Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

 • 20 maj 2014

  ale oni właśnie stamtąd pouciekali :-) moim zdaniem jak przysłowie głosi nie ma siły żeby drugi raz do tej samej rzeki weszli :-) a co dopiero do bagna gdzie 3 metry mułu jest zamiast dna

  3 Cytuj
 • 19 cze 2014

  .... chyba wiem jakiej odpowiedzi się spodziewać, ale z ciekawości zapytam, bo mogę się mylić we własnych przekonaniach. Co nowego w Myślenickim klubie i lokalnym rajdowaniu? Gazety nic nie piszą, strona umarła :(

  5 1 Cytuj
 • 20 cze 2014

  przesz sam sobie odpowiedziałeś, to stabilna sekcja czyli bez zmian...organizują BRD dla podstawówek :-) ....jest rajdowa równia pochyła później będzie dno i 3 metry mułu :-) ale trzeba odpowiedzieć sobie czyj to był wybór, że tego doszło ? Jedni dali na to oficjalną zgodę, inni wyrazili cichą aprobatę a jeszcze inni w milczeniu chowając głowę w piach pozwolili "robić im swoje".

  5 Cytuj
 • 24 cze 2014

  Vivaldi tylko Ty podejmujesz tu jakikolwiek temat w rozmowie. Wnioskuję jednak, że nie masz o tym klubie najlepszego zdania. To zapytam czy jest tu ktoś w imieniu MSM? Jak nie to gdzie?

  2 Cytuj
 • 24 cze 2014

  sorry takie mamy miasto, a na poważnie to odezwał się kiedyś ktoś? Łeb w piach i udają , że nic się nie dzieje. "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" czyli klasycznie przegrywamy już w szatni. Coś na zasadzie: "ale mnie to nie dotyczy, to oni, inni, tamci ale nie ja " :-)))

  4 Cytuj
 • 24 cze 2014

  Kiedyś dzięki grupie zapaleńców udało się zarazić rajdami dość dużą grupę osób potem ktoś wpadł na idiotyczny pomysł aby reaktywować klub w Myślenicach .Reanimowano trupa i zaczęło się ,zapaleńcy dalej są tylko startują w barwach innych klubów.Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.

  3 Cytuj
 • 25 cze 2014
  Szyder napisał/a:

  Wnioskuję jednak, że nie masz o tym klubie najlepszego zdania.

  a poczytaj sobie kolego jak to się skończyło, choć 3 tygodnie wcześniej było ponad 100 chłopa na spotkaniu i kilkanaście rodzynków znaczy się pięknych Pań, dzisiaj są 3-4 osoby same dla siebie i same sobie :-) pod sloganami dla kierowców, dla rajdowców, dla miasta, dla sportu co widać i słychać a sam zauważyłeś :
  http://forum.miasto-info.pl/sport/771,motosport-rezygnacja-czlonka-zarzadu.html

  4 1 Cytuj
 • 7 lip 2014

  wyłapałem, że w tych wpisach (pomimo, że już konta nie istnieją) piali tu Ci co wydaje mi się, że dużo wiedzieli. Ponoć to forum w jakiś sposób miało być oficjalnym co do wypowiadania się w imieniu klubu. Przestało?

  3 1 Cytuj
 • 7 lip 2014

  Dawno przestało :-) , dostali bana od ówczesnego prezesa na mówienie prawdy a teraz to już ich nigdzie nie ma :-))) ....sorry takich mamy kozaków

  4 2 Cytuj
 • 17 lip 2014

  Wrzucając nowy wątek w temacie Myślenicki Klub Motorowy wraz z Grupą 4x4 mają przyjemność zaprosić na -
  Wakacyjnie wydanie - XI i XII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski sportów motocyklowych Cross Contry w Świnnej Porębie!

  Stowarzyszenie Grupa 4x4 i Myślenicki Klub Motorowy zapraszają na XI i XII rundę Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w rajdach Cross Country, które odbędą się w dniach 26-27 lipca w Świnnej Porębie k/ Wadowic. Nowa na mapie zawodów, ciekawa, malownicza a zarazem wymagająca trasa wiedzie po dnie niezalanego jeszcze zbiornika wodnego - docelowo Jeziora Mucharskiego.

  Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości około 10 kilometrów, podłoże różnorodne - od trawiastego poprzez żwirowe, miejscami skaliste, aż do błota i wody, w zależności od zastanych warunków atmosferycznych.

  W zawodach mogą wziąć udział również zawodnicy amatorzy bez licencji – deklarujący chęć jej zdobycia poprzez przystąpienie do szkolenia i egzaminu na licencję sportową podczas rozgrywanych zawodów.

  Na stronie znajdziecie regulamin i harmonogram zawodów oraz druk zgłoszenia.

  http://www.grupa4x4.pl/atv/cross-country-xi-i-xii-runda/do-pobrania.html

  http://www.grupa4x4.pl/atv/cross-country-xi-i-xii-runda/regulamin.html

  Zawody zostały objęte patronatem wójta gminy Mucharz Wacława Wądolnego oraz Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie.

  Gwarantujemy widowiskowe i emocjonujące zmagania sportowe i sporą dawkę adrenaliny! Szykujcie swoje konie mechaniczne!

  Serdecznie zapraszamy również kibiców i fanów sportów motorowych. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych miejsc, w szerokiej perspektywie.

  Konkurs dla zawodników i kibiców - każdy kto nakręci i wyśle filmik ma szanse wygrać kamerę GO PRO HERO3+ Black Edition!
  Szczegóły konkursu:
  http://www.grupa4x4.pl/aktualnosci,150.html

  Więcej szczegółów na :
  http://www.mkm-myslenice.pl/
  http://www.grupa4x4.pl/

  Serdecznie zapraszamy!

  2 1 Cytuj
 • 16 sie 2014

  a w Motosporcie grubo idzie :-)))) , to pociągneli klub fachowcy ..... na dno

  http://www.mmotosport.pl/

  brawo działacze....rozpieprzyć taaaką inicjatywę :-/

  6 Cytuj
 • 18 sie 2014

  Dlaczego nie ukazał się artykuł o starcie lokalnych zawodników w Rajdzie Rzeszowskim?
  Czyżby żałoba po Tigerze? Trochę dziwne jak jeden zawodnik kreuje politykę publikacji artykułów o tematyce rajdowej :-( Być może osoby piszące te artykuły nie są zbytnio zżyte z tym sportem.

  5 4 Cytuj
 • 25 sie 2014

  moze dziwne pytanie ale czy w okolicach Myślenice będzie teraz jakiś rajd

  2 1 Cytuj
 • 11 wrz 2014

  http://www.tvnturbo.pl/programy/legendy-prl,9562.html

  sporo kręcone w Myślenicach. A Rysiek to mógł więcej poopowiadać o swoim kiedyś prywatnym Polonezie, bo był megafajny a nie o karetkach :-)

  Legendy PRL - seria 15, odcinek 1 :-)
  http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/polonezem-do-afryki,141250.html

  2 1 Cytuj
 • 18 paź 2014

  No i tigerki zmierzają nieuchronnie do 6 miejsca w generalce w 1 dla nich sezonie. Niedowiarki czapki z głów !

  2 Cytuj
 • 18 paź 2014
  Vivaldi napisał/a:

  ja tam się powtarzać nie chce ale 2-3 lata będzie w pierwszej 10. RSMP, później się zobaczy a że ambitny to będzie walczył o wszystko ;-) , jeździ już bardzo dojrzale jak na swój wiek, nabrał dystansu, nabiera doświadczenia i jest zadziorny. Ten cały zlepek rokuje w przyszłości dobrego zawodnika z Myślenic. Życzymy mu sukcesów i trzymamy kciuki !

  żeby nie było, że nie mówiłem .... :-) choć nawet niektórzy doświadczeni lokalni kiedyś rajdowcy nie wiedzieć czemu sceptycznie go widzieli. A rozwinę moją myśl sprzed roku i dwóch : jak w tym tempie będzie się uczył to idzie Tomek na mistrza bez dwóch zdań. Cieszy to , że kilku z nas może powiedzieć, że zaczynał z nami, na naszym parkingu :-))))

  4 Cytuj
 • 19 paź 2014

  Gratulacje dla Tomka za fajny rezultat! Natomiast obawiam się Vivaldi, że osobista znajomość zawodnika trochę wypacza Twoją opinię w tym temacie. Rozwój Tomka polega na szybkimi przeskokami pomiędzy klasami samochodów i cyklami zawodów. Przeglądnij sobie archiwum wyników PZM z osiągnięciami dotychczasowych mistrzów Polski. Niestety Tomkowi nie udało się zdobyć pudła w żadnym dotychczasowym cyklu i sytuacja idzie trochę w kierunku Michała Kościuszki, którego pieniądze doprowadziły do cyklu WRC w obliczu braku wyniku. Nie chce tutaj w żaden sposób umniejszać rezultatom i jeździe Tomka, ale robienie na siłę z niego gwiazdy najwyższego formatu jest wyrządzaniem mu krzywdy. Tak na marginesie polecam wszystkim wybranie się na lokalne KJS-y i naoczne wyłapywanie talentów rajdowych ! Strony lokalnych automobilklubów to:
  http://mmotosport.pl/
  http://www.poludniowy.eu/
  http://safetypoludnie.pl/
  http://www.agalicyjski.pl/
  http://www.automobilklub.krakow.pl/
  Do zobaczenia na OS-ie ;-)

  2 1 Cytuj
 • 19 paź 2014

  Nikt nie robi z Tomka gwiazdy ale ilu jest zawodników którzy topowymi autami jeżdżą lata i nic nie osiągnęli a Tomek praktycznie jeździ drugi sezon w RSMP i już ma wyniki(pokażcie drugiego zawodnika który w drugim roku startów wbijał się w pierwszą piątkę?Oleksowicz jeździ lata,kasę ma a dostaje manto od Tomka.Porównywanie KJSów z RSMP to już naprawdę świadczy kompletnie o znajomości tematu.Ilu zawodników z Pucharu wsiadło w topowe auta i wozi się na ogonie?W przypadku Kasperczyka widać lokalną zawiść (przynajmniej u niektórych),pamiętam jak lokalny redaktor kreował jednego z zawodników prawie na Mistrza Polski a gość po kilku startach zawiesił kask na kołek.I przyczyną wcale nie była głównie kasa ale brak wyników.RSMP to inna liga.
  Tu wypowiedź ludzi którzy trochę znają się na tym sporcie i o Kasperczyku mają inne zdanie
  http://www.youtube.com/watch?v=OuSMF3iqNN4

  2 2 Cytuj
 • 19 paź 2014

  Super jak lokalny kierowca osiąga sukcesy, ale obiektywnie należy zaznaczyć że przy dobrej obsadzie RSMP topowe samochody wystawia pięć załóg. W czasach jak Oleksowicz jeździł N12 wbić się w piątkę było bez porównywalnie trudniej niż obecnie, gdyż samo SPRT było wystanie wystawić tyle samochodów. Jak trudno zrobić wynik w dobrze obstawionej klasie, łatwo się każdy może przekonać biorąc udział w KJS-ie. Co do znajomości tematyki rajdowej to nie czuje się analfabetą w tym względzie, gdy z jest to moja pasja od przeszło 30 lat. To, że nie mam doświadczeń zawodniczych na poziomie RSMP nie dyskwalifikuje mnie z trzeźwej i w miarę obiektywnej sytuacji jaka ma miejsce w klasie drugiej tego cyklu. Oczywiście jak każdy mieszkaniec powiatu myślenickiego życzę Tomkowi tytułu mistrzowskiego.

  2 1 Cytuj
 • 19 paź 2014

  Seal ale śp. Mariana Bublewicza nikt nie pytał i nie rozliczał, że wyprzedzał całą resztę przesiadając się do aut wyżej. Wiem , że czasy nie te wiem, że kiedyś był to sport zdecydowanie bardziej elitarny i nieosiągalny ale człowiek nakreślił kawałek historii i już. Sugerujesz, że Tomek nie powinien się rozwijać skokowo skoro może sobie pozwolić na taką formę rozwoju ? Bez sensu ta Twoja ocena. Wyniki idą w Polskę i w innej formie nie należy tego oceniać, bo jak wtedy ocenić Chuchałę który w mojej ocenie olał kibiców i miano sportu w tym wszystkim. Nie nazwiesz go mistrzem ? To pewno temat na odrębną dyskusję : ile sportu jest w sporcie ale ja go nazwę -choć bez szacunku- mistrzem, dennym ale jednak Mistrzem Polski.

  A co do dedykowanych dla mnie linków to weź się proszę ogarnij : wejdź na podany mmotosport i odnajdź mi ich ostatnią imprezę (poza jazdą na rowerach i wzajemne prezesuniowanie) a będę wdzięczny -jak większość kierowców w mieście- o wskazanie najbliższej ich imprezy, nawet na parkingu :-) albo pogadaj chwilkę z Markiem Majewskim.

  Tak czy siak to dobrze, że rozmawiamy i istnieją tematy rajdów skoro media traktują ją po macoszemu.

  2 2 Cytuj
 • 19 paź 2014

  Marian "nabił" pełno zwycięstw na rodzimy produktach przygotowywanych przez OBR-y do których dostęp miało wielu kierowców z układem. Nie zapominaj też, że Siemanko w 2010 zdobył tytuł mistrzowski w RPP! Poza tym w tej chwili rajdy to tylko $$$. Regulaminy tak śrubują koszty zawodów, że na 3 ligę musisz mieć szczodrego sponsora. Co do imprez Motosport Myślenice to nie wiem czy ostatnia impreza nie była organizowana na zarabiu i za wydziałem komunikacji, nawet wspieraliśmy ich ludźmi. Mało załóg startowało ale jechał np. Tomek. Problem polega w ludziach, jak w każdym klubie, nie ma komu ciągnąć tematu. Dziwne jest to, że wiele osób utożsamia się z rajdami a garstka zrzesza się w klubach i angażuje w organizację zawodów.

  2 1 Cytuj
 • 19 paź 2014

  taka ciekawostka : jeżeliby Tomek zdobył w najbliższych latach mistrza jak Wojtek to wyszłoby na to , że kluczem do sukcesu jest Damian jako ten sam pierwszy pilot :-)))

  3 Cytuj

Odpowiedz