Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 12 sty 2011

    Parę postów wcześniej pisałem i sprawdziło się,kawał obiektywnego dziennikarstwa.mała imprezka ,parę groszy a pisania na stronę a w Dobczycach ludzie włożyli naprawdę kupę roboty aby wyszła tak wspaniała impreza i parę linijek wzmianki.
    Uczcie się młodzi jak mało się narobić aby był efekt .

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    Jak kolega wośp mógł cos wiedzieć, co było na zebraniach od listopada skoro wszyscy byli w czasie pisania twojego postu właśnie na zebraniu :) cos te posty powstają przez jedna osobę chyba? Psioczycie i psioczycie i kompletnie dalej nie wiem, co wam to daje. Impreza w niedziele wyszła taka, jaka miała być. Kolejny rajdowy wosp w okolicy? Po co? Tacy mądrzy wszyscy a sami się nie wezmą do roboty:) zróbcie następny klub według siebie i spokój. Weźcie sobie waldemara :)

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Cytat"Kolejny rajdowy wosp w okolicy? "
    A czemu nie ?Idąc twoim tokiem rozumowania to ile powinno być imprez jedna na województwo?
    "zróbcie następny klub według siebie i spokój." najlepsza forma obrony my jesteśmy idealni tylko "wichrzycielom" coś się nie podoba-jakbym słyszał towarzysza sekretarza z poprzedniej epoki.
    Oczywiście po co się wysilać jak "obiektywne" media i tak odtrąbią sukces.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    motofanie znam decyzje przez nich podjęte. Mają swoje forum wystąp do nich np: że ty jako rodowity myśleniczanin, bądz osoba której dobro Myślenic jest najważniejsze prosisz o wyjaśnienia dlaczego tak sie stało. Pamiętam jak się odgrażali o forum. Dalej twierdze ze posty są nabijane przez jedna sfrustrowaną osobę.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: smieszne] Jak kolega wośp mógł cos wiedzieć, co było na zebraniach od listopada skoro wszyscy byli w czasie pisania twojego postu właśnie na zebraniu :) cos te posty powstają przez jedna osobę chyba? Psioczycie i psioczycie i kompletnie dalej nie wiem, co wam to daje. Impreza w niedziele wyszła taka, jaka miała być. Kolejny rajdowy wosp w okolicy? Po co? Tacy mądrzy wszyscy a sami się nie wezmą do roboty:) zróbcie następny klub według siebie i spokój. Weźcie sobie waldemara :) [/quote]

    I tu się stary z Tobą zgodzę bo wczoraj na zarządzie nikt postów na forum nie pisał - ale ludzie lubią chyba pieniaczy którzy nie mają innych form realizacji jak tylko komp i fora

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: smieszne] Dalej twierdze ze posty są nabijane przez jedna sfrustrowaną osobę. [/quote]
    wiem, że chciałbyś aby tak było ponieważ wiele by to prościutko wyjaśniło, niestety tak nie jest.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: MarekM]Vivaldi dzięki za pomoc i obecność tam z nami!!!
    Jak widać mimo drwin i niesmaku ...[/quote]
    szkoda, że nie mogłem zostać do końca ale cóż życie, do 24:00 musiałem być w Poznaniu.

    Też zauważyłeś "szpiegów" w kucyku z firmy? hyhyhy nie ma się co przejmować, może nie wierzyli , że się da i to z TVP, TVN 24, TVN Turbo i innymi.
    Jest pozytywnie, jest OK.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: bzy]OTO SŁOWA PREZESA MOTORSPORTU:
    "Włożyliśmy w organizację tej imprezy mnóstwo pracy, ale decyzja o tym, że będziemy w tym dniu na rynku zapadła na zarządzie klubu jeszcze w listopadzie ubiegłego roku - mówi prezes Motosport Myślenice Stanisław Skałka." Co wy na to ??? Czy na pewno decyzja zapadła w listopadzie ???[/quote]
    Nie ma co analizować kiedy, co i kto - wg.mnie najważniejsze, że się odbyło, że się działo.

    Na temat prawdomówności mam swoje zdanie ale gdyby jednak decyzja zapadła wcześniej , nie podaje się informacji na dwa dni wcześniej, nie zapomina się o zawodnikach tym bardziej będących rodzynkami. Cóż wyszło jak wyszło pod tym względem, dobrze że i tak coś było.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: smieszne] zróbcie następny klub według siebie i spokój. Weźcie sobie waldemara :) [/quote] czy możesz kolego nie dysponować waldemarem? Wielu już było takich którzy próbowali, niestety się nie da ;) tak prosto poukładać w atmosferze która waldemarowi nie odpowiada.

    Pytasz po co kolejny rajdowy wośp. A to był już jakiś rajdowy wośp w Myślenicach? O ile pamiętam to "myślenickie" rajdowanie było jedno daaawno temu (Stasiu Lampa + Betoniarnia), potem było ale sułkowickie. WOŚPu rajdowego nie pamiętam. I dochodzimy do sedna: pomoc w pracy przy... czym??? Gokarty czy skuterki, czy karty rowerowe czy jeszcze jakim innym priorytecie innym niż rajdy? Oczywiście, że popracować można przy wszystkim ale dlaczego na końcu i najmniej przy "królowej sportu silnikowego". Mimo wszystko nie należy i tego negować skoro wychodzi na to, że w Myślenicach jest 80% fanatyków kartingu, 15% motorów a jakiś marginalny ułamek zainteresowanych rajdami, których to należy odesłać do Dobczyc, Krakowa, Makowa etc.
    Summa summarum w MSM się uczą, baaardzo wolno ale jednak progres jest, to jest budujące i pozytywne.

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    Vivaldi ty dość że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jeszcze wszystkich dookoła negujesz - że to niby MSM dyskryminuje rajdowy sport. A to przecież oni o ile pamiętam a nie Ty zorganizowali fajną imprę na dwóch placach która dostała super recenzje od zawodników nie mówiąc o Sułkowicach . Chciałbym Ci przypomnieć że jakieś pół roku temu odgrażałeś się że ile to ty dla myślenickiego świata rajdowego nie narobisz i co? - Nie chcę Cię tutaj rozliczać ale stary jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B. Co do czytania ze zrozumieniem "Kolejny rajdowy WOSP " chodzi tu koleś nie o to co się działo kiedyś w Myślenicach - tylko nie można dzielić ludzi skoro Dobczyce się zdeklarowały to po co mają sobie w drogę wchodzić kto chciał rajdu pojechał do Dobczyc kto chciał tak jak ja z moim 4letnim synkiem na Quadzie pojeździć i do rajdówki go wsadzić przyszedł na rynek i nikt tu nie próbuje pokazywać kto był lepszym organizatorem , chyba tylko po za tobą więc skończ to pieprzenie i wywiąż się z tego co mówiłeś (chyba że już nikt z tobą nie chce współpracować nie dziwię się - pewnie byś go na miasto-info opisał)

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    Żeby nie zostać gołosłownym - Twoje słowa "A jeżeli nic się nie będzie działo to znów prywatnie zrobimy upalanie. Mówiliśmy z Civiciem , że jeździć ludzie będą to będą ..... ;) nie dało się w klubie"

    http://forum.miasto-info.pl/sport/771,motosport-rezygnacja-czlonka-zarzadu.html - źródło

    A tak na marginesie poczytaj sobie stary jakie ty tam głupoty popisałeś :)

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    Klub powstał między innymi po to aby organizować "legalne" imprezy a nie jakąś partyzantkę dlatego wymaganie aby Viv organizował jakieś kręciołki w czasie gdy istnieje już klub jest nie na miejscu.Faktem bezdyskusyjnym jest że w krótkim czasie kilku ludzi zorganizowało więcej imprez niż klub od czasu swego powstania.Powiedzcie wprost że nie ma kto a nie zwalajcie winy na Vivaldiego czy Civica(nie znam osobiście ani jednego ani drugiego) ale widziałem że chłopaki coś robili w przeciwieństwie do niektórych obecnych działaczy.Mówienie o tym że nie chciano robić imprezy podobnej do dobczyckiej jest śmieszne.
    Ambitni działacze chcieliby pokazać że potrafią zrobić lepszą imprezę a nie tłumaczyliby głupio że nie chcą robić konkurencji.No chyba że się wie od początku że obojętne jak wyjdzie to obiektywne lokalne media i tak najwięcej miejsca poświęcą naszej imprezie co w sumie się stało.

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    [quote=gość: motofan] Klub powstał między innymi po to aby organizować "legalne" imprezy a nie jakąś partyzantkę dlatego wymaganie aby Viv organizował jakieś kręciołki w czasie gdy istnieje już klub jest nie na miejscu.Faktem bezdyskusyjnym jest że w krótkim czasie kilku ludzi zorganizowało więcej imprez niż klub od czasu swego powstania.Powiedzcie wprost że nie ma kto a nie zwalajcie winy na Vivaldiego czy Civica(nie znam osobiście ani jednego ani drugiego) ale widziałem że chłopaki coś robili w przeciwieństwie do niektórych obecnych działaczy.Mówienie o tym że nie chciano robić imprezy podobnej do dobczyckiej jest śmieszne.
    Ambitni działacze chcieliby pokazać że potrafią zrobić lepszą imprezę a nie tłumaczyliby głupio że nie chcą robić konkurencji.No chyba że się wie od początku że obojętne jak wyjdzie to obiektywne lokalne media i tak najwięcej miejsca poświęcą naszej imprezie co w sumie się stało. [/quote]
    Ja też nie znam ani Vivaldiego ani Civica ale mam szacunek do nich bo coś robili dla rajdów w Myślenicach a nasi" działacze" z zarządu klubu co robili na Krakowskim ??? Powystawiali na rynku swoje auta oklejone reklamami własnych biznesów i paradowali z kamizelkami MSM i uważali się za wielkich organizatorów ! ! !

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Ja chcę tylko żeby Vielki Vivaldi wywiązał się ze swoich obietnic i odgrażań jakie robił i robi MSM że ile to on imprez nie narobi jak odejdzie z klubu jak taki cwaniak to niech działa bo przecież dawniej nie potrzebowali z Civiciem szyldów konkretnego klubu do organizacji KJS-ów a teraz nagle co ? opozycja tylko w gadaniu MsM jak by na to nie patrzeć zrobił nie tylko imprezy w stylu KJS ale i Enduro jak na niecały rok to i tak wiele bo jeszcze rok dwa temu w M-cach nic się nie działo i temu nikt nie zaprzeczy

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    motofan = vivaldi
    Taka mała sugestia jestem po prostu obserwatorem co wy na to (charakter pisania ten sam ) i co Viv możesz sobie zaprzeczać ja i tak wiem że to forum to 75% Ty

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    szkoda gadać. Jednak zapewniam Cię motofan to nie vivaldi.

    Zauroczony MSM czy możesz przejść na forum MSM i go trochę rozruszać zamiast głupoty pisać?
    Generalnie powinienem olać Twoje wypociny, ale kultura wymaga odpowiedzi, pisałem już kiedyś : "ja mogę ale nie muszę, MSM powinien a nawet musi", więc poproś swój klub aby się wywiązał : tor, wyścigi górskie na Chełm, regularne rajdowanie w tym nawet cykle, szkolenia licenc.i kilka mniejszych deklaracji włącznie z takimi głupotami jak cyt: "konieczna zgodna MSM na organizacje imprez rajdowych w M-cach ponieważ będziemy formalnym stowarzyszeniem" (wiem wiem amnezja teraz nastąpi).

    Można by tą odpowiedź rozbudować ale nie chce mi się z Tobą gadać. W każdym razie Ci którzy odeszli, bawią się rajdowo świetnie. Reszta cóż orze jak może, część tu część tam część gdzie indziej i jest OK, poza tym, że cisza w mieście. Szczerze Ci powiem, że spasowałem ponieważ są tacy specjaliści jak ty : więc kręć, organizuj, rób ale nie zapominajcie o rajdach ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    po co to odgrzebujecie? Przecież wszystko zostało już w tym temacie napisane i powiedziane. Chce się Wam to od nowa wałkować? My odeszliśmy z MSM i świetnie bawimy się gdzie indziej. Poprzez amatorskie rajdowanie po parkingach i placach daliśmy czemuś początek, teraz są struktury, prezesi, zarządy, ludzie od tego. Jest klub! Od nich wymagajcie jak chcecie a nie od nas. Pozdro

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    [quote=gość: lol] ...że to niby MSM dyskryminuje rajdowy sport. A to przecież oni o ile pamiętam a nie Ty zorganizowali fajną imprę na dwóch placach która dostała super recenzje od zawodników nie mówiąc o Sułkowicach ...... kto chciał rajdu pojechał do Dobczyc ....więc skończ to pieprzenie [/quote]
    troche arogancko, ale cóż taki poziom, mimo wszystko jest światełko w tunelu więc odpowiem: obydwie imprezy pomimo to , że dawno temu były świetne. Dobrze zorganizowane, działo się, był ruch w rajdach. Dlaczego nie można mówić o rajdowaniu w Myślenicach? Są quady na rynku, impreza motorowa na Zarabiu (też fajna) a rajdy nadal naokoło. Nadal jeżeli rajdowanie to najbliższe Dobczyce i nie MSM. Właśnie o to mi chodzi. Tym sposobem uważam , że ciśnień w MSM na rajdowanie NIE MA, jakoś nie ciągnie to w stronę miasteczka ale od....
    pomysł -nawet prosty, łatwy i przyjemny- sam się nasuwa ale nie chcę o tym pisać, bo gdyby nie daj Boże wypalił znów zostałoby napisane, że powstał już w listopadzie ;)

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    [quote=Civic] po co to odgrzebujecie? Przecież wszystko zostało już w tym temacie napisane i powiedziane. Chce się Wam to od nowa wałkować? My odeszliśmy z MSM i świetnie bawimy się gdzie indziej. Poprzez amatorskie rajdowanie po parkingach i placach daliśmy czemuś początek, teraz są struktury, prezesi, zarządy, ludzie od tego. Jest klub! Od nich wymagajcie jak chcecie a nie od nas. Pozdro [/quote]
    dobrze napisane, amen.

    tu inny ciekawy temat

    http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/wrc-academy-w-polsce,1566377

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    No to fachowcy składać CV robótka jak z bajki

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    witam wszystkich od jakiegos czasu sie przygladam temu forum i tematowi o rajdach jedno co moge powiedziec to jeden duzy bajzel od czasu powstania klubu w myslenicach jesli chodzi o rajdy to praktycznie nic sie nie dzieje wiele dyskusji i natym sie konczy ztego co mi wiadomo to w klubie zabardzo niema kto tym sie zajac przemek sam nieda rady rozmawialem z chlopakami z klubu to nawet nikt donich nie napisal zeby przyjechali do myslenic na orkiestre z autami no ale co dali sobie rade ja proponuje zebys waldek wkoncu ruszyl cos sprawe rajdow na swoja reke i moze by cos zalozyc nowego np tak jak poludniowy chlopaki daja rade i nawet niezle sie im to kreci wtedy wkoncu bedzie mozna cos muwic o rajdach a teras ten klub to ja widze ze to jakas przykrywka wiecznie ciezko cos zorganizowac jakos innym to niesprawia problemu dziwne .

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    [quote=michalsko1] No to fachowcy składać CV robótka jak z bajki [/quote]
    na pewno będą potrzebować też dostawcy paliw

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Vivaldi będzie pewnie tam kierownikiem - no bo taki fachura w Myślenicach się marnuje

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    fachura fachury to sa w motosporcie imprezy sa takie ze chej zaden klub tak niema jak oni powodzenia ciekawe kiedy bedziecie mieli nastepna impreze poprostu parodia

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    motofan = vivaldi niestety nie.
    Jeszcze nie tak dawno dość ostro spierałem się z Vivaldim na tym forum .

    Cytuj

Odpowiedz