Forum » Sport

MŚ RPA 2010 startuje

  • 3 lip 2010

    Dzisiaj licze na Argentyne :)

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Kazdy podchodzi do piłki tak jak sie nauczył za młodu, to ze nie bierze sie dużego rozbiegu nie ma znaczenia, a w karnych nie liczy sie tylko sila ale i precyzja o co łatwiej zdecydowanie biorąc mniejszy rozbieg. Wiem o czym mowie bo gram w piłkę ponad 15 lat.

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lip 2010

    Ja w tych karnych widziałem brak skupienia - to moje odczucie.
    Alantos liczyłeś i się przeliczyłeś. Mecz był ok.
    Ja wieczorem liczę na Hiszpanów.Przeliczę się?

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Przy tak ekstremalnym zmeczeniu o koncentracje bardzo ciezko. Ale zgodze sie z toba adzygmunt, pilkarze Ghany pokpili sprawe. Decydujące znaczenie mial chyba ten pierwszy garny przestrzelony przez Gyana jeszcze przed konkursem rzutów karnych. Potem jakos stracili pewnosc siebie. Dzis Hiszpania - Paragwaj 3-0

    Cytuj
  • Marek Stoszek 3 lip 2010

    Ghany mi szkoda chociaż z drugiej strony to przegrali na własne życzenie albo po prostu zapłacili klasyczne frycowe. Natomiast z odpadnięcia drużyny "boskiego Diega" i nie mniej "boskich canarinjos" ciesze się jak nikt. Raz że nie cierpię takiej piłki dwa że nic nie grali. Śmiało można zaśpiewać " Niemcy biało-czerwoni...." i myślę że finał może być tylko jeden Holandia-Niemcy 1 : 3. Tak obstawiam.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 3 lip 2010

    Szanowne Państwo!
    Dziś dzień jak powiedziano niemniecki walec przejechoł popo drurzynie z Argemtyny!
    Wytumaczenie ty sytuacji wew fakcie rze Ci Panowie z Argemtyny, gdzie karzden w nawyku taniec tango, niezwyczajni do wechodzenia popod walce!
    Niemiec zasie rodzi siem jako niemowlemcie i od razu zatrudnion do budowania autostrady, gdzie puźni wiadomo ile u tego narodu narobio drug nawet jak nie poczeba. Gdzie karzden jeden robi drogi zez pomoco walca, nie ma siem czego dziwić rze dobrze walcem jerzdżo.
    Nastempny raz doradza siem Panu Maradonie poustawiać zespół na spychy. Gdzybysz kturen Mesi albo Tevez wjechoł spychem wew walec, morze by siem wygrało w mecz.
    Jak siem tańczy tango popod walec, nie ma siem co dziwić puźni.
    Rzal z ten powód Panu Zdzich, gdzie siem nie cierpi tych Niemcuw, paczomc na Szwajnsztajger i Kloze, nie spominajomc o Balak.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lip 2010

    Nie przeliczyłem się. Hiszpania do przodu, ale w stylu, który nic dobrego nie wróży.
    Cztery drużyny w tym trzy z Europy staną do walki na zielonym placu.
    Z dotychczasowych zmagań wychodzi mi, że złoto jest/będzie niemieckie. Prawda to czy fałsz?

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lip 2010

    Spotkanie Hiszpania - Niemcy to dwie taktyki gry. Do Gola Niemcy nie wysilali sie licząc na kontrę. Hiszpanie grali agresywniej i dopięli swego w 75 min. Wynik uważam za sprawiedliwy. Mecz mi się nie podobał.

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    faktycznie mec był słabszy w porównaniu do wczorajszego. Zostały jeszcze dwa :)

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    Mam nadzieje ze Holandia wygra... Hiszpania wymeczyla ten final od poczatku do konca :/ szkoda. wczorajszy mecz do najladniejszych nie nalezal, za to ten dzien wczesniej smialo mogl byc finalem :)

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lip 2010

    Hiszpania - Holandia to w niedzielę. Jutro kto będzie do przodu? "Piłka jest okrągła a bramki są dwie"!!! To cytat zagadka ; czyj?

    Cytuj
  • adzygmunt 10 lip 2010

    Tylko najśmielsi marzyciele mogli typować zwycięstwo Urugwaju. Nie wiele się pomylili.
    Mecz kilku faz gry Niemców od pełnych emocji pierwszych 15 min do stagnacji, Nareszcie ocknęli się przy wyniku 2 : 2.
    Szkoda, że remisów nie ma. tak powinno się spotkanie skończyć!

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Czy będzie gdzies plenerowo transmitowany finał??

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Zgodzicie się ze mną, że widowisko na miarę finału Mistrzostw Świata oglądaliśmy wczoraj?
    Dzisiaj to kopanina ze szkolnego boiska.

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Nerwowa końcówka :) druga polowa pelna emocji... co dalej?? :)

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Dalej mistrzowie Europy zostają mistrzami Świata, i tyle...

    Cytuj
  • adzygmunt 12 lip 2010

    Poziom kopanej w sam raz jak wynik. Mnie odpowiada zwycięstwo Hiszpanów. Tylko ten styl. Usprawiedliwienie jeśli już musi być, to zacytuje z pamięci z "Sami Swoi": sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie!!! Ot taka paralela!
    Mecz mam nagrany i cały czas wychodzi mi, że gol został zdobyty z tego"drugiego spalonego".
    Pomyłek na tym mundialu było tyle, że jedna więcej a cóż to zmieni!?!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 12 lip 2010

    Moim zdaniem skończył się najnudniejszy Mundial od 36 lat /bo tyle pamiętam/. Nudne mistrzostwa , nudne mecze, nudny finał. Mimo wszystko szkoda że się skończył bo mimo że nudny można było obejrzeć fachowców w akcji. Teraz dla rozluźnienia pora na komedie w wykonaniu naszych zespołów. Chyba to już jutro.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 lip 2010

    Jutro?jak ten czas leci!
    Poważniej. Ekstraklasa pozbyła się znowu co bardziej uzdolnionych polskich piłkarzy.
    Uzdolnieni to bardzo pojemne pojęcie.Na polskie warunki tak, a potem w zagranicznych ligach grzeją ławę by po przejściowych ekspiacjach wrócić na stare śmieci. Na to dała nabrać się Wisła - dzięki trenerowi.Czy to dobry krok. DOŚWIADCZENIE CO INNEGO np: Kosowski!
    Przybyło także kilku innych ciemnoskórych, nie jestem rasistą! Tam grzeją ławy tutaj będą błyszczeć krótko, ale jednak.
    Oczywiście są wyjątki jak w każdej zasadzie.
    Generalnie taką mamy ligę jak "młodzieży chowanie"!

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 11 sie 2010

    Jak tam po mistrzostwach? Udały się? Kto najbardziej zawalił, kto grał najlepsze mecze?

    Nie miałem okazji oglądać, ponieważ byłem na pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    A ja też mam pytanie , czy masz mózg?

    Cytuj

Odpowiedz