Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 3 cze 2010

    świetnie, brawo !!!
    ......aż się rozmarzyłem ;)

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    kurcze to jest zabawa.

    Można coś więcej o tym bziku, jaki silnik, na bazie czeto to powstało (skrzynia główna, rozdzielcza dyfry/mosty) ?

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    3.0 v6 z pajero,skrzynia z reduktorem z pto laplander(volvo), przełozenie 5.71. mosty toyota hilux(oba tylne napędy)- skromne info ;)

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    hmmm, z tego co mi mówiono w luźnych rozmowach teren jest rzeczywiście gminny ale pociotkowie pracujący i w gminie i w galicyjskim trzymają łapę na terenie. Jak czegoś nie przekręce to wydaje mi się, że nasz prezes ma dobry układ z Dobczycami, może by się na pielgrzymke jakąś udać w celu rekonesansu przynajmniej. Przesz nie chodzi o wyłączność na teren ale możliwość wspólnego pośmigania. Dla galicyjskiego nie jesteśmy żadną konkurencją, więc nie powinni odebrać jako boj o wpisowe.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    ja też z ciekawością zwłaszcza na Kajtka, bo niby to auto nie jeździło nawet w specyfikacji Europa a w tym roku pokazał, że ogarnia. Staniszewski, bo nie przepuszcza żadnego szutru a nie specjalnie za nim przepadam no i Para. Nie wiecie ktore to Clio? Odgrażał się ostatnio, że koniec współpracy z tamtą, bo zajeżdżone autko i awarie doskwierają.

    Aaaaaa zróbmy czarny zakładzik na którym OSie Kuzi przepałuje? Stawiam na 5ty, bo zacznie gonić wynik dnia.

    Cytuj
  • Przemek 5 cze 2010

    to mnie dziwi Oleksowicz na 2 i Rzeźnik w pierwszej dziesiątce pozytywnie. natoimiast co z Kosciuchem i Bębnem?

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Bęben tą Cytrynką to za dużo na szutrze nie na fika.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    po piątku nie ma się co dziwić ani zachwycać ani wyciągać wniosków. Po sobocie karty się poukładają wstępnie.
    Na OS3 już się domino sypie, masa załóg nie wyjechała lub dzwonki w tym Lesiu "uszkodzone zawieszenie", Kościuszko nie ruszył do 4go. Bęben jak na razie w czołówce grupy i wyżej raczej tym autem nie wyskoczy.

    Wg.mnie powalczą jak na Elmocie i w podobny sposób się podzielą p-tami.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    ostatni odcinek porannej petli pozamiatal w czolowce, Kuzaj odnotowal spore straty, Hołowczyc zaparkował węgierskiego puga. Czołowa dwójka jedzie tylko i wylacznie swoim tempem, leja chlopakow az milo, szkoda tego kapcia Kajtka bo role mogly sie troszke odwrocic. Rosetti na 2 petli powinien przyspieszyc, raczej nie mial dogodnej pozycji na drodze.

    Para jedzie Ragnotti z 2brally.

    Na Sardyni walka w IRC, Haninen odkurzajacy trase idzie bomba, wszystkich mlodych gniewnych pogodzil by dziadek Andreucci gdyby nie kapec na 1 oesie, o 12 kolejna relacja na zywo na es.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Hołek zatrzymał się za metą bo zobaczył kamery i myślał że chcą zrobić z Nim wywiad a potem Pug już odmówił posłuszeństwa.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Ja mam pytanie do kolegów , co z naszym rajdowcem z Osieczan bo coś o nim cicho.Czyżby przedwczesny koniec kariery?

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Ciężko w tym roku. Jeszcze chwila i wszyscy będą po SupeRally. Czyżby Impreza wracała na rynek rajdowy?
    Bębny SUPER, jak tak dalej pójdzie zgarną wszystko na co im R-ka pozwala. Staniszewscy-Beton jednak jak zwykle ogarniają szutry.

    Stefek, rajdowanie na tym poziomie dyktowane jest kasą. Do Mikołajek to już nie jest wyjazd ale wyprawa finansowa. Raczej nie orientujesz się w cyfrach takiego wyjazdu i to zakładając, że obejdzie się bez dzwona, bo straty w sprzęcie na tego typu rajdzie są zawsze. Mazury to poligon dla ludzi i sprzętu. Raczej o finanse chodzi a nie chęci Sawickiego.

    Cytuj
  • Bartłomiej 5 cze 2010

    Bardzo ciężki ten rajd. 17 SupeRally, 7 wycofań. Niepokoi mnie, że już nawet na szutrach francuz łoił naszych, znowu tylko Kajto mógł mu dotrzymać kroku. Trochę zawiedli zagraniczni goście. Cieszy nasza półmyślenicka załoga na drugim miejscu w grupie r, tuż za muzycznymi braćmi.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Raxon a może to odzwierciedlenie jakości naszych czasów czyli jakoś(ć) będzie.....prawdziwe auta skończyli budować jakieś 20 lat temu.

    Cytuj
  • Bartłomiej 6 cze 2010

    Tu się muszę zgodzić. Gdyby ktoś teraz wznowiłby produkcję Toledo I gen. biorę bez zastanowienia. Co mi z auta naszpikowanego elektroniką, które po awarii trzeba wziąć na lawetę i wybulić x-set lub tysięcy złotych (w imię mniejszego o litr spalania i kilku gramów CO2 mniej). Do tolka pakuję młotek, śrubokręt, komplet kluczy i jadę na koniec świata. Ale jeszcze milej wspominam naszego VW T2 (1987). Dostarczył nam mnóstwa wrażeń i niezapomnianych wspomnień (ach te sznury samochodów na Magistrali Adriatyckiej i salwy klaksonów:), zepsute hamulce pod Dubrownikiem... ), ale dojechał wszędzie. To temat na inną historię...

    Cytuj
  • Bartłomiej 6 cze 2010

    No i Kuzi przepałował, nie na 5-tym jak stawiał Vivaldi, ale na 15- tym

    Cytuj
  • lalala 6 cze 2010

    17.00-RELACJA z 67 RADJDU POLSKI / TV4 - POLSATSPORT / OES MIKOŁAJKI POLECAM

    Cytuj
  • Bartłomiej 6 cze 2010

    relacja już idzie:)

    Cytuj
  • 6 cze 2010

    [quote=Raxon]No i Kuzi przepałował, nie na 5-tym jak stawiał Vivaldi, ale na 15- tym
    [/quote]hyhy pomyliłem się o jeden dzień, ale wiedziałem że nie usiedzi i gonił będzie ;-)

    Cytuj

Odpowiedz