Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 6 cze 2010

    W sumie szkoda mi Sołowowa, stara się dziadek jak może, wygrałby co wreszcie

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    http://www.magamtrophy.pl/strony/113_33.jpg to jest prawdziwy off-road :)prawdziwa walka a nie jakieś rajdy płaskie ;)

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    [quote=kala]http://www.magamtrophy.pl/strony/113_33.jpg to jest prawdziwy off-road :)prawdziwa walka a nie jakieś rajdy płaskie ;)[/quote]
    Dla mnie prawdziwa tragedia.Przypomina do złudzenia głupawe amerykańskie pseudo-sporty.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Dlaczego tak sadzisz?

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    jeżeli off road nazywasz pseudo sportem to piękny z ciebie dyletant, dla amerykanów byłby ten sport zbyt trudny. Nie komentuj czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Stefek zaproponuj coś w temacie? Może pełne adrenaliny, niepowtarzalne rozegrania i zaskakujące sytuacje ....szachy ??? ;)

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Stefek rozwalają mnie tacy jak Ty, nie masz zielonego pojęcia jak to wygląda a się udzielasz. My może też uprawiamy ten sport w wersji mikro ale orzemy jak możemy, nie stać nas na terenówkę z prawdziwego zdarzenia to ratujemy się zabawkami zrobionymi z malucha, ale chyba nigdy nie poczułeś co znaczy być zdanym tylko na siebie i kolegę ni jak nie mogąc wrócić do domu bo z jednej góra taka, że nie ma szans wyjechać a wrócić się nie ma jak bo zjechać się dało ale wyjechać też nie ma szans. Szybki serwis w błocie to też ciekawe zajęcie, błoto kapie Ci na twarz a Ty odkręcasz 7 trzynastek od skrzyni.

    OFF-ROAD piękna rzecz, wracasz cały mokry z błota, język wleczesz po ziemi ale banan na ustach jest. Po 2h myślisz kiedy następny wyjazd przynajmniej tak my mamy choć bawimy się zabawkami za grosze, za to nie wyobrażam ile frajdy może dawać coś co grzebie na 4 potężne kola i ma 177 kucy.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Nooo robaczki - pięknie się zapowiada impreza w najbliższą sobotę.. Pogoda ma być super, masa mocniejszych furaków, skład kompletny tym razem ;) Będzie ogień!:) Powodzenia załogo citroena..byle za nami;);) hehe

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Nie wspomnę o tym że w naszym przypadku praktycznie każdy wyjazd poprzedzony jest serwisem. Tu zbieżność, tak się gaz przycina, tu można jeszcze coś dorobić założyć. Z usterek mega fajnych to ukręcona półośka czyli wyciągasz cały silnik z skrzynią i rozbierasz pół skrzyni. Kolega już z zamkniętymi oczami składa skrzynie do malucha. A wszystko wiesz po co po to by wrócić cały brudny z błota. To chyba coś w tym jest bo nie wiem czy Tobie chciało by się siedzieć w garażu od 12 do 24 przez dwa dni.

    Cytuj
  • Michal P. 9 cze 2010

    a no w sobote kolejny start w Lapanowie:) i tak jak R3v napisal, sklad kompletny:) ja tym razem innym samochodzikiem, zobaczymy co z tego wyjdzie:)

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    tak jak napisał Michał K off road jest piękny w każdej postaci. Miałam wiele razy okazję pilotować tatę i to różnymi samochodami od samuraja przez patrola po toyote i za każdym była to świetna zabawa a im słabsze auto tym mniej jazdy a więcej błota ;)i w tedy jeszcze większa satysfakcja z pokonania trasy.

    R3v no to sobie nagrabiłeś;) Ja też wam życzę powodzenia ale w walce z innymi bo to że za nami to oczywiste <hahaha>

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    a czy u nas cos bedzie?

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    JEEEESSSSTTTTT w końcu http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/8-minut-ostrej-jazdy,1490772
    tył piękny jak zostawią przód od lanosa to całość jak dla mnie ładniejsza niż EVO choć bez spoilera epica wypisz wymaluj :-D

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Ale chyba nie ma się co kłamać, jedyną i niepowtarzalną linię miała druga wersja imprezy GD. I jak naprawdę gdy ktoś mówi mi o Imprezie to właśnie to nadwozie mam przed oczami. Wersja trzecia już jest bardzo bliska miśkowi.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    [quote=Vivaldi]Stefek zaproponuj coś w temacie? Może pełne adrenaliny, niepowtarzalne rozegrania i zaskakujące sytuacje ....szachy ??? ;)[/quote]
    Sory drodzy moi wygłupiłem się faktycznie zdecydowanie bardziej absurdalnym "sportem" jest rzut karłem :-). Z drugiej strony Vivaldi królewska gra jaką są szachy jest dla Ciebie poza zasięgiem z różnych względów.

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    Stefek, zapraszam na partię szachów (poważnie!!!) ;-) mam nadzieję, że się zdziwisz....niejednokrotnie.

    Cytuj
  • ŁUKASZ KOTOWICZ 13 cze 2010

    Panowie zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu lub w piaskownicy które kłócą się o łopatkę i wiadereczko. To forum to żenada i niema nic wspólnego z rajdami,kręciołami i ich organizacją. Amen.

    Cytuj
  • Michal P. 13 cze 2010

    warto napisac ze nasza ekipa zdominowala impreze w Lapanowie:)

    Marek kolejny raz wygral klasyfikacje generalna:)
    Klaudia zgarnela 2 miejsce w klasie 4, ja zajalem 3 miejsce w klasie 4 (debiut w tej klasie:D ) i Janek zajal 2 miejsce w klasie 5:)

    Impreza udana:)

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    [quote=RALLYKOT,Kotowicz Łukasz]Panowie zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu lub w piaskownicy które kłócą się o łopatkę i wiadereczko. To forum to żenada i niema nic wspólnego z rajdami,kręciołami i ich organizacją. Amen.[/quote]
    Za to 126p WRC jest poważne! Pozazdrościć toku myślenia.

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    Wrócę do tej piaskownicy i ja też sypnę piaskiem.

    Niwiński zwany Żelazko
    Dał bym Ci maluszka i ciekaw jestem czy zrobił byś takie czary mary jak koledzy. Jak z robisz to jesteś ktoś bo na razie to jesteś dla mnie zerem. Nie sztuka mieć stado 200 koni pod maską i dać się im prowadzić a nie prowadzić je, a sztuka te 24 kucyki tak poprowadzić by nie jednemu szczęka opadła i zrobić czasy lepsze niż Ci co mają tych kucy 3 razy więcej.

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    [quote=RALLYKOT,Kotowicz Łukasz]Panowie zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu lub w piaskownicy które kłócą się o łopatkę i wiadereczko. To forum to żenada i niema nic wspólnego z rajdami,kręciołami i ich organizacją. Amen.[/quote]

    Masz racje Łukasz, popieram, dlatego potrzebne jest jak najszybciej forum na naszej stronce ;)

    to już nawet nie prośba ale wręcz apel do admina i o pomoc adminom

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    Po dzisiejszym fajnym dniu, zapytam słowami dziennikarzy: "jak wrażenia po pierwszym odcinku rajdu OS1 Głogoczów?"

    Zdecydowanie za mało informacji o MSM w Głogoczowie. Pokaz możliwości świetny, było wszystko co miało być, nooo może jeszcze ze 2-4 ścigacze. Jednak wg.mnie było mocno hardcorowo cokolwiek to znaczy.

    Obajt, jeszcze przed MSM, miał świetną wizję show. Gdyby tylko dostać na popołudnie jedną z ulic w mieście.....to może być to o co chodzi "wina i igrzysk" ;-)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Witam (dla wtajemniczonych dodam ze z tej strony Piotr Stagraczyński bo pewnie mojej ksywy nie znacie)
    Impreza wczoraj przednia. Odcinek spoko chociaz nie mozna było pokazac wszystkiego ze wzgledu na bezpieczenstwo, a do tego niedomagania sprzetu (pada sprzeglo) i mialem problemy z biegami.
    Ale obeszło sie bez strat w ludziach i to najwazniejsze :)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    zajcev nie zapominaj ze każdy z nas dostal kary po 10 i 20 sek a i tak sukces hihi ale to nie temat no to forum. Tu sobie możesz porozmawiać o off roadzie porównywanym do pseudo sportów itp tu nikogo tak naprawde sport samochodowy nie interesuje.

    Cytuj

Odpowiedz