Forum » Sport

BP Myjnia Cup - 8 maja- kręciołek

  • Przemek 10 maj 2010

    zakup robionej przez kogoś fotoceli zawsze bedzie ciagnal za soba głosy osób które bedą twierdzić że ona oszukuje itd. Przy imprezach takich jak mieliśmy do tej pory inwestycja w coś takiego powiedzieć bez sensu to mało. Inna sprawa co zrobic jak ktoś na parkingu ja uszkodzi wjezdzajac w nia o co nie trudno patrząc na wyczyny subary, która prowadziła właściciela po placu jak wielki pies dziecko po parku.
    Nocne odcinki hm... miałem przyjemność w niemczech i powiem że doznania są poprostu super. Odległości na prostych mieszają się konkretnie i cięzko wycelowac z hamowaniem do zakretu. Ostatnie odcinki po ciemku były na Magurskim, ale to tylko "próbowałem" oglądać jak nasza czołówka sobie radzi. Ustawa o kolcach przeszła więc MAgurski jest prawie pewny w przyszłym roku. Chce ktoś reklame na aucie? :D

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Filmy!
    sukcesywnie na kanale http://www.youtube.com/user/MotoSportMyslenice

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    ja po części popieram subaru fun bo tak naprawdę sami jesteście sobie winni bo żenujące jest że jeden ze startujących piszę że wrzuci wyniki równie dobrze mógł wrzucić wyniki dzień wcześniej ;)

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    o to viki teraz po mnie jedzie :) Napisałem, że wrzucę wyniki z przyzwyczajenia, bo robiłem to dotychczas na wszystkich naszych imprezach, pewnie nadal bym to był ja ale po prostu nie było mnie w domu. Zawsze, zaraz po zawodach miałem na poczcie listę, czasy, wyniki itd, które poniekąd sam mierzyłem. I to ja ubierałem to w słowa i dawałem na forum. A tym razem w spokoju mogłem sobie siedzieć i czekać na moją kolei przejazdu.
    Sugerujesz, że specjalnie zmieniamy czasy? Bo się znamy? Po co? Żebym miał lepszą pozycję? Oj złym torem myślenia jedziesz jak i fan subaru...

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Civic nie dyskutuj, bo szkoda klawiszy. Ro biłeś to na trzech imprezach , czytali Ci czasy przez ramię , ktoś nawet sobie notował, czasy dostawałeś zawsze ode mnie i tak na prawdę bez różnicy jest kto by je tu wrzucił. Od stycznia mierzysz, spisujesz i opisujesz więc nie dziw się, że ktoś nowy zadaje takie pytania.
    Viki jaki związek ma przez kogo wpadnie info na to forum z tym, że ktoś ma żal skoro jeździć nie potrafi a co gorsza nie chce się uczyć do tego pierwszy raz przyjeżdża i bluzga? Dobrze, że nie było naszych stałych subaraków i evo bo by się chłop dowiedział gdzie jego miejsce w szeregu. Co ja pisze, już się dowiedział : na końcu i jest to niezależne od nas, od fotokomórki (która nie wiem czy by zmieniła jego styl agresji i nieopanowania) i niezależne od kogo informacja o jego dyskwalifikacji została podana.

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Od pierwszej imprezy mam zamiar takie coś spłodzić, wyświetlacze leżą już na półce ale, rozwiązanie techniczne też. Ale jakoś nie mogę się zebrać do tego.
    Nawet nie mam kiedy zrobić obrotomierza do naszego bolidu.

    Ehh taki to ze mnie przyszły technik elektronik.
    Ale kto wie może kiedyś mnie najdzie i zejdą się razem czas wolny z zapałem.

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Hmm na dobrą sprawę ciężko zrobić inteligentną maszynę która rozpoznaje kierowców i na podstawie tego oszukuje.
    Owszem można zrobić by odchyłka od wzorcowego czasu była ale to i tak wszyscy zawodnicy otrzymają ten sam błąd względny. Wiec bez ingerencji w tabelę.

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    widzę że nie uznajecie konstruktywnej krytyki ale to już wasz problem a niczego nie sugeruje to wy sami dajecie temat do dyskusji swoim zachowaniem

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    A takie pytanie off top.

    Kto nam zawinął olej, baniaczek stał sobie koło kontenera i zniknął.

    Cytuj
  • Bartłomiej 11 maj 2010

    krasnoludki :):):)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    pewnie sprzątający stwierdzili , że powinien być w kontenerze :-)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    viv no niestety zabrakło ja się troszkę późno dowiedziałem i nie dałem rady przyjechac a Kuba z tego co wyczytałem coś tam dłubie i nie zdążył STIka przgotowac ale po wynikach widziałem że chłopaki radzili sobie nieźle. Następnym razem prosiłbym o jakąś wcześniejszą wiadomośc na priv żebym się jakoś ustawił. Co do subaru fun po prostu przegiął i musi się liczyc ze słowami krytyki i nie ma tłumaczenia że to że tamto, że wyniki sfałszowane że fotokomórek nie było. Nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało, trzeba ustapic miejsca lepszym i uchylic czoła. TRENING CZYNI MISTRZA stare dobre przysłowie dla wszystkich zwłaszcza dla tych rozczarowanych wynikiem.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    wiedziałem, że mi brakowało naszego srebrnego EVO... Marios, nie gadaj, że nie wiedziałeś o imprezie, bo nie uwierzę! Forum, itd było zawalone postami w tej sprawie. Na plakaty nas jeszcze nie stać, ale będzie :) Liczymy, że się pojawisz na następnych.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Civic pojawię się nic się nie martw :P jeszcze muszę zapisac się na listę klubowiczów bo nie mialem okazji byc na spotkaniu klubu. Problem jest tylko w tym że muszę wiedziec conajmniej 2 - 3 tygodnie wczesniej bo pracuję w Wiedniu i nie jestem w stanie ustawic sobie przyjazdów z Wiednia w ciągu tygodnia.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    no to faktycznie, usprawiedliwienie masz mocne, więc wybaczmy :)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    hehehe dajcie znac kidy następny kręcioł bo muszę evopaszcza szykowac jak dobrze pójdzie i wyrobię się z czasem to przejdzie kilka modów :P

    Cytuj
  • lalala 11 maj 2010

    coś mało fotek ! a gdzie reszta ?? a co do postów Subaru_Fan to jeżeli hodzi o starty to wiekszość klubów startuje odliczając z ręki jedynie dobczyce majom niby odliczanie ale jak dlamnie lepiej z ręki startować to niewiem do czego pijesz jak ci nie pasuje to nie startuje !!! a to co SUBARKA zrobiła na imprezie to jedno moge powiedzieć gostek ma subarke i pokazał naco go stać jedynie na głupote szkoda że wogule był na tej imprezie ! VIKI widze że myślisz tak jak Subaru_Fan być na imprezie jak mi coś nie pujdzie to co mi tam rozwale całom trase i poco to było tylko cierpimy my na tym nie wyszło to trudno a nie żeby pokazywać że ma najwięcej kucy pod maskom ! a i tak niedał sobie rady z trasom i miał marny czas czy pomylił trase wina leży po jego stronie tylko !! jak niepasuje to jak macie na stanie foto komurki to weście ze sobom na nastepnom impreze może wtedy niebedziecie obgadywać !!!!!!!!!! i pisać głupoty !!

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Ba to co koleś pokazał to jest żenujące bo jedyne co miał to pieniądze na to by kupić te konie bo na opanowanie ich nie było go stać, to auto robiło z nim co chciało zero opanowania, subarka na placu zaczęła żyć własnym życiem nie kierowca prowadził auto a auto kierowcę.
    Ale na razie nieźle najlepsi są tacy co im mamusia dała na subarkę albo Ci co wpadają po imprezie z kupą koni i napędem na tył też są godni podziwu.

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Dobrze, że się działo. Obajt kiedy coś następnego? Mam nawet pomysł ;) żeby było hardcore-owo, nie przewidywalne dla chłopaków ale bezpiecznie, tak aby może zrobić próbę ratowania w hamowaniu. Jednak Ty jako fachowiec musisz ocenić.

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Delikatnie sugerujesz żebym jednak wymienił pompę w bolidzie ?

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    hmmm nie wiem, ale poddałeś mi pomysł na element techniczny fajny do nauki jednak Obajt decyduje bo brał udział jako testujący u Czopika i ma całą czapkę pomysłów technicznych.

    Sugerować nic nie chce ale kiedyś jeździłem na mocnej gumie, nie małej mocy ale też małej pompie. Było tak sobie a czasami strachliwie :D

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    co aparat i umiejętności to i zdjęcie dobre :)

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Tzn pompy nie mamy zamiaru zmieniać na inny model ale na coś w lepszym stanie, bo pomimo że wszystkie tłoczki i szczęki nowe to maluszek nadal marnie hamuje. Poza tym nie możemy się coś z tymi hamulcami dogadać.
    Łapanów niestety odpuściliśmy nawet jako kibice, niestety ważne powody.

    Cytuj

Odpowiedz