Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 1 kwi 2012

    Poszedł jak dzik w sosnę. Moim zdanie chłopak może i ambitny ale jeszcze bardzo słaby, to widać nie tylko na tym obrazie. Póki co to trzeba jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć a paru dniowy pobyt nawet u największego mistrza nic nie da. Ja to wiem z doświadczenia i jak Jurka Kasperczyka spotkam na mieście to mu to powiem. Na miejscu Tomka i jego teamu nie snuł bym daleko wzrocznych wizji ale "orał" na różnego rodzaju KJS-ach itp. Trening czyni mistrza a do tego jeszcze droga daleka choć Tomek ma sprzyjające wiatry. Ten wypadek iście kuriozalny i na 100% wynika z braku doświadczenia

    3 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    wynika z czego wynika trudno, z syfem naniesionym na droge też trzeba umieć się zetknąć i go przetrawić, niemniej jeździc, jeździć i jeszcze raz jeździc i się nie zgodzę aby planów nie snuć, wyznaczać sobie właśnie cele i jeździć a na pewno sukces z ciężką praca jest gwarantowany. Przesz on zaczął jak ledwo co prawo jazdy zrobił. Ja tam trzymam kciuki.

    Poza jazdą rajdziki kształtują i charakter, agresja (z kaskiem) świadczy o słabości charakteru proponuje i PR potrenować, a wynik przyjdzie wraz z mocnym charakterem i spokojem.

    1 5 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Kaskiem rzucał pilot...

    1 3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    tym gorzej dla pilota, nie nadaje sie ... ;-) ... to on podkręca lub hamuje szofera, jakie było jego przesłanie waląc sprzętem o glebę ? Wychodzi, że kierowca młodszy a z mocniejszym charakterem ;-)

    1 7 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Kaskiem rzucał Tomek... on sam dobrze wie w czym jest problem, kwestia schłodzenia głowy i będzie dobrze. Doświadczenie prawie żadne, jeszcze długa droga przed nim bo auto jest naprawdę bardzo szybkie.

    5 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=eL5WX15mJCs&feature=g-all-u&context=G247585dFAAAAAAAABAA
    Tomek jechał bardzo ładnie i czysto miał pecha i takie rzeczy też sie zdarzają. Psycholodzy się znaleźli którzy wiedzą jak należy się zachować po dzwonie, zdenerwował się chłopak i nie ma się co dziwić. Tomek i skoda mają wielki potencjał i jak tylko Tomek zdobędzie większe doświadczenie będzie kierowcą top5

    4 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    "Poza jazdą rajdziki kształtują i charakter, agresja (z kaskiem) świadczy o słabości charakteru proponuje i PR potrenować, a wynik przyjdzie wraz z mocnym charakterem i spokojem."

    Vivaldi skończ już to pierdzielenie fachowcu od 7-boleści bo już czytać się tego nie chce. Kim że Ty jesteś terapeutą od kształtowania charakterów- daj chłopakowi spokój nikt się mistrzem nie urodził niech trenuje takim pieprzeniem możesz tylko zaszkodzić :-((((((((((

    5 2 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Od dawna wszyscy wiedzą że terapia przydałaby sie ale Vivaldiemu ale jak zwykle to On zna sie najlepiej na wszystkim a chyba najmniej na rajdach.
    Co do rzucania kaskiem to radzę poszukać filmiku z Sainzem w roli głównej a raczej tej załogi nie można posądzić o słabość charakteru.
    Co do Tomka myślę że doświadczenie przyjdzie z czasem o ile do tego czasu wystarczy budżetu na blacharzy?????Chłopak dopiero tak naprawdę zaczyna przygodę z rajdami a wielu zazdrośników tylko czeka na takie potknięcia i co wcale nie jest rzadkością w naszych rajdach cieszy się z każdego jego dzwonu i wielce udziela rad w stylu -a nie mówiłem.

    6 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    :-) lubię Was denerwować, słabe nerwy macie - CIENIUTKO :-)))
    niemniej cieszę się, że ten wątek na tym forum tak żyje ...

    2 7 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=Vivaldi] :-) lubię Was denerwować, słabe nerwy macie - CIENIUTKO :-)))
    niemniej cieszę się, że ten wątek na tym forum tak żyje ... [/quote]

    Propozycja dla ciebie VIVALDI !! jak taki mądry jesteś i wszystko wiesz to może w końcu zamiast pisać na forum to pojawisz się na imprezie nie jako kibic ! tylko jako zawodnik i pokażesz nam jak się powinno śmigać NA KJS CZY RAJDZIE ?? w tedy zobaczymy na co cię stać tak naprawdę ??????????

    4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Nici z tego ,Vivaldi oczywiście wie jak się powinno jeździć tylko nie potrafi.

    6 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    może jednak wystartuje ?? no chyba że go strach nie puszcza żeby go obgadali wszyscy na forum tak jak on za każdym razem !!!!!!!!!!!!!!

    5 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Sprinterem czy Doblo ? :-)
    na miejscowych imprezach nawet mi się jako kibic nie chce, mam gdzie pojeździć ale dziękuje za pamięć i propozycje....choć może jednak, kto wie, kto wie ;-)
    Również i ja Wam życzę wesołych, spokojnych, życzliwych i przede wszystkim bezpiecznych Świąt

    5 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Zakończył się Rajd Świdnicki w którym startowało kilka załóg z naszego rejonu a na forum cisza?
    Nie ma jeszcze filmików z naszymi załogami ale dam odnośnik do filmu który pokazuje że na rajdzie nie ma 100% bezpiecznych miejsc dla kibiców
    http://www.youtube.com/watch?v=IGVFi-TmVKc

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    tutaj filmik niestety na którym widać jakieś problemy Temple/Wróbel :/
    http://www.youtube.com/watch?v=sH8v8y2MPzg&feature=related

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    uszczelka pod głowicą grzał się jak wściekły ;/

    1 Cytuj
  • 13 maj 2012

    [quote=gość: motofan] Zakończył się Rajd Świdnicki w którym startowało kilka załóg z naszego rejonu a na forum cisza? [/quote]

    zrobiłem test, miesiąc bez wpisów z mojej strony. Widze, że jak nie ma pyskówek to nie mamy o czym za bardzo gadać. Rozmowy o rajdach zatem umierają....ciekawe o czym to świadczy ? O potencjale czy jego braku właśnie, czy to łączy, bo wyglada, że dzieli. Niech oceni kazdy z osobna.

    Niemniej, dobrze zaliczony puchar dla Tomka i Damiana.
    Marku i Klaudia co się stało i co się działo ? Wpiszcie kilka słów jakie wrażenia.

    http://www.rajdmazowiecki.com/wyniki/RPP_Oficjalna.pdf

    po czasach widać, że było bardzo równo. Wszystkie załogi bez kar to świetnie świadczy.
    Gratulacje.

    4 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Viv bo Ty czasami prowokujesz do dyskusji.
    Tak na marginesie były takie ambitne plany ktoś nawet pisał o III lidze a tu widzę nawet zwykłego kręciołka nie ma.Nie było to jak na początku pospolite ruszenie kilku zapaleńców i w kilka dni impreza zorganizowana a teraz nie ma kto pracować.Mówiłem dawno że działacze wykończą każdą społeczną inicjatywę i każdą dziedzinę sportu.

    5 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Jak na zawołanie przykład "działaczy",dopiero kibice wymusili przerwanie zawodów.
    http://kontakt24.tvn.pl/temat,derby-przerwane-po-smierci-zuzlowca-goraco-na-trybunach,44846.html?categoryId=2

    4 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Jak wiele w tym sporcie zależy czasami od kibiców,nie pierwszy wypadek że ratują czyjeś życie.
    A wyglądało to naprawdę dramatycznie.
    http://www.tvn24.pl/-1,1744707,0,1,wlazcie-w-butach-boze--tam-ludzie-tona,wiadomosc.html

    2 Cytuj
  • 21 maj 2012

    czy ktoś z okolicy się wybiera ?

    http://vagnysa.pl/

    jakby co w kilka aut lecimy już w piątek, łączymy się ze znajomymi z Katowic + 14 aut z Łodzi i Tomaszowa.

    2 Cytuj
  • 21 maj 2012
    2 Cytuj
  • 21 maj 2012
    2 Cytuj

Odpowiedz