Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 4 sty 2011

    Od początku było wiadomo że wspaniałą inicjatywę młodych "położą na łopatki" starzy działacze.Oburzano się na mnie gdy pisałem że z tego nic nie wyjdzie,dopóki działali zapaleńcy były jakieś imprezy a odkąd powstał klub działacze żyją swoim życiem,jakiś wywiadzik,zdjęcie uścisk dłoni innego działacza a nie imprezy dla ogółu.Szkoda bo niektórzy naprawdę chcieli coś robić a wyszli na"'rozrabiaków" chociaż czas pokazał że chociaż po części mieli rację.Nie da się budować czegoś nowego na starym fundamencie,wcześniej czy później to musi runąć.

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    dajcie spokój, napisano tomy, powiedziano już wszystko więc nie ma sensu...wiadomo.

    Przyjdźcie po prostu na najbliższy jakikolwiek bliski Wam WOŚP, weźcie kilka zików ze sobą, dołączcie do zabawy lub wspólnej pracy i będzie lux. Do zobaczenia.

    A już dzisiaj wstępnie zapraszam -tych z licencją jak i bez- na świetną 2 dniową zabawę rajdową na Tomaszowskie szerokie i twarde szutry oraz Łódzkie asfalty. Media, mediami ale atmosfera pikniku będzie zapewniona. Termin początek lipca. Dam znać. Zobaczycie (niektórzy znają) czym się różni atmosfera tam i tu ;)

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    [quote=gość: wsw] http://mmotosport.pl/index.php/2011/01/19-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-myslenicach-z-motosportem/#more-1313 [/quote]
    nooo widzicie, "chociaż do samego końca nie było wiadomo" są i działają, wystarczy wepchnąć kij w mrowisko, burza mózgów i jak się ładnie w trzy dni zorganizowali. Nawet rzeczona kiełbaska będzie ;-D

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    oj viv ty jak zwykle niespelniony typ ktory z nikim nie moze sie dogadac i mysli ze jak napisze cos na forum to wszyscy trzesa portkami. Jak zwykle zal ciebie. dlugo byles poza domem czy prace znalazles badz teraz internet masz dopiero oplacony czy co?

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    szkoda reagować na ten poziom, ale co ty masz z moją pracą, czasem lub internetem? Śmigaj coś kreatywnego napisać na forum MM, bo tam nudno ;) albo z większym pożytkiem coś zrób: weź 2 dychy i idź w niedziele dotknąć gokarta na rynku, poziom wskazuje na 12latka więc będziesz mógł też quadem pojeździć ;)

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    [quote=Vivaldi] gość: wsw napisał/a:http://mmotosport.pl/index.php/2011/01/19-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-myslenicach-z-motosportem/#more-1313 nooo widzicie, "chociaż do samego końca nie było wiadomo" są i działają, wystarczy wepchnąć kij w mrowisko, burza mózgów i jak się ładnie w trzy dni zorganizowali. Nawet rzeczona kiełbaska będzie ;-D [/quote]

    ciekawe dlaczego nie wspomnieli o autach rajdowych :D:D porażka

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    o których rajdowych?

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    z info na stronce wyczytałem że będą kłady motory auta zabytkowe !! a mnie ciekawi czemu niema nic napisane o autach rajdowych ? z tego co wiem w klubie są członkowie co mają auta zrobione !

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    noooo są są ale pewnie nie w ten dzień, bo się na zaproszenie (telefon) nie doczekali, ale może wyjaśni ktoś z klubu o co chodzi, bo do pyszczenia pierwsi ;) ale mają kłopot z rzetelną informacją. Przyspali, zbierali się na szybcika, więc pozbierali co zostało w klubie na ten dzień i to tyle.

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    szkoda że nie będzie żadnego auta :( nie jeden by się chętnie przejechał w takim rajdowym bolidzie poczuł ten sport od środka ale myślę że impreza im wypali tak jak wszystkim co grają dla wośp :) a tak przy okazji kiedy jakaś impreza się szykuje ma ktoś jakieś info może ??

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    poczytaj stronę tą i poprzednią, szkoda się powtarzać

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    [quote=gość: luzak]... nie jeden by się chętnie przejechał w takim rajdowym bolidzie poczuł ten sport od środka... a tak przy okazji kiedy jakaś impreza się szykuje ma ktoś jakieś info może ?? [/quote]

    Zapraszamy do Dobczyc. Daleko nie jest :).

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Mam pytanie będą maluszki bo jakby nie było też zabytki?

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Nie wszystkie maluszki to zabytki, ale owszem, będą. Bez maluszków byłby pewien niedosyt u każdego z nas :).

    A korzystając z okazji - kolejna aukcja http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=453881

    Dodatkowo w niedzielę będziemy licytować kombinezon, który przekazał nam Karol Basz. Jeden z najbardziej utalentowanych kierowców w Polsce, członek zespołu Roberta Kubicy RK KART TEAM. Być może jest to jedna z niewielu okazji, aby stać się posiadaczem kombinezonu zawodnika, który kiedyś, miejmy nadzieję, zasiądzie za sterami bolidu F1.

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    chociaż powinny być jakieś driftowozy! mamy przecież miszcza Polski w drifcie i napewno mógłby pokazać samochód profesionalnie przygotowanego do tej dyscypliny ale znając życie nawet nikt na to nie wpadł i nie zaprosili go M.B.

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    maniek jak zaczniesz dopytywać zaraz z Motórsportu będą pytania czy masz pracę lub opłaciłeś internet. Nie lubią niewygodnych pytań.
    Po co Ci driftowóz ? Podotykasz se GAZa i będzie git.
    ;-D

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Cytat"nooo widzicie, "chociaż do samego końca nie było wiadomo" są i działają, wystarczy wepchnąć kij w mrowisko, burza mózgów i jak się ładnie w trzy dni zorganizowali. Nawet rzeczona kiełbaska będzie ;-D"
    Masz rację taką imprezę to można zorganizować w kilka godzin,parę telefonów i znajdą się jakieś zabytki i kiełbaska i już będzie o czym pisać i jakiś wywiadzik plus zdjęcie.

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    [quote=Vivaldi]skoro gokarty w styczniu odpadają bo wiadomo, wniosku na zamknięcie drogi w mieście też nie ma, a u nas mimo wszystko znaleźliby się ludzie którzy za pieniądz chcieliby się na prawym przejechać tylko trzeba by było jakieś nazwisko przyciągnąć z rajdówką, jak już by to nazwisko było to teraz pytanie gdzie? Na szybko znów u Stasia Lampy? [/quote]

    motofan nie gadaj, dobrze się coś zaczyna zapowiadać, na szybko "na trytytkach" skęcają coś i dobrze niech się dzieje. Da się ? ;-)

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    zamiast pisać !! to proponuję w stać rano i wybrać się do Myślenic i do Dobczyc a nie obgadywać !! pamiętajcie że każda złotówka się liczy :) pozdro

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Czy mnie wzrok myli czy to ignorancja? Czytam w świeżym Sednie ze stycznia (str 6), że w marcu 2010 "reaktywowano Myślenicki Klub Kartingowy który przyjął nazwę Motosport Myślenice".

    Tendencja była jasna ale może jakieś wyjaśnienia ze strony redakcji Sedna lub zarządu MM?

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Vivaldi olej, że to, wypstrykali Cię i Twoich kolegów na dudka i to z uśmiechem na twarzy przypisując wam wszelkie zło a sobie jakże "wielkie" zasługi. A ja wiedziałem, że tak będzie to mnie słuchać nie chcieliście.

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Loooozzzz mam to gdzieś, bawię (-my) się świetnie nadal. Nie lepiej to się nie użerać z wiatrakami?

    A to kolegów też już wydymali??? hyhyhy bo jeżeli to prawdziwa informacja to długo nie pociągną sami, fatalnie dla miasta i rajdów.

    Cytuj
  • 9 sty 2011

    Ciekawe czy to pomyłka redaktora czy zamierzone działanie?
    Tak czy owak wyszło jak niektórzy przewidywali.

    Cytuj

Odpowiedz