRAWDĘ WSPÓŁCZUJĘ PRACY W TAKICH WARUNKACH!

    A jeśli chodzi o te "rozkapryszone damy" to mogę powiedzieć tylko tyle do osoby, która wystawiła ten komentarz:
    - zastanów się kobieto najpierw nad sobą i jeśli ci nie pasuje obsługa w STSie to nie musisz tam przychodzić!!! Jak dla mnie dziewczyny są SUPER :) WSZYSCY MOI ZNAJOMI TWIERDZĄ TAK SAMO :)

    POZDRAWIAM SERDECZNIE MIŁE PANIE Z STSu w MYŚLENICACH

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Kasia najładniejsza

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: antyabsurdalna] A ja mam taki głos. Choć sama nie obstawiam to czasem wpadam do STS-u z mężem lub sama mu nadaję. Obsługa tam po prostu jest TRAGICZNA. Rozkapryszone damy ruszające się jak muchy w smole! Prawdziwy dramat jest w sobotę rano jak damule zaczynają wieszać oferty, w tedy pół godziny stania jak frajer gwarantowane. Moim zdaniem jak punk czynny jest od 9 to o 9 wszystko powinno być przygotowane bo inaczej faktycznie jest on czynny od 9.30. Uważam że super że powstaje Totomix bo może to utrze nosa obsłudze STS i zmusi do normalnego traktowania klientów. [/quote]

    I dywan czerwony jeszcze rozłożyć, bo antyabsurdalna przychodzi kompleksów się nabawić...

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    a byliście już w totomixie?? co sądzicie o nowym punkcie? jest jakas alternatywa i mozna w końcu pisać o porównaniach o plusach i minusach!!

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    a czy wy wiecie ze to uzaleznia??
    znam takiego maniaka co to jednego dnia nie przepuści i który wyznaje zasadę że dzień bez kuponu dzień stracony...uwazajcie lepiej:/

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    a telewizor nie uzależnia? a komputer? internet? a tu obstawisz kuponik i adrenalinka jest. pozdro dla typujących!!!

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    polecam totomixa w rynku sts się umywa!!

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    A co ci się tak tam spodobało??

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=gość: motofun] A co ci się tak tam spodobało?? [/quote]
    oferta kursowa i oczywiście pani zajmująca się tym! zaglądam tam tyko żeby odebrać konto i doładować pln!!

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 2 kwi 2011

    NO PANI Z TOTO JEST SUPER!!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A która ta pani jest z toto, taka blondi
    ? i czy tylko jedna tam jest?

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    ta blondi prosto z solara już tam niepracuje!! na całe szczęście, wyglądał trochę nie tego!! jest jedna pani i pan;->

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    byłem wczoraj w sts i odziwo mieli otwarte zazwyczaj robie zakłady w internecie na totomix ale że byłem w drodze do kościoła to wszedłem. pani która miała dyżur to albo miała napięcie przedmiesiączkowe lub była wkurzona na to że musi siedzieć w pracy bo była strasznie niemiła rzucała co tylko miała w reku!! ten ktoś kto tym zarządza powinien zrobić porządki w kadrze bo z taką obsługą to się raczej traci klientów niż zyskuje.

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    wcale się jej nie dziwie siedzieć w takie święto w pracy, 1-szego maja też mieli czynne - masakra, w życiu nie poszedłbym do takiej pracy. Podobno w boże ciało też pracują, tak było w tamtym roku - to aż nie wypada, wogóle dziwie się tym którzy chodzą tam obstawiać, że nie potrafią się powstrzymać od hazardu w takie święta, to już jest nałóg - biedni - tym paniom tez współczuje - zamiast świętować w święta muszą tam siedzieć!!! mimo że normalnie pracują tam od rana do późnego wieczora. że też kościół nie potępił instytucji hazardowych, które pracują np w boże ciało - hipermarketom to pomogło i pracownicy wolne mają dzięki temu.

    Cytuj

Odpowiedz