Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 28 maj 2010

    panowie co z stronkom klubu ?? info staneło w miejscu !! nawet fotek niema co jest grane ??

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Witam
    mam pytanie odnośnie strony klubu. czemu nie ma zdjęć i informacji na temat zawodników klubowych? dlaczego Sukcesy, starty zawodników klubowych nie są umieszczane na stronie klubu, jeżeli zawodnik sam ma dostarczać takich info to gdzie, do kogo i w jakiej postaci.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    .

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    nagroda za generalkę zacna o wartości jakieś 2000+ , przynajmniej kiedyś tyle wynosiło.

    Cytuj
  • Michal P. 28 maj 2010

    Kto sie wybiera?:)

    Cytuj
  • lalala 28 maj 2010

    126p- ekipa gotowa :)
    Łukasz Kotowicz

    Tomasz Ciapała

    Łukasz Ciapała

    :))

    Cytuj
  • lalala 28 maj 2010

    jedzie jeszcze jakiś 126p ?????????????????????????

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    My pojechaliśmy jak widać.
    Wyleciało mi całkiem z głowy.
    Poza tym kierowca i tak w pracy.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Nie chciał bym nic sugerować chłopaki może by ruszyć z tym off road-em, bo ciągnie wilki do lasu.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    panowie tak na serio co z tom stronkom KLUBU ???????? klub powstał stronka ruszyła a na stronce niema żadnych info o tych co należą do niego !!!!!! porażka naprawdę z tego co widziałem po wpisach to z klubu startowali dziś w imprezie a na stronce nic nie widać !!!! jak tu reklamować klub i stronkę jak na stronce jest tylko info o jednym kręciołku co był a nawet fotek niema z niego ?? a tak apropo kiedy jakaś impreza organizowana przez MOTOSPORT MYŚLENICE ??????????????????

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Myśle, że to pytanie do sekretarza a lepiej prezesa, ponieważ strukturalnie najbliżej prezesowi do admina stronki. Prywatnie wiem, że admin ma sporo nauki obecnie (koniec roku więc nie ma się czemu dziwić) i prace ruszą z kopyta po zakończeniu sesji, jednak to nie sprawdzona informacja, przyjdzie admin to na pewno odpowie.
    Oczywiście, jeżeli ktoś dysponuje wiedzą i czasem bardzo prosimy o pomoc adminowi naszej stronki.
    Co do imprezy organizowanej przez MSM, nic mi nie wiadomo, to bardziej pytanie do kierowników sekcji. Na chwilę obecną MSM bierze udział jako uczestnik 01-06 w Dobczycach na dzień dziecka i 12go w Głogoczowie. Są to imprezy reprezentujące klub (nie ma rywalizacji dla uczestników).
    Myślę, że takie informacje też powinny być podawane co najmniej tutaj na forum oraz na stronce klubowej.

    Cytuj
  • ŁUKASZ KOTOWICZ 30 maj 2010

    Mała relacja z Pucharu Niepołomic;
    Klasa I czyli 126p;
    3 miejsce pewne , 2 w zasięgu ręki,drugi przejazd 100m przed metą ,niema nic gorszego w tej "maszynie" prawa noga goni luzno bezsilnie usiłując zwiększyć obroty silnika,hmm pozamiatane urwana linka pedału przyspieszenia popularnie zwana linka gazu. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Czyli Łukasz kłopot techniczny Cię wykluczył? Szkoda. Zupełnie nie dojechałeś?

    A tutaj mała relacja z Kręciołka dla Porsche Klub Polska oraz dzień dziecka z Klubem Porsche Polska : http://img295.imageshack.us/gal.php?g=dscn3731.jpg

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    co do strony klubu... chyba zapominacie, że cała praca wszystkich osób które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do jego powstania i w nim działają są społeczne. Chyba nie sądzicie, że ktoś będzie przekładał sprawy prywatne na na rzecz klubu! (przynajmniej ja na pewno NIE) Brakuje osób, ludzi z krwi i kości, a na wynajęcie profesjonalisty do obsługo strony klubu nie stać!!! Jest jak jest, masz pomysł, czas, umiejętności zgłoś się!

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    [quote=Vivaldi]A tutaj mała relacja z Kręciołka dla Porsche Klub Polska oraz dzień dziecka z Klubem Porsche Polska : http://img295.imageshack.us/gal.php?g=dscn3731.jpg[/quote ]

    Ten serwis na żabce marnie chodzi, tutaj profi serwer i profi zdjęcia:
    http://zacharow.info/eventy/porsche01/

    P.S. Szkoda, że chłopak z Kraka na lawecie skończył. Spóźnił się z kontrą niestety.

    Cytuj
  • Paweł 31 maj 2010

    Witam.pytanko do kierowników sekcji: czy jest gdzieś organizowana impreza dla dzieci przez MSM.

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    Witam
    Ktoś zgłasza się do pracy nad stroną, czy do innej roli, rozumiem ma na to czas. Nikt nie mówi że ma przekładać sprawy osobiste nad "prace" w klubie bo nie o to tu chodzi. Jeżeli jest problem z pisaniem notatek ze startów klubowiczów w imprezach to czemu nie padło ani raz hasło żeby zawodnik który brał udział w jakiejś imprezie sam napisał taki krótki artykuł, później zostaje tylko jego wrzucenie na stronę. Apropos zdjęć na stronie, członkowie klubu to w większości czynni zawodnicy, myślę że nie było problemu żeby takie osoby dostarczyły do klubu(w jakiejkolwiek postaci fotki ze startów.

    Cytuj
  • lalala 31 maj 2010

    kilka fotek z imprezy 29.05.2010 Rajdowy Samochodowy Puchar NIEPOŁOMIC

    http://picasaweb.google.pl/105789705564657359868/RajdowySamochodowyPucharNiepoOmic29052010 #

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    tomi-RALLY jak wam poszło

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    "Nikt nie mówi że ma przekładać sprawy osobiste nad "prace" w klubie "

    poprawka

    Nikt nie mówi że ma przedkładać sprawy klubu nad życie osobiste

    Cytuj
  • lalala 31 maj 2010

    [quote]tomi-RALLY jak wam poszło [/quote]

    impreza była super :) niestety mnie obróciło na 1 prze i straciłem 2 przejazd już bez pomyłek ale nie udało się nadrobić straty z 1 przejazdu niestety ale i tak było super :)jak to mówią każdy start czegoś uczy nowego :D

    Cytuj
  • Łukasz Kmiecik 31 maj 2010

    tak zgadza sie

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    zdjęcia fajne, przyjemnie było, atmosfera prawie piknikowa i rozrywkowa z iveciem na dodatek. Super. Dajcie jakąś klasyfikację.

    Chłopaki, a nikt nie marudził że dziurawo, że pucharki za duże, że naklejki za małe, że oliwy ni ma a miała być? U nas za chwilę ze 3-ch by się zapłakało, że dziurawo jak na rajd szutrowy :-D

    Cytuj
  • lalala 31 maj 2010

    Vivaldi
    jak tylko bedom wyniki to je wklepie a co do trasy była super niema zabawy bez ryzyka ;d

    Cytuj

Odpowiedz